Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8231/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok ♡


Csak futva olvaslak titeket :'(

Nekem most össze kell raknom magam. Ami nem egyszerű, mert Ő nem akar velem lenni, de azért vasarolgat nekem, mert hihetelen vagyat erez ra..... Így kénytelen voltam megmondani neki, hogy hagyjon békén hamar úgysem ugyanazt akarjuk. Remélem megertette . Rossz nagyon, de elfog múlni. Ami most éltet , 2-án megyek haza hű de várom. ....Amúgy majd jön az én lovagom is még csak 30 éves leszek ;-)

De nektek nagyon drukkolok! !!!!! Mindenkinek lesz babaja!

2014. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8232/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

[link]

[link]

Sok szeretettel puszika

2014. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8233/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó reggelt Csajok!

Kicciri nagyon édes a cicusod, örülök, hogy ő veled maradt, így nem vagy egyedül, meg fogod találni az igazit!!! Ez biztos, mindenki megtalálja, ilyen fiatalon nem szabad beletörődni egy nem túl jó kapcsolatba. Élvezd a szabadságot, bulizz, ismerkedj kirándulj sokat!

Vicus nem baj hogy csak a hasa akkor mindent látni akarunk :)) Na a dokiddal kapcsolatban nem találtam el semmit:))) Én is bizonytalan vagyok. Esetleg van kedved megírni nekem akár e-mailbe, v. privibe, hogy mennyiért vizsgál,és mennyiért vállalja a szülést stb stb..., szerinted ha úgy döntenék én is mehetnék hozzá? Mert azt tudom nagyon meg vagy vele elégedve:)

Krisztikém tudom milyen érzés állandóan a fehér nega teszteket bámulni :(( kb 100 megvolt nekem is idáig:(( és mindig szerettem volna én is egy halványka reménysugarat, de persze soha nem volt, egyszer kétszer beképzeltem valami szellemcsíkot, de ennyi. Amikor régebben ovulációs teszteket csináltam, és pozitív lett, mindig elképzeltem, hogy milyen jó volna ha ez hcg teszt lenne:((

DE nektek is lesz gyönyörű csíkos tesztetek, az biztos!!!!!

Én tegnap számolgattam az utrogestánt, és csak szerda délig elég, gondoltam gyorsan el kell mennem íratni valahová, mert hétfőn dolgozok és kedden is valószínűleg, szerdán pedig 20-a lesz. A régi dokim szabin van 24-éig, Murber 4-kor lelépett, na gondoltam elmegyek az SZTK-ba, és egy nagyon idős, nagyon kedves helyettesítő orvos fogadott, elmondtam neki, hogy miért is kell, na hát megvizsgált, azt mondta a méhem állapota terhességere utal, UH-n pedig h nem lát még semmit mert a vérzés kimaradásom alapján még csak 2 mm-es lehet. Teljesen letörtem. Remélem csak idős szegénykém és nem túl jó a szeme. A méhnyálkahártyám 14 mm. Felírta a gyógyszert, én meg ki is váltottam még tegnap este és vettem egy digis clearblue-t, mert bepánikoltam. Mondta egyébként, hogy 10 nap múlva menjek az orvosomhoz vissza, mert ő már nem lesz ott.

[link]

Most csináltam. Ez alapján 2-3 hetes és + 2 hét, akkor valójában orvosilag 4-5 hetes vagyok csak.

Remélem minden oké:(

Szerintetek? Lehet hogy később fogant 2-3 nappal, mint gondolom, mert az előző ciklusom is hosszabbra sikeredett, mint 29 nap. Lehet most is később volt ovum. Ma vagyok egyébként a 37. cn-on, de a tesztem már a 26. cn-on halványka volt, de pozitív. Áhh nem tudom , most idegeskedhetek még 10 napot, de nem baj kibírom, és megpróbálok nem beképzelni hülyeségeket.

Klau tényleg jól vagytok? Régen írtál. Bár biztos nem egyszerű egy pici babával időt szakítani bármire is nektek, Évire és Melire is vonatkozik.

