Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8341/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla!!!Gyönyörű a zsákod, szerintem még a szívhang korai, de 2 hét múlva bizony lesz az is :)))

Az ambulancián voltál? Én is kedden odamegyek. Szintén Katihoz UH-ra. Csak bekopogtál vagy hogy mentél be?

2014. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8342/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Igen Vicus ott voltam:)

A betegfelvételen be kell jelentkezni lent, és utána a labor mellett jobbra az utolsó két ajtónál vannak az UH-ok.

reggel fél 9-kor már ott voltam is kijött egy lányka beszedni a papírokat, beutalókat. Mondtam h nekem nincs, de Gidai doktorral meg van beszélve h P Kati megvizsgál. Azt mondta oké, leültem és név szerint szólítottak engem is és mindenki mást is. Ahogy odaérsz az első adandó alkalommal támadd le a lánykát, h kihez jöttél, úgyis gyakran kimegy beteget hívni:)

2014. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8343/9202 anonim ***** válasza:
78%
Oké :))) CTG után megyek hozzá, még egy dokit is kell keresnem aki ránéz a CTG-re :))
2014. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8344/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jujj Vica :) nagyon szép a Csabika szobája :))biztosan boldog lesz :))

Nekem a tünetem igazán erdekes volt mert amikor meg kellett volna jönnie veszekedtem a férjemmel aztan testvérem nevetett hogy meg kell jönnie??:))) mondtam igen ne szóljon senki hozzám :)) utana ugye nem jott de a teszt negatív is lett..majd állandóan pipilni kellett..azt hittem felfaztam..majd amikor apósom meghalt a hasam alja nagyon fajt mintha vmi nyomódott volna a ket petefeszkembe...este álltam fel az ágyról és hirtelen nyilalt a hasam aljába,de annyira hogy a könny is kicsordult :(( 12. Hetig olyan volt mintha követ cipelnek :(( ahogy a magassarkú cipőbe léptem a sarkán leért vegem volt :(( nah szóval nekem ez volt.. Utana jott hogy ott alul megdagadtak a szeméremajkak és olyan furcsán pisiltem :)))

A fogával Ádinak meg mindig szenvedünk :((

Évi

2014. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8345/9202 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk most krémes folyásom van nekem is(bár nekem volt már ilyen is,meg szúr alul eléggé.Nem folyamatosan csak egyszer-egyszer rákezd.Most összehoztam a tüneteket :D Szuper.Na mindegy,tampont azért megvettem,egy-két nap és kiderül.Puszi lányok!Köszönöm a sok infót. Livi
2014. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8346/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, Csabika rezidenciája nagyon szép! Mikorra is vagy kiírva????

Lilla, én petezsák méretet nem tudok, nekem a 6. héten volt maga a baba 4.6 mm; és volt szívhang már. De a barátnőmnek még a 7. héten sem látták, aztán már 2 éves a fia :-)

Mennyi idős vagy pontosan????

Képzljétek, azt hiszem hogy érzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Néha amikor leülök vagy lefekszem, általában amikor helyzetet változtatok és nyugalomban vagyok; és nagyon figyelek hogy hátha -hátha; mintha éreznék valamit. Van csiki, buborékok; de vannak egész határozott, egyszerűen máshoz nem fogható érzések. De a mostanira (pár perce) határozottan rá merem mondani :-D :-D Jajj, olyan fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Irszi

2014. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8347/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok, Irszi de jó már érzed a babát, csodás lehet.

A beültetéstől számított 6. héten látták már a babát nálad, vagy nálad is az utolsó menzesz első napjától számolták a heteket?

Én inkább úgy írom, hogy az 50. cn-on vagyok, és 29/30 naposak általában.

Azt mondta a férjem, hogy hidd el ott van és biztos fiú, mert ők nem kapkodják el a dolgokat. Csak a növekvő HCG nyugtat kicsit.

Nagyon aggódok, de türelmes leszek 2 hétig most:)

2014. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8348/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Ja azt elfelejtettem írni, hogy a növekvő HCG nyugtat meg és a LÁNYOK itt!!!!! :-) <3
2014. aug. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8349/9202 anonim ***** válasza:
0%

Lilla! Biztosan ott van; és a fiúk valóban állítólag lustábbak :-) De ezt a fiús anyukák -kismamák tudnák megmondani :-)

A lombiknál is az utolsó menzesztől számítanak mindet; a kutyát sem érdekli hogy lombik. Az utolsó mensitől kb. 2 hétre volt a beülti; az után 2 héttel (tehát a menzesz utáni 4. héten) a hcg vérvétel -de nekem ott "csak" 97.4 volt a hcg-m, én is kétségbe voltam esve- , ez után 2 héttel (tehát az utolsó mensi utáni 6. héten) a szívhang uh. De mondtam a férjemnek, hogy ha semmit sem látnak, csak annyit hogy vastagabb a nyálkahártya, ESETLEG egy petezsákot, akkor én már tudom hogy ott van, és akármivel is riogatnak, nem aggódok :-) Petezsákod pedig neked is van; lesz benne látható embrió is nemsoká :-) Itt egy hét is rengeteget számít; nem hogy kettő.... Csak nehéz lesz kibírni, de itt vagyunk :)

Az meg hogy érzem a babánkat lányok (az óta csak 2* reggel)..... ez valami fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2014. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8350/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém szeptember 22-re vagyok kiírva, nem tudom hogy kihúzom-e addig, mert már néha vannak jósló fájások, de még gyengék :) 37. héten vagyok, bármikor jöhet gombóckám, akár a 41. héten is :)))

Lilla én 7+3-nál voltam a dokinál akkor volt 6,5 mm-es az embrió szívhanggal. Úgyhogy még van idő, és nagyon jó jel, hogy nő a zsákod :)

A te petezsák méreted 5+2-nek felel meg :)

Nézd csak

[link]

2014. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!