Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8521/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, Fecus gyönyörű baba s milyen szép békésen alszik, egyem meg :) Nagyon át tudom érezni, hogy mit érzel, én is anyuméknál laktam, bár szerencsére csak az első egy évben és persze mindenki mindent mindig jobban tudott mint én, tudom hogy csak segíteni akartak, de túl sok esélyem nem is volt rájönni magamtól a dolgokra. Nagyon várom már az új picurkámat, most minden olyan más lesz. És persze az is, hogy már itt van Bebe, aki biztos vagyok benne, hogy rengeteget fog majd segíteni :)

Vica, örülök hogy Csabikával minden rendben, csak nem akar kibújni az a kisfiú :) Szuperül érzi magát odabent! Mi várható hétfőn, ha addig nem indul el? Elindítanak oxitocinnal, vagy még hazamehetsz ha jó a ctg?

Kriszti, majd számolj be a lánykérésről :) Nálunk ez anno elmaradt, meg gyűrűm sem volt, csak a karika. Egyszerűen megbeszéltük tök váratlanul, hogy egymásnak vagyunk teremtve és házasodjunk össze :) Mivel nem vagyok valami nagy ékszerhordó, így én kértem, hogy ne legyen plusz gyűrű, mert sajna a karikát sem hordom, nem vagyok jóban a gyűrűkkel :(

Ovud biztosan lesz és most már egy helyen is lesztek a pároddal, szóval hajrá, sikerülni fog ez a hónap! :)

A 3-dik babán jót mosolyogtam :) Régebben mindig úgy gondoltam, hogy 3 gyerekem lesz, lehet mert nekem is 2 testvérem van és ez jó. De aztán, hogy a második sem sikerült, már csak arra tudtam gondolni, hogy legyen kettő és nem leszek telhetetlen. Itt tartok most, hogy nem gondolok tovább, legyen meg a második és legyen minden rendben, aztán max ezen még gondolkozok később :) Bevallom Lilla óta próbálok két lábbal állni a földön, nem teljesen beleélni magam ebbe az egészbe, mert ki tudja mi lesz :( Nyilván minden erőmmel azon vagyok, hogy pozitívan gondoljak magunkra és a szívem mélyén azt érzem, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, de néha még ez is kevés :(

Velem továbbra sincs semmi, nagyon nehezen megy le a reggeli, nem kívánok enni reggelenként, utána viszont azt érzem, hogy mindent megennék, mindent ami főtt étel :) Tegnap este majd megvesztem egy jó paprikás csirkéért nokedlival, a vicc benne hogy nem is szeretem a nokedlit. Na ma mindent megvettem hozzá, de ma már paprikás krumplit ennék inkább. Saját magamat fogom az őrületbe kergetni ezzel :)))) Bendinél ilyen egyáltalán nem volt és híztam 12 kilot vele, hát majd most meglátjuk hogy lesz :) Vica, Évi, ti tartottátok a reggelit is ugyan úgy a diétában? Egyszerűen ha eszek is, akkor is a 30 gramm CH olyan sok most, de nem merek kevesebbet enni, inkább szenvedek, de ez sem jó.

Livi, hogy vagy?

Évi, lehet már tudni valamit az epekő műtétedről, hogy mikor lesz? Meg ez hogy megy, lehet addig míg szoptatsz? Bent kell aludni a kórházban?

Irszi, hogy vagytok? Mikorra vagy pontosan kiírva?

Lilla, Kriszti nagyon jól írta, a következő hónapban újra sikerülni fog és valóban az lesz a gyógyír! Hogy vagy? Voltál kontrollon?

