Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8201/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica,gyönyörű a pocakod!! :)))))))))))))) Livi
2014. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8202/9202 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok drága lányok!!!


Már nagyon régen nem jártam felétek, de minden áldott nap gondolok Rátok!!!!!!!!


Remélem, hogy ahogy nő a Fecus, úgy lesz több időm netezni. Sajnos nagyon lefoglal még a picike, 3 óránként kéri a hamiját és legalább fél órán át eszik, alig marad köztes idő a következő evésig. Addig meg igyekszem a másik két gyerkőcömnek enni adni, takarítani, magamra meg nem marad idő sajnos :(


Itt van néhány kép a Fecusról :) Sokat nőtt, már 60 cm és 5300 gramm :) Igazi kis pasi :)


Drága Lia, gratulálok a pozi teszthez!!!!


Vica, már nincs sok hátra, jön a baba és TE is a kezedben foghatod :)


Krisztikém, drága kis Krisztikém!!!!!

Szívből kívánom, hogy babásodj!!!!! És szerintem érdemes lenne kipróbálnod a tüszőrepesztőt, ugyanis az pontosan 36 óra múlva repeszt, így teljesen be tudnátok lőni az együttléteteket!!!!!!!!!!



[link]


[link]


[link]


[link]


Millió puszi Mindenkinek!!!!


Meli

2014. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8203/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bocsának, Lillát akartam írni a pozi tesztnél!!!!!


Lia, neked pedig kitartás, sikerülni fog neked is, ez biztos!!!!!


ELŐBB-UTÓBB, DE ITT MINDENKI BABÁS LESZ, EZT NE FELEDJÉTEK!!!!!!

2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8204/9202 anonim ***** válasza:
78%

Kriszti, Livi, Lia, ti következtek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bizony, bizony! Szűkül a kör; mindenki babás lesz!!!!!

Krisztike, ha van folyadék a petevezetődbe, az kimoshatja a babucit, be sem tud ágyazódni, ezt vedd komolyan!!!!!!!!!!! MEg lehet műteni; át is kell mosni /fújni még egyszer a műtét után egy hónappal (barátnőm az 1. lombik után most van túl rajta), de ha így sem sikerül, akkor elzárják vagy kiveszik; különben nem fogy működni! Azért írom le ilyen drasztikusan, hogy vedd komolyan; és ne így legyen, remélem rosszul látta a mogorva nő, de ha ez van, akkor nincs mese, kár várni.

Lillllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörű pozitív,. erősödött, gratulálok!!!!!!!!!!!! Ez egy csodaszép baba! Én még most sem merem elhinni, néztem Vicus gyönyörű pociját, és irigykedek, pedig pár hónap, és beérem :-)

Szóval szívhang; 12. hetes genetika 18 hetes genetika, aztán csak legyen 25 hetes, csak legyen 30 hetes, csak legyen 37 hetes és már nem kora, aztán csak szülessen már meg........... :-)

Vicus, nagyon szépséges kismami vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<3 Puszi a pocidra!

Meli, Fecus imádnivaló! Ő is milyen nyugodt kis pasinak látszik :-)

Én jól vagyok, itthon elfoglalom magam. Nézegetem a neten hogy mik kellenek még, hol van olyan ami tetszik és árban is elfogadható, és írogatom össze. Hogy tudjak tervezni :-) Hihetetlen hogy itt tartok lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Várom már a következő genetikát, hogy minden szép egészségesen fejlődjön, hogy lássuk megint ugribugrizni és ficánkolni (olyan édes!!!!!!!!!!!!!!), és hátha kiderül a neme..........................

Puszi lányok! Irszi

2014. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8205/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla gyönyörűek a tesztjeid :))) szépen erősödnek :)))

Vica nagyon szep pocid van :)) huu lassan te is babázol ;)

Baratnomnek 35. Hetre született a lánya aultheten de nagyon gyönyörű :))

Irszi :)) tenyleg hihetetlen de mar ott tartasz :)) kapunk majd pocak fotót??? [link]

Meli ,Feca nagyon cuki :)))

Ma készítettem a kis kincsemről ;)))

Évi

2014. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8206/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Köszönöm Lányok!

Nagyon boldog vagyok:)

Meli úgy örülök hogy írtál, Feci baba gyönyörű és Ádám is, jaj de megnyaggatnám őket :) <3 Tündérek.

Vica nagyon szépséges kismama vagy sehol egy gramm felesleg, nagyon jól áll neked a terhesség.:) Mennyit híztál kb mostanáig?

Irszikém mindig van aggódni való igaz? Biztos minden rendben lesz a genetikai UH-n:) Alig várom h tudjuk a nemét.

Nálam is kezdődik az aggódás, először az, hogy jó helyen legyen a kisbabám:) aztán a többi... de tudjátok Ti is:)

Lívi 2 gramm kell egy adagba, én reggel/este ittam, és az napi 4 gramm. Bár párszor az esti kimaradt nekem, de a reggeli soha:) Az Inofolic nőgyógyász szakértőjétől kérdeztem, hogy most szednem kell még vagy sem? Azt írta h a terhesség 12.hetéig javasolt.

