Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8641/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi itt vagyunk :))

Adinak hogy van a fogacskaja?

Lia hat ugy sajnallak h.igy megvisel.Azt csak a metformin miatt tudom milyen az egesz napos emelyges de nagyon gaaaaaz hatmeg ha hanysz is meg nagyon eros hanyingered is van uristen hat nagyon rossz lehet.En az emelygesektol is mar sirasig kikeszultem.De tul vagyok rajta mar nincsen megszoktam a gyogyszert teljesen :)Szegeny Bendi is meg beteg lett.Az jo h.legalabb gyorsan atment rajta!!Hat bizzunk benne hogy mar nem tart sokaig muszaj kibirnod.A fejfajas is szornyu lehetett mert nem tudsz gyogyszert bevenni.Nekem is faj miota beteg vagyok minden nap.Muszaj bevennem ra vmit mert hat terhes nem vagyok ees akkor nem szenvedek.Hat akkor kijutott neked most mindenbol.Ma megyek fogorvoshoz leszedi a fogkovet.Igaz csak ketto fogamon van alul-belso oldalon remelem nem fel orat fogja szedegetni.Naprol napra jobban vagyok bar meg olyan a hangom mintha natha kozepen lennek,kohoges,orrfujas is megy meg ezerrel de mar sokkal jobb mint volt.Megmaradok :)

Kb 3 honapja iszom az inozitolt...kivancsi vagyok mikorra hoz sikert.De fo a turelem igy lassan 6 ev babara varas utan.Elso honapban amugy peteeres (inkabb ugy mondom kozepido -ki tudja h.van-e tuszorepim) utan kezdem el szedni ugyhogy en azt kb nem is szamolom annyira.

Sokaknak olyan hamar segitett annyira szeretnem ha nekem is!!!:))Emelt adag met Vicanak is rogton segitett...azt is kb 3 honapja szedem vagy tobb nem tudom.Na mind1 nem filozok mar csak mindenkinek latom a sikereket es nagyon nagyon orulok :))csak hat ott van az is hogy nekem most akkor mikor segit mar valami??De nem kell magyarazni,ertitek es ateltetek.

Sok puszi Mindenkinek es bocsi h.kicsit lehuzosabbat irtam de most igy erzem magam.Holnap mar pozitiv leszek megint :)

Puszi a Babainkak es Anyukaiknak es a pocakosoknak is pocakpuszik mennek!!:))

Lilla,Livi babasodjunk!:)<3

Ja meg azt akartam h.a homet nem merem mert a betegseg miatt nem mervado mert neha van meg hoemeledesem.Gondolom a homlokureg gyuszi miatt.De kb mostanaban lehet ovum,faj a mellem szurkal a petefeszkem es a nyakom is csuszus ugyh.ebbol gondolom.Ma vagyok a 12.cnapon.Pusziiii!

2014. okt. 15. 13:28
 8642/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia,sajnálom hogy ilyen rosszul vagy se hatha ezután már jobb lenne :) kisfiaddal meddig hanytal???Neki pedig jobbulast kivanok.

Már régóta meg akartam kerdezni hogy milyen ott kint lakni??Hovb az életetek??Milyenej az emberek??

Kriszti,na az arcüreggyulladas :(( grr :(( kb. 5.-be jartam amikor karácsony este iszonyat fájt a fejem mozdulni se tudtam csak sírni:((( Anyum már 2 algopyrint adott :( másnap vasárnap apu elvitt a fülészetre..hát a következménye hogy 34szer szúrták fel az orrom :(( jobbat kétszer a balt 32szer :(( ott azota is van egy ciszta :( azzal is műtöttek de visszatér :(( szóval grrr tudom milyen :(

Jobbulast kivanok es megértem hogy vannak rosszabb napok igy voltam es most igaz mas miatt de sokszor nekem is van hogy nem bírom :(

Kívánom hogy segítsen az inozitol es hozza meg a tündérkéteket ;) sok sok puszi mindenkinek

Jah Lia :) még nem tudok semmit mert a doki azt mkndta szopjon a kicsi és a csaszar miatt is várna..hát a napokba csúszott be egy kis szalonna :D

Évi

2014. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8643/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Jól vagyok,rendben minden,változás nincs.

