Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8461/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)Lillam vegre eljott az ido hogy hallhasd a Kicsikedet!:))Varunk az elmenybeszamoloval!:)<3

Volt kollegak nem kerdeztek miert nem iszol alkoholt?:)vagy elmondtad nekik?:)

Vicam hogy vagytok Csabikaval?:)

A hom ugyanaz mint tegnap :/ 36.6 hat persze csinaltam egy tesztet (de csak azert mert van egy rakas)es negativ mint allat :) na gondolhattam volna :/ De megjon erzesem az van.Gondolom ma vagy holnap meglatogat a "mikulas".A cicim faj.Akkor most Vica azert faj a cicim mert progi hianyom van?Vagy akkor faj amikor sok progi van?Ezzel nem vagyok tisztaba :/vagy semmi koze a progihoz?:))koszi elore is aki tudja :)

Lilla mikor lesz mar este?:))<3

2014. szept. 11. 08:30
 8462/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Irszike, kösziiiiii! :)))) Gyönyörű a kisfiad, szívből gratulálok hozzá!!!!!! Mikorra vagy kiírva? Most hogy már tudjátok, hogy fiú, milyen nevek a kedvencek?

Lilla, jaj de jó, este uh, gyere majd és meséld el milyen volt először meghallani a picurkád szívét :)

Kriszti, nem lehet hogy azért ugrál ennyire, mert mindig van domináns tüsződ, ami mindig meg akar repedni és egy egy ilyen próbálkozás a leesés? Nem akarsz elmenni a mens mentisbe? Ők annyira értik a dolgukat, biztos találnának mindenre magyarázatot. Ti mióta próbálkoztok? Amikor én a mens-ben voltam, sok mindent kérdezett tőlem a doktornő és jegyzetelt és az egyik ez volt, hogy szokott-e fájni a cicim a luteálisban. Nem tudom mire következtet belőle, de ezek szerint ez is jelent valamit.

Az esküvővel én is úgy voltam mint Te, hogy tartunk, akkor ugyan nem fellengzősen, de legyen minden ami kell. Mi 80 körül voltunk és talán másfél millióban volt, pedig nagyon figyeltünk mindenre, a dekorációt én csináltam, nem volt semmi csicsa-bicsa. Arra figyelj, ha szervezed, hogy minden tavasszal, vagy inkább ilyen február körül van minden városban esküvő kiállítás, arra érdemes elmenni, mert a belépő nem olyan sok, de nálam úgy volt, hogy ott egyeztettem időpontot a ruhapróbára és emiatt elengedtek 40%-ot, azt hiszem így volt a ruha 80.000, ami jó ár érte. Meg a férjem unokatesója pesten úgy csináltatta valami orosz csajjal a ruháját, aki ezzel foglalkozik, nagyon szép rucija volt, minden kiegészítővel és az én béreltem töredékébe került és az csak az övé volt, ha szeretnéd megszerzem az elérhetőségét. Na meg még ami hirtelen az eszembe jut, hogy nekem pl. pénteken volt a nagy nap :) Mert nagyon ragaszkodtam a zenekarhoz és idő közben visszamondták az esküvőmet, mert németországba mentek valami fellépésre, és már semmi olyan nap nem volt ami mindkettőnknek jó lett volna, így kötöttünk ki a pénteknél. Nem bántam meg, sőt, utólag csak is péntekre szervezném megint. Általában sokan csak fél napig dolgoznak akkor vagy vettek ki egy nap szabit, szabad volt az étterem és a vőfély is, szombat hajnalig roptuk és utána még volt 2 napunk regenerálódni :) Annyira jól sikerült a pénteki lagzink, hogy rákövetkező évben a férjem tesója is megnősült és ők már direkt péntekre rakták. Szóval szerintem péntekre tuti lesz hely és szabadok a zenekarok és vőfélyek, nem kell előre annyival lefoglalni. Viszont remélem ez a tervetek legalább egy évet csúszik majd, hisz jövő nyáron már szülsz :)

Vica, hogy vagytok? Hogy telnek az éjszakáitok? Mennyi idősek vagytok most?

Évi, hogy vagytok Ádikával?

Livi, hogy vagy? Hogy ízlik a tea?

Nekem visszaírt még tegnap a dokim, hogy mri törölve, szuper, úgy is paráztam a bezártságtól :) És cukorterhelés sem lesz, helyette kelleni fog éhomori cukor, majd reggeliznem kell és utána is cukor.

