Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8301/9202 anonim ***** válasza:
57%

:)))) azt nevettem vmelyik nap hogy a szüleimmel es testvéremékkel élünk egy udvarba :) szóval Ádi el van kényeztetve :) na meg persze sok sok puszit kap:) kérdeztem a férjem vajon mennyit kap???Azt válaszolta úgyse tudjuk megszámolni :)) en meg mondtam mindenki a saját puszijait számolja es nap vegen összeadjuk :)))na jó nem csináltuk meg csak egy jó gondolat volt :)) sajnos a cukrom nagyon nem jó :(( raadasul a dietat se tartottam vmi jól :(( fel is jott 5 kiló :,(((( nagyon el vok keseredve de ha mar nem szoptatok vissza kapom a Merkformint,meg lesz a műtét es tartani fogom a dietat hogy ujra vékonyabb legyek :))szoritok mindenkinek :) babas lesz itt mindenki :)) puszi

Évi

2014. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8302/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)

Sziasztok, megjöttem, a szülésznő tündéri volt, a szobák normálisak, felszereltek. Van 2 db 3 ágyas vajúdó szoba, minden ágyhoz ctg gép, apuka ott is lehet veled, mert a vizsgálatok külön helységbe vannak.Ha üres a szülőszoba, akkor ott is vajúdhatsz. 3 vagy 4 szülőszoba van, teljesen jól felszerelt, lehet vajúdni labdán, állva, sétálva, zuhany alatt. Beöntés nincs, vagy magad elintézed, vagy a természet megoldja. Borotválás viszont van, vagy te magad, vagy ő segít ebben. Gátmetszés indokolt esetben van csak. Oxitocin csak akkor van, ha szükséges. Mindenféle érzéstelenítés van, EDA, homeopátia, akupunktúra minden amit akarsz. Ahogy elmondta az EDát egyre jobban nem akarom :)))) Szülés után 2 órát közösen vagytok 3-an Ő segít neked mellre tenni, mindkét cicire. Közel van a műtő, ha gond lenne, pikk pakk császár. Az örzőbe 6 órát vagy ilyenkor, apuka pedig a babával egy külön melegedő szobába Hozzád csak 15 percre jöhet be a baba, ott is mellre teszi neked Mivel messze lakok, és elfolyik a magzatvíz, nekünk indulni kell, mert akik közelebb vannak, azok még nyugodtan zuhany stb. Nekem rendszeres 15 perceseknél kell indulni, és nem az 5 perceseknél. Az ügyeletes doki megnéz, ha beindult a folyamat és nem vaklárma, akkor hívják fel a szülésznőm, és ő pedig a dokim. Nagyjából ennyi jutott eszembe Jah és ő se lesz jövőhéten, úgyhogy egyben kell maradni :))))

Most hogy láttam hol leszek, megnyugodtam :))))

2014. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8303/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilllllllaaaaaaaaa! JEEEEEEEEEEEEE! :))))))) Nagyon jó, még a végén igaza lesz Krisztinek és ikrek lesznek! :)

Krisztikém, hajrá, menjen csak fel az a hő! Érezd nagyon jól magad és pihenj sokan, előtte meg kapd el apát és BABÁSODJ!!!! :)

Vica, nagyon jó hogy csupa pozitív benyomásod volt és kedves a szülésznőd és így hogy nem lesz, bizony egyben kell maradni :) Ahol én szültem ott nem voltak ilyen vajúdási lehetőségek, de nekem a sima állás is bejött, tágultam tőle pikk pakk. Beöntésem nekem sem volt, szerencsére nem volt rá idő, szerintem ez így jó, én tartottam tőle. Csabika birodalma gyönyörű, de még várnia kell mindennek egy kicsit rá :)

Évi, Ádám baba gyönyörűűűű, az embernek lenne kedve azokat a jó kis husis pofikat szétpuszilgatni :)

Livi, szerintem is nagyon korán teszteltél, de nagyon jó jel hogy volt valami maszat, ha eddig ilyen nem volt előtte. Tesztelj a nem várt napján és utána töltsd fel nekünk a pozi tesztes képet! ;)

Nekünk jó hosszú napunk volt, voltunk oviban! :) 5 órát ott volt a drágám nélkülem, jól érezte magát, kifelé jövet már azt kérdezte, mikor mehet újra :) Mondták, hogy eléggé meg volt szeppenve a nyelvi akadályok miatt, de mikor mentem érte, akkor nagyon autózott egy kislánnyal, észre sem vette, hogy vagy 5 percig álltam az ajtóban és néztem. :) Holnap meg jönnek hozzánk családlátogatni, jövő héttől pedig minden nap délelőtt ovi. :)

