Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8081/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, nézegesd a holmikat, én is nézegettem még terhesség előtt, hátha bevonzod őket:)

Nem kaptál még sose tüszőrepesztőt? Mert ha van tüsződ az látszik, lehet nem tud megrepedni. Mikor kezded a hőmérőzést? Az mindent elárul :)

Még nem jött meg a pelenkázó, az még hiányzik. Venni kell fürdőkádat, lepedőt, hálózsákot neki, néhány 62-es ruhát, apucija szeretne ágyra forgó zenélőt, pléd kell neki, orrszívócska, lázmérő, hajkefe, kis kesztyű meg sapi a kórházba, karmolás ellen, nekem a kórházi csomagba még kell hálóing, papucs, bugyi, szoptatós melltartó, betét bele, a nagy betétet megvettem tena lady extrát, fejemig ér, de kell, 2 éve is kellett, mellszívót ugye megvettem, meg Csabikának kell venni pelust, popsitörlőt, krémet.

Nagyjából ennyi.


Irszikém gyönyörű a babucid, csodaszép :))))


Lívi, megértelek, én is voltam így, ugyanezek voltak a gondolataim, de te is tudod legbelül, hogy nem bírod feladni, és nem is kell. Akkor jönnek mikor ők akarnak, és nem akkor mikor mi akarjuk. Én ezt már megtapasztaltam. Nekem a megemelt merckformin után sikerült, nem gondoltam volna hogy rögtön, gondoltam még legalább 5-6 hónap mire megszokja a szerveztem az új gyógyszert, nem is törtem magam az együttléteken se, mert párom túlórázott, 3 alkalom volt amit össze tudtunk hozni, így reményem se volt, és lám őfelsége ekkor érezte hogy jönnie kell, helyreálltunk anyagilag is, ez még tuti kellett hozzá. Nektek is sikerülni fog!!!


Vica

2014. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8082/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pólya van már :)

Kórházba elég sok dolgot kell vinni, először is iratok, leletek, házassági. Köntös, papucs, bugyi, zokni, törölköző, wc papír, sima és nedves, wc-re papírülőke, fürdőszivacs, tisztálkodószerek, ásványvíz, szőlőcukor, szopis melltartó, kell babucinak textil pelus,nadrág pelus, popsitörlő, popsikrém, ruha nem kell, kesztyű, sapi, cumisüveg. 2 pakkom lesz, egy a szülőszobára, oda kevés cuccot lehet csak, 1 db meg a gyermekágyasra, na az nagy lesz :)))))

2014. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8083/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, jót nevettem a franciázáson :)))) Köszönjük a puszikat, a szemének mára kutya baja szerencsére :) Drukkolok, hogy 2 nap múlva pozi tesztet láthassunk tőled!

Livi, sajnálom, megértelek, de ne add fel, anya leszel! Mindannyian babásak leszünk!

I, szerintem kislány lesz, az elején is írtam már mikor kiderült, a lányok szívósabbak, csak ezért gondolom ezt :) Viszont mivel nem voltak rosszulléteid, ez meg fiúra utal, én sem hánytam egyszer sem és fiú lett, ellenben minden lányos barátnőm a wc-t látogatta. Ha már vannak szűkített lista a nevekhez, akkor megírhatnád. Ugyan szerencsére már nem múlik rajta semmi, mert bent ficánkol a kicsi kincsed, de mi lett a férjed lyme-kóros eredménye? Sikerült megtalálnotok miért volt emelkedett a fehérvérsejt száma?

Vica, egy jó tanács, ha esetleg hosszú lesz a körme, akkor nyugodtan vágd le már a kórházban! Az én babám össze vissza karmolta magát még a pocimban, aztán napokig szívattuk magunkat a kesztyűvel, szegényem, mert senki nem tudta megindokolni miért nem vághatom le neki, csak azt hogy ne vágjam. Majd hazamentünk, még aznap kijött a védőnő, aki közölte hogy vágjam le neki, így ott míg ott volt levágtam, ennyi erővel levághattam volna hamarabb is és akkor tudtam volna fogdosni a kicsi kezét is akármikor. A kesztyűzés meg jó nagy macera volt, lepiszkálta, meg hát ha nem muszáj, akkor ne legyen rajta.

Én is hatalmas bőrönddel mentem a kórházba, meg is jegyezték a nővérek hogy nem mindennapi, de hát minden fontos dolog velem volt :) Ami viszont jól jött volna, az egy elemlámpa, mert szerencsére csak mi voltunk a szobában, senki nem szült akkor, az utolsó éjjelre kaptunk csak szobatársakat és így nem égett villany, de folyton fel kellett kapcsolnom, hogy ellenőrizgessem az alvó babám. És a mellszívó is nagyon kellett volna már a kórházban.

