Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8451/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Kriszti :) Szóval lány, behúztam a strigulát :D

Emelt adag met+inozitol, ha most nem sikerül, akkor az azért van, mert 3 nappal ovu előtt voltatok csak együtt. Viszont akkor a következőben tuti sikerülni fog!

Anyumék örülnek, el is sírta magát mikor hívtam a jó hírrel, de azóta más sem megy, csak az aggódás hogy valami baj lesz. Ez sajnos minden terhességben benne van, de kicsit sem hiányzik, hogy ezt kell hallgatnom, szóval vagy megtartják maguknak a jövőben ezeket a gondolatokat, vagy egyszerűen nem fogok beszélni velük.

Na azon sem gondolkoztam sosem, hogy teába ne tegyem a port, mert meleg, inkább csak örültem, hogy pikk pakk felolvad :)

Írtam a dokimnak, hogy hogyan tovább, gyógyszerek, inozitol, mri... Na majd meglátjuk mikor válaszol.

Lia

2014. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8452/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, drága én kérdeztem az inozitolt, mert egyik barátnőmnek nem jön össze a baba, hátha segítene neki :)


meli

2014. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8453/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica!

Krisztikém várom a görbéd :) Mi jól vagyunk, még egybe, pénteken 8-ra CTG és a normális aranyos nő lesz :)) Vannak rendszertelen fájásaim ma megint, de nagyon össze vissza :) Megnyugodtam, Csabikámmal is megbeszéltem este, ha egy icipici gondja is van már odabent, adjon jelet, bújjon elő :)))

Ha esemény van, ide írok nektek, mert csináltattam mobilnetet :)))

2014. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8454/9202 A kérdező kommentje:
2014. szept. 10. 18:26
 8455/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, szerintem kb 4-5 napod van a nemvártig. Én az ovudat a 19-21 ciklusnapokra tenném. Talán kicsit kevesebb lehet a progid ezért ugrálhat, de alapvetően jó kis görbe, és ha lett volna több együttlét, akár még baba is lehet :) Közel a cééél!!! Én szept 15-re mondanám hogy ha addig nem jön meg, lehet tesztelni :)

Vica

Ha mégis megjönne holnap, akkor a 14. ciklusnapon volt, de szerintem a 20. napon volt :)

2014. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8456/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nagyon drukkolok én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) <3 Csabika ügyes, okos kisfiú, ha bármi nem lenne jó neki, akkor kilőne mint egy rakéta :-) jó neki ott, hidd el. Sajna vannak ilyen emberkék; tudom. :-( Tapasztaltam már én is elég rosszat.

Csodaszép, könnyű, problémamentes szülést _születést kívánok nektek! :-) ÉS sok- sok tejcit majd! :-)

Tegnap voltunk uh-n............. Aki szeret tippelgetni; annak itt a kép: Lehet leadni a voksokat! :-)

[link]

Minden rendben vele, megnézték az összes látható szervét; az agykamráit, a szívecskéjét, az áramlást; a lepényt, nagy megnyugtatásomra a méhszájat........ :-) Minden szuper! Képzeljétek, ujjacskákat (ujjperceket is!!!!!!!) is számoltunk; imádom ezt az orvost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval nagyon ügyes volt ő is; mert szépen nyugton maradt amikor méregették; ügyesen kinyújtotta az ujjacsáit hogy mindent lássunk; hatalmasat beterpesztett, úgyhogy AZT is láttuk; illetve még a csodaszép pofijáról is engedett csinálni egy sztárfotót! :-)

Izgultok????????? Én is nagyon izgultam! :-) Kérdezte a doki; hogy ott van, de jó, megengedte hogy megnézzük Na, mit látunk? Hát én semmit sem láttam; azt sem tudtam milyen pózban vagy a gyerek épp! Kiderült, hogy a feneke alatt kukucskáltunk be; ki van tárva (vagy szét) a két lábikója; ott az a két combcsont; és az a popsi. Na, mit látunk? én még mindig semmit sem láttam (férjem is hallgatott mint a sülthal), de gondoltam hogy ha ennyire látni kéne, akkor az biztosan egy kukac! Rákérdeztem, és bizony, egy kukac! :-) Utána mutatta az egérrel; és onnantól tényleg annyira egyértelmű volt már! :-) Gyönyörű, hatalmas kukac! Úgyhogy egy kisfiúval bővítjük a csapatot; kisfiunk lesz! :-) <3 Okos, és erős, és izmos, és híres feltaláló, vagy genetikus.... :-) És persze nagyon egészséges!

Fura érzés, hogy most már a fiús ruhákat kell nézegetnem; a fiús játékokat majd, a kisfiú babákat az utcán, hogy vajon a mi kisfiunk milyen lesz majd :-) Bőgtem is hazafelé a kocsiban ma a boltból; hallgattam az édes kisfiamat cd-n; annyira meghatott, hogy csak na! :-)

Kimondhatatlan érzés lányok!!!!!!!!!!!!!!!! Atya ég, hogy mi idáig eljutottunk................. Ma is meghallgattam a szívecskéjét; szépséges, ügyesen ver! :-)

Krisztike, most hol tartunk? Már ha mégis megjönne. Van valami kilátásban? Az esküvő dologgal mi lesz????????????????????????????????????? Olyan gyönyörű menyasszony leszel! :-)

Kislányok; fújom felfelé mindenki hőjét!

