Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8161/9202 A kérdező kommentje:
Vica nagyon joooook!Agy folotti forgo tokeletes nagyon aranyos!;))Mi az a zold az orrszivo-porszivo mellett balra?(kocka alaku) nem tudom mi az de tetszik :)Minden nagyon nagyon szepseges!:))Kis ruhacskai is csodaszepek!:)<3
2014. aug. 10. 15:19
 8162/9202 anonim ***** válasza:
57%
Krisztikém, amin viziló van? Az szundikendő, ha elalszik azt szorongathatja :) Este bekapcsoltuk neki a zenélőt, nagyon szép dallama van, tetszett neki, mert mozgott rá :) Feltettem az albumba most a pelenkázót szivaccsal, majd nézd meg :)
2014. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8163/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nekem van egy exel táblám amibe össze vannak írva a cuccok, ha valakinek kell csak szóljon :)) babaruhák, babaszoba, kórházi cucc :)
2014. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8164/9202 A kérdező kommentje:

Stipi stopi nekem kell az exel tablad!:)Szundi kendooo!en is arra gondoltam csak nem akartam butasagot irni de gondoltam h.valami kis aranyossag alvashoz :) hat nekem is kell ilyen az tuti!:))A hintaszek is nagyon jooo!Ringatozhattok benne majd :)Szpoi parnat nem akarsz?Lattam szules utani parnat is aminek a kozepen lyuk van,na olyat biztos akarok majd Anya mondta h.utana csak feloldalasan tudott ulni egy darabig :) biztos kenyelmesebbe teszi a mindennapokat szules utan.A kismama kenyelme is fontos higy nyugodtan tudjon a banara koncentralni :)

Minden nagyon szep Vicam!A tigrises ruci nagyon vad :) mondhatod majd neki amikor viseli hogy kis tigrisem :))

Minden nagyon tetszik!:)

2014. aug. 10. 17:05
 8165/9202 A kérdező kommentje:

Jaj nalam ezek az elirasok :-D:-D:-D

Evikem hogy vagytok?Olyan regen irtal remelem minden rendben es jol vagytok!Irj majd ha a kis Adam engedi :)<3Puszi nektek!

2014. aug. 10. 17:08
 8166/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti, de szeretnék szopipárnát, de még keresem a megfelelőt :)) Ha adsz privibe egy emailcímet, átküldöm, itt nem tudok exelt csatolni :)
2014. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8167/9202 A kérdező kommentje:
Ja igen maris kuldom :) koszike!:)
2014. aug. 10. 18:42
 8168/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Évi vok :)

Lilla iszonyatosan orulok :)) csak gyorsan futottam végig az oldalt de ezen megakadt a szemem ;))) kismama vafy :))

Gyerünk igyátok és babásodjatok :))

Átadom a puszikat Ádámnak :)))

Anyósnal voltunk 5 napig :) vegre kevésbbé hasfajos :))

Puszi csajok

2014. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8169/9202 anonim ***** válasza:
78%

Jah 3200 született 3020 jöttünk Haza a múlt hete. 6250 volt ma majd megmerem :))

Évi

2014. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8170/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Lányok, kezdem felfogni :) Szedem az Utrot az a biztos. És nyugton maradok:)

Vicus én is szeretném a listád, mert fogalmam sincs sok mindenről. Sok baba dolgunk van amúgy, a családban mindkét részről mindenki ránk hagyta azt a sok mindent, a vidéki házunkban van egy szobában ömlesztve, jaj de jó lesz turizni köztük, eddig rá sem néztem.És nővérem ugye most babázik, ha lesz szívhang, már hívom is fel, hogy mindent tegyen el.Amikor terhes lett pont egy éve (érdekes), szegény alig merte nekem elmondani (sokáig nem tudtam), h ne okozzon fájdalmat, de én azt mondtam neki, h drága Meli ne érezd magad rosszul, ez azért alakult így h spóroljak, és te majd mindent megveszel és passzolod nekem:):-D Hát ez bejött talán...:)

Lia szegénykém pontosan tudom milyen rohadt érzés, de csak azt tudom mondani, hogy a következő ciklus a tiétek:))

Az én laparom 2013.januárjában volt, de neked nem kell majd meglátod:)

Kriszti azért én még bízok benned, amíg nem jön meg tudod.... Évinek is a 38.napon lett pozi ;-) Úristen de jó lenne, együtt lennénk egyidős terhesek, és mindenen nyavalyoghatnánk együtt.

Évi hogy vagytok Ádival? Ádi <3 az én kedvencem is az Ádám:)

2014. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!