Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8441/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Na megvettem a kecsketeát,iszok majd este,iszom a port.Baj már nem lehet :D Ma akartam venni egy picike bébi zoknit,hogy legyen valami ilyen kis dolog amitől bevonzom a babácskámat,eddig volt mindig most sehol sem találtam ahol voltam,na majd holnap :) Vica de izgulok,mi lesz ma,benn tartanak vagy még hazajösz...jajjaj!!!!Liám éld is meg minden csodás pillanatát ennek az örömnek.Kriszti,nagyon gyanus vagy te nekem....nagyon kíváncsi leszek hogy mi lesz ennek a hőnek a vége.Na megyek dolgozni.Ádámkánknak nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!! <3 Puszi Livi
2014. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8442/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága lányok, itt vagyok ám én is :)


Olvaslak benneteket és drukkolok ezerrel :)


Nekem nem kis zoknim volt babacsalogatóként, hanem egy szép mályva színű selyem kiscipőcske, olyan mini balettcipő féle, amit a barátnőmtől kaptam, hogy hamar babásodjak, de így is közel 1 évig állt a szekrényben.


Emlékszem, első inszeminációra vittem magammal, ott szorongattam a kezemben, miközben fellőtték a sok spermiumot a méhemig, de nem sikerült :(


Az a cipőcske 7 inszemet és 2 lombikot küzdött velem végig, mire szerencsét hozott :)


Meli

2014. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8443/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, mire jó az az inozitol amit itt emlegettek???


és a méhpempő????

2014. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8444/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica! :)

Hát majdnem úgy volt hogy bent maradunk, de aztán mégse :)


Meg kellett ismételni a CTG-t, mert a szivfrekvenciája hol 132 hol 180 felett van. A normál tartomány 140-160 között van.

öregedtem 20 évet fél óra alatt. Reggel 8-ra mentem, már elég bunkó ctg-s nőt fogtam ki, de bevettem a leszarom tablettát. Kész voltam, átmentem az ambulanciára, felhívtam a dokim, jött is, behívott az UH-ra. Ránézett a ctg-re azt mondja: kicsit tachikard a gyerek, UH-on minden oké vele : becsült súly 2960 gramm, mondta nem lesz óriás bébim, ott is az FHR: 132 volt. Mondta hogy a köldökzsinór áramlás tökéletes, minden oké. BPD: 89 mm, HC: 321mm, AC:331mm, FL:71 mm, kérte hogy ismételjem meg a ctg-t és aztán hívjam fel, megnézi.

Na, vissza a ctg-re, mondom hogy meg kell ismételni, mert a doktor azt mondta, erre a nő, minek megismételni, ő nem érti, mondom a doktor úr azt mondta tachikardiás, meg kell ismételni. Képzeljétek felhívta a dokit hogy minek ismételni, és tényleg jól mondom-e, hát csessze meg, odaírta a doki a papírra.Akkor feküdjek a 3. ágyra majd, hátha ott más a gép....de még nem, egyek meg egy tábla csokit, és 1,5 liter folyadékot , sétáljak és majd akkor menjek vissza..Nem elég volt a bajom, még bunkóó is volt. Na megettem a csokit nem egész táblát, az kizárt, egy twixet benyomtam, közben megittam fél liter teát, és majdnem 1 liter vizet. Rámhozták a frászt, elmentem sétálni, és rámjött a sírás is, visszamentem, felrakták a ctg-t , azt mondja a nő most már jó, a másik azt mondja hát még mindig ugrál a frekvencia. Na most akkor döntsék már el!!! Felhívtam a dokit, át kellett mennem a másik épületbe, mert épp a nőgyógyászati részlegen volt, közben találkoztam a szülésznővel, mutattam neki is, azt mondta sokkal jobb mint az előző, nyugi, sok folyadék. Átmentem a dokihoz, mondta hogy ez már sokkal jobb. Kérdeztem hogy egy icipicike probléma sincs? Azt mondta nincs, kérdezte mikor kell jönnöm, mondom kedden, mondta ismételjük meg pénteken is. Hát nagy kő esett le, de addig mondom öregedtem vagy 20 évet!

Így hazajöhettünk :)

2014. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8445/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém nem baj ha így ingadozik, a lényeg 36,4 alá ne menjen oké?