Lia

2014. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8522/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia aranyos vagy :) ma voltam utoljara a fülészeten remelem ;) holnap ki kell húzzam a csíkot es várunk mi lesz :) ez a masodik het hogy szenvedek vele :(( Ádinak nem túl szep dolgok jönnek az órából de mar jobban van :) tegnap óta eszik kukit :))))) ma egy kis almát kapott de kissé savanyú fajta volt igy nem kellett neki :) na de holnap veszek reggel finomat es hatha eszi :)) az epe műtétet mar szeretnem ha meg lenne de ma tesom beszélt egy sebesszel (ott dolgozik a nővérem mint ápoló) es azt mondta a doki hogy valószínű ez a keves tej is elapadna es a csaszar miatt is jobb lenne ha várnánk meg egy ket hónapot..ez mind oke csak a heten minden este eléggé görcsölök :((( erre a doki mondta legyen vervetel es ha nagyon rossz soron kívül megyünk...ez van velem :( csak vmi rossz érzésem van :((( álmaik se stimmelnek :(

Évi

2014. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8523/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Évi sajnálom, hogy rosszul vagy az epéd miatt, nagyon rossz lehet, üldözd el a rossz érzéseket és csakis a jóra gondolj!! Jobbulást neked<3!!

Az álmok csak álmok, nevetni kell rajtuk, néha én is olyan rosszakat álmodok, hogy egész nap nem megy ki a fejemből, de aztán elfelejtem.

Krisztikém nagyon örülök, hogy házasságra adod a fejed:):))) <3

Én abba a tárborba tartozom aki azt mondja, hogy igenis számít az a papír, és nem csak egy db fecni. Az összetartozás érzése erősödik majd meglátod, főleg ha neved megváltozik, és az mondja neked mások előtt a feleségem....:)Az tök jó érzés. Nekem nagyon fura volt a nevem megszokni, de szeretem mert az övé. :)Nekünk éppen ma van a 6. házassági évfordulónk :)Az egyházi, lagzis esküvőnk szeptember 20-án volt, de a polgárit már előtte megtartottuk 2 héttel,2 tanúval, mert nem akartuk a násznépet mindenhova cibálni. De nekünk az egyházi az ünnep.


Meli Fecus gyönyörű, teljesen megértem, hogy le sem akarod tenni, én is csak fognám nézném egész nap, Ádámmal együtt:)

Lia veled minden rendben lesz, nehogy rosszra gondolj, csakis jóra, azt hiszem engem már a terhesség legelején rossz érzések gyötörtek, de tudjátok. És aztán tényleg rossz lett a vége. Ez a HCG dolog milyen becsapós, én olyan hülye vagyok, mert idáig azt hittem, hogy az embrió termeli, és aztán az orvos felvilágosított, hogy nem az embrió, hanem a méhlepény, és ha már korábban elhal, akkor is duplázódhat a HCG..., mert a lepény és a petezsák ott van, szóval alattomos dolog ez, de többet nem dőlök be.:)

Vérezgetek még picit, kedden megyek UH-ra:) Remélem minden oké lesz.

Vicus azonnal írj, ha van valami!!! Irszikém eldöntöttétek, hogy mi lesz a neve a fiadnak? Lehet írtad, de lemaradtam picit :))

Lívi hogy vagy?

puszi Lányok mindenkinek

2014. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8524/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla boldog házassági évfordulót :) lesz vmi ünneplés??

Szoritok hogy minden rendbe legyen az uhon..ám amit írtál erdekes mert akkor pl ha méhen kívül van vagy elhal a terheseg miert nézik a hcg duplazodast??Ahh ez olyan rossz :(( eddig en is azt hitt hogy nem lehet baj ha emelkedik..:(( na de sebaj ezután szépen kitisztulsz és ahogy lehet próbálkozni azonnal kismama leszel!!!!!

Szep hétvégét lanyok :)

Évi

2014. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8525/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Nagyon köszönöm Évi:)

Semmi komolyat nem csináltunk most, csak itthon pihentünk, együtt:)

2014. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8526/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó az ha egyutt pihentek ;)

Nem állok neki panaszkodni hisz ezt akartam de néha igy érzem mar nem olyan a kapcsolatunk mint volt :(((

Most úgy érzem több okból hogy el köszönök tőletek...

Kívánom mindenkinek hogy sikerüljön a kívánsága :))

Jó Babazast kivanok es köszönöm hogy itt lehettem veletek..

Sok sok puszi

Évi

2014. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8527/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica!