Puszi Csajok

KRISZTI, LIA LÍVI BABÁSODJATOK! :-D

2014. aug. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8234/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, ez a teszt gyönyörű, nekem is ilyen volt szombaton és csütörtökön mentem dokihoz 4mm-es petezsák volt semmi más, tökéletesek a méhnyálkád vastagság is, meg az hogy meg van nagyobbodva a méhed. 2 hét múlva rendelt vissza, nekem akkor csak UH volt. Nyugi, szedd szépen a gyógyszert és mire mész, szívhang is lesz :)

Vica

2014. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8235/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Vica köszönöm, megnyugodtam:)
2014. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8236/9202 A kérdező kommentje:

Szep jo reggelt Csajok!:)Kipihiztem magam Anyaeknal jaj nagyon jo volt a hetvege!:)Van kiscicank meg minden :))Agyonszerettuk ot a Parommal :))<3Lilla annyira orulok a clear blue-nak!!!;))de jo latni!!Egy percig se aggodj vagy vaksi mar a bacsi szegeny vagy 1-2 nap mulva latszana tuti!:)Latod megnyugtato a nyhartyad es a mehed is megnagyobbodott es kaptal gyogyszert.Minden rendben lesz nehany honap hipp hopp elrepul mar csak 8 honap :))es megyunk szulni!!!;))Varom mar hogy irjad a szivhangot <3<3<3:-) Egyebkent mi ujsag?Emelyges valami uj tunet van?Remelem semmi rossz!;)

Nekem kepzeljetek szombat reggel 38.1-et mert ez a majom digitalis!!Azt hittem rosszul latok.Megmertem megint akkor kevesebb ideig 37.8 lett....pffff.megint megmertem akkor mar 36.4 volt.Halali.Na mindegy a hom 36.3 es 36.4 kozott valtakozik.Elegge egysiku ami sztem azert jo mert ha ovum lesz remelhetoleg kiugrik.Nem?:)

Jaj meg sok van hatra es ha megint 36 napos lesz a ciklusom akkor kozepidoben tuti nem fogok megtermekenyulni mert en nyaralok Anyaekkal a Parom meg dolgozik majd...Ide csak 3-an szoktunk menni...hat akkor ez a honap kilove de remelem jo 30 naposra vissza all es akkor van esely.

Puszika Csajok mindenkinek!;)

2014. aug. 18. 07:53
 8237/9202 A kérdező kommentje:
Ja Kicciri aranyos a cicka!!<3:-) ugy erzem nagyon szomoru vagy!:(( szegenykem minden jo lesz megtalalod a herceged!!drukkolunk!Sok puszi!!
2014. aug. 18. 07:55
 8238/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :)

Megvan a szülésznőm, tök aranyos így telefonba, meg nyomoztam is utána :)) Jövőhét kedden megyünk hozzá férjemmel, megnézzük a szülőszobát meg mindent elmagyaráz :))) Aztán másnap reggel 27-én meg életem első CTG vizsgálata a vérvétel után :))) Már hétvégén összecsomagolom a pakkom, nehogy azt mondják hogy maradok, ki tudja :))) Hétvégén töltöm a 36. hetet, onnantól már nem izgulok. Gombóckám egyre aktívabb, tegnap játszottunk, kinyomta mindig valamiét én meg megfogtam, és akkor visszahúzta, a végén már úgy belendült, hogy szinte fájt a hasam a mozgásától, már tuti megvan 2500 gramm :)))

2014. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8239/9202 anonim ***** válasza:
57%
Édes kincse,de aranyos lehetett ahogy bohóckodtok. :)Nagyon hamar elment az idő,nemsokára megérkezik közétek Csabika baba.De jó.Várjuk már.Én szedem rendúletlenül a fehér port:D Mivel rám parancsoltatok.Hogy vaytok lányok?Mi újság?puszi mindenkinek Livi
2014. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8240/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lívikém, kívánom hogy mielőbb megtudd milyen érzés ez :)A por csodaszer, beválik neked is meglátod :)
2014. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!