Jut eszembe, Vica, Évi, Ti emeltetek a Ch adagon kismamaként? Én hihetetlenül mindent meg tudnék enni :) Egyáltalán nem voltam ilyen Bendivel és kezdek megijedni magamtól :) Nem az adaggal van bajom, inkább az idővel. Megeszem az adagom, elég is, de rá 2 órára korog a hasam, alig bírom ki a 3 órát kaja nélkül. Tegnap már beiktattam egy plusz müzliszeletet mert szédelegtem is.

Lia

2014. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8463/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok itt Vica :)

én lehet nem fogom tudni mikor kell indulni:)))), tegnap lefürödtem, és nem múlt az egész, 20 percenként jött a fájás, tartott kb 20 másodpercet és hozzá keményedés, ezt csinálta kb 1,5-2 órán keresztül, és egyszer csak elmúlt az egész. Most akkor mi van? Azóta is nyugi van. Mozog rendesen. Most épp csuklik mikor írom a sorokat :)) Zuhany előtt is voltak kisebb fájások, de zuhany után se múlt 1,5-2 órán keresztül, még keményedtem is , már úgy volt hogy indulunk lassan, aztán elmúlt az egész teljesen.

Lia most vagyok 38+5 :)) Holnap ctg, kiváncsi leszek mit mutat!

Lia én a diétával úgy voltam, hogy örültem ha valamit meg tudok enni, kekszet rágtam, ropit, gyömbéres üditőt kortyolgattam, ebéd nehezen csúszott le, amit épp kívántam, megettem.

Irszikém csodaszép a kisfiad :)))))Úgy örülök, hogy minden oké a kislegénnyel, nem is lehet ez másképp, ő a ti csodababátok :)))

Lilla, várjuk az esti beszámolót az UH-ról, meglátod milyen csodajó, mikor a doktor úr felhangosítja neked a szivecskéjét hogy hallhasd te is, sőt hallja az egész rendelő, hogy ver a picikéd szive :))))

Krisztikém, hát nálad még várunk, még 4 nap, teszt korai volt, nem tudom hogy a cicifájás közt van-e összefüggés a progival, mert nekem akkor is fájt mikor nem volt peteérésem és akkor is mikor volt. Én csak azt látom nem ment fel magasra, lehet ennek hiányára utal. Vagy ahogy Lia írta, több tüsződ próbálkozik épp megrepedni.

2014. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8464/9202 anonim ***** válasza:

Vica, köszi, akkor ez nálam másképp van, mindent megennék :) Még jó hogy van a diéta és így korlátok között vagyok :)))) Bár amúgy nem is mindent ennék meg, mert semmi olyat nem kívánok, ami tiltólistás, inkább sok sok husit ennék, meg halacskát, pedig nem is szeretem a halat :)

Nekem is voltak jósló fájásaim, viszont nem rendszeresen, csak egy egy kósza a nap folyamán, olyan hogy szép sorban jöttek, olyan egyetlen egyszer volt, akkor viszont menni kellett, mert szültünk. A tesóm volt így, hogy csak nem indult be rendesen és ő mindent bevetett már a végén. Elvileg a forró vizes fürdő is méhösszehúzó hatású, ezért nem is ajánlják korai terhességnél, na ő befeküdt egy nagy kád vízbe fél órára, aztán összebújtak a pasijával, mert abban a jó állapotban oxitocint termel a szervezet és ezek után aztán nem volt tovább maradása, mentek szülni :) Bár neki nem fájásokkal indult, hanem vérzéssel, mert így ment el a nyákdugó, teljesen meg is ijedt, hogy baj van, de a kórházban megnyugtatták, hogy így is indulhat. Én a legvégén már nagyon türelmetlen voltam, már megvolt, hogy mikor kell befeküdnöm indításra, mert a tatabányai kórházban nem engedik a túlhordást, aztán szerencsére 2 nappal a kiírt előtt ügyesen elindult magától. A férjed bent lesz veled? Lehet, hogy volt már erről szó, ne haragudj. Én vittem be magammal egy ilyen pici törölközőt, arctörlő azt hiszem a neve, azt vizeztem és törölgettem magam, jól esett.

