Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8011/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok Evi vok

Igen sajnos eltűntem mert Ádám iszonyat hasfajos lett :((( 1 hetig szenvedtünk vele keményen de mar annyira hogy csak sirtam es sirtam :(( csodálom hogy megmaradt a tejcsim!!!Azota napi kétszer általában szopizik es a közte lefejt tejcsit adom oda..mpst a szeklettel is kinlodunk mert ha kemeny nem tudja kinyomni :((( felek nehogy a homerohoz szokjon :(( de muszály Segítenem mikor egész este es nappal folyamatosan nyom semmit se alszik szinte es kinlodik...

Voltunk a haematologusnal hogy trombozis hajlamom van es neki van e de azt mondtak 1 eves korukig nem szúrják meg... Mondtam ok :))

Közben meghalt a kedvenc nagybátyám Romániába es a pici miatt nem tudtam menni :(( a keresztfiam is itt volt ránk hagyva hogy tesom legalabb ott legyen....:((( szomorú nagyon :(((

Szóval ezek történtek...

Szoritok mindenkinek :))

Puszi

Ne haragudjatok de idom sincs most visszaolvasni :(((

2014. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8012/9202 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok!!


Szeretném tudatni veletek h. 2014.07.08 an megszületett a pici lányom :)

Császárral fejeződött be a szülésem igaz... de egészséges az én picim. 3500 gr és 52 cm- el jött a világra. Nagyon jó baba. Eszik és alszik :)

Bár azért néha megy a hiszti is :)

Évi milett a Fiaddal h.hasfájos lett? vagy alapból az volt?

2014. júl. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8013/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kriszti, ez remek hír, nagyon örülök hogy minden rendben a petevezetőddel. Az ilyen orvosokat meg kellene büntetni, aki így ráijeszt valakire indokolatlanul, csak azért mert valószínűleg rutintalan volt. Én az inozitoltol sokkal nyugodtabb vagyok, szerintem egy nagyon jó cucc és remélem segít a babásodásban is. :) Nálad nagyon érdekes ez a folyamatos domináns tüsző, mit mond rá az orvos? Na majd az emelt mettel ikrek lesznek! ;)

Vica, Csabika csudaszép! Nagyon jók ezek a képek, na majd egyszer remélem én is eljutok ilyen 5d-re :)

Lilla, nagyon jó nyaralást és babásodj! :)

Évi, részvétem a nagybátyád miatt! :( Nagyon rossz, ha a gyerek szenved, olyan tehetetlenek vagyunk ilyenkor, remélhetőleg Ádám hamar kinövi ezt a pocakfájást, kitartás!

Klaudia, gratulálok!!!!!! :))))))

Lia

2014. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8014/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla koszike amiket irtal gyorsan rendeltem hozza merokanalat is.Pirosat :) a feher uncsi :))

Most tele vagyok Csajok remenyekkel!:) azert mert Vicanak is emeltek a gyogyszeren es sikerult is neki rogton :) en is azt akarooom :))

Bar en a closti miatt,aztan a hsg utan,aztan a lapar utan,aztan az inszeminaciok elott is telis teli voltam remenyekkel h.na majd most,de mar annyira remelem h.mar nincs akadaly mert mindig elszallt a remeny hat remelem most lesz eredmeny is :) pozotivan allok ehez is.

Klau hat annyira gratulalok a kislanyodhoz!!!!:)))Olyan jo h.vegre kibujt!Jajjj emlekszem mennyire vartuk veled is honaprol honapra aztan csak megtortent a csoda!A Parod mit szol?Majd megeszi a kislanyt?:)) Sztem olyan erdekes amikor ilyenkor az Apukak milyen boldogok olyan jooo!!:)

Irj nekunk ha van idod hogy mi ujsag es h.hogyan eled meg a varva vart Anyasagot!:)ezeket olyan jol olvasni!:)

Evikem ugy sajnalom h.ennyit szenvedtek Adammal.Szegeny kicsike :(sajnalom a Nagybatyadat is,reszvetem.:(

Minden helyre jon majd ahogy novekszik a lurko meglatod!Csak azt tudom en is mondani h.kitartas!

Lia en is olvastam az inofolic nyugtato hatasarol ...hat mostanaban nekem se art majd ez a pozitiv hatas.Egyre turelmetlenebb vagyok mindennel kapcsolatban...azt gondolom azert van mert mar olyan regen vagyom babara es ez mindenre ranyomja sajnos a belyeget!munkara,parkapcsolatra,tenyleg mindenre.Alapvetoen mostanaban konkretan szomoru vagyok es csak lesek ki a fejembol mint a csirke aki tudja h.megeszik ot majd.-na ez jo :))) de ez jutott eszembe. :)

Kicsit depi vagyok.De majd tul jutok rajta.Barmit csinalok sajnos mindig az jut eszembe h.nem ezt kellene csinalnom.Pl fozok ;miert nem banant reszerelek a gyerekemnek?,nezzuk a tv-t ;miert nem azt hallgatom hogy sir a baba mert felebredt?...munkaba vagyok;miert vagyok en itt miert nem tologatom a babakocsit?

