Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8531/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lia, nekem sem volt tünetem! :-) Örülj neki; bár én utáltam amikor ezt mondták :-) Engem azt hiszem most kezdett el zavarni a reggeli kávé illata (szagnak érzem), és a cigaretta ami egyre jobban irritál; de az inkább "lelkileg" azt hiszem. Az evés.......... Lányok, ma is ráálltam a mérlegre........ Hát; már 6.6kg-nál tartok.. Jujj......... Mi lesz itt!!!!!!! :-D Pedig tényleg nem eszem sokat, főleg így, hogy méregetem! Tuti a víz is meglátszik már :-)

Örülök hogy a nagyfiad jobban van egyébként :-)

Nem szabad arra gondolni hogy mással mi történt; sajnos ez egy tragédia, de nem jelenti azt hogy ha egyikünkkel megesett, a másikunkkal is meg fog. Sőt! Hinnünk kell a csodákban; hiszen ez egy csodacsapat! :-)

Nem is írtam, pedig kérdeztétek: Febr. 11.-re vagyok kiírva; 20. hetet töltöttem most 2 napja.

Ts hol is tartasz épp? Szólj ha már érzed vagy látod a pocidon! Az is olyan izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilla, örülök hogy elkezdtél vérezni; bár ez szörnyű dolog; de talán jobb így! ÉS az is jó hogy így ömlik, mert tényleg akkor remélhetőleg kitisztulsz annyira, hogy megúszd a műtétet! Bár 7 hetesen...... nem tudom. Nekem volt egy eü. küretem, talán emlékeztek; nem terhesség miatt; csak nyálkahártya frissítés címén. Semmi extra, altattak, nem volt gond. Az lelkileg lehet elviselhetetlen talán.......

De vége lesz a vérzésnek, visszamész az orvoshoz; és tiszta lappal indítasz, és hátha -hátha rögtön sikerül is! Ha nem, akkor legközelebb! Én azt mondtam annó, hogy legalább tudom hogy menne.......

A Metet is kérdezte valaki; nekem a 12. héttől kellett leépíteni; így most csak a diéta van. De van orvos aki szedeti végig; nekem nem okozott gondot szerencsére hogy elhagytam. Az Aszpirin Protetctet is épp most építem le........ Ja, és a folsavat is el kell hagynom, jut eszembe :-) Így már csak a magnézium,. és a D vitamin marad; és reggel a terhesvitamin a halolaj kapszulával :-) És a reggeli magnézium :-)

Krisztike, neked sem írtam hogy ha jól emlékszem, épp az ovut várjuk, ugye? drukk-drukk! Az őszi igaz lánykérés után egyébként mikor akarjátok az esküvőt??????????????????????????????????? Van már kitűzve hónap? Puszi kislányok; Évikének külön nagy puszi a kis érzékeny lelkére :-) Imádunk!!!!!!!!!!!! Jók legyetek; igyekszem jönni :-) Őszintén remélem hogy nem hagytam ki senkit, ha igen, koppintsatok a fejemre! Irszi

2014. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8532/9202 anonim ***** válasza:
51%

Évi, nekem is nagyon hiányoznál, ha nem írnál. Nem tudom miért gondolod így, de remélem meggondolod magad! Szeretünk és ahogy írták a többiek is, most lehet picit nehezebb, összejöttek a dolgok, de minden rossz után jön a jó! Ez az epe dolog is biztos bosszant, de hamarosan túl leszel a műtéten és nem fog fájni többet. Mikor lesz a vérvétel?

Meli, azt még kifelejtettem, hogy micsoda szupi neked, hogy Fecus az elejétől átalussza az éjszakát, én is erre vágyom :)

Lilla, ez a hcg-s duplázódás nagyon érdekes amit írtál, most már én sem értek sok mindent :( Majd írj mi volt az uh-n. Remélem kitisztult magától és hamarosan ismét babás leszel!