Lia

2014. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8304/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Evi mi is szoktuk emlegetni (31 eves vagyok :-D)Apaekkal hogy hany puszikat adtunk mar egymasnak :)))megszamolhatalan :)Aranyosak lehetettek a Paroddal ahogy ezen tanakodtatok :))Boldog Anyuka vagy es ennek nagyon orulok!!:)Majd vissza fogysz ne aggodj!:)

Vica ugy orulok h.megnyugodtal jobb igy h.lattad a "vagohidat" :)jo hogy kenyelmes es felszerelt!:)Nekem majd kell az osszes erzestelenito!:))Sorba.:))

Jo hogy minden instrukciot megadtak!!!A legjobban az tetszik hogy Apja egyutt lesz vele 2 orat es hogy ti is 3-asban :))ez tok jo!Megkerdezhetem hogy hol van ez?Hol fogsz szulni?:)Mert ugye majd nekem is kell nemsokara biztos :))

Lia annyira orulok (gondolom neked is nagy megkonnyebbules)hogy a kis Tronorokosotok jol erzi magat az oviban...en arra emlekszem az ovibol h.csak az volt rossz amikor "otthagytak" de az se sokaig mert utana teljesen lefoglalt a sok jatek meg minden azt se tudtam mi van...mert nem emlekszem.A gyerekek a rosszra emlekeznek ugyhogy gondolom utana jo volt :)Aranyos lehetett ahogy autoztak :))

Nekem ma 36.5 lett a hom csak egyet ment fel tegnaphoz kepest remelem nem baj...mielott volt a nagy zuhanas 36.6 volt hat remeltem hogy legalabb oda visszamegy ...hat bizom benne hogy egyre magasabb lesz es volt ovum.Tenyleg Vica mikortol szamoljam a dpokat a nagy zuhanas ota?

Koszonom szepen elore is!:)

Lillam irj nekunk mindrnfele tunetet.A nagy faradsag rad nem jellemzo?Asszem azt nem irtad.Nem mintha baj lenne ha nincs hala Istennek ha jol vagy csak erdekel :)Amugy a legjobb terhesseg az lenne ha semmi tunet nincs az egvilagon sztem...mert ugye emelyegni en is akartam regebben el se tudtam kepzelno milyen mondjuk az egesz napos emelyges...hat a metformin megmutatta koszi inkabb neeeeem :))

Olyan jo hogy jo lett a hcg-d mar szetizgultam magam megmondom oszinten :)most pedig jon a kellemes babavaras Veled Lilla :))Hogy fogunk izgulni szules elott majd :)mar varom :)Sok puszi Mindenkinek Csajok!!

2014. aug. 27. 06:37
 8305/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó reggelt kislányok!

Vica nagyon jól hangzik amit írtál, de én is azt kérdezném, hogy hol is, a SOTE II-n? Csabika marad még jövő héten a hasadban beszéld meg vele:):-D

Kriszti jó nyaralást a szülőkkel, érezd jól magad, és ne gondolj semmire csak élvezd a lustizást:) ;-)

Lia hamar megtanulja majd a nyelvet a kisfiad, olyan a kis agyuk ebben a korban mint a szivacs:-D Felnőtt korában majd áldani fog titeket, hogy angol oviba járhatott:)

Lia te most hogy állsz a ciklusban?

Én nem túl sok tünetet érzek, ezért is ijedtem meg nagyon, amikor az orvos azt mondta, hogy hát itt van valami kis foltocska ...

Persze kötelességük az orvosoknak a legrosszabbra is felkészíteni, és nem kelteni reményt amíg szívhang nincs.

Tegnap a telefonba mondta ki először, hogy igen persze hogy emlékszem, csütörtökön még csak a petezsákot láttuk. De akkor nem mondta h az a petezsák(azt csak ti mondtátok :-) <3), csak amikor meghallotta a HCG eredményemet.:)

Szédülgetek sokat, étvágyam nem igazán van, és már annyit nem is pisilek, de tényleg fáradt vagyok, és sokat tudnék aludni, estére teljesen kikészülök mindig és nagyon hamar elalszok.

