Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8281/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica.

Lia holnap megyünk férjemmel a szülésznőhöz akit választottunk, beszélgetünk, és megmutatja a szülőszobát, lehetőségeket. Szerdán reggel utolsó vérvétel, és az első CTG-m lesz :))

Csabikám este csuklott egyem meg, férjem rátette a kezét a hasamra, simogatta és úgy aludtunk el.

Ma megcsináltam az ágyacskáját, felszereltem a baldahint rá, hát az kínszenvedés volt, de megérte. Rendeztem a ruháját méret szerint :)))

Ilyen lett

[link]

Ha teljesen rend lesz, lefotózom a sarkot :)

2014. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8282/9202 anonim ***** válasza:
57%

jajj nagyon szép az ágyacska Vica!! :)

Lillám,hol vagy már?? Livi

2014. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8283/9202 A kérdező kommentje:

Lia drukk akkor neked!:)A kicsi Bendi biztos ugyes lesz az oviban :)Szurkolunk hogy konnyen megszokja!:-)<3

Progit nekem csak clostis ciklusban neztek egyszer inszemkor...akkor jo volt...lehet majd megnezetem en is stimu nelkul.Remeljuk jo lesz neked.Izgis :)

Livi szedjed csak a port en nem lepodnek meg ha most azonnal babas lennel!!:))Az onozitol sok nonek segitett teherbeesni mar elso honapban!!Bizz benne a barnazas meg legyen beagyazodas :)Ha nem szokott ilyen lenni es 10.dpo nagyon gyanuuuus :)A hő meres tolem tavol allt de kiprobaltam,elhataroztam es igazabol nem idegesit(azt hittem fog,nagyon)olyan ketsegbeesttnek vagy milyennek gondoltam reszemrol hogy ha meg ezt is csinalom mar tuti becsavarodok (hat nem vagyunk egyformak van aki igy gondol ra van aki ugy -en sajna igy :/)de most teljesen normalisan birom sot elvezem :))/hozzateszem most mar ketsegbeesett is vagyok:-D/A mai napom szupi volt vegre mosolyogtam sokat-sokat hihetetlen hogy az hogy leesett a hom ilyen boldogga tett Anyam ...ha valaki ezt mondja x eve hogy ez tesz bolgogga kiszaladok a vilagbol :)))de hat ez van :)

Evikem remelem kapsz metformint!Hianyoztal nagyon csak mar nem mertem kerdezgetni hol vagy,tudom nagyon lefoglal a kos Adamunk :)Hat sok puszi a fogacskajara szegenykemnek!!<3:-*:-*:-*

Vica a baldahin gyonyoru edesek az allatkak tele velunk a kisagy nagyon cuki!!:))Izgalmasodik a helyzet :)Veled vagyunk/leszunk es mar nagyon varjuk latni a kis Csabikat!!!kis csuklosunk :-)<3<3

Lilla en mar tukon ulok remelem irsz amig en itt potyogok a telomon nagyon izgulunk tessek irni mi volt!!

2014. aug. 25. 21:25
 8284/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Lívi, most olvasom hogy 10. dpon vagy és nem 10. ciklusnapon, így akár lehet beágyazódás, drukkolok nagyon!!!


Kriszti, engem is boldoggá tettek ezek az apró dolgok, leesett a hő ovukor, megemelkedik utána szóval valami kell hogy tartsa bennünk a reményt!


Lilla várunk a hírekkel, gyere!!

2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8285/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Nagyon húzós, hosszú napom volt.:( hulla vagyok

Szóval a pénteki eredmény 2600 U/L hcg. azt mondta laboros néni, hogy az szuper két hetes késéshez képest. Szerintetek? hát igazából pénteken még csak 12-13 nap késés volt:)

Ma is levették a vért, rengetegen voltak, tiszta hiszti voltam, és elkéstem a munkából is, az egész napom egy trágya volt, igaz hogy amilyen a kezdet olyan a folytatás :D

Holnap megyek a a mai vérvétel eredményért remélem dupla lesz:)))))) úgy de úgy szeretném. !!!!!!!!

Drága lányok nagyon köszönöm hogy velem vagytok és drukkoltok, de most a dupla kellene holnapra.és nagyon sok drukkkkk.

