Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8601/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Mindent visszaolvastam, de nem tudok név szerint mindenkinek írni, bocs :-)

A szomszédaink elég csúnya szétköltözésben vannak, olyan ez a pár nap mint egy rossz akciófilm nekem is; és az a gáz hogy ha tetszik, ha nem- akaratlanul is benne vagyunk. Nagyon gáz...........

Lilla, puszika a kis lelkedre drága! A barnázás biztosan normális; de beszélj orvossal.......

Vicus, én ha gondom lesz a szoptatással, biztosan azonnal hívok szoptatási tanácsadót; ezt már megbeszéltük, én mindenképp szoptatni szeretnék amíg csak lehet! ÉS kizárólag. Hozzáteszem; engem is csak 3 hónapos koromig tudott anyum. Mindenesetre a LLL liga szoptatási tanácsadóit ajánlom; nagyon profik, ezt tanulták, szóval más a tudásuk mint akár egy védőnőé, vagy egy gyakorló anyukáé! Van könyv is amit ajánlok szívből, biztosan az is segítene: W. Ungvári Renáta: A szpotatás kézikönyve 3900FT; vagy Guóth -Gumberger- Hormann: Szoptatás 3500Ft. Én már mindkettőt elolvastam; nagyon jók, az a lényege, hogy mit tegyél ha nincs; ha begyullad, ha szaporítani szeretnéd, ha elcseszték a kórházban........... A szüléstörténeted gyönyörű, persze a meconium nem kellett volna; nem is értem hogy miért nem nézik; hiszen tudnák!!!!!!!!!! A szívhangról olvastam, hogy ha fájások alatt leesik, de fájások közt normális, akkor az nem gond! :-) Persze nyilván ilyesztő... Örülök hogy kinn van végre, és tényleg ügyes kisfiú volt hogy nem ivott abból a trutyiból :-) Puszi lányok!

Mi jól vagyunk; kicsi fiunk szokásához hűen sokat rúgkapál; mondtam is az apukájának hogy azért ez micsoda meló lehet neki........... imádjuk! Puszi! I.

Évi, nézegetem Ádiról is a képeket, édesek! Most nem alvós korszaka van? :-/

Krisztike, biztosan volt ovud, miért ne lett volna?

Lia, szegénykém, a betegség car dolog... nekem eddig kimaradt szerencsére; de hát Beni viszi haza a sok őszi bacit gondolom........

Nem tudom ki írta a megnéziumot; én Magnesi citricit szedek, olcsó receptre, és a többi magnézium készítményhez képest sokkal több benne a magnézium. CSak kell mellé b6 esetleg. Meli, jól vagytok? Fecus baba már gondolom óriási!!!!!!! :-)

2014. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8602/9202 anonim ***** válasza:
57%
Még egy a végére: Livi, Kriszi, Lillám: babásodjatok!!!!!!!!!!!!!! <3 I.
2014. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8603/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi Adinak puszikat kuldok!:) jo hogy neked felepitettek,nekem nem lehetett sajnos elhalt a fog :/ reggel elmentem.Megrontgeneztek 2*,es kihuztak.Ha iszonyatosan vigyorognek akkor se latszik szerencsere.Aztan hazajottem,elaludtam.Minden instrukciot megkaptam.Most vegre kaptam idopontokat hogy a tobbit amikkel baj van helyrehozzak.Nagyon kedvesek es keszsegesek voltak a Szentkiralyiban :)Csak kicsit erzekeny termeszetesen de nem faj hala egnek :) Hat ennyi :)

Vicam Csabika akkor hagy aludni teged szuperjo!:))Sajnalom a tejet :/ Mit rontottak el a korhazban?ezt nem ertem.Kis draga Csabikat puszilom!:)

Hat fura a hom,a pajzsmirigyem OK.Nem tom.Remelem kovi ciklusban helyre jon!:)De azt irtatok meg volt az ovum akkor most nem?Lehet hogy a nagy eles hasfajaskor nem repedt meg csak probalkozott???

Kicsit faj a fejem azon az oldalon ahol kivettek a fogat.Megyek pihenni.

Puszi Mindenkinek!

2014. okt. 2. 18:02
 8604/9202 A kérdező kommentje:
Jeee Irszikem most latom hogy irtal te is :))Csak en reszletekbe irtam meg a magamet mert kozbe hazajott a Parom :)
2014. okt. 2. 19:17
 8605/9202 A kérdező kommentje:
Na most meg elkuldtem veletlen.Faj a fejem.Orulok hogy jol vagytok a babaval :) Szomszedok...a mienk tegnap halt meg...De sajnos nem volt jo szomszed.Ugyhogy akiket bantott es piszkalt majdhogynem pezsgoznek.Hat ez van.Valahogy huzodjatok ki az ugybol nem kell az igedeskedes most neked!Sok puszi!:)
2014. okt. 2. 19:22
 8606/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica teljesen megértelek :(( nekem se segítettek..úgy voltak vele azonnal tudok mindent :(( próbáld meg rózsa mézzel azaz borax glicerinnel bekenni a bimbódat ;) Ádi 3 hónapos volt mikor keresztanyum ajánlotta :) kb 1 hétig csinaltam így..eleinte kellett 3 perc mire rájött szívni kell..addig ordított :(( de mostmár ha meglátja olyan vigyort vág hogy: add ide de azonnal és fogja a kezével :)) nagyon cuki :) mindig nevetem..múltkor oltoztem es vettem fel a cicifixet erre mondom neki el dugom a tejcsardat :)) elkezdett nevetni :)))

