Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8541/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike, ez ovus fájdalom volt :) nem kellemes, de legalább tudod, mikor van ovud :)


Összejön a babád, és pocakos kismama leszel :) Én is terhesen voltam menyasszony :)


Évim! Ádi nagyon cuki, tuti egész nap puszilgatod a kis pofiját :)


Én is puszilgatom Fecusét :)


Vica!!! egyben vagy még???


Lia, tényleg azt mondják, hogy ha hányós a kismama, az nagyon jó jel, mert sok a progija, erős a terhesség :)


Lilla, hogy vagy? Vérzel még?


Irszikém, kismamák gyöngye, mikor kapunk friss képeket?????

2014. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8542/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Örülök, hogy mindenki jól van:) Évi ugye nem mész el? Nagyon hiányoznál:( Ádám milyen édes pici baba. Beszélj a férjeddel őszintén, hogy mi bánt, és mondj el neki mindent. Persze hogy megváltozott a kapcsolatotok, hisz az egész életetek felborult jó értelemben:), de időben helyre kell rakni a dolgokat.

Irszi én is úgy örülök, amikor ilyen sokat írsz:)) És igen fotót kérünk, ha van időd.

Meli Fecus de cuki lehetett a keresztelőn <3, kis ártatlan drága lélek:)

Én most jöttem a dokitól, és az mondta, hogy győztünk, minden kitisztult, 5 mm-es nyálkahártya szép egyenletes, és már alig vérezgetek, pici barnás van még. AZt mondta a küretet megúsztuk, Igaz, hogy 8 hetes lehettem, de embriót soha nem láttunk, csak petezsákot, még a szikhólyagot sem találtuk, szóval valószínűleg már a legelején felszívódott, és ezért nem kell a küret sem, a petezsák is eltűnt, azt tudtam, mert sajnos láttam. Sokkot is kaptam amikor rájöttem mi van a betéten:( ':( Olyan rosszul lettem akkor, hogy felváltva öklendeztem és sírtam.

De elmúlt végre, 1 ciklus óvszerrel, és a következőben már nem kell védekezni.

Krisztikém ovud lehetett, remélem kitettetek magatokért.:)) Babásodj!!

Lia nagyon örülök, hogy jól vagy és hánytál:))) Tudod csak pozitívan!!!!

Lívi drogozz!! :-)) és babásodj! Kecskeruta teát iszod?

Puszilok Mindenkit!

2014. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8543/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszonom Melikem megnyugtattal ;) de tenyleg azt hittem mar vmi nagy baj lesz itt,de hat ha ovus akkor ovus :) most mar csak erzekeny fajdogal meg de haaaaat ahhoz kepest ami tegnap este volt ez egy hajokazas Velenceben :)Szoval minden OK.

Lillam hala Istenkenek hogy kitisztultal!Annyira szoritottam hogy sne kelljen korhazba menned!Ez igy van jol ahogy van.Sajnalom hogy lattad a petezsakot :( es tudtad hogy az?el se tudom kepzelni milyen lehet :/ biztos nagyon rossz volt nagyon sajnalom hogy igy alakult annyira orultunk :(Gondolom a Parod is meg a csalad is tamogat mindenben!1 honap akkor ovszerrel utana rogton teherbe esel meglatod sikerul es vegre minden rendben lesz a kicsivel is veled is!!!

Mi meg vegig itt leszunk veled aztan megyunk egyutt szulni is ahogy Vicaval is ott leszunk lelekben!Tuti erezni fogja!:)

Vicam mi a helyzet?:))

2014. szept. 23. 22:23
 8544/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mondom én Vicanal túl nagy a csend;)))))

Lilla :(( el se tudom képzelni :(( de az jó hogy kitisztultál :) pont egy pcos baratnőm is hasonló helyzetbe volt csak neki megcsinálták a küretet :(

Vigyazz magadra es en tudom nemsokara kismama leszel :)

Kriszti, anno Ádi elott nekem is volt hogy fajt a peteeres..alig tudtam az ágyból kikelni vagy ülni..innen jut eszembe hogy mar 1 eve nem verzek :)) meg nem jott meg a szules óta..gondolom azert hogy szopizik is Ádi...kivancsi leszek mert a cukrom iszonyat rossz :((

Jovoheten ék kellene menni a terhelesre mar vegre ha lehet meg azzal a papírral :((

