Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8221/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kriszti, tökéletes a 36,4 hő. Nekem max 36,5-ig volt az alaphőm, szóval eddig oké :) Hol vezeted majd a görbécskéd?Reméljük hogy az első és utolsó görbécskéd lesz :)

Lilla, lehet szedni az inofolicot terhesség alatt? Én nem ismerem ezt a szert.

Mindenképp írok csajok, de csak estefele tudok, akkor érünk haza. Jaj olyan jó finom babaruha illat van ahogy ki lett mosva :))

15:30-ra megyek, de már 13-kor indul a buszom.

Vica :)

2014. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8222/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Igen tegnap elkezdtem szedni a csodaport.Majd meglátjuk mi lesz.Puszi Livi

2014. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8223/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hú Csajok, ezek a srácok, Fecus és Ádika gyönyörűek! Lenne kedvem jól meggyömöszölni őket :)

Vica, Te pedig nagyon szép kismama vagy! Olyan mintha csak egy labdát dugtál volna a pólód alá :) Hátulról tuti meg sem mondanám, hogy nagy pocakod van. Várunk este, hogy mi volt az uh-n.

Lilla, nem csoda hogy mindenki boldog, olyan régóta várjátok már. Nagyon jó helyre érkezik a gólya :) Azért légyszi küld tovább felénk is ;)

Irszi, hogy vagytok? Hogy telnek a napjaitok? Pocifotó?

Livi, megjött az inozitol? Mi lesz az cukorterheléssel?

Krisztikém, vezesd a görbédet, aztán mi meg majd jól kielemezzük. Anno én is görbéztem, és az a tapasztalatom, hogy az esetek nagyon nagy részében jó, de sajna nem mindig. :( Nekem nem vált be, de remélem neked jó lesz!

Lia

2014. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8224/9202 anonim ***** válasza:
57%
megjött igen,szedem is.ez a hónap pihi,nem gondolkodom.Majd jövő hónapban eldöntöm hogy legyen.Itt van a closti meg a tüszőrepesztő recept és kiváltom ha szükség lesz rá.Puszilok mindenkit :) Livi
2014. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8225/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok! Babásodjatok!!!!!! :-) Én is besegítek :-)

Évi, édes kis husi a fiad, tényleg dögönyözni való :-)

Vica, el vagyok hülve a súlyodon! Én megyek majd át a szomszédba, ott tuti mérleg van; mert ma a védőnő 3 kg-mal többet mért a kezdő súlyomnál. Szerinte normális, én sokallom, nem keveset. De ez van :-) Pedig nem eszem többet; sőt, szerintem kevesebbet. Azt mondta, a hormonok ilyenkor kiszámíthatatlanok, azok is befolyásolják a hízást.

Kriszti, örülök hogy végül is ki lett zárva ez a folyadékos dolog..........

Te írtad a Merckforminról hogy elvékonyítja a pete burkát, igaz? Én ezt nem is hallottam; így legyen!

A hasam szerintem kisebb mint azon a fotón :-) De majd küldök, csak csinálni kell újat :-)

Jól vagyok, de ez lányok, ha nincs orvosotok.... na ez is megérne egy misét!

Itt legalábbis, de miért lenne ez máshol máshogyan.......

Vica, az a melltartó toldó kapocs tuti dolog; nekem is van minden színben. A kínaiban 100 ft; a márkás egy nullával több. Meg pár százassal :-)

Némelyik kínaiban lehet szoptatós melltartót venni; 750 vagy 900Ft, érdemes szétnézni; velem a barátnőm vetetett annó, mert mindent kiárultak, és ennek az árnak is a fele volt. Jó hogy vettem, most csak azok jók- nekem a 9. hét körül nőtt egy méretet a mellem, de mostanában érzem hogy kellene bele az a toldó is......

Kiváltottam a Rossmanó kártyát, és összeírtam hogy miket kell venni (a köv. genetikai után......): babaruha mosószer, newborn pelus(2-5kg) 44 darabos, újszülött pelus(3-6kg) 72 darabos, dobozos popsitörlő + utántöltők, babasampon, babafürdető, fültisztító pálca, fogmosó nyuszi (olyan cuki!!!!!!!!), és azt hiszem ennyi. Jó, mert 2 kedvezmény egyszerre vonható össze az első vásárlásnál. Azért megnézem máshol is az árakat, de szerintem ott kezdek.

AFP vérvétel? Nem kötelező, és tanácstalan vagyok. Főleg hogy nincs orvosom.............. Arra gondoltam, viszamegyek a terhes tanácsadóba, és kérek beutalót. Aztán lesz ami lesz :-) I.