Mukor dobod fel a görbéd? :)

2014. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8446/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Vica örülök,hogy minden rendben... hát az a bunkó jól rád hozta a frászt:(( de az a lényeg nincs picike baj sem:))

Én is mindig nézem, hogy írtál-e h kórházban vagy és drukkoljunk neked.

Lívi igyad szépen a kecskeruta teát nagyon helyes, muszáj venni valami babacsalogatót, látod Melinek is volt :) Nekem kis fehér zoknim van, a lányok mondták,h szerezzek valamit és nekem 5 hónapot kellett várni. Kimostam és beraktam a szekrénybe:))

Kriszti babás vagy!!!! Van egy ilyen megérzésem:) Amúgy mindig ugyanazzal a hőmérővel méred a hőd? Mintha írtad volna h nem, azért ingadozhat, nincs veled semmi baj, az én mellem is fájt nagyon belülről;-)

Lia szuper oviba jártok, milyen rendesek,nagyon vigyázz magadra!!!

Kedeves ismeretlen kérdező!

Inozitol az Inofolic egyik összetevője. www.inofolic.hu

méhpempő pedig google

Én annyira szédülök most is, hogy alig látom amit írok, puszi lányok muszáj lefeküdnöm.:)

Babásodjatok Kriszti, Lívi!!

2014. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8447/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!Lia orulok hogy nincs semmi kellemetlenseg ne is legyen!:)Bendi aranyos lehetett ahogy kijelentette h.neki ennyi eleg is volt az ovibol :))csuda jo ovitok van nagyon aranyosak!:)

Livi igyad,szedjed,hajra!:)Tessek elmenni terhelesesre is mert megharapunk a Csajokkal!:))

Melikem latod megis szerencset hozott vegul a kis kabalad!!:))Fecokanak es Neked is millio puszit kuldunk!:)<3

Vicam!!Anyaaaam jol megjartal szegenykem ahogy ott setaltal bogve ugy elkepzeltem ugy megoleltelek volna :( jol felhuztak hat nem hianyzott:/ de a lenyeg a vege hogy minden rendben van.Hajj hogy ra tudjak ezek a dokik hozni a fraszt az emberre :/ sajnalom h.pont egy bunko not fogtal ki :/ De Csabikank jol van az a fontos es most mar te is :)Nagy izgalmak vannak:)barmikor johet mar :)Tudsz majd nekunk irni vagy hogy lesz?Ha nem jelentkezel ne idegeskedjunk azert kerdem :)

Lilla orulok h.jol vagy :)Pihizz tenyleg sokat ne hajtsd magad tul!:)Most akkor mikor mesz dokihoz?

Kedves Ismeretlen valaszolo!Lilla remekul leirta neked a kerdesedre a valaszt!:)

Haaaat reggel mertem a homet ugye...36.6-ra lezuhant :/ Mindegy ha meg is jon annyira nem csodalkozok mert ovu elott 3 nappal voltunk egyutt utoljara a nyaralas miatt...meg egyebkent is mindig az van hogy nem leszek terhes...tegnaphoz kepest 5 tizedet esett a hom de meg a volnal folott van ugye...dde sztem mensi lesz belole.A ciklus.hu szerint ez a 11.dpo.Cici fajasom azota is van...ami csoda.Kivancsi vagyok holnap reggel mennyi lesz majd...Csajok ma felrakom a gorbimet.

Puszika mindenkinek!

2014. szept. 10. 08:42
 8448/9202 A kérdező kommentje:
Ja Lilla hat van hogy 3-al is megmerem :))Alapbol kettot dugok a nyelvem ala ebredeskor 2 digitalisat :)azonos eredmeny jon ki nagyjabol (!) Mindig ugyanazet veszem figyelembe.Higanyosom is VAN es mertem mar azzal IS hogy tenyleg annyi-e ha pl.tul magas eredmeny lett vagy csak ugy erdekessegbol de nem azt szoktam beirni hanem amivel eddig is mertem.A higanyost felek a szamba tenni,a digitalisban igazabol nem nagyon bizom...tudom h.van hore tagulos is amit batran a szamba tehetek de ha egyszer van 2 higanyos,2digitalis homeronk akkor mar inkabb merem a kovi ciklusban higanyossal huvelyben.Majd valahogy kibirom remelem nem pisilek be tole :) reggel nekem nagyon kell pisilni mindig jo lesz meg majd oda dugni valamit :/ de azt biztosabbnak erzem.Sztem igy fogom merni.
2014. szept. 10. 08:59
 8449/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, remélem következő ciklusban már nem is kell mérned, mert babás leszel most :) Én is higanyossal mértem hüvelyben, ott annyira nem lehet érezni, én sajna jó párszor vissza is aludtam hőmérővel együtt akár fél órára is, na akkor jól megmértem :) Várjuk az esküvői képet! :)

