Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8131/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, szerintem nyugodtan utazhatsz, én csak a kimaradt után tudtam meg pár nappal, ő kapaszkodik hidd el, dee hallgass a megérzéseidre! Emelgetni semmit, sex no!!! Vitamint elkezdheted szedni, meg a folsavat :)))) Júújj dejóóóó:))))

Vica

2014. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8132/9202 A kérdező kommentje:

Lilla koszi a tippeket de en alleban szo szerint minden uzletet vegigjartam.Ugy csinaltam h.1:bemegy 2-eladohoz rohan 3-kerdez (alkalmo koktelruha szeru ramvalo van-e) 4-megnez ha van,ha nincs,vagy az elso latasra a hideg raz ki tole tavozik :)Ezert kb 1 perc 1 bolt.Egy helyen volt az 5.pont :proba.Asszem a Dress Box-ba de mar sokszor n figyeltem csak mentem be gyorsan...haladjunk.6.pont a vasarlas lett volna de egybe se szerettem bele :/ amo meg n tetszik vagy csak kicsit olyat nem veszek.Cipo boltba is voltam nehanyba de rajottem h.majd a ruha dont a ciporol.:-D Mangoba se volt jo ott is 1 percet voltam.Meg a learazasok miatt nagyon ki vannak fogyva.Mindeni azt mondta ma h.nezzem meg a Hadaba!Hat eskuszom kiprobalom benezek :) egyszer mar voltam ott vkivel de turihoz kepest sztem draga de.lehet h.csak rossz dolgokat lattam :)

Lolla de ugye irni fogsz tobbet ha erosodik a teszted es nem tunsz el mert babas lettel?! Irj sokat mert ez volt a cel olyan jo veletek egyutt orulni!Vica es Evi is mindig ir :)Apukaaaaa mit szooool????meselj :) Annyira szep a csikod!Mar sokszor "vizualizaltam" :)

Hjaj ruhat meg csak talalok valahol mast nem elmaszok a nyugatiba ott allitolag sok van.

De most te vagy a legfontosabb!!!En tamogatom h.maradjatok most otthon.Biztonsagban.

Reggeli tesztet nagyon varom!Semmi sok pisi?vagy cici fajas?vagy vmi?:))de izgis :)

2014. aug. 8. 19:57
 8133/9202 A kérdező kommentje:
Lolla :-D:-D:-D
2014. aug. 8. 20:02
 8134/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt a pelenkázónk lányok :))) Nem volt egyszerű összeszerelni :)

[link]

2014. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8135/9202 A kérdező kommentje:

Huu Vica tok joooo!:))Szep nagy es jok a fiokok is;)Csinaljunk majd elotte-utana kepet amikor Csabika benne fekszik pelusba :))en mar belekepzeltem de sztem te is :))) sanszos :))

Lilla!!!Az jutott eszembe hogy te az inozitoltol estel teherbe!!!Felfogtad???Egy csodalatos!Eddig is minden ugy vokt es miota iszod??Most sikerult ez nem lehet ekkora veletlen!!:))Hat most epp iszom,de ugy mintha ma az elet cseppei lennenek!Ez most akkora hitet adott benne!Most jutott eszembe h.meg kell inni es lam rajottem h.neked is ez hozta a babat :) A hit pedig nagyon fontos!Az most lett jocskan :) Vica miatt meg a metforminban ugyh.sikerulnie kell hamarosan :)

Lanyok ugy tunik a sors azt akarja h.en legyek babas utoljara.Hat Livi kapd ossze magad :))) <3

Vagy egyszerre jo?:)

A kovetkezo ciklusban.Tenyleg Livi te is szedjed az inozitolt!Nogyogyasz,endodoki is ajanlja...sok no akinel minden ok volt es nem esett therbe szedte az inofolicot es terhes lett hamar!Ezt mindentol fuggetlenul szedheted!Segitunk benne hogy hogy kell szedni!Az inzulinod azert fontos megnezetni!Hajra!!

Lilla :)))<3

2014. aug. 8. 21:02
 8136/9202 A kérdező kommentje:
Ja bocs Lia!es te is babas leszel!:)Csak annyira Lillaba vagyok hogy elfelejtettelek veletlenul ;)
2014. aug. 8. 21:04
 8137/9202 anonim ***** válasza:
57%
Mi az az inozitol?és mennyibe kerül? És hol lehet kapni? Livi
2014. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8138/9202 A kérdező kommentje:

Inofolic (kesz tasakos por az osszetevoje:inozitol es folsav,kb 12.000Ft/ho napi 2 tasak) = INOZITOL POR (vitaltrend.hu 5000 valamennyi Ft kell hozza merokanal keszlet ugyanonnan abbol a legkissebb merokanallal kell 4 reggel 4 este feloldva kb 2.5 dl vizbe) + Folsav (ki mennyit szed tulszedni nem lehet kiurul en 3 mg -osat felezek reggel este,Lilla 3 mg reggel 3 mg este) es ez a varazslat.:)

Ergo sokkal olcsobb megrendelni kulon az osszetevoket mert ez -na ezt nem tudom pontosan Lilla biztos tudja hanyhonapra eleg.-tehat 2-3 honapra eleg sztem.Az endodoki es nogyogyasz velemenyet is kikertem mielott megrendeltem h.ugyanaz-e lehet-e igy szedni es persze lehet ugyanaz csak sokkal olcsobb.

De veheted az Inofolicot is keress ra a neten en egy ki lakotelepi gyogyszertarban kerdeztem ra,ismerik,megrendelik ha kell.

