Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8511/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Lillam orulok h.elkezdodott ha mar igy kellett lennie es remelem nem kell kitenni magad meg az abortusznak is.Szivbol kivanom hogy igy legyen!Szamithatsz rank nyugodtan irj barmit!<3

Vicam akkor meg egyben <3:-)Irj majd h.mi volt a vizsgalatokon!:)

Livikem lesz babad ne felj!En nem is tudom hogy hogy lehet ilyet mondani.A baratnod aki szinten olyan mester akkor ő miert nem latja azt amit a masik latott???Nem?Hat mindenesetre ne legy szomoru!Nem sokara teherbe esel az inozitoltol aztan nesze neked lelekszerzodes :))<3Hajra!:)

Irszikem csodalatos a kisbaba a pocakodban :))A Balint is nagyon szep nev,tetszik!;)

Evikem jobbulast a fulednek es az epe...hat lassan megckell ejteni mutetet ne szenvedj Draga!!Adinak millio puszi!!:)

Melikem neked es Fecokanak is sok puszkot kuldok annyit hogy mar azt mondjatok jajjjj eleg mar :)))

Vica irj mindenkepp h.mi volt :)en mar annyira izgulok hogy mikor akar jonni Csabikank!<3

Mindenkinek sok puszi!

2014. szept. 18. 07:31
 8512/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Kriszti, ha már választottatok gyűrűt, mindenképpen tegyél róla képet, had gyönyörködjünk mi is :)

Vica, izgulunk értetek, talán ma már bent tartanak és megszületik Csabika!

Évi, jó hogy Ádi jobban van, de az hogy nekem a füled is és az epeköved is rendetlenkedik, az nagyon nem jó :( Jobbulást!

Meli, hogy van Fecus? Milyen baba? Milyenek a napjaitok?

Livi, véletlenül se higgyél ilyen majd én megmondom a jövődet embernek! Nem szeretem, ha valaki másról mond bármit is, milyen alapon? És igenis lesz babád!!! Ez nem is szabad, hogy kérdés legyen. Mikor csináltatod meg a terhelést?

Lilla, nagyon sajnálom amin keresztül mész, de remélhetőleg tényleg kitisztul magától és nem lesz szükség művi befejezésre. :(

Irszi, szuper hogy mocorog a picurkád, én is de szeretnék már ott tartani :)

Bendim meggyógyult, ma már oviba is ment, én meg nekieshetek a csatatérnek a nappaliban. Velem is minden ok, még mindig semmi tünet, talán annyi, hogy ma reggel nagyon nem kívántam enni, rosszul voltam a gondolattól hogy ennem kellene, végül elvittem Bebét oviba és utána reggeliztem csak, akkor már nem volt gond.

Tegnap elhoztam egy paksaméta papírt az orvosi rendelőből, majd ki kell töltögetni és visszavinni a védőnőhöz, de vele is majd csak 2 és fél hét múlva találkozok először. Átolvasgattam a prospektusokat és rá kellett jönnöm, hogy a mi városunkban lévő kórházban nincs szülészet :( Ez a megyeszékhely amúgy. 3 lehetőség van, átmenni a szomszéd városba, ott van szülészet, szülésznővel és baj esetén orvossal, az olyan 40 perc kocsival. Vagy nálunk van ilyen szülő centrum, ami pont olyan mint egy szülészet, ultramodernek, mindenféle könnyítő dologgal ellátva, de itt csak szülésznő van, orvos nincs, és ha bármi gond adódna, akkor mentő és irány az a kórház ahova magamtól is mehetek. És van az otthon szülés. Itt mindent a szülésznő csinál amúgy, ha minden rendben van, orvos csak a legvégső esetben megy be egy szülésre, ezt még szoknom kell :( Nem is kellett ezen sok mindent átbeszélni, mert bár az első szülésem simán ment és gyorsan, de azért engem nagyon megnyugtatna, ha betudható távolságban lenne egy orvos, akire remélem nem lesz szükségünk, szóval nálam is az lesz mint Vicánál, hogy utazni kell, előbb kell elindulni.

Na meg még tünetnek annyi, hogy minden éjjel álmodok! És minden reggel emlékszem is rá. Ugyan ez volt Bendivel is, nem tudom mi az összefüggés, de amúgy én nagyon ritkán álmodok csak, most meg minden éjjel :)

Lia

2014. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8513/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága Lányok!!!!


Lia, köszi kérdésedet, Fecus imádni való baba :) Életem nagy szerelme.