Livi igyad mind a kettőt, én mindig este ittam a teát, mert legelső nap megittam reggel és egész nap szédültem tőle, így átettem utovacsihoz inkább és a teába tettem bele mindig az inozitolt, mert a melegben sokkal hamarabb feloldódott. Aztán ezután vártam egy jó fél órát és akkor ettem meg a méhpempőt, mert elvileg azt éhgyomorra kellene reggel, meg utána fél órát várni, de ez az amit én képtelen voltam megtenni :) Ezen felül szedtem a folsavat, hozzáteszem ez volt az első ciklusom, hogy úgy szedtem ahogy Lilla mondta, vagyis reggel is és este is együtt az inozitollal, hátha erősítik egymás hatását vagy ilyenek. Nem is gondoltam erre, míg Lilla nem írta és ebben a ciklusban vettem másik folsavat és így szedtem már. Valamint D vitamint is szedek, mert az eléggé a béka popója alatt volt nekem. És menj el a terhelésre, tényleg fontos, én májusban voltam terhelésen, akkor derült ki minden nyavalyám és mostanra már sikerült is, hu de durva, el sem hiszem.

Vicám, annyira sajnálom, hogy ekkora bunkó emberek is vannak és így rá tudnak ijeszteni egy kismamára! :( A lényeg, hogy Csabikával minden rendben és lesz még egy Nst a héten, szóval szemmel van tartva. Pihizz sokat, relaxálj, hamarosan a kezedben tarthatod a drága pici fiadat, de jó :)

Lilla, mikor mész dokihoz? Hogy vagytok?

Irszi, fiú vagy lány? :) Várunk a hírekkel és hogy mi volt az uh-n.

Nekem tegnap nagyon megjön érzésem volt, picit meg is ijedtem, de nem jött meg és ha a leghoszabb ciklusomat nézem, akkor ugye az ma lenne esedékes és semmi szerencsére, jeeeeee. :) Tegnap jól kiakadtam anyumra, előtte meg a tesómra, mert mással sem jönnek, csak hogy ne éljem bele magam, meg véletlenül se mondjam le az mri-t még, mert ki tudja mi lesz... Szóval mondtam nekik, hogy ha nem tudnak velem örülni és csak és kizárólag a jóra fókuszálni akkor egy darabig nem kell egymással beszélnünk, mert semmi szükségem nincs az ilyen megnyilvánulásaikra :( Tudom, hogy csak aggódnak értem, de vártam 2 évet és még csak halvány pozi tesztet sem láttam eddig, szóval én már ennek is nagyon örülök és tudom, hiszem hogy semmi baj nem lesz! :) Továbbra sincs semmi terhestünetem, néha megszédülök ennyi, de még csak hamarabb sem megyek aludni, pedig anno Bendivel 9 után egyszerűen képtelen voltam nyitva tartani a szemem, most még nincs ilyen. :)

Lia

2014. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8450/9202 A kérdező kommentje:

Lia ugy legyen ne kelljen merni de sajna sztem meg fog jonni,bar a remeny hal meg utoljara :)A teaba nem veszik el a hatoanyaga az inozitolnak?Marmint hogy meleg folyadek?Mert az inofolicot ugy tudom vizbe kell tenni.De biztos nem veszett el hiszen babas vagy :))Kepet kuldok hetvegen privibe nektek :)

Huh sajnalom h.Anyukadek most meg nem tudnak annyira orulni de tudod hogy csak feltenek.Persze ez nem esik jol tudom,de majd rajonnek h.minden OK szepen elmesz 7.heten maganba,es akkor mar mindenki boldog lesz a szivhangtol!;)Te meg csak orulj nyugodtan a Paroddal!;))Jaj de jo!:)Csodas h.vegre sikerult!:)Simogasd a pocid,beszelj hozza sokat hogy oruljon hogy ot mar nagyon vartak!Sztem kislany lesz!:))en mar most tippelek :)))

Puszika!

2014. szept. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!