Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8391/9202 anonim ***** válasza:
51%

Köszi Vica, pár napon belül kiderül, mire elég ez a progiszint :) Hogy vagytok? Csabika jól elvan még bent a pacidban? Tölthetnél fel majdnem a finish-ben lévő pocakos képet :)

Livi, szerintem is jó, hogy ha megnézeted az IR-t, reméljük kizárhatod.

Lilla, hogy vagytok? :)

Kriszti, milyen a hőd?

Lia

2014. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8392/9202 anonim ***** válasza:
51%

Liám, köszönöm jól vagyunk, Csabika egyre erősebbeket mozog, tegnap beleszúrt egész ott lent, annyira fájt. De imádom. Megmutattam a ctg-m egyik csajnak, mert én nem nagyon értek hozzá, ő mondta hogy a keddi ctg-n már volt jóslófájás, 60-as, ami nem is olyan kicsi. Hát meglátjuk :)

Teszek fel friss fotót :)

[link]

2014. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8393/9202 anonim ***** válasza:
51%

De szép nagy pocakod lett Vica :) Ha jól emlékszem akkor a 100-as fájások azok már a rendes szülési fájások. Nekem is sok jóslóm volt, de ha jól rémlik, akkor csak ilyen pici kiugrások voltak a papíron, semmiféle 60-as. Lehet Csabika nem marad bent a kiírt időpontig :) Ékvezd még ki minden hátralévő percét és aludj sokat amíg tudsz, az elején mind azzal vagyunk bajban. :)

Lia

2014. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8394/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Emerencia csodalatos a kisbabad!!Szivbol gratulalok !!:))Olyan meghatoak a kepek!Meg Anyukameknak is mutattam elolvadtak a kis Martintol!:)<3Jo egeszseget es sok sok boldogsagot a kis csoppseghez!:))

Lia en nem tidom mennyinek kell lennie a proginak de ha a Tobbiek mondjak hogy jo akkor jo!:)Most hanyadik dpo-n vagy?

Irszikem pocakostul puszillak egy az egybe :)vagyis ketto az egybe!:))Vegreeee!:))

Lilla mi ujsag veled?Olyan szivhangod lesz hogy csak na majd meglatod!:)<3Beszelgess sokat a Picurkaddal :)

Livikem arra figyelj hogy a legidealisabb a cukorterhelesre a ciklus 3. -4.napja!Lehet h.tudod csak orom hatha nem.Nehigy rosszkor menj.Nekem legalabbis ezt mondta az endodoki a verveteleknel...hat lehet h.a terhelesre nem vonatkozik de e hatha...Vica majd kijavit ha nem igy van.

Vicuskam nagyon csini kismama vagy hat 20 kilo vagy vasaggyal egyutt olyan csini maradtal!!Nagyon dogos Anyuka leszel majd amikor Csabikat tologatod!;)A pocakod viszont hatalmaaaaas mar:)) nem sokara jon akkor a Kissrac ha mar van valami a CTG-n :) meg egy hetig bent maradj Csabikank!!:)<3

Evi hogy van Adam konnycsatornaja?Javul valamit?Remelem!!!Meg egymillio puszikat kuldok neki!:)

Koszonom a kerdeseteket a homre:) hat 36.7 mar 2 napja...de a ciklus.hu-t nem ertem valamit bizti elrontootam mert beirta hogy aug.31.-tol mensizek ...19 napos ciklus...es kulon vette a szeptembert...hat fogalmam sincs mit tettem vele :-D Most csinaltam egy tesztet csak megnyugtataskepp hogy holnap "ihatok"a lagziba.Negativ persze de meg nem is lehetne sztem pozitiv de azert igy nyugisabb.Nagyon faradt vagyok.A gyogy viz kiszivta minden eromet meg ma az utazas...most mosok agyba fobe vasalok...aztan reggel keles...jonnek festeni es megcsinalni a hajamat...keszulodes stb.aztan irany az eskuvo.Huuh mar most latom hogy hulla leszek :-D nem baj iszok majd egy kis vodkat :)

Na ezer a dolgom ugy vagyok mint Lilla a multkor hogy "futok" mert "szalad" a lakas :) ezen a futas-szaladason olyan jot nevettem valamelyik nap mikor irtad Lilla :)))

Na millio puszi Csajok!Amint lesz erom irok!:)

2014. szept. 5. 16:19
 8395/9202 anonim ***** válasza:
51%

Emerencia, gyönyörű a kis Martin, szívből gratulálok hozzá :)

vigyázzatok egymásra :)


M.


Kismamák és leendő kismamák, mindenkit nagyon sokszor puszilok!!! ÉS MÉG MINDIG DRUKKOLOK!!!!


Sajnos Fecus még mindig minden percemet lefoglal, ezért nem tudok netezni, de sokat gondolok Rátok!!!!!!!


Millió puszim!!!!!!


Meli

2014. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8396/9202 anonim ***** válasza:
51%

Krisztikém, nem tudom mit ronthattál el, nem lehet hogy megnyomtad a ciklus hozzáadása gombot?

Jaj már nagyon várom Csabikám megszülessen, de így van, egy hetet még bent kell maradnia :))

Nekem nem mondták melyik nap kell menni terheléses cukorra, én mentem mikor mentem.

Lilla most pénteken voltál UH-on, vagy jövőhéten mész?

Izgulunk érted!

2014. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8397/9202 A kérdező kommentje:

Draga Melikem puszilunk Teged es Fecus babat!:))

Vicam de megnyomtam azt a gombot.Az tut.Hogy kell visszacsinalni?:)Ha igen ird meg legyszi!:)Ja a terhelesebe en se vagyok biztos de akkor nekem tudod volt sztk-s is meg maganlaboros is...tobb vizsgalat.

Csabikank szofogado fiu es bent marad ;)

2014. szept. 5. 18:56
 8398/9202 anonim ***** válasza:
51%
Krisztikém úgy kell hogy mész a naptár nézetre, rákattintasz arra a napra ahonnan kezdte az új ciklust, és kiválasztod a ciklus törlése
2014. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8399/9202 A kérdező kommentje:
Koszonom Vicam!Kozbe kiprobaltam magamtol ezt lesz ami lesz alapon...gondoltam majd max ujra beviszem (azt hittem mindent torolni fog) de franko lett.A ciklus.hu szerint ma vagyok a 7.dpo-n,ha a "nagy holeesest" nezzuk akkor a 10.dpo.Hat majd a lutealis igazolja h.melyik volt.:) Koszonom!!!
2014. szept. 5. 21:46
 8400/9202 anonim ***** válasza:
51%
Krisztim, be tudod linkelni a görbéd?
2014. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!