Vica, Csabika aztán jól kihúzza! :) Szuper jól érzi magát odabent!! Majd írd meg mi volt a mai ctg-n. Hazaengednek még?

Kriszti, biztos jó lehetett a buli, néha kell egy kis lazulás, a másnap az egyedüli rossz az ilyenekben :)

Irszi, de ari vagy, köszi :) A rácsvédő biztos csodaszép lesz, várjuk a képet róla! Én még csak nemrég töltöttem a 6 hetet és ha az előző terhességemből indulok ki, akkor még vagy 10-14 hétig senki nem fogj látni :) Ami a vicces, hogy nagyon vékony vagyok és Bendi is szuperül átrendezte a berendezést odabent, így nagyon pici pocim volt vele, mindenki azt hitte csak tréfálok mikor mondtam, hogy lassan szülni megyek :) És talán emiatt nagyon fürge voltam még a végén is, a 38 hetes uh-n a doki szólt rám, hogy nem kell ám átvágtatnom a folyosón így a végén, kicsit komótosabban :) És persze mindenki azt hitte kis pocakban kis gyerek van, de Bebe 3330 grammal született :)

Jövő szombaton uh, jaj de várom már!!! Ami változás nálam, hogy hétvégén végig hányingerem volt, reggel délben este :( Ha nem ettem, tök éhes voltam, majd ettem, azt meg majdnem vissza is tettem helyből. Ma reggel szólt az ébresztőm, felültem az ágyban és mint akit golyóból lőttek ki, futottam hányni. Mivel tök üres volt a hasam, így egy adag gyomorsavon kívül semmi nem jött, de hát így is szörnyű volt, életem első terhes hányása. Én kicsinek nagyon rossz utazó voltam, még az osztálykirándulós busz is miattam állt félre, szóval van elég tapasztalatom hányásból és örültem, hogy Bendivel megúszom, remélem ez most csak valami futó dolog és holnap reggel semmi ilyen nem lesz. A napközbeni hányingerrel még csak csak elboldogulok, a rutin és évek miatt tudom kontrollálni, de a reggeli dolog meglepett.

Vica, jelentkezz!!!!! Várjuk nagyon a híreket!!!!!

Lia

2014. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8533/9202 anonim ***** válasza:
51%
Sziasztok itt Vica! Mééééég mindig egyben vagyunk :))))Haza is jöhettünk, gyönyörű lett a ctg-je :) Holnap megint kell menni, holnap lesz UH is, meg lehet már méhszáj vizsgálat is lesz. Úgyhogy holnap ismét jelentkezek. Ilyenkor a vége felé egyrészt türelmetlenebb az ember, akkor lennék nyugodt ha már kint lenne, szó szerint ilyenkor már terhességről beszélünk, már lépcsőn alig tudok felmenni, felállni nehéz, mintha szét akarnék szakadni, lehajolni meg már nem tudok :))))) De imádom minden percét, de most lepihenek mert hulla vagyok :)
2014. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8534/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok drága lányok!


Évi, itt ne merj hagyni Minket, irgum-burgum!!!!!!!!!!


Hát nem látod, milyen szuper csapat vagyunk? Hány terhességet izgulunk át és hány hónapot a peteérés után????


Persze, mindenkinek ezer problémája van, amit igyekszik orvosolni, de mégis itt van :)


Nyugodtan mondd el minden bánatodat, itt vagyunk Neked!!!!


