Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8061/9202 anonim ***** válasza:
57%

En a terhesseg alatt napi 1 3mgos folsavat szedtem

Évi

2014. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8062/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszi Evi!Adamkank jol van?Jut eszembe egy ismerosomnek is kiszedtek az epekoveit szules utan kesobb es a masodik terhessegenel mar nem volt rosszul egyaltalan!!Remelem neked is igy lesz!:)Sok puszik!:)
2014. júl. 31. 07:31
 8063/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti az jó ha kettétöröd és reggel-este veszed be a porral:) Szerintem az a lényeg hogy vegyél be az inozitol mellé, ki tudja talán erősítik egymás hatását, és az nem baj ha több.:)

Márta tényleg jó :-D Hát nem rajtunk fog múlni, hogy összejött-e vagy nem. de azt gondolom összejött,mert ma 10.000-szeres nap van. Meg kell gondolni mire gondolunk. Na ez jól hangzott:D

2014. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8064/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok

Hazaértünk a nagy nyaralásból és meg kell állapítsam, hogy tényleg a legjobb otthon. :)

Ma voltam a véreredményemért, a tsh-m lement 2,25-ről 0,6-ra, az lh fsh is közelít egymáshoz, a tesztoszteron is jóval lejebb ment, viszont a prolaktin még mindig magas bromo mellett is. :( Ma írok majd a dokimnak, meg megyek vissza a háziorvoshoz itt 08.20-án, remélem elküld mri-re, bár mivel éppen nem megy határ fölé gondolom nem fog. Biztos emelni kell majd a gyógyszeren, aminek egyáltalán nem örülök, mert ettől nagyon szédültem az elején. Szóval most már azt is tudom, hogy ez a hónapom sem fog sikerülni, mert a magas prolaktin megakadályozza a beágyazódást. Pedig nekem is 2 nap múlva lesz a szülinapom, a 30-dik :) Kicsit késve, de nagyon boldog szülinapot Kriszti, remélem Neked ebben a hónapban teljesül a vágyad és babás leszel! +++

Évi, nagyon szépek vagytok, Ádám nagyon sokat nőtt, már igazi kisfiú, nem csak baba :)

Vica, nagyon szép az ágy, a babakocsi, várja már minden kis lakóját :)

Lilla, a Mátrát én is nagyon szeretem, kiskoromban minden évben ott nyaraltunk, nagyon szerettem.

Én is híztam 1 kilot a nyaraláson szerencsére, még vagy 4-et szeretnék, már 200 gramm ch-t eszek és újra nekiállok tornázni is. Remélem hamar helyretesszük a prolaktint és aztán már semmi akadálya a babának.

Sógornőm tegnap szült, nagyon nagyon örülök a boldogságuknak, közben meg nagyon szenvedek saját magam miatt. :(

Lia

2014. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8065/9202 anonim ***** válasza:
71%

Lia drága, kitartás.. tudom milyen nehéz most...............


Lányok, gyors leszek, mert eszméletlen késő van; de akartam hogy tudjátok :-) NEGATÍV a genetikai szűrés!!!!!!!!!!!!! :-) Ugribugri nyuszit játszott; a hasamban ült; mintha a földön, felhúzott lábakkal ülnél. Illetve egy trambulinon............. Betámaszt; elrugaszkodik; és HATALMASAT ugrott felfelé, egészen a méhem tetejébe, abba jól bele fejjel; aztán az visszahuppantotta. Egy kis box; lábnyújtogatás, és kezdte előről :-) Majd küldök képet; már szép nagy baba!!!!!!!!! :-) 7 cm + a lábikói :-) Puszik! I.

2014. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8066/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

I! <3 Nagyon boldog vagyok hogy minden rendben veletek!!! :-)

Most már megkérdezhetem mi lesz a neve ha fiú és ha lány?

Lia sajnálom tudom milyen rossz érzés:((( Mi nővérem 3. babáját látogattuk nem rég, 2 hónapos, és nagyon aranyos, és nem értem nekem miért nincs.

Azért még bízzunk a csodában, amíg meg nem jön. Mikor nem kellenne?

Mennyi a prolaktinod pontosan mértékegységgel? Azt hiszem nekem is meg kellene nézetnem, hogy van-e értelme a napi fél szemnek. Lehet nincs, mert tudod nekem sem olyan nagyon magas, de a felső értéknél van:( Lehet lesétálok ide a laborba és megnézetem a progival együtt kíváncsiságból.Ma úgyis a 22. cn-on vagyok ideális a progeszteron nézéshez.