Az alberletbe;miert lakom meg mindig itt es miert nem Anyaeknal a kertes hazba (oda koltozunk majd a babaval)

Miert nem hatalmas a pocakom?

Na!ilyeneket gondolok sajna.Mindent unok vegtelenul a varost a videket semmi kedvem semmihez.Semmi nem okoz oromet.Csak egy valami okozna amit meg nem kapok meg.

Probalok kikecmeregni belole.

Na jol kiontottem a lelkem.Nem volt tul pozitiv de ha vmi bajunk van azt is el kell mondani igaz Csajok?:)

Lia amugy semmit nem mondanak erre pedig mar tobbszor kerdeztem h.mindig van dominans tuszom...sztem nem tudjak.Hat igen a tapasztalatlan dokino meg jol ram ilyesztett de mar mindegy.A lenyeg h.minden ok :) no comment... tudod.

Irszikem hogy vagytok a Pocaklakoval?:)))Varom hogy irj boldogsagos kismamasagodrol!:)

Puszilok Mindenkit!:)

2014. júl. 19. 09:32
 8015/9202 anonim ***** válasza:
27%

Klau; nagyon -nagyon hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!! De jó hogy ismét született egy babánk!!!!!!!!!!!!!!!! Amikor ránk érsz egy kicsit; írj le mindent; az első pillanattól az utolsóig; onnantól amikor vajúdni kezdtél!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon várom hogy olvashassam!!! :-) ÉS kérünk babaképet!!! :-)


CSABIKA GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3D-s tv-n nézhettétek egyébként? Vagy sima monitoron? Hol voltatok, és mennyibe került? Meddig nézegettétek?

Kriszti, a depi normális; csoda hogy csak most fordultál be... Majd elmúlik; adj időt magadnak! Az nem normális; ha valaki ezt "épp ésszel" kibírja... Szerintem :-)

Jó hogy a kis petevezetőid rendben; ez nagy hír :-)

Én jól vagyok; persze megint kezd eluralkodni rajtam a pánik, hogy jajj; nincs is itt gyerek; nem érzek semmit; mi lesz ha nem látnak senkit a 12 hetes uh-n... De igyekszem uralni :-)

Ezek miatt pocifotót is akkor küldök majd :-) Remélem minden rendben lesz :-)

Van egy lombikos barátnőm, neki most volt a 2. lombikja; fagyis beültetés neki is; és sajnos nem sikerült.. :-( Annyira sajnálom:-( Nekik is rengeteg pénzben volt; más gyógyszereket kapott mint én.

Puszi kislányok! Majd jelentkezem! I.

2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8016/9202 anonim ***** válasza:
27%

A szülésem nem tartott naon sokáig. Elmesélem.

8án reggel 5 órakor arra ébredtem h.fázok. Felültem és akkor vettem észre h.tiszta viz a lepedő. Azt hittem h.bepisiltem ezért szaladtam pisilni. Közben.persze.folyt vmi a lábamon. Wc után ah kijöttem jo sok viz folyt ki belőlem 2 mp alatt. Na akkor biztos voltam benne h.ez a magzatviz volt. Azonnal szóltam a paromnak. Irány a kórházba.

6 ra kiderült h.Fanni belepiszkolt a magzatvizbe ugyh. indítják a szülést...

Egy órás Nst után irány a szülőágy. Oxitocint nyomtak belém...alig jottek a fájások. 11orakkor elkezdődtek a tolo fájásaim. Fél percenként....de a gyerek sehol. 12:45kor a dokim azt mondta ez császár. Indulás a műtőbe. A kincsem nem fért ki.a medence csontomon.

13:07 perckor felsirt a kincsem :)

Nagyon boldogok.voltunk.

Az nap mikor jöttünk vna haza szivzorejt hallott a doki. Beparáztatott h.szívbeteg Fanni :(

Azonnal vittek minket a megyei korház gyerek részlegére.

4 napot voltunk be mikor közölték velem semmi baja a lányomnak. Nem értik miért küldött ide minket a masik korhazi gyerek.orvos...

Na akkor megnyugodtam. Szülés után lement rólam amit hiztam. De a 4 nap.aggodalomban lement még ugyan annyi.

Sajna a tejem is szinte minimális lett. Ugyh.táppal potolom.

