Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8561/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica nagyon orulok :))) gratulálok es jo egészséget :) szep nagy fiú :)))

Ohh nem tudom a neved pedig megkeresnelek Facebookon..pedig tudtam :((

Évi

2014. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8562/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Vica nagyon örülök, hogy minden rendben ment!!:)

CSabika légy nagyon boldog és sikeres az életben! ezer puszi

Nektek

2014. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8563/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vivaaaa:)))Orulok nektek nagyon!!Gratulalok es nagyon jo egeszseget,boldogsagot kivanok nektek sok-sok szeretettel!!:))Alig varom mar a kepeket en se tudom a neved a feszen :)

Jajjj de jooo!!:)Ha lesz idod majd varjuk a reszleteket is de most merulj el az oromben,boldogsagban vegre megszuletett a draga Kincsed!Csabikanak egymillio nagypuszit kuldok!:))<3<3<3<3

Irszikem gyonyoru a pezsis uveg (a masik ket kepet a vilagert nem nyitja meg meg errort ir ki majd megnezem otthon geprol Anyaeknal hetvegen)eeeees iszonyat aranyos a pocakod!Jaj nagyon csini kismama vagy!!:))Szep pocak;):-) Koszonom a jo tanacsokat az eskuvore!!!Igen a cipo nagyon fontos en is mondtam a Baratnomnek meg lagzi elott higy tonkre teheti az egeszet ha feltori a fajdalom!!Koszonom hogy irod!:)Sokan nem veszik komolyan aztan meg szinte az marad meg a lagzibol hogy "fajt" :/ Livikem aztamindenit !En mikor kertem idopontot nekem adtak a kovi hetre a Sotena Tomo utcaba:/ pedig a hazidokim is azt mondta honapok lesznek mire kapok.Megirta a beutalot amit nem is kertek el ott.Asszem siman utcarol bemehettem volna ha van idopontom.Akkor majd hivd a holgyet es intezd :)Allergiad hormonalis?Az mit jelent?Nem baj h.nem szoltal Csabikarol tudtuk hogy action van :)es tenyleg Vicanak illik kozolni :)Lia huh akkor most ez a terhesseg nem olyan kellemes lehet h.lanyod lesz!!:))Sztem kislany lesz.Most ugy gondolom :)Rossz lehet h.nem birsz enni de majd csak elmulik hamarosan es elvezheted :)Orulok az oromodnek hogy van jegyed a dedikalasra!:))

Bendinek nagy puszi gyogyuljon meg hamar!!:)

Vicam Isten hozta Csabikaaaaaaaat!!!:))))Ma mar a szepseges kis rezidenciaban pihenget majd!!:)))Jaj de joooo!!:))Sok puszi Mindenkinek!

2014. szept. 26. 08:00
 8564/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi tényleg nekem se nyitja meg :(évi
2014. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8565/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vica, teljes szívemből gratulálok Csabikához!!!!!!!!!!!!!!!! :-) <3 Biztosan gyönyőrűűűűűűűűűűű :-) Sok- sok tejcsit kívánunk neked; és egy ügyesen szopizó Csabikát! :-) Elhiszem hogy teljesen a hatása alatt vagy; szerintem nekem is hasonlóan fognak telni az első napjaim :-) Élvezd; de ő már örökre veletek lesz :-) <3

Endokihoz januárra időpont?????????? Nem mondok semmit......... MAszek! Ahogy írtad.. sajnos.:-(

Bendegúz? Édes! Tényleg egy hétördög név :-) Szegényem; ez az őszi idő mindig sok bacit hoz a kisebbeknek :-( CSak te el ne kapd! Nem baj ha nem tudsz enni; egyél sokat; és azért erőltess egy kis kaját;ł szedd a vitamint! A baba elveszi tőled ami kell neki úgy is :-)

Kriszti, Évi: én sem tudom Vicus facee-s nevét; ha megírja nektek; küldjétek el priviben légyszi nekem is!

Nem lehet megnyitni a képeket?????????? :-( MAjd feltöltöm még egyszer, csak szóljatok még rám!

Köszi a poci dícséretet :-) Puszi! Irszi

2014. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8566/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, tiszta szívből gratulálok!!!!! Nagyon nagyon sok boldogságot kívánok Nektek Csabikával! Remélem apa megtette a magáét tejci ügyben és elindult szépen a tejed! Micsoda csoda, végre a kezedben tarthatod, ölelheted, puszilhatod, szeretheted, nagyon megérdemeltétek ezt a csöppséget! Alig várom a képeket!

Én meg tudom nyitni Irszi képét, tényleg nagyon szexi voltál a ruha alatt ;)

Én ma a hányingert leszámítva nagyon jól vagyok, annyira feltöltött a tegnapi nap, hogy csak na. Ez a Ken Follett egy végtelenül aranyos humoros közvetlen pasas, én nem ilyennek képzeltem, imádtam :) Aztán sétáltunk egy nagyot a tömegben a belvárosban, nagyon klassz idő volt szerencsére, majd hazajöttünk.

Kriszti, tedd fel a görbéd és megkuksizzuk.

Livi, ez katasztrófa, hogy jövőre van csak időpont, sajnos tényleg a magán út a járható :(

Puszi Lánykák és a legnagyobb puszi ma újdonsült anyukánké, Vicáé és Csabikáé!

Lia

2014. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8567/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi,írtó csinos kismama vagy,gyönyörű! A fehérneműk meg....huuuhh de szexi! :))))) Puszi mindenkinek Livi
2014. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8568/9202 A kérdező kommentje:
2014. szept. 26. 16:09
 8569/9202 A kérdező kommentje:

Na megbirtam nyitni Irszi!:)Nagyon cukker a tortadisz :)) es fehernemu is szexi csini nagyon:))

Lia orulok h.feltoltodtel!;)Kuldtem a gorbimet.Megyunk haza Anyaekhoz mar nagyon varom :)))

2014. szept. 26. 16:13
 8570/9202 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes most nekem is megengedte :))) nagyon szep fehérnemű és a dísz is jó :)) örök emlék :)

Bejeloltem Vicát de eddig nem jelölt vissza :(

Évi

2014. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!