Lilla, voltál vérvételen?

Évi, hogy van a kis Ádámunk? Mi van a pocifájásával és a kakival, sikerül neki? Mi van az epeköveddel? Tudod már mikor lesz a műtét? :(

Bendit nem tudtam elvinni ma, mert a doki egész ezen a héten szabin lesz, remek, így majd elvileg egy hét múlva kell hívni időpontért. Viszont mint utánaolvastunk, ez még nem is az ortopédus lesz mint gondoltuk, csak egy sima kórházi gyerekorvos, aki eldönti hova utal minket tovább, ha indokoltnak látja.

Visszaírt a dokim, a gyógyszerszedésről nem írt semmit, így arra visszakérdeztem, hogy ugyan úgy folytassam-e a bromot. Azt írta hogy továbbra is indokolt egy sella mr elvégzése, amire otthon nem volt időm májusban, meg amúgy is egy vagyon maszekban, itt meg a házi orvsommal még harcolok, hogy beutaljon. Augusztus 20-án kiderül, sikerül-e meggyőznöm, ha nem akkor marad az otthoni ősszel.

Tegnap este teljesen magam alá kerültem :(((( Szerdán ugyebár megszületett az unokahúgunk, aki valószínű a keresztlányunk is lesz, ez teljesen szuper, nagyon örülünk neki. Viszont mellette belülről mardosott folyamatosan a saját sikertelenségem. Eddig eltereltem a gondolataimat mindig, de tegnap a fiúk korán mentek aludni, a férjem mától már nincs szabin, én meg magamra maradtam a konyhába rendet tenni és eltörött a mécses. :( Csak ültem nem is tudom milyen hosszan és zokogtam, nem tudtam abbahagyni. Ma már jobban vagyok, jót tett hogy jól kisírtam magam.

Lia

2014. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8084/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Livikem sajnalom h.feladtad :(En majd akkor adom adom fel ha meg volt minden iszem es minden lombik es meg azon felul is lombik (ha kolcsont is kell felvenni).De remelem ugy jarok mint Vicank es segit a metformin :)

Irszikem gyonyoru a baba :)))tuti kislany!!:))

Vica amiket most irtal otthon kiirom egy papirra :) bevonzom es kesz.Koszonom :)<3

Annyira izgalmas :))) Tudod h.mennyi penzbe lesz osszesen?En irni fogom sztem,h.tudjak kalkulalgatni.A kovetkezo babanal mar egy csomo minden meg lesz :)Amen. ;)

2014. aug. 4. 16:24
 8085/9202 A kérdező kommentje:

Livi most nezem h.egyszerre irtunk :) csak te gyorsabb voltal :)) jaaa mert en reszletekbe irtam (metroztam kozbe...villamosoztam...aztan n akarta elkuldeni a telefon gondolkodott egy sort...na akkor nem lettunk okosabbak Bendi puklijaval kapcsolatban :/ remeljuk semmi komoly.Mondja meg hogy zsibbad?A szeme tudtam h.meggyogyulert temerdek puszit kuldtem :))<3kis draga :)

Tudom h.nagyon akarsz masodik babat ilyenkor amikor kibuksz (mert ez termeszetes àm sztem) mindig gondolj ra hogy ott van neled a Kincsed a kis Bendi es biztos vagyok benne hogy segit :) mert ra szeretettel gondolsz es az mar jobb hangulatot hoz :) Nem sokara lesz masodik is tuti!:)Szoritok tovabbra is :) Jo lenne a pozi teszt,bar most nem erzem ugy megint h.sikerult...bar nem tudom mit kellene ereznem :) vmi olyasmit h.egy masik lelket magammal...gondolom.Nem a testi tunetekre gondolok ugye hanem a termeszetfelettire :)

Sok puszi Mindenkinek most kiirom Vica "listajat" :) Egy kulon fuzetket nyitok a "hozzavaloknak" :-D babakelengye lesz a cime :) Kozbe mar varom a nyaralast Augusztus vegen megyunk egy het strand es kenyeztetes kedves mosolygos recepcios a hotel portajan es fozzenek most a szakacsok ne en :)))

Ayyy meg kell vennem furdoruhakat csak egy ideit vettem..a tobbi meg mar elhasznalodott.

