Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8171/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Évi most látom, hogy írtál!! Köszönöm :-) <3
2014. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8172/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, átküldtem, viszont ebből nem muszáj mindent megvenni, ez már egy lecsupaszított lista, mert túl sok volt a felesleges dolog, szerintem ezek a legfontosabbak. De linkelek még be nektek oldalakat amiket bújtam, azokból hoztam össze ezt az egyet :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Lehet csemegézni :)))


Évi kiváncsi vagyok 1 hét alatt mi változott képet is kérünk :)))

2014. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8173/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Vicus koszi a listat :) meg a linkeket is :)Evi vegre jelentkeztel!:)Akkor Anyosod kicsit legalabb felvidult most h.babazott :) de jo lett volna ha szegeny Aposod is megeli es lathatja a kis Adamot.Bizti nagyon jol erezzetek magatokat!:)A nagymamak kenyeztetik az Uncsit :)Igen kerunk kepet Adirol orulok h.jobban van a kis kukis :))<3

Lilla hogy dontottel, orvos???Tok jo hogy ilyen sokmindent kaptal/kapsz te is ez nagy segitseg az biztos!;)Irj hogy hogy erzed magad es mik a fejlemenyek :)Nekem meg mindig nincs mensim...ma megyek az ureoplazma,toxo meg myco ize vizsgalatok eredmenyeert.Remelem jok lesznek :)Meg sztem be szambazok melo utan a Hadaba is szetnezni...bar nagy bizadalmam nincs benne de lehet h.meglepodok :) ugy legyen mert nincs kedvem ennyit egy ruha miatt rohangalni :))Puszi mindenkinek!:)

2014. aug. 11. 07:44
 8174/9202 A kérdező kommentje:
Nem toxo-mert az a macskas betegseg de nem jut eszembe milyen vizsgalat a lenyeg hogy negativ legyen :)
2014. aug. 11. 07:46
 8175/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vica köszönöm én is:)

Évi!! Ádámos fotót kérünk, ha van időd:))

Nem megyek ma orvoshoz, mert arra gondoltam, hogy nem szeretném, ha megvizsgálna most. UH-val főleg ne, nehogy baj legyen:( Azon gondolkodtam, hogy hova is menjek, mert a SOTE-n Murber doktor az orvosom, és ő csak keddenként délután rendel a magánrendelőjében, de hát nem asszisztált reprodukcióval hozta ő össze a babát, de attól függetlenül biztos járhatnék hozzá, egyébként én nagyon kedvelem. A régi orvosomhoz is mehetnék, ő is jó, hát várok egy hetet talán, aztán mindkettőhöz elmegyek:)

Végül is úgy érzem minden rendben, a hőm 37,3 volt reggel, tesztek erősödtek picit, és szedem az Utro-t.

1 hét múlva már biztos valamit látnak is.:) de aztán meglátom még, csak a vizsgálattól félek, hogy bajt okoz.

Kriszti biztos jók lesznek az eredményeid, írj majd:)

Puszi Csajok

2014. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8176/9202 anonim ***** válasza:
57%

Toxoplasma :-) Vagy ami még jobb, az ezzel együtt 4 vizsgálat: TROCH a neve, én ezt csináltattam. Terheseknek ajánlott!

Reggeli teszt???????????????????????????????????????? Izgulunk! Nem baj ha nem sötétebb, csak legyen ott is a csík :-) Puszi!

2014. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8177/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, a betöltött 6. héten már általában látnak szívhangot; a meddőségiben engem akkorra rendeltek vissza.

Az mindenképpen odalenn történik (az uh), de nem volt gond. Az óta engem a 9. héten néztek ott; onnantól hason :-) Minden rendben :-) NYugi :-) I.

2014. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8178/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

I-kém egyszerre írtunk ott vannak a csíkok, ma reggel is 3 félét csináltam, most már le kell állnom tudom:) Az x-epil is már szép rózsaszín, halvány de rózsaszín, pedig az volt eddig a leggyengébb.

Soha nem voltak ilyen tesztjeim, és mennyit álmodtam erről régen, hogy pozitívat teszteltem, aztán felébredtem :((

Azt hiszem egy álom valóra vált.

Szorulás ellen van valami jó tippetek?

2014. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8179/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla de jóó, képeket kérünk a tesztedről ha megvannak még :)))

Szerintem ha most szeded az utrot, és kitart legalább 1 hétig, akkor várj a dokival. Én 1,5 héttel pozi teszt után mentem és hüvelyi UH volt csak, semmi vizsgálat, és 4 mm-es petezsákot láttunk:) Ha nincs gond, várd meg a jövőhét keddet szerintem :) Vagy hívd fel azt a dokit, mondd hogy mi a helyzet, és ő megmondja mikor menj :) A szorulás most nem jó, ne erőlködj, felsorolok pár dolgot, ami segíthet: reggeli előtt egy bögre langyos tej, esetleg pici cukor bele, utána mehet a reggeli, vagy szilva, szilvalekvár, barack, aszalt szilva, aszalt szilva tejjel, lenmag joghurtba vagy kefírbe. Én is szenvedek vele, erőlködni tilos, én a tejjel próbálkozott, mert a többivel nem sikerült, a vastabletta miatt mégtöbb gondom lett. De most már elfogyott, remélem visszaállok :))

Vica

2014. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8180/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla de jooo latod :))) erosodnek bizony!;)Kerunk kepeket azonnali hatallyal :)))Vica sztem jo tippeket adott szorulasra!:)Ugyis o a szakerto en nem tok tippeket mert en mindig f*sok :-D Uristem meg egy het a dokiig mire elmesz megorulok :))te tudod termesztesen.Ha van eleg progi es minden ok akkor miert ne mennel kesobb?:)

Jaj csinaltam tesztet megint negativ :/ mar nagyon nehezen viselem hogy nem jon meg.Most en vsak lelet kiadasra kaptam idopontot de sztem a dokim rendel pont talan raveszem h.csinaljon mar egy ultrahangot mert nem jott meg.Hatha belefer az a 2 perc :)Ha megint dominans tuszom van akkor kiugrok az ablakon :-D

Irszikem koszi a drukkot!;) jah nekem mondta az endodoki h.csinaltassam meg ezt a 3 vizsgalatot mert vetelest okozhat ha pozi vmelyik...meg is csinalta volna 9000 Ft-ert eneg rakerdeztem az Sztk-dokimnal es megcsninalta (ingyen persze).A legfurabb h.az endodoki is szakrendeles ezert nem is gondoltam h.megcsinaljak mashol ingyen.Tok veletlen emlitettem a dokimnak aki mondta h.it is megcsinaltathatom :))joooo :)) -mondtam. :-)

Jajjjj nekem meg jojjon mar meg tenyleg h.kapjak egy ujabb eselyt.Kicsit mar idegorlo ez a varakozas a negativ tesztek meg mar az agyamra mennek :/elegem van ebbol a ciklusbol tenyleg.

Lilla neked nagyon orulok most te vagy az en kis remenysugaram :)))Kepeket kerunk szepen!;):-*

2014. aug. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!