Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7951/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, hidd el hogy hamarosan sokkal szebb és jobb lesz! Nekem akármennyire is mondják, hogy minden kornak meg van a maga gyönyöre, én szintén szenvedtem az elején. :( Sajnos akkor én még otthon laktam, a férjem meg már kint, és mivel akkor kezdett új helyen dolgozni, pont válság is volt, nem kapott szabit, nem tudott hazajönni a szülésre, sőt az első egy hónapunkban sem, teljesen depis voltam, a szüleimnél laktam, a gyerek éjjel nappal bukott, az elején hasfájós is volt, beteg volt 3,4,5 hónaposan is, de ilyen 40 fokos lázas mindháromszor, és mindemellett diplomamunkát csináltam éjszakánként. Nagyon nehéz volt, de aztán ahogy nagyobb lett és elkezdett kúszni mászni, meg befejeztem a sulit és kiköltöztünk apához, úgy kitisztult felettem is az ég! :) Nagyon jó anya vagy, mindent megteszel Ádámért, minden rendben lesz!

Kriszti, ne húzd a dokit, de reméljük hogy csak valamit benéztek és nincs is semmi gond! Te mikorra nem várod?

Lilla, szerintem a szervezetednek is jó, hogy most pihen, a nagynénémnek lombik utáni pihenős hónapban sikerült spontán a terhesség, szóval hajrá! 10-dike már csak egy hét, drukkolok!

Kicciri, sajnálom, mióta vagytok együtt? Remélem sikerül rendezni a kapcsolatotokat!

Livi, szerencsére inszem kérdésben még nem vagyok otthon, de ahogy Lilla írja vannak állami helyek, ahol ingyenes, remélhetőleg van a közeledben is, de az lenne a legjobb, ha nem is lenne rá szükség és most a műtét után szépen spontán összejönne a baba! :)

Nálunk nagyon jó volt az oviban, el sem hiszem, hogy már ekkora a fiam. :) Az első 10 percben el sem mozdult mellőlem, aztán egy kisfiú odarohant hozzá, szépen bemutatkozott, megfogta a kezét és elhúzta játszani, onnantól fogva rám sem hederített. :) Megkaptunk mindenféle papírt, amiket ki kell tölteni és 14-én visszük vissza, akkor ott is hagyhatom 2 órára Bendit, hozzáteszem, már most is közölte hogy menjek csak haza, ő bizony ott marad játszani, remélem nem lesz itt gond, csak az angol miatt parázok, hogy pár alap szavon kívül ő nem beszél angolul, de remélem hamar belejön ebbe is.

Nekem nem napra pontos a mensim, de mindig érzem a középidőt és nagyjából 29-30 napra jön meg, szóval mondjuk 14-dikére nem várom. Ez a mi hónapunk Lilla, Kriszti, Livi! ;)

Lia

2014. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7952/9202 anonim ***** válasza:
57%

Aranyos vagy Lia :))

Biztosan a fiad jól fogja magát érezni az oviba :) raadasul ők hamar megtanulják a nyelveket :))

Neked se lehetett könnyű :( szerencse a szüleim nekem is itt vannak es mindenbe segítenek...nek is tudom ha egyedül lennek mi lenne velem :((

Felnézek azokra akiknek nincs segítségük :)

Ma elmentünk egy másik dokinohoz akitől persze elkestunk :((( atnezte a papírokat gyorsan meg lemérték Ádámot es kaptam beutalot uhra.Holnap megyünk is hogy minél hamarabb tudjuk meg mi a helyzet...nagyon remelem semmi gond de olvastam hogy a gyomorszáj szűkület azert is lehet ha a kismama sok antibiotikumot használ a terhesseg vegen :(( klion kup volt kétszer plusz egy gyógyszertári es augmentin :((( volt bőven sajnos :(( na de hatha csak sima bukás.

Hajra lanyok szoritok mindenkinek ezerrel :))

Évi

2014. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7953/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Lilla koszi!:) majd jovohet szerdan megyek nogyogyaszhoz...addig nem.rendelek...minek hatha tenyleg ki kell venni a petevezetomet...

Livi orulok h.jol vagy hajraaa!;)

Lia koszi a kedvesseget tok aranyos vagy!:)Aranyos lehetett a kicsi fiad ahogy belevetette magat a jatekba :))

Evikem orulok h.valami hasznal Szilvus nagyon jokat irt!Fogadd meg!

En nagyon gazul vagyok a metformintol :(( ma reggel nagyon ment a hasam nagyon fajt a pocakom :( mar 3*1-et szedek ugy latszik ez megszokos lesz (kettotol semmi bajom nem volt)

Hanyingerem is van ma neha extrem faradtnak erzem magam....de mintha lefutottam volna a maratont tenyleg nagyo durva.Mindegyik a gyogyszer mellekhatasa sajna...de remelem par nap es elmulik...

