Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8251/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lilla, remélem csak picit később fogant és ezt igazolják majd a vérvételek is, nagyon nagyon sok pozitív energiát küldök, hogy nőjön a picurkád!

Vica, gyönyörűek vagytok! :) Csabika nemsokára kibújik, a jósló fájások nagyon jók már ekkor. Nekem a 30-32 héttől volt és onnantól nyílott is a méhszáj szép lassan, így a vajúdásnál forból indultam :) Én mikor bementem 5 perces fájásokkal már bő 3 ujjra nyitva voltam.

A prolaktinom még mindig nem jó, a felső határon áll, de mivel az itteni határ alatt van épp egy picivel, ezért az még jó itt, vicc. Ha 10-zel több lenne, akkor elküldene, még nagyobb vicc. Fél szem bromot szedek még mindig. Bejelentkeztem otthon mri-re, november 3, szóval most már az is megvan, hogy akkor tuti otthon leszünk :) Végre valami jó hír is.

Lia

2014. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8252/9202 anonim ***** válasza:
51%
Lilla, a laborba reggel 7-től lehet menni. Az alsó szinten be kell jelentkezni, hogy laborra jöttél. Aztán fel az 1 emelet rögtön ott a labor. Nem tudom mit gondoljak. Igen így volt nekem is, hcg-t csináltatott 2 napon és akkor nekem csökkent, az jó jel volt mert akkor nem méhen kívüli. Ha nő és nem látja a zsákot lehet méhen kívüli. De reméljük, hogy csak később fogant.
2014. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8253/9202 anonim ***** válasza:
51%
Lilla drágám,nagyon szorítok értetek.Remélem minden rendben van.Te adtál erőt ahhoz hogy ne törjek meg!!!Gondolok rád holnap.Pihenj és ne idegeskedj! <3 Livi
2014. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8254/9202 anonim ***** válasza:
51%
De ha látott valamit akkor az már nem méhen kívüli. Mit lát nem mondta? Nekem akkor szabálytalan alaktalan petezsák szerűt látott. Jaj én nagyon drukkolok hogy ott legyen a bogyókád
2014. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8255/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lillam remelem tul vagy a hcg vizsgalaton mostanra.Huh anyam remelem minden rendben lesz.Biztos csak kesobb fogant!!Nagyon szurkolok!!!Olvastam mar olyat h.nem latszott a babo aztan meg kiderult hogy ketto is van.Irj mindenkepp.Most meg vagyok lepodve de Vicanak igaza van ha valamit latott a mehedben akkor ott kell lennie!Jaj Istenem mikor lesz meg az eredmeny?Veled vagyunk foģjuk a kezed es a babanak is kuldjuk a sok pozitiv energiat ahogy Lia is irta!!!

Lia hat ha ott nem kuldtek mri-re ugyesen elintezted h.itthon meg legyen!;)

Kicciri a mehpempo tuti jo az biztos!Most en az inozitolban bizom nagyon!Jo hogy mindig van valamiben bizni...mashogy belebolondulna mar az ember tenyleg :/.

Vicam nagyon csini a pocakod!;)<3Vigyazz magadra es a vernyomasodra is!Mar alig varom hogy lassuk a kis tronorokost :)

Jaj Lillam irj mindenkepp hogy mi volt varunk,drukkolunk,semmi mas nem lehet csak h.kesobb fogant picit!!<3<3<3

2014. aug. 22. 07:34
 8256/9202 A kérdező kommentje:

Ja Vica merem a homet ugyesen!!tegnap 36.5 volt.Az a legmagasabb idaig...tudod 36.3 es 4 kozott valtakozik.Kivancsi leszek...Bar a 36.5 amikor volt 1 oraval meres elott voltam kint pisilni es fel is alltam par masodpercre mielott mertem (akkor jutott eszembe ezt a reggelt elhibaztam)lehet amiatt lett annyi de mindegy ez van.:)

Merem tovabb ugyibe.:)Koszonom h.kerdezed!;)

2014. aug. 22. 07:39
 8257/9202 anonim ***** válasza:
51%

Jó reggelt itt Vica!

Nekem már aznap délután megvolt a hcg eredmény, azt hiszem 588 volt, de ehhez tudni kell a hétfőit is.

Krisztim, az még nagyon jó hő. Hányadik ciklusnapon is vagy?Nem baj ha közbe kimész pisilni, én is kijártam, nem változtat semmit :)

Lilla amint tudsz gyere!

2014. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8258/9202 A kérdező kommentje:

Vica koszi!:)Hat ma vagyok a 11.cnapon...meg szinte sehol nem tartok de nagyon kivancsi vagyok milyen lesz a gorbim :)

Lilla remelem meg lesz/van az eredmeny mert akkor nagyon idegesek leszunk ha nem lesz meg es az most neked nem hianyzik az idegeskedes :/ gyere a hirekkel amint tudsz valamit!Nem is mondtad hogy sikerult elhelyzkedni,remelem ezt a munkat jobban szereted mint az elozot!Nagyon drukkolok!!Gondolunk rad!!Meg a Paromat is drukkolo pozicioba allitottam!:)

2014. aug. 22. 15:46
 8259/9202 A kérdező kommentje:
Lillam mi tortenik?:( Irj valamit!
2014. aug. 22. 21:13
 8260/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága lányok nagyon köszönöm, hogy velem vagytok, nagy szükségem van most rá. Nagyon kétségbe vagyok esve.:'''((

Azt mondta az orvos, hogy valamit lát, de hogyan fogalmazott pontosan nem emlékszem, mert amíg kereste a méhembe a babát, addig ötször majdnem elájultam, mert én sem láttam, aztán egy sötét foltocskára mutatott, és a fényképen is látszik, majd felrakom, csak most nincs energiám.

Voltam vérvételen reggel korán (köszi Vica az infókat)hétfőn megyek megint, addig ráér az eredmény is.

Kedden kell hívnom Gidai doktort, és megbeszéljük a továbbiakat. Addig próbálok nem gondolni semmi rosszra, ma úgy csináltam végig a napot, mint egy robot, nem gondolkoztam csak tettem a dolgom, mert sírás nélkül nem bírtam volna:((

Gidai egyébként szimpi nekem, köszi Vica.

Puszi Csajok

Babásodjatok :)

2014. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!