Évi

2014. szept. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8545/9202 A kérdező kommentje:
2014. szept. 24. 07:19
 8546/9202 A kérdező kommentje:

Hehe :))rajottem hogy hogyan kell belinkelni telefonrol a gorbimet :))kis orom is orom :)

Evikem hat igen eleg fajdalmas volt most ez nekem meg ennyire nem szaggatott foleg egyhuzamba tenyleg remiszto volt,de hat gondoltam h.az inozitol novesztett nekem szep tuszot es azert erzem amugy orulok neki :)legalabb mukodom :)Drukkolok hogy jo legyen majd a cukrocskad!Adinak nagy puszi!;)<3

Nekem tegnap meg fajt kicsit a hasam meg ma is erzem hogy van :)Jo csak akkor megilyedtem de nagyon orulok h.a testem "jelezte"az ovut /nem jelezte,kiabalta :)))/

Aztan remelem nem csak a hacaccare volt hanem tenyleg meg is repedt.:)

Mindenkinek puszko!<3

2014. szept. 24. 07:28
 8547/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bakker lányok, már jegyzeteltem hogy NE hagyjak ki senkit! :-P

LIVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Édesem :-) Hiányérzetem is volt :-) De igen, sajna nem mindig jutunk el addig, hogy mindenkit név szerint bele írjunk; és nem is kell szerintem. Persze törekszem rá!

Én nem drogosnak, hanem kísérleti patkánynak éreztem magunkat........ Hát igen.

Érdekes az allergiád, nekem is új kaja, vagy tisztítószer jutott az eszembe! Endokiból keress olyat, aki endoki és nődoki is egyben; az lenne a legszerencsésebb szerintem- az enyém ilyen.

Képzeljétek, lett maszek dokim végre!!!!!!!!!!!!!!!!! Jobb azért így a kis lelkemnek. Illetve még nincs; de kiválasztottuk, és megbeszéltük hogy pár hét múlva megyek hozzá, és bármi történjék is, ő lesz akinél szülök. Huhh......

Vicus, tuti ott vajúdik épp :-) Puszi-puszi, veled vagyunk, és Csabikával, és a férjecskéddel :-) Végre eljött ez a pillanat! Ez a jópár óra :-) <3

Évike, örülök :-D ;-) Ádi cuki nagyon :-) Tiszta anyja :-D :-D A mosolya :-)

A férj dolog. Ha emlékszel, Meli is írta hogy nem úgy mennek a dolgok a terhesség alatt ahogy várta; hát nálunk is van változás, több törődést várnék, nagyobb ámulatot a babánk felé; több szexet -sokkal. Félt, vagy félti a babát, vagy csuda tudja. Mi meg tudjuk ugyan beszélni; csak épp nem történik semmi. De nem gáz egyáltalán :-) Szerintem ilyenkor a férfi is alakul lélekben; és az bizony idő......... Tenni rá! Lényeg hogy béke legyen és szeretet; és érezze apuci is hogy ő is milyen fontos, és hogy a kapcsolatotokban is vannak dolgok, amik nem változnak; a baba nem közétek jött; hanem kiegészítésként. Szerintem. Én erre törekszem :-)

Lia, megvolt az első hányás: hurrá! Tippeltem már? Most kislányt mondok :-) A fiatoknak mi az anyakönyvezett neve? A barnabással, Bené-vel, Benedekkel én is szemezek nagyon :-)

Kriszti, a július 18 tökéletes! Csodagyönyörű idő lesz, minden virág kinyílva :-) Ha pocid lesz; és a helyetekben pocis esküvőt tartanék :-) Gyönyörű menyasszony lennél pocakkal is; pocak nélkül is :-) HA nem lesz poci, legalább tudsz. tudod :-) Helyettünk is egy kicsit :-)

A fájdalom tuti ovus volt; drukk-drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lillám, örülök hogy megúsztad a küretet; és sajnálom hogy mikkel kellett szembesülnöd. Próbáld lassan egyre jobban elengedni Őt.