Én sajnos ritkán jutok net közelébe, mert ha Fecus elalszik napközben kb. 2x fél órára, akkor gyorsan takarítok. Van 4 szoba és hatalmas nappali és két fürdő, na mire naponta kitakarítom...... DE nem panaszkodom :)


Úgyhogy fel a fejjel, tessék köztünk maradni :)


ÉN MINDENKIT IMÁDOK ÉS HA NEM IS ÍROK MINDEN NAP, OLVASNI MINDIG FELUGROK IDE ÉS TUDOK MINDENRŐL, AMIT ITT ÍRTOK ANNAK ELLENÉRE, HOGY NEM NAGYON TUDOK VÁLASZOLNI :(


Ezt nézzétek el nekem kérlek, amíg pici a Fecus :)


Meli

2014. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8535/9202 anonim ***** válasza:
51%

tegnap megkereszteltük a Fecust :)


Tüneményes pap volt a keresztelője, és Fecus még tüneményes volt :)


Hófehér ruhácskában volt, a fele szertartást végigaludta, a felénél pedig a papra mosolygott :)


A pap pedig elolvadt a Fecustól és mondta, hogy tiszta ártatlanság, egy tiszta lélek a Fecus :)


Jól sikerült :)


Meli

2014. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8536/9202 anonim ***** válasza:
51%

Évike!Ne idegeljél már...most én is negsértődhetnék,mert Írszi egy regényt írt és engem még csak meg sem említett,de sokszor annyi a történés hogy nem bírjuk követniíí!Irszi!Ejnye... :D

Na de tényleg,Évike,te is beletartozol ebbe a csoportba és ennyi!Szerintem kicsit a hormonok is belejátszanak abba hogy érzékeny vagy?Nem?biztos.

A múltkor például boldogságos névnapot kívántam Ádikának,és nem reagáltál.De gondolom ha mindent végig tudnál olvasni akkor nem kerüli el a figyelmedet.Na ez van,de attól még itt vagyunk egymásnak.

Velem annyi van,hogy szerdán megyek a háziorvshoz,mert valami allergia megtámadott...hála a jó istennek....annyira hiányzott ez mint lufisnak a nyílzápor!! :) Kiütések,viszketnek,a nyakamon a mellkasomon és a hátamon....na úgyhogy oda megyek hogy megtudjuk mi van,meg ha már ott vagyok kérek egy normális endokrinológushoz beutalót aki majd ad beutalót terhelésre.Addig meg nyomatom a porokat,tablettákat...mont egy drogos :DDDDDDDDDDD


Egyem a szíveteket,puszilok mindenkit! Livi

2014. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8537/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vicam egybe vagytok meg :)elhiszem h.mar nehez mozogni is meg minden megis olyan csodas lehet ez az allapot ennyire kozel Csabikankhot.Pihenj is sokat!

Irszikem de jo sokat irtal vegre<3szeretem amiket irsz :)Beszorpozol:))ez tetszett :))A racsvedorol majd kerunk kepet ha kesz lesz es pocakmocak fotoooot :))Februar 11 :)de szep februar lesz!:)Igen nalam varjuk az ovut majd a gorbimet felteszem.Eskuvo:julius 18. :)Ha jon addig a baba az inozitoltol akkor nem tudom mi lesz :)

Lia nagyon izgi mikor lesz mar jovohet szombat?!:)Mar varod hogy lasd mi meg hogy halljuk a jo hireket :)Szegenykem hanytal :/ hat remeljuk egyszeri alkalom volt nem kellemes...legyen kellemetlensegektol mentes a terhesseged es szep es boldogsagos :)<3

Melikem mi os imadunk,tudod!;)Jaj Fecus szuper edes es szep lehetett a kis keresztelo ruhajaban :))olyan szepek a szep feher unnepi ruhaban a babak :)ha van idod kuldhetnel rola fotot.En is fogok mar magunrol csak jussak oda :)

Livi megorultem a hozzaszolasodtol!:))Annyira vidam es pozitiv szuper vagy!!!Csak igy tovabb!Sokkal jobb ilyennek "latni" mint szominak :)A drogos nagyon tetszett:)Igy kell felfogni!Pontosan ez az poenosan mert mashogy az ember tenyleg megzakkan.Volt nekem is nem is reg nagyon depi hangulatom de atvergodtem rajta vegre!Ebben sokat segitetek nekem Lanyok annyira koszonom hogy vagytok/vagyunk egymasnak!:)<3Allergiad remelem kiderul mitol van nem lehet Livi hogy olyat ettel amit nem szoktal?Irj ha kiderul.Meg ha nem akkor is :)

Puszikak!:)<3<3<3

2014. szept. 22. 18:57
 8538/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Évi vok :)

Beszéltem vkivel aki helyre rakta a dolgokat bennem és köszönöm neki :) <3

Sajnos itthoni dolgok is megnehezítik a mindennapokat..pl.ferjemmel nem olyan a kapcsolatunk mint volt :,(( szeret de vhogy más...remelem az ido megoldja!!!