Méég mindig egybe vagyunk :))) Úgy érzem már szétszakadok mindenhol, de még mindig semmi :)))

Évike szerintem ugyanazok vagyunk, mint eddig, és nyugodtan panaszkodhatsz. Én csak azt látom hogy mindenki elfoglaltabb, de hidd el hogy igenis érdekel mi újság veled.Mi a helyzet a műtéteddel? Cukrod rendeződött?

2014. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8528/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Jajjj tegnap volt a szulinapi buli a Szerelmemnek.Nagyon jo volt tancoltunk meg minden :))Ma meg a nagy macskajaj :))

Penteken melo utan tortat sutottunk titokba csutortokon volt a nagy bevasarlas :)

Lia hogy vagy ujdonsult kismamank?:)

Lillam kivanom h.minden jo legyen!Remelem rogton terhes maradsz es lehetunk boldogsagba megint!:)Jobb kedvvel irsz ennek nagyon orulok :) <3Majd irj h.mi volt.

Evikem mi a baj veled?Mi ugyanazok vagyunk lehet hogy most az eped miatt meg a bajok miatt erzed ugy hogy mi vagyunk masok?Itt vagyunk neked tudhatnad nyugodtan panaszkodj az elet nem csak jo dolgokbol all.Meghallgatunk mindent!Egymassal vagyunk amig mindenki babas nem lesz!Tudod!De ha menni akarsz en azt is megertem persze...volt mar ilyen.De nyugodtan irj amikor csak akarsz es ha szuksegunk lenne a segitsegedre valamiben majd emlegetunk hogy de jo lenne ha lennel nekunk ahogy mi voltunk neked is :) <3

En nem szeretnem h.elmenj de ahogy erzed.Fogsz hianyozni nagyon.

Vicam draga en mar azt hittem meg lesz Csabika mire fel tudok jonni a nagy szervezes mellett :) de az a jo ha a kiirt idopontig marad nem?Akkor lesz minden tutira OK szepen kifejlodve :) Nagyon drukkolunk a szuleshez ezt mindig tudd!:)Sok sok puszi Mindenkinek Csajok!!:)<3

2014. szept. 21. 17:47
 8529/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt Mindenkinek!Csabika?:))<3Vica en mar mikor felbredtem is arra gondoltam na vajon mi van veletek :))Mar annyira varom hogy erkezzen a Kicsi :)Lilla elfelejtettem irni meg Irszi meg Lia hogy koszi h.leirtatok h.nektek hogy volt az eskuvo!!!Olyan jo volt olvasni!:)Kivancsi vagyok majd nekunk hogy jon ki a lepes (a baba miatt mondom):))Tenyleg fontos a hazassag es olyan jo lesz mikor majd a felesege leszek.Csak nekunk eddig nem nagyon jott az inditattatas de tenyleg jo volt,de nem ennyire :)most nyar elejen beszelgettunk rola komolyabban aztan meg jon minden magatol.:)

Ja 36.7! lett a hom.Valamelyik nap belinkelem.Puszi Mindenkinek Livi irj hogy mi a helyzet veled hol tartasz a ciklusban.

Puszikak!!

2014. szept. 22. 07:21
 8530/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!!!!!!!!!!!! Évike, ne butáskodj már!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Én lettem annyiban más, hogy ritkábban tudok írni; és ezért nem tudok mindenkinek név szerint reagálni a dolgaira, de ez csak ezért van, mert most is 4 oldalt olvastam vissza, és nagyon nehéz mindent észben tartani!!!!!!!!!!!!!!!! Ne csacsiskodj, nem lett más a kapcsolatunk :-) Sajnáljuk azt a sok gondot ami veletek van; de veled vagyunk; és ha most éppen rosszabb dolgok történnek, hát ez van; a rosszakat majd követi s ok jó! Igaz? Mindig így van! Ott van a gyönyörű kisfiad; ő feledteti azt a sok szenvedést, amíg Rá vártál. Legalább ezzel már nem kell foglalkozni! ÉS Melivel is szerintem csak ez van; hogy olyan ritkán jön, hogy nem tud mindenkit belefogalmazni a leveleibe :-) Ennyi :-) Tudom hogy nagyon nehéz lehet hogy mindíg van valami; most épp a füled és az epéd is; és a tejci is kevés, de vannak a rossz dolgok, és van mellette egy csomó jó is! Itt vagyunk veled is ép úgy mint mindenkivel, szeretjük hogy írsz, és nagyon hiányozna ha nem lennél akármennyi ideig is, úgyhogy tessék ezt gyorsan elfelejteni! ok? :-) <3 SZERETÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicus, nagyon izgulok én is Csabika miatt; azt hittem már meglesz mire jövök :-) Sokat gondolok rátok! Jó hogy olyan kis ficánka; és hogy minden rendben a köldökzsinór keringéssel is :-) Meg mindennel ! Várjuk a híreket!

