Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8331/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Ma reggel megyek UH-ra:))) Szorítsatok kérlek legyen már szívhang <3 <3 :) Annyira ideges vagyok.

Krisztikém felmegy az a hő meglátod majd!!! Egyébként a ciklus.hu nekem sokszor húzta rossz helyre az ovumat. Majd akkor fogja, ha elkezd felmenni szerintem. És ne digissel mérj:) Ha tudsz szerezz higanyosat, már nem lehet kapni, csak azt a hozzá nagyon hasonlót nem is tudom abban milyen anyag van, én olyat vettem egy éve, mert a kincset, a higanyosat eltörtem:( de az is jó:)

Lívi igy van amiért nem muszáj ne fizess, ha labor:) Én is fizettem a HCG-ért 2500 Ft-ot 2szer:( Nagyon sok, főleg, hogy itt a magánlaborba csak 1800 a hormon, és még utazni sem kell a dugóban, csak a lesétálok.

Lia kiváncsi vagyok majd a progidra, hogy mennyi, szeded a fél Bromot ugye?

Lívi ha esetleg most nem sikerül, nem szabad kiborulni, tudod nekem is a második inozitolos ciklusban sikerült:) ;-)

Irszi szerintem is lányod lesz.

Vicus nagyon szép rugikat vadásztatok (was born 2014 a kedvencem) , én is szeretnék már vásárolni ilyesmit, jaj de jó lesz ! :))


puszi csajok, írok majd, hogy mi volt!!

2014. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8332/9202 anonim ***** válasza:
Lilla várunk a hírekkel, lehet már lesz szívhang drukkolok!!! :)))
2014. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8333/9202 anonim ***** válasza:
57%

Elkészült Csabika rezidenciája :)))

[link]


[link]


[link]

2014. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8334/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vicám!Olyan szép kis babaszoba! :))Gyönyörű,jobb helyre nem is jöhetne a kis Csabika. :)Livi
2014. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8335/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívikém, ugye még nem jött meg?

Kriszti, milyen lett a hőd??

2014. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8336/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem jött meg Vica,de meg fog.

Lányok!Mostmár annyi kismama van köztünk de úgy igazán még mindig nem tudtam meg hogy milyen alapvető különbségek vannak a között a hónapok között mikor megjött,meg mikor terhesek lettetek.Már úgy értem,hogy például én 3-4 nappal előtte hisztisebb,idegesebb ,érzékenyebb vagyok(mármint mensi előtt.Meg 2 nappal előtte már fáj a fejem és ilyen egyéb hasonló finomságok.De! Ezek most akkor meglesznek ugyanúgy,vagy más mégis a sikeres hónap mensi előtti napjai.Kérlek,kérlek lányok benneteket,hogy segítsetek már nekem ebbe.Livi voltam

2014. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8337/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meg hogy volt-e valamilyen folyásotok,vagy egyáltalán nem?És ugyanolyan érzés volt ott lenn.Például én úgy érzem ami előtt megjön,hogy alul kijjebb van nyilva ott lenn tudjátok :))Na ehhez hasonló dolgok érdekelnek lányok.Puszi,bcs az érdekes megfogalmazásokért :D :D Livi
2014. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8338/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lívi, nekem mielőtt megjött vizes folyásom volt, és kicsit viszketett ott alul. Mikor terhes lettem, krémes testápoló szerű folyásom volt, de még ez se mérvadó, a másik ilyen volt nekem az erős hasszurka, belenyilalós, ez csak terhességeknél volt, aztán a folyamatos nyálazás, folyt nyálam, rengeteg, főleg alvásnál, férjem már itt sejtette :)) Aztán a másik az erős szédülés, na itt is már sejtettük. Semmi más különbség nem volt.
2014. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8339/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok:-)

Sajnos még mindig nincs szívhang:((( de nőtt a petezsák, most már 4,7 mm múlt héten csak 3,1 volt. Azt mondta Kata, hogy nagyon picike a terhesség, ne aggódjak, ő 2 hét múlva javasol kontrollt, de persze mondta, hogy hívjam az orvost majd délután, hogy ő mit mond. Sárgatest cisztám van a jobb petefészekben, és az is nagyon jót jelent:) Olyan türelmetlen vagyok....:( Vica igazad volt nagyon aranyos a csajszi:)

Csabikának öröm lesz ide megszületni :))) Nagyon szép lett minden:)

Lívi nekem szinte minden ugyanolyan volt, és nekem is fehéres krémes folyás volt előtte, ez az ami eltért, mert egyébként vizes szokott lenni. És valahogy nyugodtabb voltam, nem olyan sárkény, mint amilyen menzesz előtt szoktam lenni. Ami még nekem feltűnt zuhanyozáskor, hogy a szeméremajkak mintha duzzadtabbak, puhábbak lennének, még soha nem éreztem ilyet. Később olvastam h ez a vérbőség miatt van.

Érzel valami szokatlant?

Kriszti felment a hőd?

2014. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8340/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Ja a fotó lemaradt:

[link]

Puszi Csajok

2014. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!