Meli :) örülök hogy nincs semmi :) igen elhiszem hogy sok dolgod van.. Nekem kicsi a lakás de alig van időm :(( most a napokba meg foleg :((

Livi,tenyleg nem lattam :(( köszönjük szépen :) bár valószínű decemberbe tartjuk az enyémmel :) majd később eldönti :)

Irszi,alig várom lass a rác védőt :)) régebben horgoltam a munkatársaim gyerekeknek erre az en fiam nem kapott eddig semmit :(( lassan neki kell allni :))

Lia,remelem ez nem lesz minden napos es jobban leszel de tudod aki háhy annak jó a progeszteron szintje :))

Kriszti,én tudom pocakos leszel az esküvőre :)))

Vica,túl nagy a csend!!!!!!???????Alug várjuk a kepet:))

Lilla,remelem jobban vagy..mikor mész uhra??

Huhh tényleg nem könnyű mindenkit végig írni :)) remelem nem hagytam ki senkit :) sok sok puszi es ne haragudjatok rám

Évi :)

2014. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8539/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Ádika :))

2014. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8540/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evikem Adam gyogyoru boldogsagos kisbabuci :))Jaajjj de nyomogatnam :)puszilgatnam:)Szeretunk teged es orulok h.helyen vagy!:)A Paroddal a kapcsolatotokat helyre kell tenni ha ugy erzed nem stimmel valami,de sztem egy kisbaba utan nem csak a te eletedben lesz a legfontosabb a kicsi,hanem a Ferjedeben is!Neki is uj a helyzet legyel kicsit turelmes :)Minden jo lesz :)Beszelgessetek rola tenyleg!Az erzeseidrol.Nagy valtozasban volt minden a hormonok miatt es szopiztatsz meg vannak hormonok dogivel.Majd elmulik minden rossz es boldogsagban elhettek!Adika is akkor lesz boldog ugyhogy drukkolok!;)<3

Juj nekem tegnap annyira fajt a hasam Csajok azt hittem sose mulik el.Szex utan kb.fel orat tartott de nagyoooon erosen gondom ovus fajdalom volt kimasztam egy algoflexet is bevettem mert remisztoen fajt ennyire meg soha nem hagyta abba egyforma erosen es egyre erosebben fajt az alhasam,utana mar luktetett az egesz aztan a combom is a terdemig ereztem hogy zsibbadok erosen nagykn meg voltam ilyedve.Olyanokat beleszurt kozbe foleg ha meg mertem mozdulni mint akibe kest szurnak.Na ezt leirtam ,de tenyleg nagyon durva volt.Aztan elkezdett elmulni a nagyon eros resze es elviselheto lett.Akkor birtam aludni csak.Hat elegge meglepo volt.Tegnap voltam a 12.cnapon.Sztem az algoflex is segitett valamit.

Na ez tortent velem.Remelem tenyleg ovus fajdalom mert en mar vakbelre mindenre gondoltam hogy ilyen nincs hogy ennyire faj.De biztos van.Valami ilyesmi lehet a tulstimulacio is,de en nem szedtem semmit.Most jol van a hasam elmult a kinzas.Parom is csak lesett h.mi van :/ hat remeljuk a legjobbakat.A hom 36.5 reggel.De majd belinkelem az egeszet.

Puszi Mindenkinek keszulok a munkaba :)

2014. szept. 23. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!