Ne haragudjatok, hogy most csak ennyit írok nektek, de holnap már több időm lesz, most hulla vagyok és alig látok, egész nap monitor előtt ültem.

Drukk nektek ezerrrel, és BABÁSODJATOK!!!

Holnap írok, puszi

2014. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8286/9202 anonim ***** válasza:
57%
2600 az nagyon jó Lilla, nekem csak 588 volt! Drukkolok a dupláért!!!!
2014. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8287/9202 A kérdező kommentje:

Eljeeeeeeen!!!:)))Lilla :)) annyira orulok!!!Sztem ikrek!Na jo csak viccelek...de miert irom neked ez folyton?Hat ha ikrek lesznek benevezek latnoknak :))Jaj ugy orulok!!:)

Vica igy van valamibe kell kapaszkodni es ez a ho dolog nagyon izgis alig varom hogy reggel legyen es megmerjem :)juj remelem jo lesz :)

LILLLLLLLAAAAAA:)))<3:-*

2014. aug. 25. 22:03
 8288/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt megint en :-D Elfelejtettem irni Vica tegnap hogy a szuleszno utan majd irj hogy milyen volt,milyen a szuloszoba stb :))Ja es azt hogy mi az a ctg?:) mert fogalmam sincs :-)

Lilla ma duplan (:-D ...talan ikrek :-D) szoritunk ahogy kerted soooot egymillioszor annyira!Olyan jo lesz a hcg-d hogy konnybe labad majd a szemed a boldogsagtol,aztan meg a mienk mikor megirod :) Nekem tegnap a munkahelyen a leesett homtol labadt konnybe (nem vicc :-D) el se hittem h.oromomben majdnem sirok mert leesett a hom :))

Ma pedig 36.4 lett,most mar masznia kell felfele :)

Mit gondoltok a termalvizrol ami 37 fokos?Az nem arthat ugye?Valamhol olvastam h.negyven fok folott okozhat vetelest...vagy nem tudom.De ha huvos lesz amig nyaralunk muszaj lesz oda menni mert a strand vize igy hideg lesz.Remelem nem lesz baj ha most megfogan/t a picink.

Puszi Mindenkinek Csajok!:)

<3<3<3

2014. aug. 26. 06:32
 8289/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt itt Vica!

Krisztikém a ctg-vel nézik Csabikám szívhangját, és a méh fájási tevékenységet. Van olyan aki nem érzi, és a gép mutatja, hogy hohóó mindjárt szülünk :)) Ezt kielemzi egy doki, hogy mi a helyzet, és ő mondja hogy haza lehet-e menni, így az autóba lesz a csomagocskám már :)Legfeljebb hazahozom.

A hőd nagyon klassz, holnap pedig még feljebb megy meglátod! Nem lesz semmi baj a termálvízbe, nyugodtan fürödj :)

Lillám várunk a hírekkel!!

2014. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8290/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
72%

Csajok!!! Itt vagyok!

A tegnapi HCG 4179!!! .-DDD boldogság van:)

Köszönöm nektek a drukkot nagyon-nagyon ! <3

Hívtam is Gidait, és pénteken bemegyek a klinikára, ahol az asszisztense megvizsgál. Azt mondta ez nangyon jó hír.

El sem hiszem, olyan boldog vagyok!

Vica most néztem Csabika rezidenciáját:) nagyon szép lett ügyesek vagytok.:)

Krisztikém azért szerdáig kapodd el rendesen !!! Viszont én a termállal óvatosságra intenélek. Nekem minden inszem után azt mondták, hogy mindent lehet csinálni ugyanúgy, de szauna, termál tilos!

A nyaralást a Mátrába úgy időzítettem, hogy a 15 cn-on már itthon voltunk.:) Mert ott aztán nem kíméltem magam, szauna, termál, rengeteg úszás, minden volt.

Lívikém csak halkan mondom, hogy nekem is volt valami ici- pici foltocska a 10 dpo körül;-) druuuukkkk ezerrel!!!

Lia pici fiad biztos hamar megszokja az ovit! :)

Évi, Szilvi köszönöm nektek is a sok sok pozitiv energiát:-)

Csajok BABÁSODJATOK!!!

2014. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!