Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7971/9202 anonim ***** válasza:
51%

Kriszti mar nagyon izgulok :)))))))))))))

A kajcsival az egyetlen probléma a keményitő :( sajnos az gyors szenhidrat mert általában kukoricából van...

Lia tuti hogy fog sikerülni :) ügyes vagy ;))

Évi

2014. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7972/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Na csinaltam delutan tesztet negativ.Sztem ki kellett volna mutatnia ha azert nem jon meg mert teherbe estem.Rossmannos X-epil 2 db-osat vettem...meg mindig nezegetem :-D tok nega.Hat lehet h.kesobb volt peteeresem...vagy egyszeruen csak nem volt most...nem tudom.Na mindegy szerdan megyek dokihoz majd mond valami okosat.Lia koszi a drukkot neked is!:) regen nem birtam volna elkepzelni h.ha ennyit "kesik" akko kibirjam h.ne teszteljek...de most...mar az se hoz lazba nagyon latod ha nem jon meg.Ezek szerint.De teszteltem vegul...tok igazatok volt h.nezzem meg.Zalan par nap mulva...ha nem jon meg vagy hetvegen vagy valamikor ellovom a masodikat.Ez van.De Lia neked nagyon szurkolok h.ez a ciklus legyen a nyero!

Evi <3

Evvan. :-I

2014. júl. 7. 20:57
 7973/9202 A kérdező kommentje:
Vica <3 :-)
2014. júl. 7. 20:58
 7974/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom Kriszti :(


Vica

2014. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7975/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
51%

Krisztikém annyira sajnálom:(((((

Időm mostanában alig van, de azért mindig néztem, hogy hatalmas betűkkel kiírd pozitív:(((

Puszi Mindenkinek!

2014. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7976/9202 anonim ***** válasza:
51%

[link]

Íme a kisbabánk! 27 mm; és kalimpált; és rúgkapált! De olyan igazi erőseket :-)

9 hetes; 4 napos :-)

ÉS itt egy 8 hetes magzat; aki ugyanúgy fekszik; ezen látjátok hogy az enyémen mit kell nézni :-)

[link]

I :-)



Kriszike; lesz az még pozitív! Én sem gondoltam volna :-)

2014. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7977/9202 A kérdező kommentje:

Vica!Lilla!Koszonom!!<3 :-( majd kiderul mi az oka.Ha kimarad ez a honap nem volt peteeres,ha meg megjon kesobb akkor kesobb volt.Vagy kesobb volt es nem jon meg mert sikerult...ahhhh de szeretnem :) almodik a kiralylany :/ Majd meglatjuk.

Puszikak!!

2014. júl. 7. 23:05
 7978/9202 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaj Irszi egyszerre irtunk:)))de edeees!!!gyonyoru kis pindurika egyem meg!!!:))))csodalatosan szep kepet kaptunk toled koszonjuk!!:))Jajjj olyan edes :))ugy orulok nektek!!:)Istenem ott van rajta a kepen benne a pocakodban es rugkapal!!!:)))Olyan hihetetlen igaz?vagy legalabbis en ezt ereznem sztem hogy Istenem az ember mennyit vart ra mennyire szerette volna es akkor lathatod hogy ott van es izeg-mozog :))) Gratulalok Kismama :))<3<3<3
2014. júl. 7. 23:12
 7979/9202 A kérdező kommentje:
Most boldog lettem :) Koszonom!!!!:))
2014. júl. 7. 23:13
 7980/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti nagyon sNnalom :((( pedig annyira hittem hogy most ez a te hónapod...:((

I. Gyönyörű a gyermeketek :))) jujj hogy telik az idő :))

Jajj lanyok tegnap Ádám olyan hisztit vágott hogy csak sírt es sírt :(( levorosodott es nem vett levegőt :(( mar mindent csináltunk vele az utolso az volt hogy fel kup fájdalomcsillapító es kivittuk a levegőre..melege volt de nagyon :(( annyira sajnáltam :(( sírt es en is sirtam :(( nem könnyű kitalálni hogy mi lehet a baja :((((( elvileg most van a növekedési ugrás is...ujra állandóan éhes...3 órákat alig bírja ki...Ahhh :((( pedig többet is kap enni es tessék.. Le lettem cseszve hogy többet hízott .... Vagyis mem szidtak le csak megemlítették hogy ez kicsit sok....

3020 jöttünk haza most lesz 7 hetes pénteken es 4600 körül a súlya... Hat ez van.... Éhes a lelkem :)))

Sok sok puszi nektek

Évi

2014. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!