Örülnék az ikreknek nagyon :)))Igen még végén Krisztinek lesz igaza:), bár nem szedtem semmit, de május végén volt az utolsó inszeminációm, úgy tudom, hogy a stimus gyógyszerek hatása tart még a következő 2-3 ciklusban is:)

Évi ha én a szomszédod lennék nem szállnék le Ádámról, az biztos ;)))

Puszi Lányok

Kriszti, Lívi, Lia babásodjatok!!:-)

2014. aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8306/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, a fáradtság tök normális, nekem is csak annyi tünetem volt, kisfiú lesz, ha pedig ikrek, akkor egy fiú-egy lány :)

Livi, hogy vagy? Remélem kibírod hogy ne tesztelj még, hanem csak a nem várt napján :)

Krisztike, egész jó időt mondanak hétvégére, érezd jól magad!

Vica, hogy van Csabika? Néztek mostanában méhszájat?

Én elvileg a fájdalomból és a nyákból következtetve 3 dpo-n vagyok, pénteken vérvétel progira, aminek jövő hét elején lesz meg az eredménye.

Ma úgy volt jönnek az ovisok családlátogatásra, kitakarítottam reggel gyorsan, meg sütöttem egy sütit, erre hívtak fél 9-kor hogy mégsem jönnek, majd holnap, szuper.

Ja és tegnap este megvettem a repjegyeket, október 22-én jövünk haza :))) Már csak két hónap, jeeeee

Lia

2014. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8307/9202 anonim ***** válasza:
40%

Sziasztok lányok!


Krisztikém a császárnál kapja meg apa a babát, egy ilyen kis melegedő szobába van vele, és a sima szülés után hagynak minket 3-sba 2 órán át. :)

Ez a Sote 2 , tömő utca. Hát ahogy nekem elmondta milyen az EDA, nem kell :))) Egy tűt vezetnek be a gerincedbe, és azon keresztül valami csövet, amit a hátadon végig rögzítenek a válladig fel, és azon keresztül adagolják be. Ráadásul, van akinek nagyon fáj utána a feje, 3 csaj is járt így, majd meghaltak úgy fájt a fejük.

Ma megvolt a CTG, hát tök jó volt. Volt 3 ágy le kellett szépen feküdni, rádrakták a tappancsokat és nézte a baba szívhangját és a fájástevékenységet. Csabikám egyem meg végig mozgott, így nagyon szuperséges diagrammot kaptunk. Még nem szülünk :)) Találkoztam az orvosommal is, ránézett és mondta hogy szép, streptococcus szűrésem is negatív :) Vérvétel is megvolt.

Lia 14-én csontra zárt volt a méhszájam. Jövő hét kedden megyek megint ctg-re és UH-ra, addig most pihi van :)))))


Lilla, nekem se volt hányás, kis szédülés, néha émelygés, és nagy fáradtság:)


Krisztikém a hőd jó, lehet lassan emelkedsz, nem baj az. Onnantól számoljuk majd a dpot, ha legalább 4 napig nem esik le a hőd, akkor a legalacsonyabb hőtől fogjuk számítani, most így hogy fent van, mondhatjuk 2. dpo-nak :)

2014. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8308/9202 A kérdező kommentje:

na megpróbálom remélem sikerül...

[link]

2014. aug. 27. 16:16
 8309/9202 A kérdező kommentje:

Királyság nekem megnyitja remélem nektek is!Köszi Vicám akkor remélem 4 napig fenn marad utána meg jó magasra megy és ok volt ovu.:)De nekem nem húz semmilyen vonalakat a ciklus.hu mint másoknak...alaphőt meg tüszőrepdést ...vagy fog?Ha eltelik bizonyos nap gondolom.Remélem nem kell beállítani hozzá semmit,mert nem tettem :)

Lilla pihizz sokat jó kis babás fáradság!!:))

Vica értem akkor legyen sima szülés és lehettek együtt boldogságban hármasban :) akkor én is ott szülök majd :)Ez nagyon tetszik.

Tuti hogy valamit elfelejtettem írni amit akartam de majd még írok valamikor telóról.El akarom felejteni az asztali gépet erre az egy hétre ha véget ér a szabi ugyis leshetem egész nap.:/

Szurkoljatok légyszike hogy menjen még fel a hőm!:)

Tegnap szeretkeztünk utoljára hát ennyit tudtunk tenni az ügy érdekében ebben a ciklusban.Anyáékkal pihizek majd jah Lia jó idő lesz de csak hétvégén...aztán elromlik de jó a termál rész fedett is tudjátok ha esik majd esik kint lényeg hogy együtt legyünk,pihizzünk,beszélgessünk :)

2014. aug. 27. 16:28
 8310/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti,gyönyörű görbe,megvolt az ovud!!! Szuper :))))))Livi
2014. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!