Akár mit csinálok nem érzem h.lenne több tejem. lassan elapad teljesen :(

De ezeken.kívül boldogok vagyunk h.egy szép egészséges babánk született :)

Aki.naon jó..eszik és alszik. Nem sokat sir...éjszaka is csak egyszer kel fel.

Apucija körbe ugrálja. Sokat segít...

Nagyjából kezdek már megnyugodni...

Ennyi.volt.csak... kicsit sokra sikerült.

Próbálok képet mutatni..:) remélem sikerül

2014. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8017/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok

Először is gratulálok a magához, sok boldogságot ♡♡♡

Lányok kitartás! !!! Alig-alig tudtam olvasni titeket, ugyanis nálunk megoldódott minden. Ma már az új albertetben alszom :-) külön folytatjuk ő megy délre én maradok északon. Sejthető volt ez csajok. ...szabad és független vagyok. Kb kezdhetek mindent elorol. Amibe nem halunk bele az megerosit!

Millió puszi és kitartást!

Meg jövök úgyis ;-)

2014. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8018/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau, szuper, tényleg gyors volt! :-) Kár hogy belerondítottak az első napokba ezzel a szívzörejjel; de inkább legyen biztos hogy nincs semmi; nem?

Örülök nektek nagyon; és várjuk a képeket!!!!!!!!!!!!!! :-)

A legszebb baba, ügye? :-)

Kicciri.............. ba...ssz..us! Nem is tudom hogy mit írjak! Rettentő sok kitartást kívánok neked!!!!!!!!!!!!!! Ha ez abszolút végleges; akkor szegénykém nyalogasd a sebeidet; és vesd bele magad az életbe!

Én egy 10 évig nagyon gázosan működő kapcsolatból léptem ki (tudtam hogy nem az igazi; de azt hittem nincs más....), szenvedtem mint a kutya, mert csúnya vége volt. Ekkorát emberben még nem csalódtam, de jó lecke volt.

Másfél hónapra rá; egy hét után csókolóztam először a mostani férjemmel :-) Egy hét után :-) Barátságnak indult; haverságnak :-) ÉS milyen szerencsés vagyok, hogy nem ragadtam bele abba a kapcsolatba, hiszen rengeteg kompromisszumot kötöttem már akkor az élettel; így meg vagy egy szuper párom, aki imád, akivel egy hullámhosszon vagyunk szinte mindenben (ennyi kell), akivel végre tudtam úgy tervezni, hogy boldognak láttam magam a jövőben is :-)

Szóval igen, ami nem öl meg, az megerősít! ÉS minden dolog vége egy új dolog kezdetét jelenti :-) Nagyon drukkolok neked hogy mielőbb túl legyél ezen; és rendbe jöjjön az életed egy olyan férfi mellett, akinek legfőbb vágya hogy édesanyává tegyen :-) Puszi! I.

2014. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8019/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau nagyon örülök :) a tejcsire próbáld ki a maci kávét inni nyugi nincs benne koffein csak cikória es maláta ami serkenti a tej termelést :)))

Nekem sokat segitett :))

Kicciri hat nem tudok mit mondani...annyit megis hogy jobb lesz igy :)) cicussal mizu??Kivel maradt??

I. Alig várom 12 hetes legyél :))

Evi

2014. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8020/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Klau akkor voszonylag tenyleg gyorsan meg lett a Kislanyotok:) van aki 24 orat vajudik meg tarsai :/ Orulok h.minden rendben zajlott.A dokik meg ugy latom szeretnek ijesztgetni tenyleg a francba is veluk.De jobb megnezetni mindent ha van vmi gyanu csak az idegeskedes :/ de lenyeg h.jol vagytok :))Egymillio gratula!:)

Irszikem mar nagyon varjuk a 12 hetet veled egyutt nyugi a Babad boldogan ficankol a pocakodban :))Sokat dumcsizz vele mert az neki nagyon jo!;) Puszi a pocakodra!minimum 1millio!:))

A depi...hat igen...majd csak atlendulok rajta.Tenyleg akar milyen pozitiv az ember azert csak belefarad tudat alatt aztan folott is :/

Kicciri sajnalom ami tortent de tenyleg jobb igy!Lehet h.ez most nem vigasz de gondolj bele h.milyen szuper pasit talasz majd es majd babat akar toled es boldogan eltek a gyeekeitekkel!Aki annyira szeret h.mas vagya sincs mint veled csaladot alapitani!Drukkolok nagyon h.jojjon a szerelem!Az igaz szerelem!!!:)

En majd lassan kozepidobe erkezem ...Jott mar az sms is h.mehetek az inozitol porert.Rendeltem 10-es teszteket is (terhessegit) ujra mert most megint latok pici remenyt a teherbeesesre az emelt metformin miatt.

Puszit kuldok Mindenkinek Csajok!:)

2014. júl. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!