Igen a foga kínozza de iszonyatosan :) van hogy a kezet uhy berakja hogy elkezdi visszabukni a kajcsit ;(( már nehezen bírom de délután szerencse sikerült aludnom vele :)) utana mentem a dmbe kuponozni es kb 4000ftot takarítottam meg :)))))))

Ádi este 7kor mar iszonyatosan szokott sírni igy ha tetszik ha nem fürdés es alvás..bealudt az evesbe is:(( emiatt is ébred hamar de sehogy se tudom húzni neki..igazabol napközben is sokat szokott aludni :(( jovoheten rákérdezek a dokinal..

Hajra csajok babásodjatok !!!!!!

Évi

2014. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8607/9202 anonim ***** válasza:
57%

A szomszéd -ügy tovább gyűrűzik; de volt egy kis box is; én mentem a szomszéddal látleletet csináltatni (én vezettem), aztán én vagyok "ügyeletben" hogy ha kiabál, akkor rendőrt kell hívnom... Az ember visszajár; és lesi elbújva, nagyon gáz. Az utca ezen részén csak mi vagyunk itthon, szóval muszáj segítenem. Jó amikor már a férjem is itthon van....

Most elment aludni ismerőshöz, az ember meg jött, bemászott a kapun.......... Nagyon gáz, jó hogy nem volt itthon. Szóval ez van, remélem hamarosan elviszi az összes cuccát, és akkor talán pár napon belül vége.

Kórház.. hát igen, nem jellemző hogy segítenének! De nem is tanulják egyébként; képesítésem szerint dolgozhatnék az újszülöttön; és egy mondatot nem tanultunk a szoptatásról!!!!!!!!!!!! Szégyen......

Kriszti, a fogászat... jajj........ Meg kell csináltatni a fogacskákat, azt nem tudtad, hogy lehet hogy csak ezért nem jön a baba??????????????????????????

Olvastam már több helyen! Meg amúgy is; terhesen sem nagy élmény; és a babának sem jó ha van rossz fogad! NA majd most! A húzás helye max. 2 hét és elmúlik :-)

Évi, jó ötlet ez a méz valami a cicire :-)

Majd lefotózom lányok a pelusozót; és vettem egy cuki cumiláncot és egy mégcukibb kendőt, azt is <3 Puszi! I.

2014. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8608/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt van a pelusozó (én nagyon örülök hogy a fej részénél is párnázott!!!!!) -Brendon a másik kettő Mülleres (3 vettem 2 csomag Tena betétet a szülés utánra :-)

[link]

És íme egy pocifotó: rám szállt egy szitakötő :-)

2014. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8609/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval a szitakötős pocifotó:

[link]

Puszi! Irszi

2014. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8610/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Evi Adikam akkor szenved a fogacskaival :/ szegenykem remelem hamar jobb lesz.Egyem meg biztos nagyon cuki amikor vigyorog rad :))

Irszikem huh de hat miert harapodzott el a szomszedok kozott ennyire a helyzet?Megcsalas?Vagy miert jarogat vissza a pasi??Orulet lehet akkor.Legalabb nem unatkoztok :)Jaaaaj hogyne tudnam hogy lehet sikertelen a teherbeeses a fogak miatt azert is voltam honapokkal ezelott a diagnosztikan,regisztraltatni magam,stb h.hozzak helyre oket.Amugy szerencsere egyik sem fajt meg es szepek is csak hat megis van amikben kisebb lyuk van.Azt mondtak majd hivnak mert nagyon be vannak tablazva.Hat nem hivtak.Most meglett a baj es vegre elkezdik.Also ketto fogamon kicsi fogko van eloszor azt szedik le hetfon.Aztan kovi het szerdan tomnek.Vegre ez is rendben lesz terhesseg elott.:))

Varjuk majd a fotokat Irszikem!;)Puszi a pocakodra!:-D Dontottetek mar nev ugyben?:)

Ja amugy ma reggel 36.6 lett a hom csak...kesz katasztrofa.Ebben a ciklusban nem megy fol magasra valamiert..Amugy annyi mindenfele verzio lehet;nem esik le ovukor de megis van ovu...ket nappal utana leeshet...egy hettel utana leeshet...nem emelkedik jelentosen megis terhes...anovulaciosnak latszo gorbe megis volt ovu...trifazisos megse terhes....csak ovu utan napokkal emelkedik a hő...leesett megis terhes fennmaradt megse terhes...szoval igazabol nagy semmit lehet belole megtudni sztem.Mert minden lehetseges.Mindegy azert meregetem persze csak ... annyi fele variacio van.:-D

Hat amikor nagyon fajt a hasam egyertelmuen eros ovus fajasom volt bizom benne hogy volt is ovu.Mast nem tudok tenni.:)

Puszi Mindenkinek!

2014. okt. 3. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!