Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8141/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla erősödni fog, amúgy 2 naponta érdemes tesztelni, viszont te előtte voltál kint éjjel, és a koncentráltabb vizeletet kiengedted, ez is sokat számít ám. Tessék megnyugodni. Ott van az a baba :)))))

Mi megyünk délután bevásárolni még Csabikámnak egy két elmaradt dolgot, már egyre nehezebben birom a mászkálást, kicsit fulladok, de imádom minden percét ám :)))

Vicus

Kriszti ugye még nem jött meg neked?

2014. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8142/9202 A kérdező kommentje:

Vica meg nem jott meg nekem.

Mit vesztek??Cumis uvegbol milyet vettetek es mennyit?

2014. aug. 9. 09:37
 8143/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti kell még a fürdőkád, állvánnyal, hálózsák, sapi, kis bady, rugi, babapléd, ágynemű, játékforgó a kiságyra :) Cumisüveget már megvettük, MAM-ost, újszülött kezdőszettet vettük meg ilyen :)Apucija választotta :)

[link]

Még kell venni pelenkát, popsitörlőt, popsikrémet, nekem szopis melltartót, bugyit, hálóinget, papucsot, most így ez jut eszembe. Felteszem még mi van meg, légzésfigyelő, mellszívó, törölköző, textilpelus :)

[link]


[link]


[link]


Mindent az Elefáni bababoltba vettünk eddig Budaörsön :)

2014. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8144/9202 A kérdező kommentje:

Nagyon sok szep minden Vica!:))Sztem en nagyon sok mindent kapok majd foleg egyik rokonunktol ahol meg viszonylag kicsik a gyerekek nagyon nem tudja senkinek odaadni mert ott keves a rokonsag a ferj reszerol es a feleseg reszereol meg mi vagyunk csak akkikel nagyon jo kapcsolatot apolnak.A tobbivel nem is talakoznak soha.Szoval sztem mienk lesz a kisagy,a pelenkazo asztal,konyvek tomkelege van az anyasagrol babaapolasrol,babakocsi 3 funkcios...ruhacskak (ok mindenbol ujat vettek) es lehet h.a szoptatos fotelt is felajanljak szopizasra (bar az nem olyan fontos ugye de huuu de jo benne ringatozni :))mi is rengeteg mindent szetadtunk a rokonsagba igaz nem nekik mert nagyon keson szult addigra mar felenk szulettek gyerekek boven.De nekik mar nem lesz tobb baba ezert gondolom h.felajanljak majd.Baba figyelo is tuti van nekik meg minden extra.:) ugyhogy ezek miatt nem is aggodom csak azert higy legyen mar egy szep pozitiv tesztem mint Lillanak!:))

Meg az is lehet h.semmit se kell majd vennunk :-D de azert en akarok az orom miatt amit okoz :)) De ugye a felesleges penzkidobas a halalom ugyh.csak modjaval majd :))

Lilla irj!;)

2014. aug. 9. 16:59
 8145/9202 anonim ***** válasza:
57%
Több mint 8000 válasz?:D Gratulálok magunknak!
2014. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8146/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

31.cn. és hurrá már késik 1 napja hivatalosan:)))))Azt hiszem megpróbálom megállni a tesztelgetést most, és várni pár napot, mert csináltam ma is. Talán mintha erősödött volna egy picit, és csináltam még másik 2 fajtát, mert nem akarom elhinni, hogy pozitív a tesztem, és azok is halványkák de pozítivak! :) hu kezdem felfogni és elhinni, hogy valaki van a hasamban:) <3 De még mindig félek, hogy megjöhet, és tegnap egész nap, ha pisilni kellett, rettegtem, hogy mit látok a tisztaságin, de semmi az égvilágon nem volt rajta :)

Vica nagyon szép dolgokat vettél, az Elefáni a legjobb bababolt? Istenem lassan mehetek én is :)

Krisztikém a férjem tudja, és mondtam neki h ne örüljön, és ne vigyorogjon rám egész nap, mert nem szeretnék csalódást okozni, én majd csak akkor akarom beleélni magam ha hallom a szívhangot. Nagyon boldog, és nem tudom lebeszélni róla hogy ne örömködjön még, mert korai:)aranyos mert nem enged csinálni semmit, még a mosógépből is szedi ki a ruhákat, ne kelljen hajolgatnom, már a szandimon a csat-ot sem kapcsolhatnom be/ki, ő csinálja:)Rohangál a Norbi pékségbe, ha megkívánok valamit, de persze étvágyam nincs. Ez már egy hete igy van, diétázok és örültem is neki, mert igy könnyű tartani. De majd eszek rendesen mindenből picit. Vica!! Szerinted sporttal mi legyen? kocoghatok picit?

Vagy inkább ne?

