Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8091/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém itt a blogom, épp most feltöltöttem amiket vettünk

[link]

Van egész jó listám már arról hogy mi kell a babának, és mi kell a kórházba. Én is kézi mellszívót vettem Aventet, remélem jó lesz. Én szerintem majd a telefonommal fogok világítani ha kell, már így is annyi minden lesz a csomagba, mintha költöznék :)))))

2014. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8092/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lányok ma megjött...De elmentem shoppingolni és a férjem is vett magának kiengesztelő ajándékot.Kellett a lelkünknek.Sok volt ez már.Nagyon szomorú ő is.Vett egy PS4-et,játszik a lelkem :) Szeretem!!!!Irszi a Hanna név gyönyörű,én is ezt választottam,már rég eldöntöttem,ha fiú akkor Dominik!Egyszer biztos lesz,aranyosak vagytok hogy lelket öntöttetek belém.Puszi lányok Livi
2014. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8093/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja azt nem írtam hogy eddig nem mertünk még egy ruhát sem venni,gyűjtöttük a csillagomnak a babaszobára....na abból most végre vettünk valamit.Annyira szar nem???Gyüjtünk a babára mikor 5 éve nem jön...na mindegy.Puszi mégegyszer Livi
2014. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8094/9202 anonim ***** válasza:
57%

I, ne hagyd hogy bárki is felbosszantson! Most fő a nyugalom és a pihenés. Mikorra vagy kiírva? Én is a kórházban csináltam végig a terhesgondozást és csak a 33. héten fogadtam orvost. Engem az egyik doki úgy felbosszantott a 18 hetes vizsgálaton, hogy kimentem a kocsiba és csak sírtam és sírtam, hihetetlenül taplók, ha nem látnak pénzt belőlünk, de ne hagyd magad, utána én is bekeményítettem.

Nálunk a névválasztás úgy volt, hogy mikor kiderült hogy fiú, bár már a 12 hetes uh-n is ezt mondták, de vártunk a 18 hetesig és ott is fiút mondtak, akkor kezdtünk fiúnevet választani. Szerintem az a nehezebb, lánynevünk volt jó pár. Szóval én összeírtam vagy 10-et, persze a férjemnek egyik sem tetszett. Mondtam hogy ok, akkor találja ki ő hogy mi legyen. Délután közölte, hogy a Bendegúz jó lesz :) De mondtam, hogy az nekem nem tetszik annyira, mint az én listám. Aznap estig 100-szor mondta ki, hogy Bendegúz, majd éjjel azt álmodtam, hogy megszületett a fiunk és Bendegúznak szólítottuk, szóval felkeltem reggel és közöltem, hogy Bendi lesz. :)

Kriszti, Lilla, hajrá, pár nap már csak a pozi tesztig!!! Én elvileg a 7-dik dpo-n vagyok és tegnap este és ma reggel is barnáztam :( Sajnos ez nálam elég gyakori és köze nincs a beágyazódáshoz, viszont mióta diétázok és gyógyszert szedek szerencsére nem volt ilyen, úgyhogy csak arra tudok gondolni, hogy vagy a nyaraláson nem tartott diéta miatt van, vagy mert tegnap elég kemény edzést tartottam és amiatt.

Nem vagyok elégedetlen, ne hogy azt higgyétek, mindennél jobban örülök, hogy itt van nekem Bendi, de oroszlán vagyok, vagyis a természetemből fakad, hogy egyszerűen kiakadok, ha valamit nem tudok irányítani és kézben tartani. Ez a 2 év sikertelenség nagyon sok mindenre megtanított már, sokkal jobban átgondolok dolgokat, nem vagyok olyan hirtelen, próbálok türelmes lenni, ami olykor nagyon nehéz. Mindig úgy gondoltam, hogy több gyerekem lesz, én 3-at szeretnék, a férjem csak 2-őt. Nekem van 2 tesóm és tudom milyen jó ez és szomorú vagyok, hogy képtelen vagyok megadni ezt a fiamnak. :(

Visszaírt az orvosom, ugyan úgy kell tovább szednem a bromot is és októberben kontroll, újra terhelt cukor és inzulin is.

És mivel eddig még csak beszéltem az én legnagyobb kincsemről, így most meg is mutatom: Ő Bendi: [link]

Lia

2014. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8095/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, nagyon nagyon sajnálom :((((( 5 év hihetetlenül sok idő, de kérlek ne add fel! Neked nincs inzulinrezisztenciád?

