Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8071/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem nagy elmeny lehetett latni a babot :))aranyos lehetett ahogy ugrandozik:))tenyleg mi lesz a neve ha fiu es ha lany?Biztos van valami elkepzelesetek :) Jaj ugy orulok a boldogsagodnak :))

Lia koszi a koszontot!;)<3Nekem is nagyon Boldog Szulinapot kivanok!!!Most akkor ma van vagy holnap lesz?30.szep kerek :)Nagy buli lesz mi?:)Kisfiad jobban van?Mondtak valami okosat hogy mi baja Bendinek??Remelem semmi komoly!Jo hogy megjottel a nyaralasbol te is :) Ti hol voltatok?Az eredmenyeid boztos tok jo en annyira nem ertek hozza de ha te tudod milyennek kell lenni es most olyan akkor orulok :)

Nekem hat ha 30 napos ciklussal szamolok akkor 10dpo-n vagyok.../pfff lehet h.nincs is dpo-m/de meg kb 4 nap a menssig.Amit a ciklus elejen latott a doki 7.cnapon az ultrahangon 20mm dominans tuszo mar tuti nem sikerult.Tegnap azt mar ki kellett volna h.mutassa a teszt mert az reg volt,de negativ lett.Jaaaa most tesztelek agyba fobe :)) miert ne?:) mar nem idegesit mindig tudom h.nega es kesz :-\ aztan majd egyszer csak pozi lesz :-) Holnap is ellovok egyet remelehetoleg nem kelek fel pisilni hajnalba.A peteerest most nem erzem mar honapok ota nincs az a fajdalom kozepidobe ugyhogy lehet nincs is :/ nem tudom sajna h.mi van...csak viszonyitani tudom a nem vart napjat,mert eddig amig rendszeres volt 30 napra jott meg.Mult honapaban meg megszivatott tudjatok kesett jo par napot.Ugyh.passz.De valamot gondolnom kell ugyh.azt gondolom 10.dpon vagyok tehat 4 nap mulva mensi ido...es akkor majd nem jon meg es terhes vagyok es holnapi tesztem is pozitiv lesz :-D:-D:-D hol egy bili? :-D:-D Evi tok jo h.leirtad a sikeres teherssegeket Csajok csodak pedig vannak!!Lilla bromot nem tom 1 honapig szedtem de utana nem kellett szedni mert jo lett a prolactinom elotte nem neztek csak a dokim felirta hatha ez a gond.De ez mar kb.2 eve volt.De lehetsz tole rosszul emlekszem olvastam,nekem nem artott szerencsere.De most a metformin minden "hianyzo"kellemetlenseget "bepotol" pfff a fosikat eskuszom nem is bannam annyira csak ne lenne az emelyges ://///

Raadasul az inozitol porra is ra van irva h.emelygest okozhat.Azt egyebkent Lilla kimerted h.negy kis merokanal kell belole?Remelem jol szedjuk mert en ugy szedem vakon ahogy te mondod :)<3

Csak jo legyen!:-)

Puszi Mindenkinek!

Kicciri irj valamit!Hogy vagy?

2014. aug. 2. 09:40
 8072/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok!

Lia ha jól gondolom ma van a szülinapod! :-)Isten éltessen sokáig! :-D

Remélem a fiaddal minden oké, és semmi komoly gond nincs!

Hát hasonlóan áll a prolaktinod, mint az enyém, csak nekem más mértékegységben van. Bromcr.előtt volt egyszer 19 ng/ml aztán 21,7 ng/ ml. A jó tartomány pedig 15-25 ng/ml. Persze jók, de a meddőségi szakemberek 18 alatt szeretik, ha valaki babát akar. Nem néztük azóta, nem is értem miért??? Megnézetem én, tegnap nem volt kedvem elmenni, majd hétfőn reggel útba ejtem.

Kriszti szegény te meg még mindig rosszul vagy a mettől??

A hányinger is borzasztó:( :( Szerintem a szédülésnél és a hányingernél nincs rosszabb :( elcseszi az ember egész napját:(

Jó az adagolás, mert a vitaltrend írja az oldalon, hogy 1ml inozitol por 0,5 grammnak felel meg (elég könnyű). Az Inofolicban 2 gramm van. Ezért kell 4 a legkisebb 1ml-es kanállal mert akkor lesz 2 gramm. 0,5*4= 2g. A nagyobb kanál már pont nem jó, mert abból egy lehúzott már 2,5 g lenne. Az meg sok, és pazarlás a drága értékes porból:)) szóval nem mértem le, csak számoltam:) de van gramm mérlegem olyan, mint az ékszerészeknek, csak nincs benne elem, lemerült.Azért majd lehet lemérem egyszer kíváncsiságból:)

