Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8361/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajszik!!

Krisztikém fújom a hődet!! de lehet az van amit Vica mondd, majd több ciklus mérés után lehet viszonyítani, de ha mégsem repedne van tüszőrepi, ne keseredj el. amúgy jó pihit neked relaxálj sokat!

Vica nagyon jó lett a hajad !:)

Lívikém nekem sem zavarta össze a ciklust az inozitol, reméljük még lesz ebből pozitív teszt!!! drukk nagyon!:)én ittam megállás nélkül menzesz alatt is. igyad szépen. és ne feledd nekem is a második poros ciklusban segített.:)

Lia az jó jel, ha nincs barna, mikor mész progi mérésre?

Évikém köszi szerintem nekem is Ádámom lesz ezek szerint :)

Nőnek már ilyen kicsi korban a fogacskák?? Juj de hülye vagyok ehhez...:-D

Irszi mikor is tudjuk meg, hogy kislányod v. kisfiad születik?

Csajok én pénteken már nem tudtam felhívni Gidai doktort, ezen a héten meg szabin van ha jól tudom, azt terveztem, ha elég bátor leszek, h csütürtökön este el tudok menni a régi dokimhoz egy UH-ra:)))) Annyira akarom azt a szívhangot, már babonából minden szívecskés rajtam, a fülbevalóm a bugyim stb:)))

Ezt a háyadék időt ami ma volt itt reggel is szétáztam meg mikor jöttem haza akkor is, jaj de utálom és ráadásul hétfő is van :d

puszi lányok

KRISZTI , LÍVI, LIA BABÁSODJATOK!!!!!

2014. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8362/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, én nem ajánlom a sűrű UH-ot, vigyázni kell vele, minél kevesebbet piszkálnak odabent annál jobb. Higgy nekem :) Jövőhéten már van Gidai, csütörtökre akár kérhetsz is időpontot. Tudom hogy hosszú ez az időszak,de türelmesnek kell lenni, ha gond lenne, mondanám hogy nézesd meg, de hidd el csak jót akarok :)

Lívikém, lehet később volt ovud, azért késik picit. Hajrá 2. hónap!!!

2014. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8363/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Vica de jó hogy mondod, hallgatok rád kibírom dehogy megyek!!! :-D Majd jövő héten:)
2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8364/9202 anonim ***** válasza:
57%
Örülök, hogy hallgatsz rám :))
2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8365/9202 anonim ***** válasza:
57%

KRISZTI , LÍVI, LIA BABÁSODJATOK!!!!! KRISZTI , LÍVI, LIA BABÁSODJATOK!!!!! KRISZTI , LÍVI, LIA BABÁSODJATOK!!!!!

Lilla, tényleg nem ajánlják a sok uh-t, igazából 4 az ajánlott / kötelező. Én is sokkal beljebb vagyok; mert a beülti után volt az első, hat hetesen a második, 9 hetesen volt egy azért, mert tudni akartam hogy jól van-e, aztán 11 hetes korom körül a vérzés miatt volt egy megint, 13 hetesen volt az első genetiai, most 18 hetesen lesz a második genetikai; de még félidős sem vagyok........

Igazából egy kíváncsiságból, egy a vérzés miatt lett +, aztán a lombik miatt is lett egy vagy kettő; attól függ honnan nézzük. De lesz szívhang :-) Ha nincs görcs; erős(ödő) vérzés, akkor minden rendben van odabenn; ő tudja hogy mit kell csinálnia! Tudom hogy embertelen kivárni; már én is tűkön ülök!!!!!!!!!!!!!! Szept. 09.-én megyünk. Akkor remélem megmutatja magát :-) Majd beszélgetek még vele! Puszi kislányok, megyek aludni :-) Szeretlek titeket! Irszi

2014. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8366/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Csajok maximálisan meggyőztetek:-)

Nincs semmi bajom, sem görcs, sem vérzés, semmi :))

Bízok a pindurkámban, hogy minden oké odabent:) 9-én megmutatja magát a kisánykád! juj de jó :))

Lívi mizu?