Nezek vmi babazoknit is :))

2014. aug. 4. 20:47
 8086/9202 A kérdező kommentje:
Ja Vica egy inszem alkalmaval kaptam tuszorepesztot csak...a tobbi 2 (mert 3 db-osat vettem)ott figyel a hutobe :)Dr remelem nem lesz ra szukseg :)
2014. aug. 4. 20:53
 8087/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Lánykák!

Örülök Vica és I hogy minden rendben van veletek:) I szerintem is kislányka van a hasadban:) Vica döbbenet hogy megy az idő, Csabika nem sokára a kezedben lesz:)

Lia tudom milyen rohadt érzés ez, de csak azt tudom mondani, hogy ne veszítsd el a reményt, igenis lesz Bendinek kistesója :) Én is sokszor kiakadok, és hisztizek, aztán lemondok róla, aztán mégsem :(, mert nem tudom elfogadni, hogy ne legyen gyerekem!!! Áhhh nehéz tudom. Lívi ez neked is szól, ne add fel, lombik előtt semmiképp! Azon nem gondolkodtál?? Az idő csak megy sajnos...:(

Kriszti ha most nem, akkor a következő ciklus a tiéd, mert az emelt met segíteni fog, ebben kell hinned!

Nem voltam a laborba tegnap reggel, mert az éjszakai esőzések miatt teljesen beázott a nappali, és az előszoba. Mi a negyediken lakunk egy tízemeletes panelházban, és ennyire beáztunk, gondolom a tizediken mi lehet. Szóval nem rég tettük rendbe, és kezdhetjük az egyik falat újra, a biztosítónál intézkedtem, és pakoltam egész nap. hogy mindig van valami!:(

Nekem 3 nap van menzeszig kb azt megvárom már, aztán ha megjön beszélek a dokimmal a SOTE-n, hogy mi legyen a jövőben? Endokrinológushoz is csak szeptember, októberben tudok menni, mert azt mondta, hogy inszem után legalább 3-4 hónap múlva lesz releváns laboreredmény. Csak a Bromo-t szedhetem addig.

Kicciri sajnálom, de ne feledd, még nem jött el az igazi, úgyis megtalál majd:-)

puszi Csajok, szép napot!

2014. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8088/9202 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok! Köszönöm :-) Vica, tényleg hihetetlen hogy már a kórházi pakkodról beszélgetünk!!!!!!!!!:-) Olyan jó érzés!!!!!!!! Magamról nem is beszélve, hogy ilyen képeket küldözgetek nektek! :-) A lyme dolog most áll; beszéltem, telefonon az ajánlott professzorral aki azt mondta úgysem lehet kimutatni semmit, de persze megnéz; viszont csak magánja van........ Nekünk meg kenyérgondjaink; mert moat kicsit h...lyén jöttek össze a kifizetendők; és nagyon reméljük, hogy mire eljutunk a szülésig; lesz pénz maszek orvosra... Most arra sincs; így a terhesgondozóban tespedek. De itt nagyon puritán a terhesgondozás!!!!!!!!!!!!!

Tegnap én is sírtam egy nagyot; kijött a feszkó, remélem egy időre ennyi. Tegnap egy sírós nap volt. Én anyámmal vesztem össze, ordítottam és bőgtem a telefonba. utóljára 17 évesen csináltam ilyet; biztos benne voltak a hormonok is; de kiakasztott nagyon egy dologgal; nem szeretnék róla beszélni!!!!!!!!!!!! Viszont elmondtam a véleményem neki; legalább ez megvan.

Legközelebb nem akadok ki senkin; leteszem a telefont; vagy nem beszélek az illetővel jó ideig; ennyit nem ér. F....szok az emberek hogy ezt nem értik; és pont most akasztanak ki ennyire...........

Mindegy; ne kérdezgessétek, nem lényeges; és tényleg szeretném elfelejteni!!!!!!! Köszi......

Vica, megírod nekem megint a blog címed, légyszi? El volt mentve ide a kedvencekhez; de behúztam egy új kedvencet a felső gördítőbe; és az utolsó elment; nem tudom visszavarázsolni; pedig már töröltem előrébbről :-(

Lánynevek: A Hanna tatszik, de túl sok van; így kacérkodom a Johannával, az a férjemnek nem tetszik. Ugyanígy vagyunk a Lucával, imádom, lehetne Lucusnak hívni, de rengeteg van; és nem szeretnénk olyan nevet, amiből 3 lesz majd az oviban. Szóval valami dallalos, mint a Lilla, de modern; és nem tucat........... :-D

Alakul, közelebb vagyunk mint a fiúneveknél!

