Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8151/9202 A kérdező kommentje:
Nagy I :)bocs :)
2014. aug. 10. 08:39
 8152/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm IIIII:) <3 hogy vagy?

Hajrá Ti igen! :) hajrá! Kriszti, Lia, Lívi! :D <3 igyátok az inozitolt ez parancs! :-)

Jaj rosszul írtam, nem lemondást akartam irni, hanem elfogadást :) És helyette mindenféle pótlék keresés, mert ezen keseregni nem lehet állandóan, az ember bekattan:(

Az inozitolt pedig ittam mert másoknak segített, de a 3 sikertelen inszem, és pofáraesés után már nehéz hinni bármiben is.

Kell, hogy legyen B terv, az enyém megvalósítása elkezdődött, persze ebbe egy lombik belefért volna valamikor, de nem most. De marad A terv :-) :-D

2014. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8153/9202 A kérdező kommentje:

Hala Istenkenek!:)

<3

2014. aug. 10. 09:42
 8154/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Juj tényleg lányok nem kell nekem Utro? Krisztike de jó hogy mondod!! Mikor menjek orvoshoz???jaj mit mit csináljak? Általában jó volt a progim, de mi van ha most nem az? szedjem csak úgy labor nélkül?Vagy menjek orvoshoz és kérjek beutalót laborba ? ajajj help!
2014. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8155/9202 anonim ***** válasza:
57%
Bajod nem lesz tőle,ha van otthon én beszedném.Ma csináltál tesztet? Annyira jó,mikor feladnám,ujjabb reményt adtok :)))))))) Értettem jövő héten megrendelem a cuccot és szedem :D Helyben gxógyszertárban amúgy nem lehet ezt kapni,mármint az inozitolt? Puszi Livi
2014. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8156/9202 anonim ***** válasza:

Drága Lilla!

Nagyon örülök, hogy még mindig pozitívak a tesztjeid :) Tudom hogy nehéz elhinni, és hogy félsz, de ha ő jönni akart, marad is :))Én még a mai napig nézem hogy nem e vérzek vagy valami. Engedd hogy a férjed kényeztessen. Enyém se engedte rögtön a ruháskosarat, elég egy rossz mozdulat és nehogy valami legyen. A tornát fejezd most be, még lightosat se. A diétát ahogy tudod tartsd, nekem nem sikerült, örültem ha valami lecsúszik. Minden gyógyszert szedjél továbbra is amit eddig, plusz vitamin, folsav. Inofolicot nem tudom szabad-e, rá kellene kérdezni. Kocogás meg pláne kilőve így az elején, hagy tapadjon meg rendesen. Én labor nélkül kaptam is az utrogestant. Akár jó volt a progim, akár nem, szerintem szedd. Én 1,5 héttel pozi teszt után mentem, akkor már volt zsák, és rögtön kaptam az utrot. De ha van otthon kezdd el szedni, nekem is volt, míg el nem jutottam dokihoz szedtem, 3x2-t.

Megvettünk neki mindent tegnap, délután jövök a részletekkel most megyek főzni :))))

Vica

2014. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8157/9202 A kérdező kommentje:

Lilla szedjed a progipotlast!!Ne kocogj semmit ne csinalj ulj a valagadon. :))En elmennek orvoshoz rogton,de az en vagyok ahogy erzed /menj el :))/ha nem is lat semmit ...rakerdezel az inozitolra...felir meg progipotlast...latja a megvastagodott mehnyalkahartyadat esetleg gesztacios gyurut...kapsz szep ultrahang kepet...megnyugszol h.jo a nyalkahartyad...ellat tanacsokkal mit hogy szedjel...stb.Csomo minden erv szol mellette :)ha nem lat semmit az se baj mert a teszted nem a toltott kaposztatol lett pozitiv :) majd latja legkozelebb.

Lovi azonnal rendeld meg az inozitolt!:)Nem tom lehet-e kapni gyogyszertarban csak egyben kerdeztem ra a csaj azt se tudta mirol beszelek de sztem altalaban se volt tul tajekozott...kit erdekel hogy lehet-e venni gyogyszertarban rendeld meg MOST es BABASODJ!;)<3

2014. aug. 10. 11:47
 8158/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, annyira annyira örülök, semmi kétség, kismama vagy!!! :) Szerintem is kezd el az utrot ha van, azzal tuti nem ártasz. És szerintem se mozgolódj most és a házasélettel is csak csínján, tapadjon meg jól az a babuci :)

Vica nagyon szép a pelenkázó, várjuk a további képeket! :)

Livi, az inozitol nagyon jó, inzulinérzékenyítő hatása van, inofolicot lehet kapni patikában, de ha úgy veszed, akkor 3-4,szer annyi, mint a miáltalunk használt kevert verzió. És Lilla esetéből látszik, hogy ez is pont olyan jó, segít! :) Krisztikém, most mi jövünk, semmi kétség efelől sem :)

Én tegnap előtt este elkezdtem eléggé barnázni vérezni, így már biztos voltam benne, hogy megjön, jól ki is sírtam magam már előre, aztán tegnap reggel meg is jött :( Szerencsére a férjem régi ismerősei épp itt vannak Londonban, így tegnap reggeltől éjfélig a városban kirándultunk, jó kis éttermekben ettünk (számolatlanul) és sikerült is elfelejtenem, hogy megvan és hogy megint elment egy hónap sikertelenül. Ma meg már pozitív vagyok, a második nap általában már jobb mindig, szóval ez lesz az én hónapom :D És persze egyre közelebb vagyok a kontrollhoz, ahol kiderül hogy hogy is állok. 10 nap múlva meg háziorvos itt, talán elküld mri-re.

Lilla, nagyon nagyon gratulálok, alig várom hogy feltöltsd a további szép pozi teszteket! :) A férjed pedig egy tündér, nagyon aranyos, hogy ennyire vigyáz rátok, nagyon jó apuka lesz. Akartam már kérdezni, neked mikor volt a laparod? Mert írtad hogy azóta nem barnázol. Lehet Nekem sem ártana egy ilyen, de persze remélem nem lesz rá szükség, mert addigra már babás leszek :)

Lia

2014. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8159/9202 anonim ***** válasza:
57%

Feltettem az összes cuccát ide csajok :)

[link]

2014. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8160/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lia sajnalom h.megjott vegul az a franya mensi :/ Babas leszel ez nem kerdes!;) Minek kell az mri?Mar irtad korabban is regebben meg lehet h.el is mondtad miert kell de en sajna nem emlekszem.Bendit viszed hetfon?Vagy mikor?Latod jot tett a kis kikapcsolodas!;)Szerencse h.jottek a baratok :)Nekem os megjohetne mar ha negativ a tesztem...bar en azert picit persze remenykedem ahogy mindig is ha "kesik".

Lilla+inozitol=gyozelem...=remeny nekunk :-) <3

2014. aug. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!