2014. szept. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8367/9202 anonim ***** válasza:
57%
Puszika! Drága Lillám,legyél türelmes ha a lányok azt mondják,én is hallgattam rátok a porral kapcsolatban is.Nem,nem és nem jött meg.Nem szokott késni,mult hónapban igaz hogy 30 napra jött de akkor clostit szedtem.Max 27 napos szokott lenni.Tegnap este is rosszul voltam mint a kutya,émelygés meg fejfájás,hőhullám,kegyetlen.De nem lehet tergesség mert a tesztnek azt már mutatni kellett volna.Holnapig várakozok,aztán ha nem jön,legfeljebb felhivom a dokit.ja meg majd egy teszt megint.Édes lányok,szép napot ebben a rossz időben.Krisztikém,remélem a hőd fenn van.Livi
2014. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8368/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, nagyon drukkolok, hogy baba miatt késsen! Mikor tesztelsz legközelebb?

Lilla, én tuti nem várnék 2 hetet, nem tudnék annyit várni :( Nekem Bendivel a hosszú vérzés miatt, plusz meg mert az első uh-n nem lehetett kizárni a méhen kívülit sem, ezért 3 naponta mentem hüvelyi uh-ra! Meg sem fordult a fejembe, hogy ne tegyem csak azért mert nem ajánlott ennyiszer, bár ezt anno sosem hallottam. És semmi baja nem lett a babámnak, és semmiféle vetélés nem volt, pedig aztán véreztem is folyamatosan. Itt amúgy nem néznek semmit 12 hétig, még progit sem adnak! 12 héten van elöször uh és vérvétel, akkor nézik hova ágyazódott be és van-e szívhang. Na én tuti el fogok menni maszekba 7-8 hetesen ha egyszer sikerül.

Ma ha megyek az oviba, lehet beugrok a vérvételi eredményért, hátha megkapták már.

Lia

2014. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8369/9202 anonim ***** válasza:
71%
megjött lányok!Sajnos.Puszi Livi
2014. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8370/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Livi, nagyon sajnálom :-(

De ez már biztató, nem? Késett... Készülődik a tested egy babára :-) Legközelebb sikerül, meglátod :-)

Nagyon szorítok nektek lányok! Olyan jó lesz, amikor mindenki kismama lesz itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Érzem a mozgolódásokat! Semmi pillangó szárny rebegés, semmi finomkodás; akkorákat dobbant -szerintem két lábbal- hogy csak na! Csodálom hogy a férjem nem érzi! Nyilván logikus; ez is hatalmas szerencse hogy én érzem; de hihetetlen intenzitással mozog! Általában este mindig; ha szerencsém van, akkor dél körül (most éreztem pl. és mindjárt 4; de ez a "déli", és néha reggel. A reggeli -esti fekve van; a déli ülve :-) Hihetetlen érzés! Kirúgja a ház oldalát! Az egy dolog hogy egy géniusz lesz; agysebész; vagy híres feltaláló, de hogy még K1-es bajnok is??? :-) <3 Nagyon szeretlek benneteket (túláradnak az érzelmeim), és köszönöm a sok- sok biztatást; és hogy kitartottatok mellettem; hogy tartottátok bennem a lelket!

Ha ez segít; gondoljatok ránk; akiket még lombikról is elküldtek, hogy semmi esélyünk.......... És igaz hogy végül lombikkal lett babánk; de neki is csak 10- 15%-ot jósoltak :-) És itt van, nemrég hallgattam hogy hogy zakatol a kis szíve (valószínű még csak a köldökzsinór áramlást hallom; de mindegy is), aztán most kaptam 3 hatalmas rugit odabenntről :-)

Egyébként pár perc az egész; és abbamarad; eddig 3-10 rugi volt kb egyszerre). IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igen, sikerülni fog nektek is; igen, itt mindenki átélheti ezt a csodát, és édesanya lehet- lesz!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2014. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!