Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8261/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla a fekete folt petezsák :) Töltsd fel a fotót, nagyon picike még kb 3-4 mm-es lehet. Fejlődni fog meglátod. A hcg-d meg szép magas lesz. Pozitív dolgokra gondolj. Amikor ezzel a terhességgel voltam elősször UH-on, azt mondta sokat nem lát, de én láttam a picike fekete foltot, és akkor volt 3-4 mm-es üres zsák. 2 hét múlva szívhang is volt. Még én mondtam neki, hogy tuti lesz szívhangja. Amikor 2 hét múlva mentem, azt mondta ő nagyon izgul mit látunk, de én éreztem hogy hallani fogjuk :)) Így is volt. Amikor nekem csökkent a hcg, akkor szabálytalan valamit láttunk, de az nem folt volt, meglátod Lillám ott az a picike, csak később fogant. Nekem is 35 nappal kellett számolnia és nem 28, 1 hét azért sok különbség.

Vica

2014. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8262/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Lillam veled vagyunk ne felj ott a babad csak meg picurika!Meg az is lehet h.ikrek ,mert ha kesobb fogant a digitalis teszt meg mar 2-3 hetest irt ki akkor jo magas a hcg-ezert lehet majd duplan orulunk!Meg az is lehet de jo lenne!;)Toltsd fel majd a kepet.Amugy van valami tuneted?Otthoni tesztet nem csinaltal azota?Ott van a baba hiszen a doki latta a ket szemevel...csak meg picurika egyem meg!!!:)))legy nagyon pozituv Lilla probald meg!beszelj a kis babucikahoz simicizd a hasad erezze h.Anyukaja varja ot nagyon!Fontos a nyugalom.Tudom hogy nehez csak probald meg!Puszilok Mindenkit!!!Lillam irj!
2014. aug. 23. 12:49
 8263/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Lányok <3 :) Próbálok bízni :))

[link]

Csináltam csütörtökön este persze egy tesztet, még végig sem ért a vizelet a csíkon,de már a teszt csík virított erősen azonnal, de persze ez nem jelent semmit, mert a HCG sokáig a szervezetemben marad, nehezen ürül ki úgy tudom.

Hát meglátjuk mi lesz, imádkozom addig is:))

Puszi Csajok

2014. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8264/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla ez a kép szuper, ez méhen belüli 3,1 mm-es petezsák. Figyelj csak, ha tényleg olyan reménytelennek látná, akkor nem adott volna képet. Ott lesz az a babuka. Enyém kisebb volt, én képet se kaptam, csak a 7. héten :)
2014. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8265/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja és 3 mm-es petezsák, 5 hetes terhességnek felel meg :)
2014. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8266/9202 anonim ***** válasza:
57%
Drága Lilla!Minden nap szoktam hálát adni a jó istennek azért amim van,de azért jelezni szoktam hogy egy babát azért küldhetne,ha majd ráér.Viszint tegnap estétől a te babádért is imátkozom,hogy ha elküldte neked,akkor matadjon is.Drága Lilla,veled vagyunk!! :) Livi
2014. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8267/9202 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi a sok hibáért,telóról irtam. :D Livi
2014. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8268/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Lányok, megnyugodtam !!!!! :-))))) Itt van és él, ennyi, nem lehet másképp:))))

Vica köszönöm, hogy leírtad nekem hogy volt veled!! :)) <3

hatalmas reményt adtál, talán ma már aludni is tudok :-))

Puszi-puszi Csajok <3

2014. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8269/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, annyit gondolok Rád, hogy hamarosan babázol majd és nem lesz semmi gond, ott az a picike Veled, nőni fog és beindul a pici szíve. Nem lehet másképp!!! Szerintem is nagyon jó jel, hogy látszik a petezsák az uh-n, kedden nagyobb lesz már! Itt vagyunk Veled és fogjuk a kezed, minden rendben lesz!

Lia

2014. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8270/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla annyira orulok h.Vica elmondta hogy neki hogy volt latod milyen jo hogy vagyunk egymasnak kulonben most izgulnank es felnenk de en mar (en se) nem felek nem izgulok mer hiszem lathatjuk a szemunkkel a kis picurikadat!!!:)))Jo kep az elso sztarfoto a Kincsedrol!Hat persze h.eros csikod lett ne aggodj!;))Annyira orulok!Hetfon meg lesz az eredmeny is es tuti jo lesz!!:)<3Igaza van Lianak nem lehet maskepp :))

Livi Lia most mar mi jovunk ;)<3

Nekem ez a 13.cnap es 36.6 lett a hom...de a titokzatos holeeses es felmenes nem tortent meg...még.Elkezdem kozben elvezni a gorbem irogatasat :-D na meg kivancsi is vagyok :)

Puszi mindenkinek :)!Lilla :))))<3 Babas vagy es kesz :))

2014. aug. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!