Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8241/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák!

Vica, nagyon jó lehetett, hogy ilyen aktív Csabika :) Szupi, hogy megvan a szülésznő, nagyon sokat számít. Nekem Bendivel nem volt és mikor bementem két végtelenül bunkó nő fogadott! :( Nagy mázlimra pont váltás volt és egy angyali csajszival csinálhattam végig. Ha újra szülnék és otthon, tuti hogy fogadnék szülésznőt is.

Kicciri, nagyon szép a cicád, jó hogy ő veled van. Az állatok nagyon sok szeretetet tudnak adni és neked most pont erre van szükséged.

Lillám, ne aggódj, a következő uh-n fogod látni a picikédet! Mikor mész legközelebb? Hogy vagy? Valami jó kis terhestünet?

Kriszti, hogy áll a hőd? Én nem mertem digitálissal mérni, nincs valamilyen más típusú hőmérőd? 5 percig méred vele? Mert én azt olvastam régen, hogy a digitálissal is 5 percig kell mérni és nem a csipogásig, ahogy a higanyossal is, bár ott csipogás nincs :)

Livi, igyuk csak a porunkat és szép sorjában babásodunk majd :)

Nekem telik a ciklus szempontjából unalmas első 2 hét, sokat tornázok, nagyon sokat fejlődtem, olyan bicepszem van, el sem hiszem :) Holnap délután megyek a háziorvoshoz, szorítsatok, hogy elküldjön mri-re.

Lia

2014. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8242/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica nagyon aranyos lehetett Csabikanak ahogy jatszott veled!:)))egyem meg :)) nem sokara meglatjuk ot!!:)Szupi hogy meg van a szuleszno!Nem is tudtam hogy az is kell.:-D

Livi drogozik vegre :))pipa!:))igyad a feher port Livi csodat tesz :)<3De azert en zavarnalak el terheleses cukor vizsgalatra.Menj el egy maganlaborba 10.000 Ft koruli osszeg vagy kevesebb es meg is nyugszunk.Nem kell beutalo meg semmi csak te meg a vered!Nehigy mar ezen alljon vagy bukjon MERT hiaba iszod az inofolicot ha magas lesz az eredmeny szukseged van metforminra!!!Nem akarom eroltetni (de igen)-;)ez az igazsag!Tudod h.csak jot akarunk azert mondjuk menj es nezesd meg!<3

Lia szupi izmos lehetsz!;)csak igy tovabb :)en is hozza fogok lassan mert mar tok jol vagyok.Hogy mihez azt nem tudom majd kitalom.:)Orj majd h.mi volt a hazidokinal remelem elkuld akkor mri-re :)Van itthon higanyos homerom is...de hat azert vettem a digitalist h.ne kelljen 5 percig merni.Az van amugy rairva a tajekoztatojara hogy nem a csipogasig hanem 1 percig kell merni ha szajban merem.Igy kb.addig szoktam ide-oda nehany mperc.A hom egysiku meg mindig ugyan olyan 36.3 es 36.4 kozott vtakozik.Vettem meg egy alkalmi cipot inkabb abban megyek a lagziba fekete lakk es nagyon kenyelmes szep 5300 Ft volt 70%-al le lett arazva a kiarusitasok miatt :)vettem meg egy arany szinu balerinat is ha mar faj majd a labam a sok tanctol :)Dress boxba vettem egy arany szinu bolerot hat gyonyoruuu 10.000 volt de ha otthagyom nagyon megbanom.Nagyon csini selyem.Vettem fullbevalot a ruhahoz illot...elhagytam a bankkartyam de gyorsan megcsinaltattam az ujat letiltattam a regit...fuuu de ideges voltam hogy hogyan tortent ez meg.Elejtettem vszeg mert a boltba ahol utoljara vasaroltam telefonaltam es ott nem volt...na mindegy tul vagyok rajta.Mar csak ragtapaszt kell vennem ha torne a cipo a labam mar elore felragasztom...es meg arany glitteres hajlakkot akarok nehany tincset megbolonditani vele es egy arany csillogo diszes szalagot is belefonatok majd a hajamba az is feldobja majd.Ilyen fonatos hajam lesz konty szeru es csini :) Arany-feketeben fogok pompazni :)

Lilla hogy vagy??miert nem irsz?csomo mindent akarunk hallani toled tuneteket stb...:))

Puszi Mindenkinek!;)

2014. aug. 20. 09:05
 8243/9202 anonim ***** válasza:
71%

Kriszti, biztos gyönyörű leszel, fekete és arany jó párosítás. Képet kérünk :) A bankkártya miatt nem csodálom, hogy ideges voltál, de a lényeg hogy gyorsan le tudtad tiltani és kapsz helyette újat. Ennek a digitális hőmérőnek olvass utána, mert szerintem azzal is tuti 5 percig kell mérni. Én higanyossal mértem hüvelyben, gyorsan elrepül az az 5 perc és szinte észre sem veszed hogy bent a hőmérő.

Lilla, remélem minden rendben van, írj kérlek!

Évike, hogy vagytok? Te is nagyon régen írtál már.