Úgy tud nézni a gyönyörű szemeivel, hogy minden gondolatát szinte tudok. A szemeivel közvetít felém. És az arc mimikájával. Ez a baba valami hihetetlen..... Nem csak beképzelem, de tényleg így van. Egyszerűen érzem a gondolatait és én is gondolatban beszélek vele nagyon sokszor.

Elmondom neki, hogy mennyire imádom Őt és mennyire sokat vártam rá és mindenem Ő lesz amíg csak élek.


A másik két gyerekemet is imádom, nem teszek kivételt.


csak tudjátok, most tudom megélni igazán azt, hogy azt csináljak anyaként, amit csak akarok.


Mikor a másik két gyerekem született, egy szobában laktunk 4-en, anyuéknál egy családi házban, és sajnos mindig azt kellett csinálnom, amit anyukám mondott. Nem lehettem a magam ura.


Olyan ruhába kellett járatnom a gyerekeimet, amit ő engedett. És azt csinálhattam, amit Ő engedett.


És most én vagyok az úr a házban :) És én döntök mindenről :)


Egyszóval most szabadon babázhatok, szabad anya vagyok :)


A kis Fecus nagyon aranyos baba, már minden nap eszik tejpépet vagy gyümölcsöt. Felváltva eszi őket, egyik nap ezt, másik nap azt. DE még 5x iszik tápszert :)


Már 66 cm és 5950 gramm :) 68-as rugdalódzókat hord :)


VASÁRNAP LESZ A FECUS KERESZTELŐJE :)


Hát ennyit rólunk :)


Amúgy még azt akartam elmondani, hogy első naptól fogva végigalussza az éjszakát, csak 1x kel fel enni :)

Nappal szereti, ha cipelem, de egyre többet játszadozik már önállóan is :)


Lilla, remélem, szépen kitisztulsz most és csodaszép friss nyálkahártyád nő a mostani helyén és azonnal megtapad a babád a köv.hónapban!!! Úgy legyen!!!!


Krisztike, gyűrűs képet kérünk :)


Irszike, írjál le mindent, amit érzel!!! Hányadik héten jársz? Mekkora most a baba?????


Vica, Csabika nemsokára a kezeidben lesz, meglátod milyen csodás érzés!!!!!!!


Meli

2014. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8514/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, Neked meg igen is a párodtól lesz közös baba :)


Hajrá, hidd el és cselekedj :) szex, szex, szex :)


Meli

2014. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8515/9202 anonim ***** válasza:
57%

Fecus :)


[link]

2014. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8516/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok, nemrég értünk haza. Csabika még nem akar kibújni :))))Olyan jól érzi magát egyem meg. Majd kiugrott a hasamból a ctg-n :))) Aztán megnézték hogy köldökzsinórba jó-e az áramlás, tökéletes. Úgyhogy hazaengedtek :))) Éjszaka ismét voltak jósló fájások, de elmúltak, görcs keményedés. Hétfőn kell menni legközelebb ha nem indul be :)
2014. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8517/9202 anonim ***** válasza:
57%
Melikém, Fecus nagyon szép baba :)))
2014. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8518/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Liam akkor Bendi meggyogyult,orulok :)Almodsz ilyenkor???:))Hat ez tok jooo!:)Erdekesek ezek a tunetek :) vannak furcsak terhessegkor:)legalabb a 3.babanal egybol tudod majd ;)<3Szulest legalabb tudod akkor elore h.mit hogy kell majd.Hat utazni kell de nem baj ugyis minden jo lesz :)<3

Melikem Fecus babank gyonyoruseges!!Milyen szepen pihizik :)Nagyon aranyos <3<3<3Most akkor igazan lehetsz Anya orulok!:)<3

Vica izgalmas hetvege lesz akkor:)Csabika jo kisbaba megvarja szepen a kiirt idopontot.Nekem tegnap csak 36.1 volt a hom ma pedig 36.4 hat 9.cnap talan...Haladok az ovu fele.Remelem lesz :)

Ja Lia gyururol kuldok kepet persze amikor megkapom a vegeredmenyt:)A Parom sztem november-december korulre tervezi a "lanykerest":)Utana megyunk vacsizni vhova a Szuleimmel negyesben.:)

Mindenkinek sok puszi!

Lillam irj ha van valami meg ha nincs akkor is!Szeretunk tudod!Alig varom a kovetkezo ovudat es remelem rogton babas leszel mert ilyenkor nagyobb az esely!:)Hajra Lilla!Az lesz az igazi gyogyir a szivednek!Sok puszi!<3

2014. szept. 19. 08:01
 8519/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike, persze, hogy lesz ovud! Figyeld a tested és hajrázz!!!!


Meli

2014. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8520/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli valamiért haragszol rám????

Évi

2014. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!