Csajok jó hétvégét Mindenkinek, használjátok ki a nyár utolsó hónapját!! :-)

2014. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8073/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Ja és persze Krisztike drukkkkk a pozi teszthez tudod mindig:-) <3

Ja igen Lia én 9-ére nem várom.:)

2014. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8074/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Köszönöm a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok! :) Túl nagy bulit nem tervezünk, majd együtt sütünk egy diétás tortát délután a fiukkal és jól megesszük :)

Mi franciaországban voltunk nyaralni, ez van legközelebb hozzánk, de még ez is iszonyú messze van, de mivel haza nem jutunk idén nyáron, itt meg folyamatosan 20 fok van, kellett egy kis meleg is végre. :)

Még a magyar dokim nem írt vissza a prolaktinra, remélem jövő hét végéig válaszol rá, hogy most mi legyen.

Bendire azt mondta a háziorvos, hogy szerinte semmi komoly, bár nem tudja mitől van pukli a hátán, azt meg végképp nem mitől zsibbad a lába, de szerinte mivel nincs koordinációs zavara, ezért mindegy is. Szerencsére azért kaptunk beutalót ortopédiára vagy valami ilyesmi helyre, elég furi neve van itt, hétfőn majd felhívjuk őket időpontért, ha szerencsénk van akkor talán már hétfőn vihetem. De csak hogy jó legyen valószínű összatapicskolt valamit a rendelőben, de ma reggelre begyulladt a jobb szeme, alig tudta kinyitni reggel. :(

I, a nevekre én is kiváncsi vagyok, hogy mik a kedvencek :)

Kriszi, Lilla, szépen egymás után pozikat tesztelünk majd! :)

Lia

2014. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8075/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok ;-)


Természetesen szüntelenül drukkolok mindenkinek!


Köszönöm kérdéseket, el vagyok , nem könnyű. Olyan buta vagyok, hogy a két szabad napomon is találkoztam "vele"

A kulcsok visszaadva. Neki kell még vissza adnia a borondot. Barátkozni akar de én nem. Nőjön fel először. ..



Írok még csajszik. Amúgy szépen fogyok. De nem a szakítás miatt, hanem azt eszem amit igazán akarok. Nem kell mindig zsírosat enni.


Puszika

2014. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8076/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Negativ a teszt persze.A "11""dpo-n vagyok ha vagyok...

Lilla akkor jo amennyot iszunk szupi :)Remelem hatasos lesz vegre vmi mert ez mar kicsit uncsi h.nem esunk teherbe :/ Igen mindig emelygek a metformintol...nagyon rossz ám.Meg bufizek amikor emelygek gyakran.Mint aki jol bezabalt.De csak kicsiket,tudod.:(Hat ez van.Még birom.

Lia Franciaoszagban tok jo lehetett :))Akkkr kifranciaztatok magatokat :)) /-ezt nem lehetett kihagyni:))/Bendinek jobbulast!Amugy idegesito h.nem tudjak mi a pukli...de remeljuk hetfon okosabbak leszunk.Majd ird meg mi volt mindenkepp!:)

Remelem semmi komoly.A szemecskejere meg puszikat kuldok!!!Akkor gyorsabban gyogyul!:)

Vica hogy vagytok Csabikaval?:)

Kicciri jo hogy irtal!Hat nem konnyu szakitas utan foleg neked ugye aki annyira szeretted ot hogy kisbabat is akartal tole.Nagyon nehez lehet most "valtani" a nelkule levo eletre.Szoritok h.jobban legyel hamar es boldog nagyon egy jo pasival :)

Puszi Csajok Mindenkinek!:)<3

2014. aug. 3. 09:57
 8077/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok itt Vica :)

Nem nagyon tudtam jönni, szórakozott a netünk, végül szolgáltatót váltottunk mert jól átvertek!!!

Csabikám nagyon édes kis gombóc, csütörtökön voltunk UH-on, már 1925 gramm a becsült súlya és a 33. hétben vagyunk. Kezd izgalmas lenni. A vérkép szerint vashiányom van, most kaptam rá vasat, eddig is székrekedésem volt, most annál inkább. A méhszáj zárt, 2 hét múlva kell visszamenni streptococcus szűrésre, az már a 35. hét lesz :))))) Utána kezdődnek a heti 1 CTG!!! Te jó ég!! :)))

Voltunk az Elefániba, vettünk neki ágyneműt, légzésfigyelőt, nekem mellszívót, fürdőlepedőt neki, textilpelust :)) Már nem sok minden kell , szombaton megyünk megint még egy kört. Egyre nehezebben birom, de még megy. Lassan pakolom a kórházi csomagom is.