Úristen ! Terhesség és én egy mondatban :)

2014. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8207/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziaa Meli!! De nagyon édes Fecus baba :)))

Köszönöm a bókokat :)

70 kg voltam terhesség előtt közvetlen, utána lettem 68 kg, és egész a 30. hétig 69 kg voltam. Ma 70,3, azaz 2 kg hízás, pont Csabika súlya :)))

Évi nagyon édi Ádi baba :))

2014. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8208/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Vica!! minden elismerésem! :) Ügyes vagy:) tartottad a diétádat szépen ezek szerint:)
2014. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8209/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!!Nagyon koszonom nektek hogy megmantraztatok!:))Lehet h.tenyleg ezert nem sikerult eddig mert nekem senki nem mondta a buvos mondatot itt :))De majd most!!!;))Vicam tenyleg nagyot nott a pocid...en ugy latom mintha a cickok is megugrottak volna nem?;)Orulok h.meg van minden a kontoson kivul.A szopiparnat ne felejtsd el;)

Lilla ez aztana zebraaaaa!:))))Boldogsagossag van ugy orulok!Eld bele magad nyugodtan nem sokara babazol ;)hipp -hopp elrepul a 9 honap elvezd ki!:)Melikem olyan szep vagy hogy en nem gondolnam hogy vannak meg gyerekeid hanem hogy 20 eves fiatal anyuka vagy!Hihetetlen szep vagy!A boldogsag meg meg fiatalit es a baba is :)Fecoka nagyon edes kis draga <3Pusziljuk ot es teged is!Irj ha van kedved mindig orulunk neked!;)

Szilvus te jossz!!Lilikerol kerunk kepet ;)<3

Adam is edes nagyon Evikem!;)Kis vasgyuro!

Kuldok majd kepet nektek Csajok megigerem!;)

Lia,Livi most mi jovunk!;)

En is kesobb rendeltem merokanalat de ki is merheted.Az en merlegem csak sima konyhai ilyen kicsit nem mer.Jaj na meg volt az elso ciklusnap.Hnaptol merem a homet Vica!Remelem lesz ertelme mert mindig felkelek mostanaban pisilni lehet a nagy meleg miatt sokkal tobb folyadek megy le es azert van.Azt vartam tudod h.megjojjon es elkezdem merni.:)Jo hogy nyustolsz vele mert tok igazad van.Amit leirtal az en allando peteeresemrol sztem ugy igaz ahogy van sajna.Van 2 adag tuszorepesztom itthon a hutobe...de sztem csak magan doki csinal cilluskovetest.Azt tervezem hogy most varok oktober-novemberig hatha hat a metformin es az inozitol.Ha nem akkor betamadom a Proffesszort megint :)De segiteni fognak nem lehet maskepp :)

Mar nagyon almos vagyok...ja van koromcipom csak elfelejtettem :)tokeletesen illik a ruhahoz...de azert ma vettem magamnak egy oszi-tavaszi topankat a Humanicba...meg parfumot...meg aprosagokat...:))megjott a mensim ha tegyen vmi kicsit boldogga 5 percig legalabb.:)

Lilla terhessege csodalatos csoda ♡ ---TERHESSEG ES LILLA egy mondatban :)))<3

Puszikak!Szep almokat!:)<3

2014. aug. 12. 23:27
 8210/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Meg annyit akartam irni csak elefelejtettem Irszikem hogy koszonom amit irtal a petevezetorol igazad van de csak en gondolok mar remeket,mert a dokim megerositett benne (nagyon sokaig nezte ultrahanggal)hogy nincs problema.Mert annak a gyulladasnak a kepe bab vagy banan alaku nekem meg kor alaku ott amiket latnak hol kisebb hol nagyobb es az tuszo.En nagyon meg voltam akkor ilyedve de nagyon komolyan is vettem hiszem ha ez problema nem maradhat fenn terhesseg ki is vetetnem ha kell azonnal.De jo szerencsere nincs gyulladas nincs viz.Csak en mar mindenfelet gondolok.De amit Vica ir a tok igaz.Sztem nem tudnak megrepedni csak nonek aztan elsorvad vagy vmi.Lilla nem tudom ki volt az a meddosegibe egy morcos no volt igazi zombi.Jol ram ilyesztett de mar megnyugodtam.Kis babas Lillank :)))<3

Irszikem mar varom hogy irjad majd hogy mit csinalt a babo az ultrahangon.Jo nem holnap lesz de en mar varom :)Kuldozgessed a pocakfotokat!Olyan jo Vicat is figyelemmel kiserni igy h.mindig kuld pocifotot annyi valtozast lehet megfigyelni es orulunk mindig h.mennyit nott a pocoja :) <3Most a cicije is latvanyosat nott sztem azon akadt meg a szemem elobb :)Jo erzes vizualizalni es latni ahogy Csabika "hizik"a pocoban :))

Lilla!:))Te is kuldj pocakfotot!!!:)))Jaj de jo hogy ezt irom!!Hala az egnek tenyleg mar!!!:))

2014. aug. 13. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!