Már napi szinten látom a kis babácskákat a facen és olvasok mindent itt is.

Liám,nagyon sajnállak a hányingerért a rosszullétekért,de az elmúlik és a csoda viszont eltart egy életetn át :)


Krisztikém drágám,nekem sincs már a mensiből sok nap,úgy mint neked,de annyira sajnállak hogy sokat vagy beteg.Ez lelki alapon van,remélem minden oké lesz.


A többiekről mindent tudok a fészről,egyenm a szívüket.Jó érzés nyomon követni Irszit,Vicát és Évit és Melikénket.

Azért jó hogy ők vannak nekünk,mert azért egy-két ember jól eltünt akinek összejött.Persze ez nem szemrehányás,annyira nem ismertem őket de persze a kemény mag itt van.

És biztos hogy Szilvi is olvas minket.Remélem jól van.

Puszilok mindenkit sok szeretettel! <3

Livi

2014. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8644/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok ♡


Lányok , köszönöm kerdeseteket, jól elvagyok. ..dolgozok, iskolaba járok és alig várom, hogy elkoltozhessek ebből a lakásból. A bejárati ajtót iszonyatosan csapkodjak. Ostobák. ...


Várom hogy ki lesz a következő kismamink;-)

Beszedtem vmi náthat én is. Kriszti remélem jobban vagy?

Mindenkit szeretek itt!!!! Drukkolok is. Bár most nálam a baba vállalás kilove.


Most megyek is és írok en csak ritkán♡♡♡♡♡♡♡♡

2014. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8645/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi aranyos vagy :)

Kívánom hogy minél hamarabb mi nézzük a te picurkádat :) tudom igy is lesz !!!!!!Egyszerre Krisztivel és Lillával :D na meg persze Kicciri is követ titeket ;)

Kicciri jó hogy suliba jársz :) remelem eltereli a gondolataidat..volt párodról tudsz vmit??

Igen sokan eltűntek :( szomorú :(( pedig jó lenne látni a babókat

Es tudni hogy vannak

Mi most eleg jol vagyunk :) 21 hetes Ádi es 23.-an lesz 5 honapos :) ma kibújt az elso fogacskája :))))))) kis ügyeske :) nagyon figyelmes már és olyan nevetest rendez néha hogy majd be pipilek :D

Babásodjatok csajok :) Irszi sok puszi neked es pocaklakónak :)

Vica hogy telnek a napok??

Évi

2014. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8646/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Én jól vagyok köszönöm, de sajnos még mindig nem jött meg, ma vagyok a 33. cn-on:(( Még várok 1 hetet aztán elmegyek orvoshoz, mert jele sincs, hogy meg akarna jönni.

Évi de jó van már egy fogacskánk? Szegény drága Ádika megszenvedett érte, és hát Te is :))

Kicciri örülök, hogy írtál, azért ha ritkán is írsz gyere, mert jó tudni, hogy mi van veled:) <3

Krisztikém remélem jobban vagy, arcüreg gyulladás az durva:(((

Megértem hogy el vagy kenődve, mert a siker várat magára. Néha nehéz pozitívnak lenni. Én is örülök, ha pl a baráti körben gyerek születik, vagy terhes lesz valaki, de legbelül irigy is vagyok, és dühös is hogy nekem miért nem sikerül? Aztán elmúlik, szégyenlem, de ezt érzem néha.

Viszont ha hülye neveletlen gyereket látok egy idegbeteg lepukkant anyukával, akkor azzal nyugtatom magam, hogy nem is olyan rossz nekem :)

Persze ez csak ideig óráig vigasztal.

Szóval fel a fejjel, egyszer talán összejön.

Nekem akkor jött össze, amikor már elfogadtam váratlanul, úgyhogy megint nem érdekel, és nem fogok ezen kattogni az biztos.

Lia szegény sajnálom, hogy rosszul vagy sokat, de nem tart már sokáig, 12. hét után szoktak elmúlni a rosszul létek igaz?

Pocakfotót kérünk azt ugye tudod? :))

Vicus biztos ki sem látszik a pelusokból.. :-D Jól vagytok Csabikával?