Krisztikém kérdezted, hogy fejben mi volt. Őszinte leszek: teljes lemondás! Elfogadtam én már itt legbelül, hogy nem lesz gyerekem, és elfoglaltam magam minden mással. Jelentkeztem mesterképzésre a Corvinus Egyetemre (hogy valamit csináljak gyerek helyett), és fel is vettek, plusz a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre is jelentkeztem másoddiplomás képzésre de így nem tudom mi lesz. Elfogadtam, hogy oké gyerekem nem lesz, de majd egyszer doktorim igen és erre koncentráltam. Új munkába akartam fogni, de most azzal sem tudom mi lesz. És a legfontosabb, hogy megtaláltam álmaim kiskutyusát, kis yorkit, akiről persze most le kell mondanom.

Nem tudom, hogy a "fejben dől el, ne akard annyira" vagy az Inozitol segített, de talán mindkettő.

Hát ennyi röviden.

A mellem iszonyat fáj, és szédülök picit, de az lehet a Bromo, v nem tudom, de ennyi, és a mensis görcsök is idegesítenek, azok is vannak.

Ne aggódj Kriszti egész biztos vagyok benne, hogy a következő ciklusban összejön neked és Liának is. Csak jönne már meg, ha egyszer nincs baba, ugye?:(

Puszi Csajok

2014. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8147/9202 A kérdező kommentje:
Draga Lilla annyira boldog vagyok hogy nem jott meg neked latod a Joisten megszant tehed es aldott allapotba kerultel!!!:))Persze hogy pozitivak a tesztek hiszen megmasithatatlanul KISMAMA VAGY!!!:)))Yorkit en is szeretnek nagyon te hol nezted?Mennyibe kerul?Olyan dragak:/ de nagyon imadom,imadnam.:)Edeanyudeknak mondtad mar?Mit szoltak?Noveredeknek?Mikor mesz dokihoz?:)))Jaj olyan izgis!:)Hat nekem ez a lemondasos sztori nem jott be pedig nekem is volt olyan hogy nem foglaljoztam vele igazan mert ugyse jon ossze...de lemondani rola nem is lehet ugye csak elfogadni idoszakosan,aztan kiakadni,azzan ujra remenykedni es ez a 3 valtakozik.Hat a Ferjed csuda aranyos lehet!!!:))Kepzelem hogy mennyire orul ő is es hogy ennyire kimel es tenyeren hordoz hat megkapja a "Kivalo Kispapa" cimet :))Jajj en is mar ugy varom h.a Parom meg Anyaek is ennyire oruljenek!Jo ez nagyon mert masokat is olyan boldogga tesztek a Babaddal :))Tenyleg neked nem kell progi potlas ugye?Azert kerdezz ra a dokinal,tudod!;)Minden renbden legyen!:)Boldogsaaaaag :)))<3
2014. aug. 10. 08:30
 8148/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, nagyon szép a pelenkázótok!!!!!!!!!!!! Ilyenre vágyom én is, de nekünk nem ilyen lesz :-( Költségfaragás. Ez van :-)

Kriszti, az Inofolicról én is sok jót hallottam, lombikosokkal is van hogy szedetik!

LILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3

Én is tuti pozitívnak mondom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor pozitív lányok, ha a második csík egyértelműen rózsaszín! Az nem érdekes hogy halvány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS ez bizony rózsaszín!!!!!!!!!! :-) De jó!!!!!!!!!!

Erősebb lesz, meglátod! NEkem mondták lombikosok, hogy a legelején a délutáni pisiből erősebbet teszteltek; de én nem mertem kipróbálni; de ha valaki érez magában erőt :-)

JAjj, nagyon örülök!!!!!!!!!!!!! Várom nagyon a holnapit! HA nem erősödik, de ugyan ilyen marad, akkor nem kétségbe esni, ez normális, nálam is ez volt! MAjd akkor erősödik pár nap múlva! Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

2014. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8149/9202 A kérdező kommentje:

Jaaaa!el is fejtettem irni hogy csinaltam tesztet reggel negativ lett.Ha az elozo ciklus-hosszt veszem figyelembe kedden kell majd megjonnie.Ja ...legalabb jonne meg ha mar nem vagyok babas...ez is csak idohuzas hat annyira koszi.Ez van csak megjon kedden vegre.Igy van Lilla a kovi ciklusban mar tuti sikerul nekem is.Lianak meg lehet hogy most!Remelem Lia nem jott meg neked rendesen!!!?Livi szerezd be az inozitolt ;)

Hajra Mi!;)

2014. aug. 10. 08:35
 8150/9202 A kérdező kommentje:
Latom irtal irszi!Sziaaa!:) Hogy vagy?Kisbabicka jol erzi magat?:)Sok puszi a pocakodra ;)
2014. aug. 10. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!