2014. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8226/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megjöttem a dokitól :)) Megcsinálta a kókusz szűrést, tenyésztést, méhszáj teljesen zárt. Aztán UH-al megnézte gombóckám. Ma elég részletes UH-ot csinált, szívhangot is hallgattunk, aztán valami diagram szerűt elemzett, aztán szerintem a köldökzsinór áramlást mérte, de nem biztos. Két ilyen képet is kaptam, majd felteszem. Azt mondta minden rendben. 34-35 hetesnek felel meg, fejvégű fekvés. Kértem hogy ajánljon nekem szülésznőt, az is megvan, örömmel tette: Somogyi Juditnak hívják. Meg is adta az elérhetőséget. Aztán mondta hogy szeptember első hetébe ő szabin lesz, de ha megindulna a dolog, ő gondoskodott már helyettesről Aztán kaptam papírt 36. heti labor, ellenanyag szűrés, és a CTG-hez való bejelentkezés, betöltött 36. héten A magnéziumra is rákérdeztem, 36. hétig szedjem csak.

Becsült súlyocskája 2400 gramm :)))))

Megvettük a kádacskát, szopipárnát, játékot a babakocsira :))


Kaptam szülésznő elérhetőséget. A legeslegtündéribbet :))


kád

[link]


[link]


[link]


Már most a szopipárnával alszok, a hasam elé teszem, és olyan jól tart :)))

2014. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8227/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok:)

Vicus nagyon örülök, hogy minden rendben, nagyon szuper dolgokat vettél, várom Csabikáról is a képet!:)

Gimes doktor a fogadott orvosod ugye? SOTE 1? (Szigony utca)?

Irszikém neked hogyhogy nincs orvosod, később szeretnél választani?

Én még mindig tanácstalan vagyok, hogy kihez is menjek.

Vica szedhetem az inozitolt, az Inofolic szakértőjétől kérdeztem, és endokrin dokinénimtől is, és a Bromot is kell a 12.hétig.

Csináltam ma is tesztet (ez megnyugtat, hogy él és jól van a babám) olyan erős, hogy már hamarabb kijött a teszt csík, mint a kontroll :-)a kalkulátorok szerint ma léptem a 6. hétbe, mert az utolsó menzesz szerint számolják. döbbenet. Amit kismamák szoktak írni, hogy pl 5+1, az azt jelenti hogy 5 hetes és 1 napos? Mert akkor ma vagyok 5+1 :-)

Lia persze hogy küldöm a gólyákat. Egyébként a Margit szigeten a mentett gólyákat nem rég jól megfenyegettem, és letoltam, amiért nem hoztak nekem még babát. Szerintem megijedtek:) NA majd elmegyek jövő héten és elbeszélgetek velük a TI ügyetekben is:)

Puszi Csajok!

Kriszti, Lívi, Lia babásodjatok!

2014. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8228/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vica :)

Lillám Csabikáról nincs kép, már nem fér bele az UH képbe :))) Csak a kis pocakját láttam, ahol a szervecskéit nézték :) Én a Sote II tömő utcába járok és Gidai az orvosom :)Akkor szedd tovább, legalább a 12. hétig :) Örülök a tesztednek nagyon :) Igen az 5+1 azt jelenti hogy beléptél a 6. hétbe, 5 hét és 1 napos vagy. Már lesz petezsákod az tuti :D

2014. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8229/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt a kép, ez a hasa :))

[link]


[link]

2014. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8230/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica csuda ari a kiskad ;))a jatek is es a szopiparna is!!!Orulok hogy nem felejtetted el megvenni :) Na akkor minden meg van lassan mehetunk szulni :-D<3 Lilla orulok hogy ilyen eros lett a teszt ez csak termeszetes :))mindig olvasom ha irja irja vki h.hamarabb lett tesztvonal mint kontrolcsik el se tudom kepzelni en annyira vagyom lehalabb egy legypiszoknyi csikra meg joval idon tul is :-D:-D:-D jo erzes lehetett latni!<3

Ejjel olyan jot alukaltam sztem mert jol lehult a levego...fel se keltem csak mikor csorgott az "ora" :) 36.3 a hom :)

Egyenlore papiron vezetem :) A multkor lemasoltam azt ami Amyanak volt regen..vonalzoval szines ceruzakkal megrajzoltam :))Igy jobb kedvvel irogatom :) neltek majd begepelem a ciklus.hu-ra sztem.Irszikem baj van a dokikkal??Valassz akkor egy dokit vagy nem tom.

Klau hogy vagytok a kisbabaval?:)Kuldj kepeket :)Puszilunk meg a babat is.

Lia,Livi mi jovunk!!:))Szedjed csak Livi az inozitolt majd jol megbabasodsz!!!:))es ezt vedd fenyegetesnek!!!:)))<3

Csabika pocakja nagyon edes Vicam :))

Puszi Mindenkinek!!<3

2014. aug. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!