Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8051/9202 anonim ***** válasza:
57%

I. Sokan mondjak hogy rám hasonlít :))

Nagyon szép pocakod van :))))

Tegnap volt a keresztelő :) itt egy kép rólunk :) [link]

Itt pedig hogy mennyit valtozott Ádi :)

[link]

Puszi Évi

2014. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8052/9202 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Na most sikerült :))

Évi

2014. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8053/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :)


Irszikém csodaszép a pocakod már nem csak puffadás :)))Jaj mi megvettük a babakocsit, 2 részes és hozzá vettünk egy babahordozót ami szintén a babakocsi vázára lehet tenni, itt vannak a képek

[link]


Mi eddig mindent a budaörsi Elefániba vettünk, Kamaraerdei út 11, és a hiányzó dolgokat is ott fogom megvenni. Rettentő nagy bababolt, jó áron van, minden van, irtó kedvesek az eladók.


Évi Ádámka nagyon széép tiszta apucija :)))

2014. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8054/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica :) köszönjük :))

Nagyon szép az a babakocsi :)) én is hasonlót szerettem volna de hát igy alakult...mindegy ezt is szeretjük nagyon foleg a hordozójat :)) Ádi kedvence :)) onnan nézi a mesét :) komolyan mondom behalok :)) keresztfiam átjött es kérte kapcsoltam be :) az en fiam meg elkezdte nézni es nevetett rajta ;)))

Évi

2014. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8055/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!!

Újra itthon! Remélem mindenki jól van. Visszaolvasok majd, most csak átfutottam, de annyit megmondhatok h Ádám tündér, a kismamáink meg egyre szebbek!!!! És Klaudia szívből gratulálok!!!! :)<3

Krisztikém boldog szülinapot utólag is, és remélem jön a baba hamar. Lia, Lívi, Kicciri mi újság?

Mi nagyon jól éreztük magunkat, de hamar eltelt sajnos:(

Puszi Csajok

2014. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8056/9202 A kérdező kommentje:

Hjaj Lilla vegre megjottel :)))<3 Te mennyi folsavat szedsz adagonkent?Az inozitolbol 4 legkisebb merokanalnyi kell adagonkent ugye?Bocs h letamadlak de mar annyira vartalak mar kerdeztem korabban is csak nyaraltal :)Koszonom a szulinapi koszontot :))Milyen volt a nyaralas merre voltatok?Hol tartasz a ciklusodban?Remelem a pihizes kozbe megfogant a kis lurko!De jo lenne!!:)

Irszikem csini a pocod!:)12 hetes!!!Huuu tok jo!!!:)))<3

Vica a babakocsi tok jol nez ki!Mennyibe kerult igy kompletten?Tetszik a zold,szeretem :) Jo lesz majd a kovi babanak is akkor is ha kiscsaj lesz :))

Evi tenyleg Adam sokat valtozott nagyon!Edesek vagytok egyutt a buszke Apukaval :)Kis kezevel hogy fogja Apja kezet :)))De jo latvany!<3

Mi is pihengetunk itthon videken olyan joooo!!Csond es nyugalom madarcsicserges a kobon :) Sok puszi Mindenkinek!:)

Lilla irj :-D <3

2014. júl. 29. 20:44
 8057/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg Lilla merte voltatok nyaralni???

Ó nekem nagyon hiányzik a Balaton :((( na de majd jövőre :))

Kepzeljetek a szules óta többször gorcsolt be a hasam de volt hogy a derekam es most a napokba a gyomromat éreztem...elmentem orvoshoz ahol kiderült hogy epekovem van es meg kell műteni mert sok kicsi kő es nehogy kimenjen az epevezetekbe....hát mit ne mondjak kicsit el vok keseredve:(( terhesseg alatt is gorcsoltem de mindig a gyomorsavra gondoltunk...erre tessék..raadasul egy csomót kinlodtam hogy legyen tejcsi mostegtobbszor nem tudom mi lesz igy :(((amugy is kezd megint keves lenni :((((

Szilvi hogy vagytok??Mentetek vhova nyaralni???