Irszikém mikorra is vagy kiírva, szép pocid van lassan számolhatunk:)

Lívi örülök, hogy jól vagy:)

Puszi Csajok Mindenkinek

2014. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8647/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kislányok jól vagyok; de férjecském szabizott; ezért tűntem el, jövőhéten jövök! Kriszti, láttam hogy hazajött a mecsek; mondtam én! Örülök! Kicciri, neked is hogy itt vagy! Visszaolvasni nem tudtam!!!!!!!!!!!!!!!!! Velem minden rendben, ma töltöttem a 24. hetet! Terhességi diabéteszem lett! Évi, mesélhetnél.......... :-( Méregetem a cukrom, durván számolom hogy mikor és mit ehetek; egyenlőre nagyon nehéz!!!!!!!!!! Heti 1* a diabetológián nyaralok majd. :-) Mesélek jövőhéten, most megyek, puszika! Irszi
2014. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8648/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ohh Irszi :( sebaj tudod hogy igy is végig lehet csinálni :)

Nekem a reggeli virsli volt 1 szelet tk=teljes kiorlesu kenyérrel sok zöldséggel..ubi,paradicsom,túró

Tízórai 1 alma 3 korpovit vagy csinaltam hogy joghurtba tettem fagyasztott gyümölcsöt es eritritet ettem melle korpovit kekszet vafy csinaltam azt hogy fel alma lereszelve,túró amennyit szeretnél 2 kanál joghurt rum aroma néha vanília aromát is raktam eritrit es ezt összekeverni :) nem szép de finom jah es korpovit keksz bele reszelve :) nyami

Ebédre en ettem rantasos dolgokat is...elvileg nem a legjobb de keves durum lisztböl csinaltam :) ha rántott hus volt a Tescóba van tk zsemle morzsa :) ezaz egy amit nem annyira mertem csak ugy szedtem de mértékkel..húst azt ugye lehet meg zöldséget sokat enni..

Uzsonna hasonló mint a 10 órai es vacsira volt mikor bundás kenyeret ettem 2 szeletet plusz tea..az olaj lassítja a szénhidrátok felszívódását:))) estére jobb az inzulin igy akkor lehet enni kicsit szenhidratosabb dolgokat :) na a tej az amit nem bírtam :( ha nagyon akartam inni az zabtej volt :(

Ha bármi kérdésed van irj nyugodtan :)

Lilla :( en is voltam igy hogy de jó nem nekem hisztizik es néha azert van bűntudatom mert azt mondom jajj nekem hisztizik :(( máskor milyen jo volt..de ideig óráig tart..

Nehéz nagyon nehéz ..((( néha azon gondolozom hogy azert nem lehetett gyerekem hamarabb mert az idegeim nehezen bírják :(((

Ez van :((

Szep hétvégét :)

Évi

2014. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8649/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lillám!

Kérlek ne haragudj hogy téged kihagytalak,nem volt szándékos.Annyit gondolok rád.Hamarosan biztos hogy sikerül.Csak pozitivan mindent. :) Puszillak Livi

2014. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8650/9202 A kérdező kommentje:

Hellobelo Csajok!:-D Evi huh az kemeny lehetett amikor felszurtak :/// nekem hala egnek nem kellett.Mar jobban vagyok sokkal,meg kohogok es nem vagyok 100-as (:-D:-D:-D) de ma mar belekezdtem ujra a meloba.Epp ma volt a hiadoba h.ez egy makacs virus es nem segit rajta az antibiotikum haaaat en pont ezt kaphattam el.Agyam eldobom.Hosszu hetekig tart a teljes gyogyulas.

Irszikem remelem te nem dolgozol az oviban!?Ha jol tudom nem nagyon helyes.Meg ez hianyzik neked.Keves emberrel erintkezz!

Sajnos aki beteg lesz nem marad otthon sokszeor kigyogyulni mert feltik a munkajukat es hat terjed a virus.En ugyesen suepen itthon voltam.Igy korrekt meg hat kb.halalomon voltam is.