Én egyszer álmodtam hogy fiam van; Milán, és Milusnak hívtam álomban. Erre mondta a férjem, hogy na Milán, az biztosan nem! Pedig imádom...... Még harcolok érte :-)

A kórházi pakkba tök jó ötlet a zseblámpa, nekünk van egy kempinglámpánk; az talán jobb is.

Nekünk rengeteg cuccunk van; írtam régebben hogy mi apránként bevásároltunk; mert tudtuk hogy lesz babánk :-)))))))))))) Imádom ezt a fene nagy önbizalmunkat! :-) Szóval ami kell: babakád (fürdetővödör lesz), mellszívó (kézire gondoltam, mert nekem az elektromos megfizethetetlen Avent, Mamm, Tommy Tippie), pelusozó matrac (úgy néz ki, egy régi asztalon lesz, csináltatunk rá bútorlapból egy feltétet; így spórolunk egy csomót), lepedők és hálózsákok (bár hálózsákokat elvileg kapunk kölcsön -de jó lenne!!!!!), kókusz matrac, matracvédő lepedő(nem biztos hogy kell az elejétől), még egy pléd, pelustartó vödör és még vagy 10 mosható pelus. Szintén az ár (és persze a környezet szennyezés miatt) moshatózni fogok; imádom őket, álomszépek, és 70.000ft-ból megvan a szobatisztaságig a pelenkázás; és nem 3-400.000Ft. Eddig olcsóbbakat vettem, kb. 1.600ft/db; van már vagy 14, most 5.000Ft/db-osat fogok venni; ki kell próbálni azt is. És a kórházi pakkba kellenek cuccok:-) De arra még ráérünk :-) a 30. hétig nem is foglalkozom vele, csak majd összeírom; mert úgy vagyok nyugodt... Lányok, a második trimeszterbe léptem!!!!!!!! El sem hiszem!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))

Ez a kislány -kisfiú dolog meg...Kisfiút érzek, de mindig csalnak a megérzéseim; szóval 50-50%. A kislányokról én is azt hallottam hogy szívósabbak, viszont úgy tudom hogy a fiúkkal hánynak kevesebbet. Nekem meg egyszer sem (!) volt hányingerem. Még :-) A múltkor olyan volt; mint egy ketrecharcos(fiú), most meg mint aki vízi balettozik (lány). Szóval ki tudja? Legközelebb 18 hetesen megyünk; jó lenne tudni nagyon; úúúúúúúgy vennék valami kis apróságot; ami a neméhez kötött!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vannak ruhácskák, van minden; egy rakat zokni; egy csomó minden. Múltkor akartam venni egy Soffi-t, de nem mertem, mert mire ő rágcsálni fogja (természetes alapanyagokból készült zsiráfos rágóka), az még egy év; mi van ha addigra; vagy 4 év múlvára, amíg még nagyban rágná, tönkremegy/ elöregszik? Szóval üres kézzel jöttünk haza:-/. De a Brendonban meg van a kívánságlistám; noha ki tudja tudok-e menni oda, de megvan :-) Az Elefáni bababolt; és a Mária bébibolt még ami nekem tetszik; az utóbbi kettő ár /érték arányban nagyon jó.

Mi zenélő körforgót is használtan vettünk; Brendonos, nagyon cuki :-)

Tudom hogy már írtam, de ha bárkit csak az tart vissza a meddőségitől hogy fél; hát nem kell, bár mi is előbb mentünk volna! Az andrológusnál nem kellett volna ennyit elköltenünk; mert nem lettünk előrébb (majd a végére kell járni; de erre most nincs sajnos..). Igazából ezt a 3 év nőgyógyászhoz járást is megspórolhattam volna magunknak; mert végül a meddőségiben segítettek. Másodszorra. Iszonyat pénz; és rengeteg idő ami elment feleslegesen; mert nem mertem lépni; mert senki sem buzdított. Szóval nem kell tőle félni:-) Puszi lányok! I.

2014. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8089/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lányok! Az AFP-re a terhesgondozóban adnak beutalót?? Mikor kell kérni? 13 hetes vagyok; azt a 16. héten veszik le, igaz? Konkrétan a 16. héten, vagy mikor? Köszi! Irszi
2014. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8090/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi, már nincs AFP, július 1-el eltörölték. De amúgy nekem a doki adott rá beutalót, és pontosan a betöltött 16. hét után szabad menni, de már nincs, úgy tudom. Kérdezz rá mindenképp.
2014. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!