Irszikém, meglátod hogy milyen gyorsan fog nőni és nagyokat a babócád :))

Évi, sajnálom az epeköved, remélem jobban leszel utána.

Kriszti 7. ciklusnapon érett tüsző? Kissé korai nem? Az szerintem valami kóbor tüsző lehetett :))) Tesztelgess csak, előbb utóbb pozitív lesz meglátod, és akkor majd jól meglepődsz :)))

Lilla, Lívi ne feledjétek mindig van remény :))) Sokszor a legnagyobb kakiból is van kiút.

2014. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8078/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vica olyan jo olvasgatni hogy miket vettetek mar meg :)) ez a vasarlas olyan szeretetteljes lehet :))...emlekszem amikor tavaly Karacsony elott megvettem a babatakarot amiert majd meg vesztem annyira puha es szep hat tisztara beleszerettem es olyan jo erzes volt megvenni :)Ugy pedig hogy benne van a pocakodban a Baboca meg csodalatosabb lehet :) Sztem en egyesevel megyek majd mindent megvenni h.tobbszor legyen boldog napom :)))Ha mar csak arra gondolok is h.vasarolni a babonak...:))mosolygok :))Elkeztem en os nezegetni a dolgokat az arakat...lehet h.fura,de jo erzessel tolt el es ez most nekem jo.Valami jo erzessel tolt el!!Eljen!!:)

Meg mit kell megvennetek?:)

Korhazba miket viszel?

Polyatok van mar?

Kis Csabika nem sokara kibujik jaj tenyleg kezd izgalmasodni a dolog nagyon :)Hala Istenkenek!<3

Nalam meg 2 nap a mensiig ha 30.nappal szamolok...De ki tudja mi lesz.Mondegy tesztelgetek majd ha nem jon.Jah a tuszo engem annyira nem lepett meg tudod Vica nekem mindig van ha ultrahangoznak :)a doki is csak lesett mert elore megmondtam neki h.lesz egy dominans tuszom sztem :))ennyi :) csak gyerek nincs beloluk soha na de majd csak.

Livikem te hogy vagy?Hol tartasz a ciklusban?Jol atpucoltak ugyh.hamarosan kerjuk a pozi tesztedet feltenni!;)

Puszi Mindenkinek!

Szilvus <3 :-) Lili <3<3<3 :-*

2014. aug. 4. 07:22
 8079/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Szabadságon voltam.Tényleg jó olvasgatni benneteket.Érdemben hozzátenni nem tudok,így csak olvasom :) Tegnap kellett volna megjönni,de nem jött,ma fog.Nem igen hat nekem a closti,még van egy hónap closti+ tüszőrepesztő és befejeztem.Bele törődök mostmár,elengedem.Ennek nincs így értelme.Egy síros,rosszkedvű nőhöz ugysem akar baba jönni.Ha jön akkor jön,ha nem akkor nem.Bocsi ezért hogy ilyeneket írok,de ok nekem már ez az 5 év,elegem is van már.De szeretlek benneteket.Ha egyszer lesz babám,majd úgyis megírom,addig meg figyelem hogy mi a helyzet veletek.Puszi drága lányok! Livi
2014. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8080/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Lia, aranyos vagy :-) Majdnem pityeregtem is :-)

Évi, de jó a barátnődnek! Igen, én is hallottam már ilyenről, hogy "az utolsó pillanatban" jött a baba :-)

Vica, tök jó ez a babakelengye oldal!!!! Nagyon praktikus! :-) Ha elhagyom végleg a gyógyszereket, és még minden rendben, akkor lehet hogy én is csinálok :-)

Szuper a babakocsi egyébként!!!!!!!!!! :-)

Kérek tippeket, hogy kislányunk lesz-e vagy kisfiunk :-) <3 Én kisfiút érzek, de pocsékok a megérzéseim, ha erre adunk, akkor kislány:-)

Nemsoká be lesznek szkennelve a képek, majd elküldöm még egyszer, most itt vannak azok, amiket én nagyon pocsék minőségben fényképeztem :-) De ez is valami :-) A lábikóival 9-10 cm a baba :-) :-) :-)

[link]

[link]

[link]

Ja, nevek? Lánynevünk már kialakulóban van, mindenképp valami nagyon dallamosat szeretnénk- egyenlőre szűkítjük amkört; a fiúk közül régebben a Benedek, a Barnabás és hasonlók tetszettek; most elbizonytalanodtam :-) I.

2014. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!