Meli olyan kar hogy keveset írsz :(( azt hittem te is majd megirod mizu veletek ...:(((

Kicciri jobban vagy??

Évi

2014. júl. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8058/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Kriszti igen 4 lehúzott legkisebb mérőkanál az adag :) Az én folsavam 400 mikrogramm, ez jóval több, mint az inofolicban, de mindegy a vizelettel úgyis távozik a felesleg:) Reggel - este veszek be abból is az inozitollal együtt. Biztos erősítik egymás hatását, ezért veszem be kétszer annak ellenére h több:) A tiéd milyen?

Remélem segít nekünk:)

Elhiszem mennyire jó a vidéki csend, én is nagyon szeretem :)

Én ma vagyok a 20 cn-on meglátjuk mennyire voltunk ügyesek :)Te hogy állsz?

A Mátrában voltunk egy nagyon jó wellness szállodában, kinti medence is van úgyhogy a napozással sem volt gond, sokkal barnább vagyok, mint tengerpart után, gondolom a magasság ennyit számít. Napszemüveg nélkül nem nagyon lehet megmaradni még napernyő alatt sem.:) Kirándultunk is sokat, szóval nagyon jó volt, de köszönhetően a teljes ellátásnak 2 kg plusszal jöttem haza, úgyhogy most diéta ezerrel.., mert amúgy is volt/van rajtam felesleg.

Évi sajnálom, szegény mindig van valami...:( és akkor most műtét lesz? azok a ronda kövek...:( , de durva, hogy össze lehet keverni a gyomorfájással. Jövőre már el tudtok menni a Balatonra, Ádám nagyobbacska lesz:), és hogy fogja élvezni a vizet :)

Jó lenne,tényleg ha írna Meli. Évi neked mekkora a vágásod a császár után?

Puszi Kislányok Mindenkinek, szép napot!

2014. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8059/9202 A kérdező kommentje:

Juuuuj Evi nagyon sajnalom h.epe koved van :((Az nagyon fajdalmas erzes allitolag :( foleg kaja utan szokott fajni ha jol tudom:( mit mondanak mikor mutik meg?

Lilla akkor jol szedem a port koszi!:) Hat a folsav ...3mg-osat torok kette es a fele reggel a fele este.Az inofolicban vmi iszonyu keves van ehez kepest...azt mondta a patikus ahogy osztottunk szoroztunk h.azt a pici tablettat kb.18 fele kellene torni h.annyi legyen benne asszem.Hat en igy szedem :/ sokat nem lehet belole szedni ok,de pazarolni se akarom...gondolkodtam h.negyedekbe veszem.Raadasul imadom azokat a gyumiket,kajakat amibe folsav van ugyh.biztos eleget eszek remelem.Hjaj olyan jo itthon bizony :) Csak par lepes a hazbol es legelem a szilva fat :) meg a barackot meg a szedret meg mindent :)

A Marta jo hely:) tolunk kb annyi mint Pest.Akkor jo volt az a lenyeg!:) 20.nap...na remelejuk jol sikerult ebbol a szempontbol is a nyaralas :) Milyen dög lenne ha most sikerulne!:))) Nalam kb.meg egy het a mensiig :/ depim meg fennall amugy...hanyinger,fosoka,extrem kimerultseg valtjak egymast,a lehangpltsagom szinte allando...neha vannak nyugisabb napok 1-1 amikor a depin kivul nincs bajom.:) hurra :O

De jo itthon nagyon nem idegesit senki,a tomeg se a varos zaja se :)

Jat reggelente probalom meregetni a homet de loturo az egesz.Hajnalba felkelek pisilni...kulonbozo idopontokba...ugyhogy sztem 0 az egesz.Majd ha visszazokkenek a rendszeressegbe akkor tudom merni normalisan.Remelem. :/ Puszi Csajok!

2014. júl. 30. 17:48
 8060/9202 A kérdező kommentje:
:-D most latom jol elirtam csomo mindent :) a Marta a legjobb :)))
2014. júl. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!