Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8211/9202 A kérdező kommentje:

Ja es mindig csak a bal oldalon van tuszom a jobb oldali pco-s sok apro tuszovel.Ott mar nagyon reg semmi nem tortenik...de allitolag a metformin arra jo h.a megvastagodott falat leolvasztja" es akkor ki tud szabadulni a petesejt...elvileg.Azert akarok varni h.hasson mert a napi 1 szem gondolom nem sok vizet zavart.De most a 3 szem talan helyre rak.En voltam a butus elobb el kellett volna menni az endodokihoz.Nem baj ez van.Varunk.Puszi Mindenkinek!;)

Vajon Emerenciaval mi van?:)

2014. aug. 13. 07:09
 8212/9202 A kérdező kommentje:
Vica a reggeli hom 36.2 :)<3
2014. aug. 13. 07:10
 8213/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Lilla gratulálok!


Holnap írok rendesen!

Puszika

2014. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8214/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajszik!!

Annyira aranyosak vagytok, Krisztikém annyira cuki vagy <3 :-) köszönöm még százszor, hogy Ti is örültök az én örömömnek:)

Ma nem csináltam tesztet, egy kicsit leállok most vele:)

Szédülök sokat, és pisilek egyfolytában :)))) Étvágyam nincs, de letuszkolok valamit mindig:)

Kriszti örülök, hogy találtál pipőt a rucihoz, és nagyon jól tetted, hogy megvigasztaltad magad, én is ezt szoktam csinálni :)

Nem tudom ki lehetett a mogorva nő a SOTE-n aki megvizsgált téged, csak sejtem, hogy az a fiatal rezidens barna hajú, magas csajszi, aki néha helyettesíti Murber doktort. Kár hogy nem hozzá kerültél ő nagyon aranyos, és nagyon jó orvos. A nőci még nagyon kezdő, és tapasztalatlan, bízzunk benne, hogy rosszul látta, és azok valóban tüszők, amik majd szépen repednek, ha a met elvégezte a dolgát. Te is tartod a diétát és a sportot? Az nagyon fontos. Örülök, hogy méred a hődet, vezesd szépen a ciklus.hu-n és majd mi kielemezzük.

puszi Csajok!!

BABÁSODJATOK! (ez lesz az új köszönésem) :-D

2014. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8215/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Kicciri köszönöm <3 :) Írjál holnap!!!!!!
2014. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8216/9202 A kérdező kommentje:
Helobelo!;)Lilla a sportot amig ilyen keves energiam van nem tartom ...bar egyre jobb :) mar alig van hanyingerem es a fosoka is ritkabb vendeg azt hiszem kezdem megszokni a metet.:) Dietat ugy ahogy tartom...de sokkal jobban erzem magam ha eszek vmit amit nem lehet :) Koszonjuk az uj koszonesedet :)))rajta vagyunk a teman ;) Pisilj sokat es szedulj csak :))vegre terhes vagy!!!:)))en is akarok :) emlekszem Irszikenk vagyott mindig a hanyingerre hat igen en is de miota szedem a metet ilyen dozisban es van hanyinger inkabb koszi azt nem :)))A no a meddosegibe magas volt bizony.Asszem rovid haju de lehet h.csak feltuzott...Fiatal.Meg gyakorolnia kell ezek szerint.:/ Nem ketlem hogy jot akarz mert ha ugy van tenyleg nagyon komolyan kell venni...de nincs ugy szerencsere az a lenyeg. :) Anyukadnak mondtad mar Lilla?Vagy mik a tervek?:)A Parodnak hogy mondtad el jujjjjj le se irtad nekunk!Szegyeld magad :)) <3 ORULOK NAGYON :)<3
2014. aug. 13. 16:03
 8217/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém hát igen jól látod, a 85 B-ről 95 B-re ugrottam. Mivel olyan cicitartó meg nincs, csak 90 B-ig, mert azt mondta a csaj, hogy 95-től már C kosár kell, na az meg nekem nagy, így vettem egy melltartó toldő kapcsolópántot, és így jó a régi cicifixem. Szopis melltartót meg vettem 95 A-t :D

Holnap megyek a dokihoz, meg tudjuk mekkora Csabikánk, remélem nem fordult farfekvésbe, beszélek vele a szülésznőről is, hogy kit ajánl. Hazafelé meg szépen megvesszük a kiskádját :) Ma kimostam a ruhácskáit, hát zabálom is meg őket olyan édesek, majd még vasalni kell :)

Krisztikém a 36,2 tökéletes hő így mensi alatt. Nem baj ha éjjel kimész pisilni, annyira az nem zavarja a hőt.

Kicciri hogy vagy?

Vica

2014. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8218/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vicam jol lattam akkor :))Biztos jo sok tej termelodik bennuk :)Nem is tudtam h.van ilyen "tolldo pant"ez tok jo !!;)Irj majd hogy mi volt a dokinal!:)Meg h.milyen kiskadat sikerult venni :)olyan edes egy kiskad :))A mai hom36.4 de lehet azert ment felljebb mert nem volt egy nyugis ejszaka kb 3*keltem fel kozbe...pisilni,ablakot belljebb csukni mert nagy szel lett ejjel(esett)...de ennyi lett.Meg tart a mensim ugye...remelem a gorben majd latunk valami peteerest:)

Lilla hogy vagy?:)

2014. aug. 14. 07:51
 8219/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Kismamák, és Jövőbeli Kismamák!

Vica de csodás h már babarucikat mosol :)

Csináltam tesztet ma reggel és szépséges, ez az olcsó kazettás fastest-es is már elég erős, de persze soha nem lesz olyan erős, mint a Facelle szerintem. De hozzáteszem az X-epil még negatív volt, amikor ez a 70 Ft-os teszt halványka pozitív.:)(amúgy ez a fajta mindig hófehér volt, mindenféle szellemcsíkok nélkül) Szóval nagyon ajánlom nektek ezt a Facelle-lel együtt. :)

Hát hogy mondtam el a páromnak? ??

Annyiszor elképzeltem ezt a pillanatot, hogy milyen romantikus lesz majd stb....:) de megláttam az első erősebb csíkot (több teszt után persze, biztosra mentem) és rárontottam az ágyban reggel, hogy nézd ugye Te is látod? És persze nagyon boldog volt, és most is annyira cuki, egyfolytában vigyorog rám, és többesszámban beszél, pl: jól van drágáim nyugodjatok meg stb...:) Anyukám, a húgom, és a nővérem is tudják, illetve a legjobb barátnőm:) Persze boldog mindenki.:) Anyukámat amikor felhívtam, akkor mondtam neki hogy ugye ülsz? Azt mondta jaj valami rossz hír?? Én mondtam neki, dehogy öröm hír. Erre kiabál a telefonba: Terhes vagy!!! A teraszon volt persze, az egész falu hallotta szerintem:):-D

Lívi megvan a csodaszered?

Ki tudod majd mérni valamivel?

Kriszti ha erőt érzel tornázz majd, és diétázz.

Kicciri remélem a kis lelked megnyugodott már.:(

Irszikém igen ha van időd pocak fotót kérünk, én majd ha lesz mit akkor fotózok ;-), eddig csak egy kicsi úszógumit tudnék küldeni :-D

Femibiont, Utrogestánt szedek és az inozitolt, de azt már csak reggel. Kell még valami szerintetek, vagy ez így elég?

Puszi Csajok ! BABÁSODJATOK! :-)

2014. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8220/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti egyszerre irtunk! :-)

A hőd így jó még.:)

Hol méred? Én szájban, nyelv alatt szoktam.

Ja igen Vica írj hamar majd.:)

2014. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!