Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8111/9202 anonim ***** válasza:
51%
Hát de basszus magándoki ez is.Kemény pénzeket fizetek neki.Köszönöm Lia! valamit kitalálok,de ez hihetetlen.komolyan.
2014. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8112/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos tudom Livi mit érzel, az enyém is magándoki volt, ráadásul tudta hogy Angliából jövök és általában fél évente és még így azt mondta, hogy ráér, aztán meg hogy rendben az inzulin. Nyilván neki rohadt mindegy volt... :( Ha teheted akkor tényleg mielőbb menj el a mens mentisbe, 5 év nagyon hosszú idő és végre fény derülhetne rá, hogy miért nem sikerült eddig. És végre olyan orvosnak fizetnél, aki ért is a meddőségi kivizsgáláshoz

Lia

2014. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8113/9202 A kérdező kommentje:

Hat Livi :((( Ok csak jokat welnesseznek a penzeteken :/ :( sajnos. Latod en elmentem sztk-s endodokihoz,fel oran at voltam nala,minden leletem alaposan atnezett elolvasott,kerdezgetett,maximalisan ereztem h.figyel ram...kiirta a vervetelt inzulinra is stb-re.Ellatott tanacsokkal meg beleirta h.csinaltassam meg az ureoplazma,meg meg a masik ket akarmit mert az vetelest okoz (pozi teszt,de nem agyazodik be ...vagy esetleg kesobb veteles :/ ) Szoval mindenre kiterjedt.Az inofolicot ajanlotta szedni.

Ja es ezeket ugye ingyen. :/

Gondolj bele aki magandokihoz jar az ha megoldodik egy problemaja akkor mar nem jar hozza=nem visz penzt se.

Persze h.legyintenek :)

Az sztk-s endodoki miert tudja h.milyen vizsgalatokat kell elvegezni h.kideruljon a sikertelenseg???mert nem erdeke huzni az idot hitegetessel.Az sztk-s doki is ugyanugy tudja a hatarertekeket mint a penznyelo doki,tidja mennyi metformint iron fel mert ezt tanulta az egyetemen mert orvos.Az egyik nyitott maganrendelot,a masik nem ennyi a kulombseg.Hat de nekik is meg kell elni valamibol persze.Nem sajnalom toluk mert mindenki ugy huzza le a tobbi embert ahogy akarja(es sajnos ez jellemzo mar mindenhol) de en nem akarok ehez hozzahjarulni mert megkapom ingyen is.Livi 5 ev alatt mar ha olyan nagy doki-tudod!:/ kellene legyen eredmenye :/

Sztem amugy ne.kerdezd tole han mondd h.akarod!es kesz slussz.Te.fizetsz hat nehogymaaaaa!!

2014. aug. 7. 16:10
 8114/9202 anonim ***** válasza:
51%

Lia, nekem a Pco miatt nem volt ovum, progeszterom szintem 0,5 volt, amint elkezdtek kezelni Merckforminnal és D3 vitaminnal, elmúlt a barnázás, és lett peteérésem :)

Drága Lívi, az kevés lenne ha elmennél magán vérvételre, mert neked szükséged lenne egy jó endokrinológusra. Csinálhatod azt is hogy elmész a mensmentisbe, de hónapok a bejutás oda, és a legjobb doki ott Tűű doki azt hiszem. Először én is oda akartam menni de 2-3 hónap múlva kaptam időpontot. Így én elmentem a Pálmai Medbe, nagyon jó doki van ott, engem ő tett rendbe és látszik is az eredménye:) Ha szeretnél bármilyen elérhetőséget csak szólj. Igaz az első alkalom 15 ezer nála, legközelebb ha mész akkor már csak 10 ezer, én 1 évben kétszer voltam nála.


Vica

2014. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8115/9202 A kérdező kommentje:

Vica es amit en kerdeztem toled?biztos nem olvastad :)

Olvasd mar el lecccci :) mert nekem meg mindig nem jott a mensi.Te vagy a metformin doktornonk :)<3

2014. aug. 7. 17:14
 8116/9202 A kérdező kommentje:
Jaaaaj annyira izguloook:)nem sokara jon a baratnom hozzank sztem eskuvore megyunk :)))mert irta h.nagy ujsag van nala es "at akar valamit nekem adni"...:) hat csak nem a vegrendeletet :-D mar elore orulok nagyon :-D Jo lagziii :-)
2014. aug. 7. 17:18
 8117/9202 anonim ***** válasza:
51%