Lia

2014. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8096/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lia gyönyörű a fiad:) Büszke lehetsz rá:)

Lívi sajnálom, de ne add fel!!

2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8097/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lia,Lilla,köszönöm a bíztatást.Lia gyönyörű a kisfiad. :)Ez az egy amire nem vagyok kivizsgálva,az inzulinrezisztancia.Erre még szánok időt.Puszi Livi
2014. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8098/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lia nagyon szep kisfiu a kis Bendi sot mar nagy fiu ;) jo kepu pasi lesz az tuti veheted elo a sodrofat a tul sok lany ellen majd akik ostromoljak :))Szerezz be egyet mar most :))Szep gyerek :)<3

Irszikem tok jo h.mar olyan sok mindenetek meg van!:) Azt lattam h.10 db textilpelus kb 3000 Ft te hol vettel/veszel olyan dragan??Vagy te nem arra gondoltal??Ez a sprolos dolog termeszetesen erdekel :))Hogy erted h.70 ezer 3-4szazezer helyett??:))

Sztem vmit felreertek de ha elmondod akkor tiszta lesz :-D

A terhesgondozas...hat nem egyszeru...de legalabb ingyen van arra gondolj.A magan doki is ugyanazt csinalja csak max mosolyog melle kettot (en is mosolyognek 10-20 ezerert 10 percig...)erre gondolj!A lenyeg h.a Baba jol lehyen es a bunko dokik meg le vannak ejtve!;)

Livi az inzulint mindenkepp nezesd meg!Az nagyon fontos!!!!!

Sajnalom h.megjott :((

Nekem elvileg ma kell :/ tesztet nem csinaltam azota...vhogy nem hisz h.ossze jott de igaz Lilla majd kovi honapban a metformin segiteni fog!!!:))

Lilla nem fog most neked megjonni mert a pihenes a nyaralas megtette a hatasat!;)Bizzunk a legjobbakban :)

Puszi Mindenkinek!

Nekem is van mar babakelengye listam :-D <3

2014. aug. 6. 06:54
 8099/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi kérlek ne add fel!!!!!Nezesd meg az inzulint mindenképp...

Lia gyönyörű fiad van :))) tenyleg készítsd a sodrófát :))

Lilla,Kriszti megy a drukk nektek

Vica :)) de jó hogy mar itt tartasz :)))) nemsokara babazol :))

I. :))) nagyon orulok hogy a masodik trimeszterbe vagy :)) en kisfiút érzek :)))

Meli,Szilvi,Klau,Emeremcia merre vagytok???

[link]

Ilyen hurka gyurka lett Ádám :))) 11 hetes lesz pénteken es 6250g volt vasárnap :) hát anyukája ra ütött :)) tokamadzag :)))))

Évi

2014. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8100/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia, Livi, Krisztike, jönni fog a baba; útálom ezt mondani mert tudom hogy milyen nehéz most nektek; de jönni, fog; el kell hinni, hiszen tényleg jönnek sorban ezek a huncut kis babák!!!!!!!!!!!!!!! Lehet hogy most megint lesz egy kis szünet; de annál jobb, mert akkor egyszerre jön több baba!!!!!!!!! Úgy sajnálom hogy még várnotok kell.......

Lia, Bendi gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Hű, hogy oda lesznek érte a csajok!!!!!!!!!!!!!!!!

Csabika is álomszép; és Évike, a te kisfiad is! Milyen kis nyugis babának látszik; teljesen elégedett azon a fotón! 11 hetes; te jó ég!!!!!!!!!!!!!! :-)

Valamit elírtam szerintem, majd megnézem, mert nem írtam elvileg árat a textil pelushoz! De a felsorolt bababoltokban veszem.. VAn már rengeteg mintás tetrám; cukik nagyon, most már csak fehér kell :-)

MOSHATÓ: olvassátok el, nagyon megéri, itt ki van számolva több pelusmárka ára a szobatisztaságig, illetve hogy mennyi mosható kell, hány mosás/ nap, mennyi áram/ vízfogyaztás.. Abszolút meggyőző! Ugyanitt barangolva nézegethettek mosható pelusokat is :-) Íme:

[link]

Irszi

2014. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!