Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8471/9202 A kérdező kommentje:

Livikem legyen igazad!!:))Alig varom mar a kepet hogy mit vettel a Kicsidnek!:))

Vicam ugyi vagy!;)Az en kedvencem a röfis :)) nagyon edes mert olyan laza pozicioba "fekszik" a kisruhan :)))Iszonyu aranyos :)))Mindegyik szep amugy :)<3

Telefontoltot is rakd be reggel!!!

Hat ha 36.1-en volt a repedes akkor mi elotte majdnem minden nap szeretkeztunk es meg utana is egy nappal...ha jol tudom olyan 12 orat el a petesejt.Tehat az utana levo semmi egyuttlet az mar nem szamit,nem??Mi minden napon szeretketkezunk na jo van h.2 napig nem...De tenyleg mindig mensi alatt is mert arra is gondoltunk mar hogy akkor is lehet teherbeesni /na jo nem csak azert szeretkezunk mensi alatt is hanem mert minket nem zavar es kesz ennyi :))/ szoval ha akkor volt akkor volt egyuttlet minden nap.:/ Nem baj majd kovetkezore randiznak a sejtek.Igaz?:)

Sok puszi Vicam es ha bent tartanak mi is ott leszunk veled!;)<3Gondolunk majd ratok sokat sokat kuldjuk a pozitiv eroket hogy a szules-szuletes szep elmeny legyen!Jaj Istenem mindjart bogok :))Huhhhh de izgalmas :))<3

2014. szept. 11. 15:29
 8472/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Krisztikém, lehet nem jó minőségű pete érett meg, és ezért nem találkoztak a sejtecskék. De nemsokára fognak, ebben biztos lehetsz!

Igen a malackás is édes, ezek nővérem fiának ruhácskái voltak, a malackást úgy varrták :)

2014. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8473/9202 anonim ***** válasza:
57%

SZÍVHANG?????????????????????????? Tövig rágjuk a körmünket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem a nagy ünneplés miatt nem jelentkezel :-)

Vica! De izgi!!!!! Nekem a halvány kék -fehér tetszik leginkább; stipi -stopi; akkor az az én kedvencem! :-)

Örülök egyébként én is nagyon hogy van mobil neted! Jó ötlet; a kórházra majd én is csináltatok :-) Gondolom amik viccelgetnek veled, azok azt jelzik, hogy bizony most már közel van a szülés :-) Ez jó jel szerintem! :-) Persze gondolom kiborító is azért........ Nemsoká meglesz Csabika!

Kriszti, sajnálom :-(

Jó buli a nagy lagzi, én is olyat szerettem volna; csak épp építkeztünk; így vagy haladunk a házzal; vagy nagyobb lesz a dínom- dánom! A ház elkészült :-)

Szinte :-)

Én valahogy késő ősszel, vagy legkésőbb januárban kölcsönöztam a ruhám; és nekem is 40%-kal olcsóbb volt; tekintettel a holt szezonra! Ezeken nagyot lehet spórolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Én is úgy vagyok vele egyébként hogy állandóan éhes vagyok; a gyümölcs eléggé... szóval KAJA kéne! Pizza; vagy valami nehéz kaja :-) De ügyeskedek a diétával; bár ... még szokni kell. Jövőhéten megyek csak a diabetológiára; de a nőgyógyász is mondta hogy tartsam szépen a 175gCH-t .

Szóval nem vagy egyedül vele! :-) Csak vigyázni kell, mert nekem a senekem is nő szépen........... Ez van :-)

Puszi lányok; Kriszti, szívből kívánom nektek hogy karácsonyra tényleg jöjjön mindkettőtöknél a baba! :-)

Nevek???????? Nem is tudjuk.... Most épp a Bálint; Zétény; Hunor és Geréb; illetve a Döme és a Vince ami tetszik. Kialakul majd biztosan; remélem nemsokára :-) Puszi! Irszi

2014. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8474/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

[link]

[link]


Itt van a kis Tündérkém házipapucsa,olyan apró! :)))) Mikor ránézek elérzékenyülök! <3

Lillám,légyszi írj már!!!! :) Livi

2014. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8475/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszikém! Különleges neveket választottál.Én ha fiam lesz,Dominik vagy Martin lesz.Ha lányom,na az már el van döntve,férjem kedvenc neve Adrienn lesz,egyébként ez a második nevem,illetve az én kedvenc nevem Hanna. :) Tehát Adrienn Hanna lesz a neve. :)))Hát majd kiderül. :))) Livi
2014. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8476/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
71%

Lányok, elhalt terhesség. Nem tudom hogyan jöttem hazáig, a szívem teljesen összetört:( Olyan fájdalmat érzek amit még soha.

NE haragudjatok rám de most össze kell szednem magam, nem tudom mikor tudok legközelebb jönni, lehet már holnap, vagy 1 hét vagy 1 hónap, nem tudom.

Puszillak benneteket, és nagyon drukkolok mindenkinek.

2014. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8477/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lívikém nagyon cuki a cipőcske!!! hajráá
2014. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8478/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm Vicám!...
2014. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8479/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla neeeeeee nagyon sajnálom :((((( Annyira megértelek, hogy mit érzel most!!! Egyszerűen csak arra tudok gondolni, hogy valami baja lett volna, nem egészséges, ezért nem fejlődött tovább. Lesz babád, meglásd!!! Én aki túl vagyok 4 vetélésen, én mondom neked hogy lesz babád!!Nekem a doki mindig azt mondta hogy jobb ilyenkor, mikor már hallottam a szívhangot vagy ne adj isten már több hetes és úgy közölni veled hogy nincs tovább. Minden hogyan rossz!!! El kell őt engedned, sőt lehet embrió se volt, csak egy üres petezsák, nem tudom részleteket!

Itt vagyunk veled, fogjuk a kezed, át fogsz menni rajta meglátod és hamarosan újra terhes leszel, hiszen már sikerült!!!! Ölellek nagyon!!

2014. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8480/9202 A kérdező kommentje:

Uristen :'(((((((

Kicsi Lillam :'((((

Nem birok irni.Bogok.

Lillam itt vagyunk neked barmikor jossz :'((( <3

2014. szept. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!