Krisztike, izgatottan várom a gyűrűről a képeket!

Biztosan gyönyörű!!!!!!!!!

Macskajajj? De jó! :-) Mi megyünk ősszel egy buliba; hát, nem vagyok odáig tőle................ én leszek az egyetlen józan:-( Nagy élmény lesz elviselni a becsiccsent embereket, az tuti! Mennyivel jobban ellenék itthon! :-) Ez van! Megyek társadalmi életet élni.

Majd jól beszörpözök :-) ÉS eszem valami fincsit...........

Meli, Fecus csodagyönyörű :-) Elhiszem hogy halálosan beleszerettél; én is úgy vagyok már most a mi kisfiunkkal (akiről azért még simán kiderülhet hogy kislány....) :-D

Nem szeretek hangosan beszélni Hozzá, és is gondolatban beszélgetek Vele, és érdekes, mert süsün hangzik, de olyan kis szófogadó......... Hatalmasakat rúg apának ha kérem, már néha látszik kívülről is a buli a hasamon :-) Szófogadó volt mindkét genetikán is :-) Imádom!!!!!!!!!! Szóval teljesen megértelek :-) Gyönyörű lehet ahogy rádnéz; és érzed hogy egymás lelkébe láttok :) Pláne hogy nem csesztet senki hogy hogy neveld, mit adj rá............ Hát igen, más világ van :-) Jó világ :-))))

Évike, gondolom a kisfiaddal neked is hasonló élményeid vannak :-) Persze a kislányokkal is ez lehet a helyzet! :-) Szilvus, sokat gondolunk Rátok is; de nyilván nehéz egy ilyen nagylány mellett bármit is csinálni :-)

A mi napjaink is elszaladnak; reggel kelek a férjemmel, aztán visszaalszom kb. 9-ig. Most a Vida Ági Babapszichológia könyvét olvasom épp :-) Kis olvasgatás, előtte persze reggeli.......

aztán mosás, mosogatás, ebéd; mellette itt a kert és a lakás. Minden nap jógázom vagy sétálok egy órát a szomszéddal. Aztán hazaér a férjem, egy kis közös program, ill. mostanában anyósomék elég sokat szeretnek velünk lenn........ Aminek örülök; csak az is idő.... Mosogatás, teregetés, vasalás, és elment a nap! A tízórait, uzsonnát nem is említem+ vacsi; és én mindent méregetek ugye.........

Most a rácsvédőt varrogatom épp; majd megmutatom ah készen leszek vele, álomszép lesz!!! Egy készre varrok új figurákat :-) Napi 3 órát minimum; de hát kezdő vagyok... Sablonok, tűzés, fércelés........... Sok idő elmegy erre is! Egyébként jól vagyok, jól alszom, semmi bajom különösebben -szerencsére!!!!!!!! Álomszerű ez az egész.......... Imádom amikor érzem hogy mocorog; és ha nem érzem pár órát, akkor frászban vagyok..... de gondolom ez még viszonylag normális :-) Bár tartanánk már mi is legalább a 25. héten! Vagy a 28.-on, vagy a 30. -on... akkor megint jobban megnyugodnék egy kicsit -azt hiszem :-) Elküldöm nehogy baj legyen, és írok még! Irszi

2014. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!