Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8121/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla basszus!!!!!!!!!!!!!Ez pozitív!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))

De jó drága Lilla! Csak lesz itt mindenkinek baba!!!!!! Livi voltam

2014. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8122/9202 anonim ***** válasza:
Lilla,most volt valami stimuláció,vagy csak úgy spontán ciklusod volt? Livi voltam
2014. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8123/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, ha ilyen pocsékul vagy ettől a bogyótól, akkor kérhetsz másik fajtát. Ezer féle van ebből. Ilyen melegbe ne is tornázz, sőt akkor se ha esetleg megjönne. Még nem gondolkoztál egy vércukormérőn? Nagyon fontos lenne, hogy lásd hogy viselkedik a cukrod étkezések után 1,5 órával és éhgyomorra. Lehet sok a bogyó elsőre amit szedsz.

Még csak félig tettük össze, sok részből áll, de lefotózom amint kész lesz :)))

Vegyél csini rucit, cipőcskét mindent :))


Lilla!!!!Ez bizony pozitív, még csak mereszteni se kell a szemem, 2 nap múlva ismételd meg, de szerintem beköltözött a pocaklakód :))) Vitamin D3 Freseniust szedek 1000 NE-ből 2x1-et.


Vica :))

2014. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8124/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Csajok <3, drágák vagytok olyan hihetetlen:))

De persze még nem élem bele magam, túl kell élni a holnapot, amikor is nem jön meg :-D Remélem. Nem merem elhinni még, 34 sikertelen ciklus után és 100 nega teszt után, ezt ma számoltam ki :-)

Szerintetek holnap utazhatok összesen 400 km-t? Csak a rázkódás miatt aggódok, ha esetleg mégis babácskám van akkor nehogy lerázkódjon szegény. Ha rizikós akkor inkább itthon maradok.

Lívikém spontán ciklus ez:) semmi stimu :)

2014. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8125/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj elküldtem véletlen:)

Csak annyit akartam még, hogy persze volt 1-2 olyan tesztem, amit ha forgattam és meresztettem a szemem akkor minta ott lett volna a csík de csak az ablaknál, és persze nézegettem, nem dobtam ki sokáig. De ezt nem kell simán látom félhomályban is bármilyen szögből. Szóval ilyen még sose volt :-)))

2014. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8126/9202 A kérdező kommentje:

Lilllllllllaaaaaa!!!:))))))HALKAN GRATULALOK!:-D Vagy inkabb jooo hangosan!:)))Ez pozitiv!!!:))Nyaralgatunk????:))Teherbe esunk????:))Tudtam annyira tudtam,ugye hogy azt irtam vagy ketszer?:)))

Juuuj kepzelem milyen lehet eloben sokkal jobban latszodhat :)) Vegreeee!!

Uristen tiszta transzba vagyok toled :)) Hogy erzed magad?Fizikailag?Lelkileg?nem tudom h.utazz-e :/ nagyon fontos?mert ha nem akkor maradj a valagadon!Mas allapotban vagy vegre aldott allapotban annyira akartad vigyazz ra!;) Csak nem szeretnem ha vmi lenne hanem hogy minden tokeletes legyen!!:)))))

Bejartam az egesz Alle-t semmi ruha :/ ill.egy tetszett felprobaltam (23.000 Ft) de egyel nagyobb kellett vona belole :/// pech. Na meg beszaladom az Arkadot is aztan majd lesz valami.De most nagyon geldobodtam am Lilla!!!:)))Eljeeeen!!!:)))

Irjal nagyon sokat tudni akarom hogy vagy!!!:))

Haj vesuek vmit inni mert vattat kopok :)

Vica koszike! Hat vercukor meron meg nem gondolkodtam...meg varok kicsit amugy egyre kevesbe van hanyingerem...ez tunt fel mostanaban...mensi meg nincs.

Lilla reggel csinaltad a tesztet?:)<3

2014. aug. 8. 16:09
 8127/9202 A kérdező kommentje:
Jaj nem mentem Arkadba mar nem volt energiam :/ majd jovoheten munka utan megoldom.Lilla irj valamit :)Annyira orulok!!!:)))
2014. aug. 8. 17:00
 8128/9202 A kérdező kommentje:
Nezegetem a tesztedet :))) annyira szep csik hihetetlen mi hogy ott van?:)))sztem meg ma megnezem vagy 50* :))en is ilyet akarok:))
2014. aug. 8. 17:02
 8129/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Krisztikém köszönöm:)neked is. Én még nem merem elhinni, bele sem élem magam, de azért már üdvözöltem, hogy szia drága kisfiam:) Remélem egy szép, erős mátrai hegyi gyerek lesz:) :-D Igen ma reggeli a teszt, holnap is csinálok:)

Persze ha reggelre nem látogat meg Piroska(az aljas némber) maradok itthon az biztos :)) Amúgy sem akartam menni, de a férjem nyaggat kerti parti anyósnál. nincs is kedvem, ő pedig egyedül sosem akar menni :(

Amúgy semmi extrát nem érzek szokásos menzesz előtti tünetek.

Nem találtál rucit? Hát megértem h nincs már kedved az Árkádhoz, a shoppingolás nagyon kimerítő :)Mango van már ott? Nem is tudom, hogy amióta kibővítették nyitottak-e ott Mangot? Csak a CCC cipőbolt miatt ugrottam el oda azóta. Régen csak Zara volt, amit szeretek nagyon, de most egy katasztrófa. Voltam bent valamelyik nap és nagyon gáz rucik vannak most nem találtam semmit. Mangoba viszont nagyon szépek vannak ott ma voltam, Promodba is érdemes benézni én azt is imádom:) Envy-t ismered? gyönyörű alkalmi csini rucijaik vannak,oda is nézz be, és az sztem van az Árkádban is. Mindenhol nagy leárazások:)

Puszika Csajok Mindenkinek

2014. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8130/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
ja és elfelejtettem, hogy neked is lesz ilyen hamarosan:))), meg Liának, és Lívinek is:) Már "csak" hárman vagyunk. jól számolom? remélem nem hagytam ki senkit. Még magamat is a nem terhesek közé sorolom:)
2014. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!