Evi AAdi tok cuki lehet amikor hatalmas nevetest rendez haaaat ugy megneznem!:))Ilyenkor a legennivalobbak!:))

A mutetre akkor meg varnod kell:/ remelem azert nem annyira rossz.

Livikem orulok h.jol vagy.Mikor irod mar h.voltal a terhelesen???Ne huzzal fel teljesen :)))<3tudod csak azert eroltetjuk mert jot akarunk!:)

Lilla na mizu megjott mar?Remelem megjon mihamarabb es johet a probalkozas.Ha ugy erzed varnal meg egy honapot te tudpd de sztem emlekszik a szervezeted a terhessegre es konnyebb ha hamarabb esel teherbe.De azert ez nagy trauma.Mindent megertek.Drukkolok nagyon hogy legyen erod sok-sok es foganjon meg vegre es minden rendben legyen.

Irszikem sajnalom a cukorbetegseget :// dietazz ezerrel hogy jo legyen a kis Elodkenek!!De tudod te ezt nem felek hogy nem figyelsz oda!;)Varjuk a heten akkor higy mit meselsz!:)<3

Nalam semmi extra

12.cnapon szeretkeztunk utoljara (huuuuu de milyet) azt mondjak fontos h.szeretetteljes legyen a fogantatas na ez az volt rendesen.Hetvegen Edes Draga Szuleimnel voltam.Most a Parom nem jott.Vasarnap otam meg mashogy szeretkeztunk mert igy esett jol.:-D A melleim amugy nagyon erzekenyek 11.cnap ota...hat lehet h.most ez ilyen hogy talan vegig erzekeny lesz.Neha meg a mellbimbim is viszket pedig mosom :-D:-D A reggeli hot nem merem ebben a ciklusban.Lehet majd neha ranezek.De pl.tegnap este ereztem hogy olyan "meleg"vagyok megmertem honaljban es 37.0 volt.Gondolom meg mindig a betegseg.Honaljban nekem kb.36.3 vagy kevesebb alapjaraton.Neha megmertem erdekessegbol.Utana megmertuk a Paromet neki 35.8 voltb:)hat ugy rohogtem hogy o lassan kihul en meg "tuzelek":))

Ma amugy puffadtam kegyetlen modon de az neha van a metformin miatt is bar mar reg volt.Hujjj a kepet nem kuldtem el meg nektek rolunk.De bepotolom csak annyira kiszivta az erom ez a betegseg.Otthon voltam eszembe se jutott:^/de nem felejtettem el!:)

Liam hogy vagy?Bendi meggyogyult?Gondplom mar nagyon varod hogy jojjetek haza!:)Hujjj nekem most az egyik (2 van) legjobb baratom megy ki Angliaba :(Nem tudom higy fogom kibirni nelkule imadom.Nov.6.-an meg es kb.husvetkor jon haza.Skype megcilyenek nem olyan:/Hat lesz boges az tuti.

Maradna itthon a p***ajan.:(

Velem :) Nekem :) ...na joooo nem leszek onzo (csak egy kicsit)nagyon fog hianyozni.

Kicciri annyira orulok hogy irtal!!Olyan aranyos vagy h.kovetsz minket irsz nekunk es higy nagyon drukkolsz!Te vagy a mi szerencsehozo talizmanunk!Tenyleg Evi is kerdezte mi van az Atival?

Nem jott meg meg az esze?Vagy van vkije szted?Nem akarok indiszkert lenni,ez nem tarozik masokra leirhatod privibe is.Bar aki olvas minket bizti kivancsi!Szeretnem hogy boldog legyel es jojj es varjuk a peteeresedet meg minden!<3<3<3

Vicam hogy vagytok Csabikankkal?Gondolom hatalmas a boldogsag ezer a tennivalo!:))Ugy irigyellek:)))<3<3<3Merulj el a boldogsagban es elvezd!!:)Neha azert irj vmit h.megvagytok es kepek tomkelege is kell nekunk :-D:-*

Csaknem hagytam ki senkit :)Mindenkit imadok!Legyetek rosszak ;-)))

SOK PUSZI ES LILLA LIVI BABASODJUNK!!:))<3<3<3

2014. okt. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!