Írok még kislányok, és kaptok majd pocifotót is! Pusszancs nektek! Irszi

2014. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8548/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vicaaaaa :))))))) Annyira nem vagy itt hogy egyertelmu :))))Uristen remelem minden rendben ment es tul vagy rajta es edesen pihizgettek Csabikaval ;))es.apja is nagyon boldog Apuka es osszeszaldt a csalad a korhazba es jon a tejcsid is es jajjjj egyaltalan hogy minden Ok :))<3 Szent eg milyen izgalmas :)))

Varunk ha kipihented magad :)<3<3<3

Irszikem en is jegyzeteltem a multkor (meg mar tobbszor) :-D:-D:-D Akkor.meg van a dokid szupi!:)Ez megnyugtato!:)Varjuk majd a pocifotot.:)<3<3<3 Hat igen jo lesz a juli 18 :) Ha teherbe esek muszaj lesz pocakosan :)Amugy az olyan mintha azert hazasodnank ossze :/ kivulalloknak.Nekem is az volt mindig a pocakos kismama hogy amugy lehet h.el se vette volna stb...de csak azert mert ezeket hallottam az emberektol.Hat mindegy lesz ki mit gondol vegul is a csaladunk tudja hogy reg kuzdunk a babaval es aki meg azt gondolja am gondolja :)De ha most teherbe esek akkor majus-juniusba szulok ugyhogy ...nem tom mi lesz :)))Raadasul a feher kála a kedvenc viragom es muszaj a kala :))Ha meg mondjuk marciusra tesszuk :/ akkor horror ára lesz.A meghivot is kalasra akarom :)nem kerdes :)

De.szervezni tenylegesen majd csak sztem (ha addig nem esek teherbe)kb.februar-marcius korul kezdem :)en mert a Parom ;))))hat ferfiiiii a Dragam :)))Ő csak annyit mondott nekem hogy varja az eskuvonket mert el akar mar venni melyen a szemembe nezett es megcsokolt.Asszem nekem ott meg is volt a lanykeres.:)Ahogy mondta es ugy egyaltalan nagyon szep pillanat volt.Persze a gyurus,Szuloktol elkeros lanykeres is romantikus es szep lesz,de ...az a pillanat csak a mienk volt :)

Ma vagyok amugy a 14.cnapon hianyzik Vica hogy valamit mondjon a gorbimre :))Jaj biztos meg van mar Csajok Csabika!!!:)))))Ugy orulok :))))

Kiccirim ha olvasol minket hogy vagy?Mi a helyzet?Konnyebb mar?Remelem hamarosan megismerkedsz valakivel aki megerdemel!A volt pasid nem is tudom hova tette az eszet :// de rossz :// banhatja majd meglatod.Irj ha van kedved nyugodtam barmikor szeretunk tudod!;)<3<3<3

Puszi Csajok!

Hajra Vicaaaaaaa!:))

2014. szept. 24. 20:11
 8549/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok Drága lányok !♡♡♡♡ itt vagyok olvaslak titeket ;-)


Lilla , Drága jobb h még most tortent , mintha később! Gondolj bele. .... Látod? Teherbe tudsz esni! Ha 1x sikerült másodjára is fog!


Kriszti gratulálok ! Figyeld meg : nem lesz ám egyszerű az esküvőt is intezni meg majd uh-ra járni :-P de megoldod tudom hehe

Kismaminknak szívből gratulálok és minden milimásodpercet elvezzetek ki! Evikem miért mennél el? Szeretünk nagyon! Irjad csak kifelé magamból a gondokat! !!!!! Adi cukker nagyon :-)

Jaj lányok úgy szoritok mindenkinek! !!!!!!!!!


Nagyon hiányzik Atikam és tudom, h én is neki :-( de Ő akarta .....mindenki azt mondja, nem tudja meg mit veszít v kit veszít el. 30-án 30 éves leszek bizonyos szempontból elértem amit akartam DE szerelmi téren kakkano van. Kíváncsi vagyok keres-e majd....

Belevágtam a 90 napos diétaba. Mert miért is ne. Egyszer már működött.

Járok iskolába Yuppiii angol suketnema jelbeszedet tanulok. Ez volt a régi vágyam. Szeretem ;-) Úgyhogy el vagyok. Ezek vannak, meg Cico . Mindjárt küldöm a legfrisebb shotot a dagikamrol. :D:D:D:D:D:D


Köszönöm, hogy gondoltok rám!


Ui:. Tudom Nem említettem mindenkit nev szerint, de mindenkit olvasok és veletek vagyok. Azért Vica ma lehet Csabigat ringatja már. ....drukkolok neki is természetesen.

Pusszancs

2014. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8550/9202 Kicciri ***** válasza:
2014. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!