Egyébként mit érzel, mint mellékhatás a Bromocroptintől? Lehet én is attól vagyok sokat rosszul? Fejfájás, szédülés, fáradtság, és ami a legdurvább orrdugulás enyhén, de szinte állandóan, pedig allergiás nem vagyok. Mindig a frontokra fogom, aztán lehet a gyógyszer okozza ezeket. :( Olvastam, hogy a Norprolac sokkal jobb, de nagyon drága 13.000 Ft. az nagyon sok a 300 Ft-hoz képest, és a betegtájékoztatóban ugyanazok a mellékhatások.

Hát én is tanácstalan vagyok ezen a téren, ez r...dt prolaktin:(

Puszi Csajok Mindenkinek!

2014. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8067/9202 anonim ***** válasza:
57%

Anno vmikor kellett szednem a prolaktinra gyógyszert csak az a doki elfelejtett szólni hogy fokozatosan építsem fel...azután a felső határhoz közelített es látjátok Ádám megis sikerült...baratnomnek tej is folyt a cicijebol olyan magas lett az értéke...

Na a másik..van egy baratnőm..pcos férjének iszonyat rossz spermai vannak vmi 5 milliót mondtak...elmentem a Kaaliba es most lett volna a csaj műtétje hogy atneztek volna mizu ott bent..mondtak az orvosok inszem nem is lesz...hétfőn kellett volna mennie es vasárnap 3 teszt is pozitív volt :)))) szóval újabb csoda baba ;)))

I. Nagyon orulok :)))) jujj cuki lehetett .)))

Évi

2014. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8068/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Évikém Imádlak, reményt és erőt adtál megint, mert nagyon depis vagyok mostanában :((((
2014. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8069/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, én is imádlak, ezek a pozitív példák nagyon sokat jelentenek!

I, ez szuper lehetett ahogy tornázott benned a kis picurkád. Te is rengeteg erőt adsz, hogy soha nem adtad fel és ott van veled a gyönyörű babád, megéri a küzdelem.

Lilla, én a bromotól nagyon szédültem egész nap, pedig csak fél szemet szedek és azt is felépítettem. Pár hétig tartott és szerencsére elmúlt, de májusban mondta a doki hogy ha esetleg nagyon nem bírom, akkor van más. Te mióta szeded a bromot? Sosem nézték, hogy mennyire változol tőle? Nekem a doki kérte, hogy 4-6 hét után ellenőrizzük, mert szerintem az is lehetett volna, hogy nincs változás és akkor mindenképpen váltani kell. Szerintem érdemes nézetned, ha eddig nem nézték és akkor már progit is :)

Leírom az eredményeket, hogy lássátok milyen jól javulok :) bár most kicsit visszaeshettem így hogy félig meddig tartottam csak a diétát, kenyeret sem találtam túl jót és nem keltem 7kor reggelizni, de hétfőtől újra rend és fegyelem lesz. Szerintem októberben lesz egy kontroll az inzulinra, nagyon remélem hogy szépen a helyére megy az is.

Évi, neked mennyi volt a prolaktin mikor sikerült Ádám?

Na és az vérvételeim:

-FSH: 7,9 IU/L volt és most 6,6 IU/L

-LH: 11,1 IU/L ---> 7,1 IU/L

-tesztoszteron: 2,08 nmol/L ---> 1,3 nmol/L

-prolaktin: 533,3 mIU/L ---> 460 mIU/L

-TSH: 2,25 mIU/L ---> 0,6 mU/L


Kriszti, Lilla, mikorra nem várjátok? Én augusztus 12-re.

Este megyünk Bendivel dokihoz, tegnap este találtunk egy nagy puklit a derekán és egy ideje már mondogatja esténként, hogy zsibbad a lába, de eddig sajnos nem vettük túl komolyan. Tegnap este mikor felfedeztük a puklit, nagyon megijedtem, remélem semmi komoly. Este háziorvos, aztán meglátjuk hova utal minket tovább. :(

Lia

2014. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8070/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia majd írd meg mi volt a dokinal...

Hat nekem vhol nagyon a felső értéknél volt vmi 30-al volt kevesebb....

Azt mondtak a stressz is növeli ha vervetel elott ideges az ember..ha nem felejtem el megnézem az eredményt ma..

Bizony bizony mindig van remény :))

Szoritok nektek ezerrel :) sok sok puszi

Évi

2014. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!