Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8191/9202 A kérdező kommentje:

...szoval :) ugy rangattam a vallfan a ruhakat mint a gep a mperc toredeke alatt dontottem a ruhakrol igy is ott voltam 2 orat!:O Kepet most nem tudok kuldeni nincs itt fenykepezo csak otthon itt csak telom van.Vagy azzal is fel tudom oda tolteni?:)bocsi de en mar azt is elfelejtettem hogy kell a kepfeltoltes.hu-t hasznalni :))Szivesen elkuldenem nektek...csak nem tudom hogy kell :) Lehet h.majd kuldok nektek privibe kepet kettonkrol ...lagzis kepet...8000 valahany valasz utan deruljon ki hogy ki a kerdezo:) na jo nem vagyok hires enekesno vagy valami nem kell megilyedni :)

Ja!Na!Voltam.Nem hiszitek el dominans tuszo a BAL oldalon (mar sok honapja ott van dominans)Na kiakadtam mondtam a dokinak higy ha nekem mkndig van dominans tuszom akkor hogy a bubanatba nem estem meg teherbe???Azt mondta nem tudja a szeretkezes IS kivalthat nalam peteerest...az orgazmusok...es oruljek h.van tuszom mert akkor lennek marha nagy bajba ha nem lenne.Na ennyi.Jaj annyira orulok :-\ :-P Az eredmenyek negativak lettek de volt ehy negyedik is az nem tom mi de negativ az a lenyeg :)

Mehnyalahartyam 10 mm.A tuszom 17 mm.Irattam fel D vitamint es kesz.Azt mondta kapjam el Apajeloltet.Jo.Mindig elkapom :))Hat nem tudom Csajok nem tudom...tudjatok mitol felek?Attol h.a meddosegibe a morcos no jol latta es folyadek van a petevezetombe...csak a doki latja mindig tuszonek...vagy nem tudom mit higyjek.Ahhh hu***seg...egyszeruen akkkr nem ertem.Ez van.

Mindenkit imadok :) puszi Csajok...jon a vihar legalabb is a szele...

2014. aug. 11. 21:10
 8192/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, én ezt egyáltalán nem értem, ennyi domináns tüszőt, durva. Viszont ha van egy a ciklus elején, egy a közepén és egy a végén, akkor jó lenne ha megtalálnák, hogy miért nem sikerül mégsem? Remélem egyedül a magas inzulin a gond, amin a met segít majd és aztán jöhet egy ikerpáros :) Abban szerintem is igaza van, hogy ez még mindig jobb mint ha nem lenne. :)

Tök jó, hogy az összes vizsgálatod negatív, tényleg a emelt met lesz a nyerő! :) Hajrá, kapd el apát és babásodj!

Lia

2014. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8193/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Lia nagyon aranyos vagy :) tenyleg ezt meg senki nek mondta nekem!!:))en szoktam mondani az ujaknak akik csatlakoztak hozzam )tok jol esett koszonoooom!!!:)))Babasodjak :)))
2014. aug. 11. 22:42
 8194/9202 A kérdező kommentje:
Na ma megjott reggel.Vegre.Akkor a kovetkezo honapban :)Vajon mi lett a tuszommel?Pfff :))))
2014. aug. 12. 08:26
 8195/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák!

A mai Facelle végre elhitette velem, hogy ez igaz, mert elég erős:)

[link]

Ma először igazán elsírtam magam az örömtől, nehéz a szívhangig várni nem tudom nem beleélni magam.

Jövő héten kedden megyek dokihoz.

Lia örülök, hogy neked is van "B" terved!! Muszáj!! De őszintén bízom abban, hogy majd akkor valósítod meg, ha "A" terven túl vagy ;-) (mint én)

Krisztike én sem írtam még így neked, de BABÁSODJ!!!! <3

Egy fotónak örülnék priviben.

Nagyszerű, hogy minden rendben az eredményekkel,de mindig ekkora a domináns tüsződ? Bármikor is mész UH-ra? Milyen morcos nő vizsgált téged a meddőségiben, aki azt mondta víz van a petevezetődben?

puszi Mindenkinek!

Babásodjatok Kriszti, Lívi, Lia !! <3

2014. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8196/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

jaj Kriszti most látom, hogy írtál!!

Sajnálom:(((

De majd most !! Biztos vagyok benne!! :)

2014. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8197/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, végképp nem értem és sajnálom hogy megjött :( Tényleg, mi lett most a tüsződdel?

Lilla, ez gyönyörű ez a teszt! :) Hidd el, minden rendben lesz. Milyen furcsa, hogy mi akik ennyit várunk rá, milyen óvatosak vagyunk aztán ha már van pozi teszt. Biztos én is ilyen leszek, hogy először majd a szívhangot várom, aztán majd a 12-13 hetet. De hidd el Lilla, pikk pakk elrepül az az idő. Milyen csodálatos, anya leszel :) És mi meg követünk hamarosan, ugye Kriszti, Livi?! :)

Lia

2014. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8198/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, nekem van egy sejtésem, hogy mi lehet a bibi nálad. Azért lát annyi tüszőt mert az IR-eseknek tipikus a Pcos petefészek, tehát állandóan érnek a tüszőcskéid, de hülye inzulin miatt egy vastag kéreg van rajtuk, és nem repednek meg, így a petesejted nem tud kiszabadulni. Több tüszőcskéd is érésnek indul, de megrepedni nem tud, ezért nem találkozik a kiskatonákkal a peték. Az a 17 mm-es tüszőcskéd meg mivel most megjött, összeesett. Két dolgot javasolnék, tüszőrepesztőt, és onnantól progeszteron készítményt. És ha mérnéd a hőd ( nem idegesítelek vele többet). akkor ez simán látszódna rajta, meg az is mi lehet a gond.

Én is kérek majd a képből:)


Lillaaa, ez már aztán pozitív, a facelle a legjobb teszt amúgy, nekem mindig ez mutatta a pozitívat :))))


Lia, hogy van a kis lelked így hogy megjött?


Lívikém, szedd azt a csodaszert!!!


Ma megvettem a cuccokat a kórházi csomagba, vettem még 2 db hálóinget, 2 db törölközőt, 2 db papucsot, zoknit, bugyit, csütörtökön veszek még eldobhatós bugyit, fertőtlenítő kendőt vettem wc-re, asztalra. Vettem tökmagnak pelenkázó alátétet olyan eldobhatóst, nagyon cukiii:)) köntöst azt nem kaptam az még kell :)

2014. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8199/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém babááááásooodj!!!!!!!


Itt egy pocak fotó 34-35. hét :)

[link]

2014. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8200/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti nagyon nagyon sajnálom,jövő hónapban akkor együtt szálunk harcba,te Lia és én.Holnap érkezik a csodaszer.De ne idegeljetek hogy mérőkanál is kell?? :DDD majd megoldom azt nem rendeltem.100gr-os kiszerelést rendeltem próbának.Ha jól értem akkor napi 2 grammra van szükség.Nah vágjunk bele,hülyébb már nem leszek ettől se :DDDD Na Lillám ez aztán a csodálatos teszt.:)))))))))))Puszi lányok!!! Livi
2014. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!