A merckformin csinál ilyet, mivel rendezi a ciklust. Annyira jó lenne ha tudnád mérni a hődet Krisztikém, mert sokszor azt hisszük késik, közbe meg csak később volt ovuláció, vagy egyáltalán nem volt. Nekem ugyebár 14-17 napos ciklusaim voltak, és a mercformin szedése után ez 21, 25.28 végül 30-35 napossá tette, csinált ovulációt is. Amikor elkezdtem szedni, étvágytalan voltam és hasmenésem kb 1,5 -2 hétig volt, utána beállt, de szigorúan tartani kell hozzá a diétát, engem a mai napig megfosat, ha édességet ennék mellé, kevés édesség nem bánt, de ha több akkor szaladás van, hja és a torna, én Béres Alexandrára nyomtam :)))

Ha bármi kérdésed kérdezz csak, csak közbe apa hívott hogy hozza a pelenkázót, megérkezett :)))))))))

2014. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8118/9202 A kérdező kommentje:

Az az erfekes h.a dietat tartottam elegge szigoruan(mar nem annyira otthon ettem feher rizst...szilvas gombocot :/ ) de engem mindig megfosat:/ Vannak dolgok amikrol nem tudok lemondani orokre neha bunozok ujabban eeeees jobbam erzem magam fizikailag.Arra is gondoltam h.nagyon levitte az inzulinomat a metformin vagy nem tom...A tornat meg nem kezdtem el...:/ ilyen melegbe ebbe a h...e panelba meg fekve is rosszul vagyok ad egy.Ad ketto hanyingerem van sokszor :(( gyengeseg almossag...ugy gondolom meg amig meg nem szokom a gyogyszert teljesen tudod addig nincs energiam de tenyleg nincs ez nem lustasag bar csak inkabb az lenne.Aztan en is tornazok majd.A homet merni jo lenne igen de gondoltam majd most megjon ugyis es elso cnapon kezdem,tudod.De nem jon.Az a baj h.ok hogy ciklus rendezesre van.Na de rendezett volt ugye.Na mindegy bizti kell neki vagy 3 honap h.bealljon ujra vmire vagy nem tom...Koszonom a segitseget Vicam es kerdezek ha vmi nem tiszta :)koszike!:)

De jo hogy megjott a pelenkazoooo!:))Milyen?Kerunk kepet!:)Annyira imadom az ilyeneket :)

Fel 9-kor ment el a barinom es szept.6.-an megyunk a lagziba!Ugy bogtem nagyon orulok a boldogsaganak :))

Holnap ha sikerul veszek os egy brutal csini elegans rucit ;)(remelem talalok) :))

Meg cipo is kellene...hozza valo :)Na remelem talalok vmi szepet.:)

2014. aug. 7. 23:34
 8119/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Krisztikém nagyon drukk nem teszteltél azóta, még mindig nem jött meg? Vegyél szép ruhát, szép cipőt, szép táskát az esküvőre és tuti jobban érzed majd magad:) A következő ciklus sikeres lesz.

Lívi igaza van a lányoknak minél előbb jelentkezz be a Mensmentisbe ott tényleg profik vannak, és oda nem kár pénzt fizetni, mert Krisztinek nagyon is igaza van, hogy nem mindig a magán doki a jó, és ezt sajnos én is tapasztaltam:( Ha ők azt mondják rendben vagy, akkor mehet az inszem, a lombik.. stb :-D Én is el fogok menni szeptemberben. Lia Te csak terheléses vizsgálatról vittél leletet a Mensbe? Vagy megcsináltattad az alap hormonokat is? És azzal mentél?

Vica neked mennyi D vitamint kell/kellett szedned?

Nekem holnap kell nem!!! megjönnie, ma csináltam egy tesztet, One step ez az új mini kazettás 25-ös, és halvány csík van rajta.

Nem tudom mit gondoljak. Az előző ciklusban full fehér volt ez a teszt. Fotón persze nem látszik (iszonyat halvány), de felrakom, megnéznétek? :)köszi:-) a Valóságban egyértelmű, még forgatnom sem kell, de halvány.

[link]

Puszi Csajok Mindenkinek szép napot!

2014. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8120/9202 anonim ***** válasza:
0%

Úr Isten Lilla, ez POZITÍV!!!! :)))) Teljesen egyértelműen ott a második vonal, keresgélni sem kell, nagyon halvány, mert még csak holnap kell nem megjönnie, de ott van! Halk gratulálás, pár nap múlva már hangosan sikítva fogok gratulálni! :))))

A mens mentisre pedig nem lesz szükséged! :) Azért leírom, hátha valaki másnak még jól jön, hogy én vittem teljes hormonsort, plusz a terhelést és még nőgyógyászati uh leletet és has- nyak- mell uh leletet. Így rögtön tudott a doktornő diagnosztizálni és csak egyszer kellett Pestre mennem, meg utána még egyszer a diétás oktatásra.

Lia

2014. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!