Amugy tegnapra vartam a mensit de ugye lehet h.kesik egy ket napot.

Ez a 31.nap.

Puszi Mindenkinek Dragaim!!!

2014. júl. 3. 17:21
 7954/9202 A kérdező kommentje:
Jaaaaj pont ezt felejtettem el!!Kicciri remelem kibekultok es minden jora fordul!!Ha szerelem van akkor minden jo lesz!;) ne izgulj! Drukkolok nektek h.minden OK legyen es jojjon mar a baba hozzatok is!:)
2014. júl. 3. 17:23
 7955/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mar napok ota akarom irni es elfelejtettem tegnap szoval;Vica!!Kepzeld a multkor levadasztam a sok kerdes kozott
2014. júl. 4. 06:58
 7956/9202 A kérdező kommentje:

Szoval a sok valasz kozott :)hogy hogyan volt a Te teherbeesesed.Ugy volt hogy decemberben mar emelt adag metformint szedtel es januarban pozit teszteltel!:)

Emlekeztem erre csak pontosan nem tudtam hogy volt :) Ezert remelem hogy nekem is segiteni fog es ha nem is egy honap mulva hanem nehany honapon belul sikerulni fog spontan ahogy neked is :))

Haromszor annyit szedek csak lesz valami.Amugy ma reggel mar nem faj ugy a hasam mindt tegnap...de tovabbra is rettenetesen faradt vagyok es reggel szedte ki a parom a kajat a konyhaba...fuj bentre a szobaba ereztem a "szagat" hanyinger az van...de hat a metformin etvagy csokkento is...majd csak megszokom!:) Huh nem gondoltam volna hilyen sz**ul leszek tole...de ez van,a babaert mindent! :)<3

Szep napot nektek Csajok!Nekem is lesz meg szep nap...csak legyek tul a mellekhatasokon.

Mensim tovabbra sincs...de majdcsak...

2014. júl. 4. 07:08
 7957/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti!!Ne idegeljél már,tesztelj!! :D

Nekem nyugalomra van szükségem :D

Jajj Kriszti,olyan jó lenne ha baba lenne! Livi voltam

2014. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7958/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajszik!

Kriszti nagyon drukkolok;-) Jobbulást!,reméljük hamar hozzászoksz az emelt adaghoz, és nagyon hamar jön a babó is, ahogy Vicusnál.

Lia jól mondod ez a mi hónapunk lesz, vagy a következő, de valamelyik a kettő közül biztos:)

Kisfiad nagyon szerencsés, hogy angol oviba járhat, nagyon jól fog beszélni angolul:) Huh le a kalappal előtted, hogy pici baba mellett éjjel diploma munkát írtál:) Én pici baba nélkül is kimerültem mire megírtam, és felkészültem a védésre, ill. az államvizsgára.

Évi kitartás, puszi Ádámnak.

Szép napot Csajok

2014. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7959/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica :)

Krisztikém, úgy van ahogy leírtad, decemberbe megemelték a merckformint, és januárba pozi teszt és meg is maradt:)) Kívánom hogy neked is így legyen!!!

A megemelt merckformin miatt van hasmenésed, de el fog múlni, nekem még akkor volt ha nem tartottam a diétát.

Tegnap voltunk UH-on. Édes drága kincsem 1200 gramm és kb 36 cm a becsült értékek alapján. Mindene korának megfelelő, méhszáj zárt, levették megint a fertőzés tenyésztést, 2 hét múlva kell hívni az eredményért. Viszont a kis drága egyenlőre továbbra is medencevégű fekvésű, buksija fent, talpija lent :))) Ha így marad, akkor császármetszés lesz. Kevés az esélye hogy befordul, láthatóan jól érzi magát:))) Engem az se érdekel, csak a kezembe legyen! Egyik szülés se kellemes ha azt vesszük, de engem nem érdekel, ha befordul úgy szülök, ha nem fordul akkor meg császár :))

Július 14-én pedig megyünk a kleopátra házba 5D genetikai UH-ra, 30. hét :))))) hú de várjuk már :)) Krisztikém azért tesztelj drágám, kiváncsi vagyok:)

2014. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7960/9202 A kérdező kommentje:

Livi,Lilla,Vica koszonom a drukkot de ha terhes lennek akkor nagyon meglepodnek...ennyi ev utan...sztem csak kesik...de megyek ma a rossmannba...lehet h.veszek egy tesztet ...

Amugy biztos megint csak szivat a mensim ahogy szokott...de egyszer eljon az ido amikor en nyerek!:)

2014. júl. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!