Probald ki!Ha mas baj nincs es az inzulinod is feltetelezzuk akkor biztosan babat hoz!!!:))Nezz utana a tapasztalatoknak stb...de itt van Lilla :)))nem kell meszire menni :) neki minden eredmenye mar jo es nem jott a baba.Elkezte szedni = jott a baba = hatasos :)))

Van a vitaltrenden kisebb es nagyobb kiszerelesben is,mi ketten ezt tartottuk jonak de ki hogy akarja.:)

2014. aug. 8. 23:38
 8139/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Krisztikém annyira szeretlek , milyen kis lelkes vagy:) <3

Vicus nagyon jó a pelenkázó, ügyesek vagytok:), látom már baba kencék is vannak.:-)

Tegnap este nagyon korán elaludtam, ma meg szinte hajnalban felébredtem, és rengeteget pisilek, tényleg Kriszti most hogy írtad, megőrülök, és éjszaka is felébredtem pisilni. Jó amúgy is gyakran kell, mert sok vizet iszok, de ez durva. Ma is csináltam tesztet és ugyanolyan mint a tegnapi ezért nem is rakom fel, kicsit aggasztó egy picit sem erősödött. :-( ijesztő :( Eddig megúsztam! Nem jött meg éjjel, ma vagyok a 30.cn-on , meglátjuk mi lesz.

Semmi folyás, barna meg ilyesmik tök száraz és tiszta a tisztasági :) happy!!:D

Ha ez összejött akkor tuti az inozitol segített, én is azt mondom!!!!! kecskeruta teát ittam még 1 hónapja, és lenmagolajat az inozitollal egy időben kezdtem nincs két hónapja, és D vitamin, ennyi.

Lívi egy próbát megér, olvass utána, ez az eredeti "csodaszer":

[link]

de mi magunknak kutyuljuk házilag mert úgy sokkal olcsóbb, Lia javasolta, és a vitaltrend.hu- rol rendeltük a port, folsav meg mindegy, amilyet találsz.

A ruháról még az jutott eszembe, hogy tegnap a Tescóban is jártunk, a hétvégi bevásárlást inzéztük, és ott is nagyon le vannak árazva a ruhák. Persze megnéztem őket (beteg shopping mániás nő vagyok:):-D , nem tudtam elmenni mellettük, és láttam egy kis alkalmi rucit 1700!! Ft-ért, nagyon csini volt, de erős voltam és nem tettem a kosárba :-) A babaruhák is nagyon olcsók, alig várom hogy vehessem őket :) Szóval sztem nézz körül ott is a Fogarasi neked nincs messze, mi a Váci útiba voltunk:)

Megjött már egyébként neked?

Ja és azt el akartam mondani, hogy biztos nem hagylak itt titeket, és írni fogok, amíg mindenkinek nem lesz babája!:)

Lia hogy állsz elmúlt már, vagy most vérzel rendesen?

puszi Csajok, szép hétvégét!

2014. aug. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8140/9202 A kérdező kommentje:

Jo reggelt!:))Ahhh Lilla viccelsz?:))teljesen be vagyok zsongva toled!:)Mondtam a Dragamnak is (mindig mondom ha jo hir van -teherbeesunk vagy szulunk- az oromhirt!Tenyleg nem irtad h.mit szolt a Parod!Nem mondod meg csak ha bizti ugy ertem ma nem jon meg?Ne aggodj a teszt miatt.Tudod h.2-3 naponta erosodik a csik (csak ilyenkor a tudast az aggodalom valtja fel tudom,miert nem erosodik) de ne izgulj draga Lilla a babocad vidaman assa be magat Anyaba :))

Tuti h.az inozitol segitett!!!Latod sokat pisilsz mondtam en!:)Amugy nekem nem jott meg.Mult honapban 36 napos lett a ciklusom.Ha most is annyi lesz akkor meg varnom kell mert az jovohet kedd.Meg 3 nap.Nem ertem nagyon h.most miert lett hosszabb de ez van.

Az inozitolt lehet szedni terhesseg alatt is szerinted?En ugy gondolom hogy miert ne,de nem olvastam meg errol.Mindenki csak irja h.sikerult tole de a tovabbiakat nem irjak vagy en nem lattam tovabb a teherbeesesen :)

Koszi a tippet a Tescorol!Megnezem majd ha nem talalok.Van egy elkepzelesem amugy:pant nelkuli, terd ala ero,selyem v.szaten.vagy csipkes,mell alatt szabott az also resz meg tullos szetallo kicsit,lehetoleg "A" vonalu,valami nagyon szep szinben...lehetne ezustos,aranyos arnyalatu,vegulis mindegy milyen szin csak tiszta feher tiszta fekete vagy tiszta piros le legyen.Kek...barack...barnas...mi tudom en.Ha nagyon eros szinut talalok fontos az egyszeru szabas,h.ne legyen sok.Ami tetszik a neten az ilyen 100.000 Ft korul van persze :/ de hatha ratalok valami jora.Vannak nekem ilyen szep unnepi ruhak ...csak kihiztam ugye :)

Szoval ne aggodj Lilla szepen fog erosodni a teszted!!!Majd meglatod!A csunya mensit meg nem fog megjonni jo darabig elfelejtheted vegre!!!:)

Azt akartam meg kerdezni hogy ebben a honapban egyebkent valtozott valami a gondolkodasodon?Pozitivabban alltal a teherbeeseshez?Vagy valami lelki megnyugvas (vagy a Matraban a pihenes)segitett meg szted?Vonzas torvenye miatt kerdezem.:) Jajjj de joooo :))

2014. aug. 9. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!