Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8551/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri üdv a 30-asok klubjába :) én is az lettem egy hónappal ezelőtt :)) aug.30.-án :)))

Szoritok hogy minden rendeződjön nálad :) cicus cukker ;)))

Kriszti,igen hasonló Nrkem is megdördült a fejbe ha esküvőre pocakos lett volna de ezt hesegesd el mert tudatalattiba ott van :((

Vica tuti meg van Csabika :)) jujj de jo :)) írj mijarabb :) vágjuk a kepet

Évi

2014. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8552/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)Huuu Kicciri tok jo a hajad!!Nagyon vad szine van szepseges:)A Cico meg egy tunder :))Nekunk most 5 van otthon Anyaeknal haz imadom oket.Nekunk mind csikos az ogazi hazimacska csikos nekem mindig az volt a szerelmem mert olyanok mint egy tigris :)Sztem meg szereted az Atit :/ es nana hogy szereted.Akit annyira szeretsz h.gyereket akarsz tole az nem mulik el sitty sutty.Remelem keresni fog es rajon mekkorat hibazott,vagy hogy kiszeretsz belole es boldogabb leszel massal!Azt csak a jovo tudja melyik lesz de a lenyeg hogy jol legyel es boldog.Ha ot akarod akkor vele:)

Evikem elhessegetem megigerem :)Nekunk igyis a baba a legfontosabb mar nagyon varjuk a kincsunket :)<3

Hat sztem kb nalam meg volt az ovu meg picit erzekeny a hasam.15.cnapon vagyok.Meg 2 het...:)

Vica & Csabika :)))gondolunk ratok :))<3

2014. szept. 25. 07:56
 8553/9202 anonim ***** válasza:

Kicciri, de jó hogy írtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Ati egy ..csacsi! Tudom hogy szereted, de jobbat érdemelsz! Jó hogy sulizol; és diétázni is kezdesz; úgy helyzetek, új élet :-) Én is mindig elkezdtem egy sulit amikor "unatkoztam" :-)

Jönni fog majd az igazi! Persze, ha Ati jön vissza neki is örülünk; mindennek aminek Te örülsz! Azért én egy újért szorítok........ A cica édes; és nem dagi, a hajad pedig tényleg nagyon szép! Jó dögi szín :-)

Vicus, tuti -tuti szülsz / szültél; nagyon gondolunk Rátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És irigylünk is :-)Jó hogy van már mobil neted; remélem este jelentkezel :-) Csabikéának adj mindannyiunk nevében is külön- külön hatalmas puszikat!

Évi, már nem is tudom hogy mit akartam írni :-D Puszi Ádinak is!

Kriszti; kit érdekel ha pocis leszel? Kürtöljétek szét most hogy jövő nyáron esküvő; így ha közben jön a baba, mindenki tudni fogja hogy nem miatta lesz a kézfogó :-)

Azt én sem szeretem ha valakit azért vesznek el mert jön a baba; de ez a becsúszott; és nem a tervezett babákra vonatkozik.......... Annak soha nincs jó vége; ellentétben azzal ha tervezett baba jön :-) Akkor mindegy hogy mikor van az esküvő :-) A kálát én is nagyon szeretem egyébként :-)

A szervezéssel ne várj; én 3 évig szerveztem a miénket :-) Mire mindent átgondolsz; és megveszel -persze ha van pénzed; akkor pár nap alatt is össze lehet hozni-, az azért idő! Kényelmes cipő: elég fontos :-) Azt ne hagyd a végére; mert ha feltöri a lábad...........

Az esküvői fehérnemű: nekem fontos volt hogy a ruha alatt is extra legyen :-) Koccintós pezsis poharak :-) Magunknak vettük és gravíroztattuk. Gyűrűpárna; köröm és körmös, fotós, teremdekoráció............ Nekünk sok orchideánk volt; mindenki levágta a virágfejeket az épp virágzókról; vettem kari előtt ezt az angyalhajat amit a fára szoktak tenni; és színes dekor köveket. Ez volt az asztaldísz -többek közt. Aztán én szereztem galambokat is :-) Meg volt lufiposta :-) Na puszika, küldök pár publikus képet ezekről :-) ÉS majd a pocimról is; csak azt meg kell szerkeszteni :-) I.

2014. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8554/9202 anonim ***** válasza:

Pezsis üveg (így legalább a kedvenc pezsgőnkkel koccinthattunk): [link]


Tortadísz: mivel műanyag; eltehettük emlékbe :-)

[link]


Nem tudtam eldönteni hogy francia; vagy t@nga :-)

[link]

2014. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8555/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Nem miattatok vágom le; csak ugye ide szoktak szemtelenkedni illetéktelenek (és nem azokra gondolok akik jó szándékkal olvasnak minket...)

Ez pont egy kismama felső; és érdekes, de ebben mintha nem lenne akkora pocakom; mint egyébként :-) De azért alakul :-)

Puszi csajok!

2014. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8556/9202 anonim ***** válasza:

Vica, ne csináld ezt velünk, napok óta nem írtál! Remélem csak kimerült vagy és végtelen boldog és Csabika már Veled van kint és ezért nem jelentkezel.

Meli, Fecus a kis fehér ruhájában biztos csodaszép volt a keresztelőjén! <3

Livi, mit mondott a doki az allergiádra? Kaptál beutalót endodokihoz?