Lia

2014. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8244/9202 A kérdező kommentje:

Lia en utana olvastam a homero tajekoztatojaban elotte es utana is 1 percet ir szajbam mereshez.Ugy szoktam hogy figyelem,vilagitom a telefonommal es egy perc utan sehova se megy mar kiprobaltam tobbszor is.Olyan is volt h.5 percig kb de teljesen felesleges.En elhiszem higy digitalisokra az 5 percet irjak altalanossagban de ez a fajta 1 percet es nem is megy feljebb utana mar.De koszonom neked!!!Mindenre figyelni kell!:)En sem akarom rosszul merni ha mar merem :)<3

Evi tenyleg nem ir...:( Irszi plane...:(sehol senki...nem baj a lenyeg a megszuletett banak es az allapotis kismamak boldogsaga :) remeljuk mi is ateljuk majd :)mi meg majd babasodunk sorba vagy egyszerre :))

Kepet majd kuldok!:)Csinalunk a lagzin :)

2014. aug. 20. 17:39
 8245/9202 Kicciri ***** válasza:
72%

Sziasztok!

Köszönöm es imádlak titeket♡♡♡♡


Lányok csak egyet mondok és az a mehhpempo! Olyan csodálatos változás történt nálam, hogy az hihetetlen! Azonkívül h vissza hozta a mensim, bámulatos mehnyalkahartyat épített. Tudom h termékeny lettem (csak épp most nem aktuális ;-)

Higgyetek nekem egy próbát megér.

Puszika

2014. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8246/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én eszem a méhpempőt, de a sok minden mellett az sem használ. :( Ez már a 3-dik pempős ciklusom, de mindig tartottam közben szünetet, ebben a mostaniban is fájt tőle a fejem az elején. Na majd meglátjuk, talán majd most. Együtt babásodunk, ugye Kriszti, Livi :)

Voltam a dokinál, jaj csajok miért ilyen nehéz ez? Szerinte tök jó a prolaktinom és nem indokolt az mri, a hajam tudnám kitépni... :( Marad az otthon maszekban, bele sem akarok gondolni mennyibe lesz :(((((( Mindemellett közölte a doki, hogy azért nézzünk egy progeszteront ciklus 21-dik napján, be is jelentkeztem gyorsan jövő péntekre, szerencsére volt is hely, szóval az még ebben a ciklusban meglesz. Itt azt hiszem eljutottam a fal végéig, nem segítenek, nem érdekli őket hogy mi van velem :(((

Lia

2014. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8247/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
71%

Sziasztok Csajok!

Minden rendben van, csak olyan fáradt és álmos vagyok mostanában, és van egy 4 éves kis vendégünk pár napra, aki teljesen lefoglal:)

Igazán semmit sem sem érzek, pisilek sokat, fáj a mellem, és szédülgetek. Ma délután megyek orvoshoz, akkor tudok megnyugodni teljesen, ha lát valamit:)Fájdogál néha a hasam.

Mindkét orvosom szabin van, ez az augusztus ebből a szempontból katasztrófa, mert az orvosok általában ilyenkor mennek.

Bejelentkeztem Vica dokijához ;-) Majd este írok mi volt.:)

Lia sajnos ez van, az ember kiokosodik innen-onnan és saját maga jár a végére a dolgoknak, mert a dokik sajnos legtöbbször tényleg lesz...ják.Az nagyon jó ha néztek progeszteront, már az is valami, de legtöbbször az emelkedett prolaktin okozza a progeszteron hiányt.:)

Nem emelték meg a Bromocriptin dózisodat ugye?

Én is csak felet szedtem, a SOTE-n írták fel, és fogalmam sincs hogyan alakult utána, mert nem nézték, de endokrinológus doktornőm azt mondta, hogy ő egy egész szemet szedetne, de szedjem csak a felet, ha azt mondták.

Krizti örülök hogy minden megvan a lagzira, biztos nagyon szép leszel:)Ha most nem is(mert nyaralsz a szüleiddel), de a következőben megfogan a babátok tuti!!!!

Vica lassan Csabika a kezedben lesz, juj de izgalmas :) <3

Babásodjatok Csajok!!:)

2014. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8248/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok lányok, itt Vica!

Engem kicsit megviselt a front. Lesett a vérnyomásom tegnap, és a pulzusom meg az egekbe volt. Felpolcoltam a lábam, pici kávé, estére már elmúlt és visszaállta, 107/73 és pulzus 118 volt. Este viszont egész jól voltam már, így ki tudtam vasalni a maradék ruhákat, meg pelust. A héten összekészítem a batyum is. Néha már vannak pici mensi szerű fájások, főleg ha megfeszíti magát. Jövőhéten ctg, kiváncsi leszek mit mutat majd :)

Lilla nagyon kiváncsi leszek mi a véleményed a dokiról. :)

Lia, az jó ha megnézik a progeszteronod. Hogy hogy most jó a prolaktinod?

Krisztikém, méred a hődet?

Irszikém remélem jól vagytok ti is :)

2014. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8249/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lilla, várom mi volt a dokinál :) Addig itt van nektek egy friss pocakfotó 35+5 :)


[link]

2014. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8250/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
0%

Vica megjöttem a dokitól.Nem jó hír. Elvileg ma maradt ki a menzeszem 12 napja, és azt mondta, hogy lát valamit, de ilyenkor legalább már a szikhólyagot kellene. Szóval szerinte 3 opció lehetséges:

méhenkívüli, elhalt, vagy későn fogant.

elküdött vérvételre a Tömő utcába béta HCG-re holnap reggel, és hétfön is kell mennem. Nem tudjátok hány órától lehet a laborba menni? Dolgozok és előtte kell elintéznem.:(

Nagyon le vagyok törve:((((

Vica neked ilyen volta az előző terhességed ugye? Jól emlékszem? Akkor hogy is volt? Valószínű az van velem is:(

2014. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!