Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8181/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nagyon nagyon jó érzés volt végignézegetni az albumodat :) Nagyon sok szép dolog várja Csabikát, nekem a gombás rugi szett a kedvencem :) Nagyon régen tettél pocakfotót, várjuk! És Irsziét is!! :) És persze mostantól Lilláét is!!! :))))

Annyira jó, hogy sikerült Lilla, nagyon örülök Neked, mondtam is a férjemnek, hogy van reményünk :) Mikor mész végül orvoshoz? Szerintem is ha nincs semmi panasz akkor várjál picit, hogy látszódjon már a petezsák.

Évike, örülök hogy Ádám pocifájása csillapodik, hamarosan magatok mögött hagyjátok végleg a fájdalmat és jöhet a végtelen nevetés :)

Kriszti, én ezt nem értem nálad, de nagyon nagyon remélem, hogy egy késői peteérésből babuci lett és még azért nem mutatja ki a teszt mert korai. De szuper lenne ha kettő kismamánk is lenne ebben a ciklusban. Mi meg majd Livivel a következőben babásodunk ;)

Én lassan a végére érek a mensinek és várom a peteérést.

Bendit nem visszük el orvoshoz, mert a puklija eltűnt és a lábára sem panaszkodik 1 hete, így kicsit kivárunk. Azt mondták telefonban, hogy örülnek, ha megoldódott a probléma, de ha mégis vinni akarjuk, akkor hívjuk fel őket. Azt hiszem az itteni rendszerből kiindulva ősszel beütemezek neki otthon egy teljes ortopédiai kivizsgálást és ha ott találnak valamit, akkor azt el is hiszem, itt meg csak kételkednék úgy is. De remélem csak mi reagáltunk túl egy pici dolgot, lehet hogy csak beütötte valahova és azért volt ott a pukli.

Livi hogy vagy, megrendelted az inozitolt?

I, mi lett a Torch vizsgálatod eredménye? Nekem is volt anno ilyenem. Rám a 18 hetes uh-n ijesztettek rám és írták ezt ki. Mikor mész újra uh-ra? Tiszta izgis, ott már kiderülhet, hogy kisfiú vagy kislány :)

Lia

2014. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8182/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla várjuk a teszteket,Vica,minden olyan szép Csabika babának.Lia,megrendeltem ma.Vágjunk bele,meglátjuk.Azt kéne leirni hogy hogyan szedjem,meg mennyi folsavat szedjek hozzá.Pudzi drága csajok.Livi
2014. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8183/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok! :-)

Drágák vagytok, annyira szerizlek titeket. 2 napja késik hjujjj:)

Hát elég gyengék már de felrakom :)) A felső x-epil, ami negatív volt még, amikor a vaterás már pozi, és a vastagabb gyengébb csikos az meg vmi DM-es, de az is csikos rózsaszín, csak halványabb.

[link]

Annyira fotón nem látszik de élőben igen nagyon is.:-) Soha de soha nem láttam még ilyen teszteken magamtól :-) Szerintem az összes Dm-es tesztet kipróbáltam már, mert nem akarom elhinni. Ma a Rossmannban jártam, holnap jön a Facelle az még nem volt mármint most:)))

Köszi a szorulásos tippeket, muszáj lesz kezdenem valamit vele, mert amúgy sem vagyok túl jó ezen a fronton, és félek az erőlködés bajt okoz. Pedig rengeteg vizet iszom, zöldség/ gyümi / zabkorpa/ zabpehyely stb. , szóval rostokból sincs hiány.

Lívi szólj ha kérdésed van az inozitollal kapcsolatban. Örülök hogy megrendelted, segíteni fog nektek is!!

Puszi Csajok annyi mindent akartam irni, de olyan szétszórt vagyok :)

2014. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8184/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ez bizony már erősebb drága Lilla.Van kérdésem,mégpedig hogy mennyit kell egy nap beszednem a porból és mennyi folsavat kell szednem.Annyira sok a jel hogy ne adjam fel...az egyik te vagy Lillám. :) puszi lányok.Livi
2014. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8185/9202 A kérdező kommentje:

Mi is szeretunk Lilla!:)<3nagyon orulunk a boldogsagodnak :)Ilyen step ket csikos teszteket!!;))

Livi mar le irtam hogyan kell szedni!:)4 legkisebb merokanallal vizbe felodva+ folsav 3 mg-os sok nagyon az inofolicban levohoz kepest.En kette torom de szedheted akar reggel este is 3 mg-ot.Ahigy gondolod.Remelem rendeltel merokanalat is ha nem,potold!:)

Lia orulok h.jol van Bendi!:)

Nem irtad minek az mri.

Hajra peteeres :)

Hjaj itt ulok a nogyogyon :) megultrahangoztatom magam az tuti :)

Lilla hogy lehet kibirni minden pillanatban a hatalmas boldogsagot????:))Csoda h.fel nem repul ilyenkor az ember tenyleg elkepzelni sem tudom mit csinalnek oromomben :)))

Vettem ruhat vegul fekete arany szalakkal es a szabasa egyaltalan nem gyaszos :)) csupa tull az alja es nagyon vidaman all rajtam :) Vettem arany taskat is hozza :) Ja Csajok a Hadaba vannak eszmeletlen jo cuccok sokon meg ott a cimke is h.hany euro es most kepzeljetek 50% lejon mindenbol :)))Nem is tudtam de a koktelruhat 1200 Ft-ert vettem :) Nagyon cukker.Cikibe kicsit nagy de megtuzom kozepen egy fekete kituzovel (az van nekem nagyon kis szep) es mellzarto es ok lesz :) Kell meg egy franko harisnya vmi arany szalasat akarok testszinut arany mintaval.Cipo meg otthon szetnezek mik vannak ma tetszett egy viszonylag hat 20 ezer volt :/ sajnaltam ra kiadni.Majd nezek meg most annyi akcio van.:) Na fel 7-re volt idopontom...mar negyed oraja...remelem nem soka hivnak!Puszikak majd irok mi volt.