Évi, a férjeddel más szintre lépett a kapcsolatotok, már van egy közös gyönyörű kisfiatok! De ha van olyan dolog, ami bánt vele kapcsolatban, akkor azt beszéljétek meg. Ádika, egy csudiari mosolygós kis szeretetgombóc :) <3

Kriszti, szerintem is ovus fájásod volt, én is mindig megéreztem, csatolj ma is egy görbét, hogy hogy állsz. Nekem az endodoki azt mondta, mikor az inozitolról beszéltünk, hogy ez a por javít a peték minőségén is! Szóval hajrá, babásodj! :) Reméljük emiatt még az esküvő is eltolódik kicsit, de már hárman mehetettek az anyakönyvvezető elé :) Amúgy a pasik nem igazán veszik ki a részüket az esküvőszervezésből, mi még egy országban sem voltunk, mindent én csináltam, bár ezt nem bántam, imádok szervezkedni :)

Lilla, örülök hogy nem kell küret, viszont amit a petezsákról írtál... :( Én tuti elájultam volna, ha szembe találom magam vele :(((( Most van egy ciklus pihenés, kicsit menjetek el kikapcsolódni is, mert az azutáni hónap újra sikerülni fog!!!

Kicciri, jó hogy írtál, nagyon édi a cicád, a hajad meg nagyon dögös :) Nagy csacsi ez az Ati, hogy hagyott elmenni :( De én úgy gondolom, hogy ha nektek van közös jövőtök együtt, akkor még visszataláltok egymáshoz, ha pedig nincs, akkor találni fogsz valakit akivel nagyon boldog leszel. Süket-néma jelelés, az nagyon nagyon nehéz lehet, ügyes vagy hogy belevágtál, leköti legalább a figyelmedet.

Irszi, a fiam Bendegúz :) És pont olyan is mint a neve, nagy csirkefogó :))) Jó, hogy van orvosod, ha otthon szülnék én is újra fogadnék. Szülésznőt tudok nagyon szupit ajánlani! Bár ez általában úgy van, hogy a dokinak megvan, kivel szeret együtt dolgozni.

De nagyon jó ez a kismama felsőd! Ahhoz képest hogy még csak félidős vagy, szerintem nagy pocid van már most.

Én nem hánytam azóta, de kutyául vagyok, életemben nem éreztem még ilyet. Olyan szinten van hányingerem egész nap, hogy semmit nem tudok magammal kezdeni. Én minden nap főzök, de ez most egy kész kínszenvedés, alapból kajára gondolni sem tudok, nem hogy kitalálni hogy mit főzzek, na aztán meg még elkészíteni is, úgy hogy ökölődök folyamatosan és csak gyűlik és gyűlik a nyálam. Semmit nem tudok enni, az a boldog két hét, mikor azt éreztem felfalom a hűtőt keresztbe, na annak vége, úgy kell lediktálnom egy egy kekszet. Nagyon keveset eszek, félek is a diéta miatt, képtelen vagyok tartani, képtelen vagyok enni :( Na de ez nem panaszkodás!!!! :) 2 hónappal ezelőtt, meg egy évvel ezelőtt vagy 2 évvel ezelőtt mit meg nem adtam volna egy adag rosszullétért, szóval most itt van, megkaptam végre, majd csak túl leszünk ezen is :)

Bendi újra beteg, kedd óta ismét nem jár oviba, egyelőre semmi komoly, csupa takony és nagyon csúnyán köhög, de inkább rögtön itthon fogtuk, mint hogy újra antibiotikum legyen a vége, ma egy hete hagyta még csak abba az előző kúrát :(

De van egy szupi hírem is :) Én imádok olvasni, ha van egy kis időm, akkor olvasok is. Szóval Ken Follett az egyik nagy kedvencem, az egyik legjobb írónak tartom, akinek ha a kezembe veszek egy könyvét, akkor tudom hogy mire számíthatok, nem árul zsákbamacskát, szuper író. Szóval ő angol és mivel most jelent meg az új regénye, amit már nagyon vártam, mert egy trilógia utolsó része, ezért dedikál ma Londonban! Ő nem az a nagy dedikálós író és most is csak ez az egy alkalom lesz, amire külön előre jegyet kell venni. És nekem van rá jegyem!!! :)

Lia

2014. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8557/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!


Tegnap voltam dokinál endokrinológiára kaptam beutalót,elvileg hormonális kiütéseim vannak....nagyszerű.Január 22-re kaptam időpontot....ne mondjatok semmit.A sors fintora az hogy a doktornő akihez kaptam időpontot,az ügyfelem ahol dolgozom,úgyhogy megvan a mobilszáma,felhívom majd aztán elmegyek hozzá magánba.

Ennyi rólam.Puszilok mindenkit,most rohannom kell! Livi

2014. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8558/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok itt Vica! Kedden reggel megszületett Csabika 3460g es. 56 cm!!! Olyan szep hogy 3 napja csak bogok! Termeszetes uton jott 9 ora vajudas utan de megerte,apa is sirt:))) kepet nem tudok ide de a facebookon van fent .holnap elvileg mrehetunk hsza akkor jobban tudok itni majd :))))
2014. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8559/9202 anonim ***** válasza:
57%
Drága Vica!!!már majd megpusztultam hogy nem mondhatom a csajoknak,bocs csajok,de nem illik! :)Gyönyörű baba,rajzolni sem lehet szebbet.<3 puszi drága lányok Livi
2014. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8560/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica! Szívből gratulálunk a kis Csabikához!!!!


Leld benne nagyon-nagyon sok örömödet!!!!!


Vigyázzatok nagyon rá!!!!!!


Meli (és nagyon ügyes voltál, gratulálunk a kicsihez!!!)

2014. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!