Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8421/9202 anonim ***** válasza:
51%

Liaaaaaaaaaaaa gratulálooooooooook, még a hideg is kirázott jó értelembe :))))))))))) Legbelül megérezted hogy bármi áron de tesztet kell keresned, én is akkor ezt éreztem hogy mindenképp meg kell csinálnom! Gratulálok és nagyon széép a csíkod!!!!!!

Vica

Tarts mindent ugyanígy, diétát, mozgást picit hagyhatod , meg nem tudom szedsz-e valami gyógyszert, azokat se hagyd abba.

Jaaaaajj nagyon gratulálok!!!!

Lívi, Kriszti Babásodjatok ti is!!!!!!!!

2014. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8422/9202 anonim ***** válasza:
51%

:))))))))))))))))))) Madarat lehetne fogatni velem :) köszi Vica. A gyógyszerekre nem is gondoltam eddig, pajzsmirigyre szedek, meg prolaktinra, de akkor szedem tovább, meg írok majd a dokimnak, hogy mi legyen, meg hogy akkor az mri-vel mi legyen :) El sem hiszem, boldogság :)

Vica, szupi, hogy Csabika ilyen szófogadó már most és megvárta, hogy mindenki visszatérjen szabiról, most már jöhet bármikor, Veled leszünk végig, gyors és könnyű szülést kívánok!

Lia

2014. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8423/9202 anonim ***** válasza:
51%
Liám, szerintem a pajzsmirigyest, meg a prolaktinost tovább kell majd szedni, MRI-re szerintem nem lesz szükség :)))))))
2014. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8424/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lia, Lia, Lia! IGEN, IGEN, IGEN!!! HURRRRÁÁÁÁÁÁÁ!


Istenem, hát végre sikerült neked is!!!!


Libabőrös lettem, annyira örülök!!!!!!!!


vigyázz nagyon magatokra!!!!!!


Meli

2014. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8425/9202 anonim ***** válasza:
51%

DRÁGA KIS KRISZTIKÉM!!!! RAJTAD A SOR!!!!!


LIVI, ÉS RAJTAD IS!!!!


TESSÉK SZÉPEN BABÁSODNI!!!!!


Meli

2014. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8426/9202 anonim ***** válasza:
51%

Drága Meli, nagyon köszönöm :)))))

És így van Kriszti, Livi BABÁSODJATOK! Tudom, hogy hamarosan Nektek is sikerülni fog, együtt leszünk kismamák!!!

Lia

2014. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8427/9202 A kérdező kommentje:

Liaaaaa!!!Uristeeen!!!:)))))))))))))Jaj de joooo!Kismama vagy!!!:))Aztamindenitneki!!:)))Hat nagyon gratulalok draga Lia!Latod irhattal volna hamarabb is nekunk mar reg sikerult volna;))Jaj 24 honap ...igy kimondva is olyan sok ugy orulok neked mar nagyon megerdemelted!;)Mindent beleadtal latod es sikerult!;)Most mi lesz?Doki,stb?nem tudom hogy arra fele hogyan mukodik a dolog.A Ferjed mit szolt?????Meselj!!:)Miket erzel??

Juj de jo!!Graulalok meg egyszer!!Boldogsag vaaaaaan!!!!:)Az inozitol tenyleg csodaszer!A tobbi is jo biztos rasegitett de ez az inozitol nekem is babat hoz :) Livinek is :) es hozzon mindenkinek aki szeretne!:)

Jajjjjj :)))))))Lia kismama :)))

2014. szept. 8. 13:59
 8428/9202 anonim ***** válasza:
51%

Krisztikém, köszöönöm nagyon!!! Semmi kétség, az inozitol tényleg csodaszer és nektek is babát hoz hamarosan!!!! Bizony bizony, hamarabb kellett volna csatlakoznom, lehet hamarabb sikerült volna :)

Én még mindig nem fogom fel, de komolyan. :) A férjem azóta csak nevetgél és nem nagyon akar a meloban maradni :))) Igazából minden olyan volt, mint mikor mensire készül a testem, kijöttek a pattik, fáj a derekam, megjön érzés, cicifájás, de ez mind mind pms is nekem. Az egyedüli dolog, ami más, hogy nem barnázok, pedig mensi előtt mindig szoktam, előző hónapban hétfőn kezdődött és csak pénteken jött meg, szóval ennek hiánya volt az egyedüli jel, hogy lehet hogy beköltözött hozzám egy picurka :) Meg elég sokat szédülök, de ez is olyan, hogy mióta diétázok, ez megesik, szóval akár amiatt is lehet. No meg este mindig fáradt vagyok, de mivel egy hete nyomjuk az ovit, korán kelünk, így azt meg betudom ennek. Semmi émelygés, hányás, remélem nem is lesz :)

Hát itt 12 hétig nem foglalkoznak velem, akkor lesz uh és vérvétel, de pont akkor leszek otthon, október végén, így gondolom a 13-dik hétre tolódik minden. Nem bánom, mert otthon is jó alaposan megnézetem akkor :) Ebben a hónapban nem kentem a progikrémet, mert ugye volt a vérvétel, de mától el fogom kezdeni, ne legyen véletlen se barna maszatolás. Azért lehet elmegyek a háziorvoshoz, hisz tudja mennyit vártunk, hátha beutal uh-ra előbb, bár kétlem. Majd keresek valami magán helyet és 3 hét múlva kb. megnézem, hogy minden rendben van-e vele :))))) Gyors kerestem egy kalkulátort és május 15-re írta az érkezését, a férjem május 17-én lesz 35 éves :) micsoda ajándék :))))))))))))))

Lia

2014. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8429/9202 anonim ***** válasza:
51%

Hujjjjjj Lia :))))) gratulálok :))) gyönyörű teszt :)))))

Irszi igen dieta kell...nejem a 16. Heten 8 lett :((( nagyon figyelj oda a chkra es minden rendben leshv:)kérdezz nyugodtan

Évi

2014. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8430/9202 Kicciri ***** válasza:
51%

Sziasztok ;-)


Liaaaaa gratulálok! Ügye a mehhpempo. ...Yuppiii. Nyilván minden együtt hatott ♡♡♡♡

Krisztin kívül még ki van hátra? Szépen haladtok lányok, le a kalappal!


Most épp itthon vagyok csütörtökig. Aztán újra vissza :'(.

Szóval lányok még megvagyok :-/

Millió puszika !

2014. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!