2014. aug. 11. 18:46
 8186/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lívi nem is szabad feladni!!!, esetleg csendben elfogadni, mert a gyötrődés rossz, és Te is leírtad párszor, hogy boldogtalanul éled az életed. Ezt nem szabad, én komolyan elképzeltem magam gyerek nélkül. És a férjemmel éppen a nyaralás alatt beszélgettünk sokat, hogy az sem baj, ha nem lesz gyerekünk soha, mi akkor is együtt maradunk, és boldogok leszünk, mert neki én vagyok a boldogság, gyerekkel, vagy anélkül. A szállodában sok volt a gyerek, és amit műveltek néha az étteremben, és a medencéknél...huh, és akkor mindig csak nevettünk, és egyszerre mondtuk hogy azért nem is olyan rossz nekünk. Persze csak vigasztaltuk magunkat.:)

Kriszti nagyon haragszom Piroskádra miért nem jön már, ha egyszer baba nincs???? Írj a doki után hamar.

Az Mri azért kell Liának , mert emelkedett prolaktint okozhat az agyalapi mirigy jóindulatú daganata is. De az durva prolaktin mennyiséget csinál, én ezt olvastam, úgyhogy szerintem Liánál nincs ilyen, de persze az a biztos, ha Mri-t csinálnak.

Lívi Kriszti jól írja 4 csapott legkisebb kanál por, vízben feloldva :) ÉS folsav. Nekem 400 mcg-os van (Natures Bounty), ez is jóval több, mint az Inofolicban, de én reggel este szedem az inozitollal együt. Bár bevallom este párszor elmaradt, mert elfelejtettem, de reggel mindig ittam.

Kriszti végre van ruci, örülök!!

Hádában egyszer voltam egy barátnőm becipelt, és 3 szatyor ruhát vett magának, én nem találtam semmit. Nekem nagyon ömlesztett az egész és nem volt türelmem túrni. Na meg hát ehhez tehetség kell, a barátnőm stylist, és kiszúrja a legjobb darabokat. Ő gyönyörűen összeválogat onnan mindent onnan is.:)

2014. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8187/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
A vége nem ment el. szóval igen Hádaba benézek most hogy írtad megpróbálom újra:)
2014. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8188/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, írd majd meg mit mondott a doki, nagyon kiváncsi vagyok.

Jól írta Lilla, az mri az prolaktin miatt kell, a doktornő szeretné kizárni, hogy esetleg daganat miatt emelkedett a szint, na meg persze ezt az esetet én is nagyon ki akarom zárni. És igen, én sem hiszem, hogy nálam ez lenne, de sosem lehet tudni, azt sem gondoltam még fél éve, hogy pcos-m van meg ir-em és sorolhatnám még mi mindenem, szóval majd ha negatív a lelet, akkor kizárom végképp.

Gyerekek, akkorát edzettem ma is, hogy leszakadnak a combjaim. :D Eddig picit óvatosabb voltam, de most hogy megjött beleadok mindent. Ha nem esik majd ennyi eső, akkor még futni is kimegyek a parkba, pedig azt sosem szerettem. :) Ahol mi nyaraltunk, lehet hogy azért mert most ebben az élethelyzetben vagyunk, de rengeteg egy gyermekes család volt, tényleg sok. Mi is elnézegettük őket és beletörődtünk, hogy ha ez lesz, akkor ez lesz. Így is teljes az életünk, hisz itt van nekünk Bendi, ennél már csak kerekebb lehet. És elhatároztam, ha jövő nyárra sem leszek terhes, akkor bizony addigra nagyon szép testet edzek magamnak, olyat amiről mindig is álmodtam. :) Hát remélem inkább terhes leszek, mert a sporttal mindig is hadi lábon álltam :D

Lilla, mikor mész orvoshoz?

Livi, a csajok jól leírták az inozitolt, én a méhpempős 1 grammos kanalat használom hozzá, abból teszek kettőt egy adagba, plusz folsav.

Jut eszembe elkezdtem újra a méhpempőt is, ez már a 3-dik ciklusom és még mindig hihetetlenül rossz íze van, semmi sem változik :) És újra iszom a kecskerúta teát, mert nyaralás előtt abbahagytam, na annak is iszonyú íze van. :) Vagy csak én vagyok túl finnyás :D Félidőtől meg újra progikrém, szóval rajtam ismét nem fog múlni semmi.

Lia

2014. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8189/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, de jó hogy találtál ruhát és táskát is hozzá, képet kérünk róla! :)

Lia

2014. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8190/9202 A kérdező kommentje:

Mindent ertek Csajok akkor ahhhh Livi nem lesz semmi az mri-n es kizarhatod :)

Hadaba tenyleg erdemes beterni!:)

2014. aug. 11. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!