Évi, hogy vagytok? Szilvi, Meli? Jó rég írtatok! Emerenciám, ha olvasol, nagy puszi neked! Klau? Kini???

Puszi! Irszi

2014. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8457/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia, csak most olvastam!!!!!!! G R A T U L Á L O K ! ! ! !

Ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Kislányok, úgy potyognak ezek a babák, hogy csak na :-)

Livi, Kriszti, Ti jöttök! ÉS meglátjátok, itt a hajrában olyan szépen gyorsan fog már menni! <3

Lilla, hogy vagy? Jól bírod? Meli, most nézem hogy te is jelentkeztél! Kisfiad jó baba? Van tejcid?

Kicciri, de örülök neked! Hogy vagy? Számolj ám be ha majd lesz valami izgi pasi -ügy! Én egy hatalmas szerelmi csalódás után 2 hónappal találkoztam a férjemmel :-) Hánytam minden pasitól; és mégis ez lett belőle :-) Puszi! Irszi

2014. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8458/9202 A kérdező kommentje:

Na sziasztok!Vicam orulok h.minden OK!:)Meg h.lett mobilneted :)igy nem fogjuk leragni tovig a kormunket.En ilyenkor mikor valamelyikotok szul annyira izgulok idegeskedek ezen jar az eszem hogy jol menjen minden...:)orulok h.tudsz majd nekunk irni nehany sort :)<3

Koszonom a hoelemzest!Ha Szilvi olvasta es megnezte biztos azert nem ir mert szerinte se baba:/ baba nem baba a lenyeg h.volt tuszrep:)Hat olyan erzesem van mintha meg akarna jonni amugy...cicim valtozatlanul faj.Annak amugy orulok :)azert mert akkor akar terhes is lehetek :)na jo almodik a kiralylany:))Majd reggel meglatjuk lejjebb megy-e vagy mi lesz.

Visszaolvastam amugy Szilvusunkat /de jo volt olvasgatni a regi irasokat :') /

Neki a 10.dpon ment le a hoje amikor Lilikevel babas lett :) Masnap visszament neki es aznap lett is idontuli pozija :)Annak is orulnek persze :))

Irszikem annyira orulok hogy ilyen kis ugyi volt a babad hogy mindent szepen megtudtadok nezni rajta!:)<3Kisfiu lesz:))en megmondtam :)olyan ugyes vagyok:))Akkor.mindene meg van szepen fejlodik nagyon orulok!!;)<3

Eskuvot tervezzuk ezerrel de ha jon a baba akkor csak kesobb tudjuk szervezni igazabol.Sajna a vofelyt es zenekart kb.most le kellene foglalozni ugy tele vannak a jok ahogy nezegetm...de hat en babasan (nagy terhesen meg plane )nem akarom magam ennek kitenni baba nyugalma miatt.Nagy pocakkal ott ropni amikor mar aludnek fekudnek...Isten ments h.abbol baj legyen.De tervezzuk es lefoglal hala egnek ez azert jo mert talan most h.van egy cel egy masik kicsit el tudja terelni a figyelmet a meddosegemrol es akkor hatha sikerul.Jo igy is ugyanugy vagyom ra meg minden csak ahhh nem tudom elmagyarazni...:))a lenyeg h.ha jon a baba akkor mindennel fontosabb :)Vagyom a szep ruhara,a rokonaimra akiket nagyon szeretek es a bulira amin a szerelmunket unnepeljuk.De a baba mar nekunk az igazi mindenunk mar most elore ...regota...Hat majd ugy tortenik minden ahogyan a Joisten akarja.:)

Az tuti :)

Nalunk lennenek vagy 80-100-an.En hagyomanytisztelo vagyok nagyon tetszik az igazi hagyomanyos lanykikeros vofelyes stb...lagzi:)Hurkaval,kolbasszal es gulyassal es sult husikkal es toltott kapival menyasszonytanccal,stb :)

Hat igazabol itt csak a kisbaba erkezesetol fugg minden.Eddig folyton azt hittem terhes leszek na most na majd most...nem volt "idom"ugymond ezen gondolkodni.Nagyon bizom az inozitolban,de ...mar annyi mindenben biztam ugye hogy most ezzel lezalabb lefoglalom magam.De.meg ki tudja.mit hoz a jovo :)Az is lehet h.pocakosan fogom megis vegigropni :)ha jol leszek persze :)

Csajok mindenkinek szep almokat en is alszom gyorsan hatha felmegy a hom reggel es en is babas vagyok mint Szilvus akkor :)

2014. szept. 10. 23:31
 8459/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem!gyonyoru a kep a kisfiadrol!!!<3<3<3<3<3<3
2014. szept. 10. 23:41
 8460/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Csajok olvastam mindent, de írni sajnos most nincs időm, tegnap nagyon későn értem haza, régi kollégákkal vacsi-buli volt egy étterembe.

Este írok mindenképp!!

Ma megyek este UH-ra!!!

Puszi lányok mindenkinek!:)

2014. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!