Lányok, én annyit kattogok, agyalok, kicsit lehet túl korán is, de egyszerűen nem tudom megállítani a gondolataimat. Azt már írtam, hogy Bendivel való várandóságomból és a születéséből, valamint az első 10 hónapról többé kevésbé lemaradt a férjem, mert 2 külön országban voltunk, nem rendeztünk együtt gyerekszobát, hisz anyuméknál a gyerekkori szobámba érkeztünk haza. Ez most egészen máshogy lesz, mindent együtt csinálunk végig és ott a teljesen üres szoba, ami csak a kis lakójára vár, semmit nem pakoltunk bele, reméltük, hogy egyszer használni fogjuk és nem csak vendégszobaként. El sem hiszem, hogy ez tényleg megtörténik :)

Lia

2014. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8465/9202 anonim ***** válasza:
Lia, igen bent lesz :) Apás szülés lesz :)))
2014. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8466/9202 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon sokat fog Neked bent segíteni, meg már a puszta jelenléte megnyugtat majd Téged is és Csabikát is! :) Én is nagyon izgulok veletek, mint Kriszti :)

Lia

2014. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8467/9202 A kérdező kommentje:

Megjott a mensim.

Lia hat lehet h.igazad van en nem tudom mit ugral de az jo h.nem ment alapho ala igy hat csak volt ovum.(remelem)

A helyre amit irtal egyenlore nem akarok elmenni.Adok meg idot az emelt metnek meg az inozitolnak.Vegul is ez vol a ciklus amiben vegig szedtem oket az elozo ciklusnak meg csak joforman a fele volt h.szedtem.Nem is vagyok szomoru :) A penteki eskuvo jo otlet es sok jot irtal!:)Koszonom!!Hely az tuti lesz mert satras lagzit akarok.Sajat reszemrol az etteremben tartott eskuvo tolem nagyon tavol all,tudom h.dragabb a sok berles,sator,padozat,etkeszletek,asztalok,padok,szekek,vilagitas,hutokocsi,stb...de egyszeruen ha etterembe tartanank olyan erzes mintha megeroszakolnanak :)

Majd lesz valahogy :)

Nagyon orulok neki h.jol vagy es boldog verge es lesz az ures szobacskanak kis lakoja :))<3<3<3Hala Istenkenek!:)<3

Vicam Istenem nemsokara jon Csabika!Sztem holnap vigyel mindent mert bent fognak tartani.Jo nem bizti de sanszos!!!Tudom h.te mindenre felkeszulsz!;)

Nagyon izgulooook :))<3

Nah en mensizgetek tovabb,az inozitolomat Anyaekhoz kertem most mert ugyis megyunk haza penteken.Ma viszi ki a GLS:)

Babaval amugy ilyen "eroszakos" mondon marmint closti...stb 2012 junius ota (amiota kiirtam a kerdest)probalkozunk,elotte ha kesz lesz ha nem lesz nem lesz alapon evekig (most kiszamoltam :) 3 ev 4 honapig probalkoztunk.Akkor lett elegem nagyon h.itt mar nagy baj lehet.Osszesen 5 ev es 7 honap probalkozasnal tartunk.:/

De nem adjuk fel!:)

2014. szept. 11. 12:17
 8468/9202 anonim ***** válasza:
57%
Drága Kriszti,sajnálom.Karácsony előtt sikerülni fog mindkettőnknek.Érzek valamit.Vica,hihetetlenül izgulok már miattad!! :))Irszi,de csodaszép az a kislegény,hihetetlen.Liám boldog kismamánk,puszillak. :) Melikém,imádlak!! :)) Drágáim,vettem ám valamit az én kis anyalkámnak,életemnek,tündéremnek....tudom hogy ő választotta,mert nembírtam a kezemből lerakni,pedig volt kék,rózsaszín,zöld,minden féle! :)))))))))))Este teszek fel fotót róla,irtó cuki!Mostmár nekem is van babaváró apróságom,ami ott lesz az éjeli szekrényembe!Puszi nektek lányok! Livi
2014. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8469/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, akkor tuti hogy a 36,1-nél volt az ovud. Most csak azért nem sikerült, mert kevés együttlétetek volt! Nekem 6 év után sikerült, nektek is fog!!!

Minden CTG-re visszük a pakkot, ott van az autóba szépen összerakva. Kedden már a babaülést is betettük :)))A csomagocskák már 3 hete utazgatnak az autócskába :)

Lívikém, alig várom hogy lássam mit vettél! Én annak idején sárga zoknicskát vettem, dobozba van még mindig, és szerintem nem is fogom kibontani :)))

2014. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8470/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szereztem pár használt ruhácskát, megmutatom nektek, kedvencem a piros cicás!!!!! Jajj de nagyon várom már hogy ráadjam :)))

[link]

2014. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!