Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7931/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!


Irszi nagyon cuki a drágaságod... hmm olyan jo látni h.a sok szenvedés és küzdelmed sikert hozott! !!


Meli naon édes a fiad... és úgy nő mint a gomba :) Sztem naon rád hasonlit :)


Évi a te fiad is tüneményes :) Gondolom mennyi örömötök van mióta megszülettek ezek a drágaságok :)


Vica de belehuztál :D már 27 hetes vagy? ! ez nem semmi. Lassan babázol :)


Lilla lassan neked is.sikerülni.fog :)


Hát lányok rólam csak annyit h.van 2 hetem :)

már nem.félek a.szüléstől....annyira jó lenne ha.már Fanni baba a kezemben lenne :)

Már fáj a derekam...a combcsontom alig bírok felülni

remélem szépségem hamarabb kiakar bújni :) 37 hetes uh on a súlya 3100gramm volt.:) doki szerint első babának.ez.naon nagy lesz :) de nem bánom :)


vigyázzatok magatokra a babátokra... és naon szorítsatok nekem :)

2014. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7932/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi örülök hogy minden rendbe :)))

Mit mondott a doki most akkor mi következik??

Klau :)) hajra :)))) lehet jön a kisasszony hamarabb :))

Ádámnak megy a hasa hétfő óta..mem büdös csak eléggé híg :( azt mondtak normális az elso 6 hetbe..hat nekem ez furcsa..fogok beszélni doktornővel ...

Évi

2014. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7933/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, itt Vica!

Krisztikém, meglátod a megemelt merckformin és D vitamin csodákra képes ám :)

Lívi, örülök hogy minden oké, és jól vagy, meglátod kicsit átmosták a petevezetőd és hipp hopp beköltözik a pocaklakód :)

Klauu, szorítok hogy csodálatos szülésed legyen!!!

Évi, remélem Ádámka rendbe jön!

Irszikém legfrissebb kismamám, mi újság???

Nálam minden oké, picit ma szédelgek, kicsit alacsony a vérnyomásom, de Csabika aktív egyem meg, egyre több mindenét feszíti ki és érzem hogy néha csuklik :))))))

Holnap töltjük a 28. hetet, fantasztikus, mindjárt szülök csajok!!! :)))))

2014. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7934/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Ádám nagyon édes Évi :) Klau lassan Te is anyuka leszel, szuper érzés lehet ez. Vica Te is :-) <3 olyan hamar megy az idő, döbbenet, hogy lassan a kezedben lesz Csabika!

Lívi örülök, hogy minden rendben odabent:) Ugye nem is volt olyan vészes?

Kriszti vitaltrend.hu -ról rendeltem én is:)

Lia remélem már jobban vagy.

Puszi Mindenkinek!

2014. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7935/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica tényleg az ember azt hiszi na sose telik el ez a 9 honap...erre pont anyumnak mondtam hogy tesom terhessége többnek tűnt mint az enyém de lehet azert is hogy orvostól orvosig kellett járni..nem tudom :) most altattam vissza Ádámkát :) váltottunk tapszert remelem ez mar jobb lesz.Likondottan hasfájásos babáknak van csinálva kevesebb laktozt tartalmaz..délután kétszer kapott tejcsit utana mikor tapszert ujra mindig görcsöl..nem tudom érdemes e ezzel kinlasztani mert mar mindent bevetetten hogy legyen tejcsi de ha ő nem szopizik hiába szívom mellszívóval nem nő a mennyiség :(( napi 1-2 etkezes jon ki igy is csak :((

Megyek hatha tudok aludni kicsit :)

Puszi mindenkinek :))

Évi

2014. jún. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7936/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Évi, Ádám gyönyörű!!! Hogy van a pocakja?

Kriszti, mikor mész a dokidhoz a petevezetőd miatt? Én hiszek a 4-es kezelésben és igenis lesz kisbabánk spontán! :)

Livi, örülök hogy minden rendben volt!

Klaudia, csak ügyesen a szülésnél, hamarosan a kezedben tarthatod Fannit!!! :)

Vica, hogy vagytok? Hogy bírjátok a nagy hőleesést?

Lilla, hogy telik a pihenős hónapod? Mikorra nem várod?

Én túl vagyok a peteérésen elvileg, egész hétvégén fájdogált a hasam. Holnap megyünk az oviba megbeszélni a szeptemberi kezdést, tiszta izgatott vagyok! :)

Szép hetet Csajok!

Lia

2014. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7937/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)

Lia tudod nekem is a 4-es kezeléssel sikerült spontán Ádám :))

En el vok keseredve :(( nagyon megy a hasa még mindig :(( ma kaptunk pregomint tejmentes tapszert mert valószínű hogy tejerzekeny :((((

Nagyon rossz érzés hogy egy ilyen kis ártatlan baba és ezzel kell szenvedjen :(( annyira ment a pocija hogy a szőnyeg es a ruhám os olyan lett :((((

Évi

2014. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7938/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok itt Vica :)

Lia, köszi jól bírjuk, bár az éjszakai vihar nem hagyott se engem se őt aludni, egész éjjel fent volt szegény, viszont nappal többet aludt kis drága :)))

Nagyon drukkolok hogy sikerüljön neked is, hajrá hajrá!


Lívikém hogy vagy a műtét óta, minden oké? Kicciri, Kriszt nálatok mi újság? Friss kismamink I ?


Évi, nagyon sajnálom Ádámot, de bízzunk benne hogy az új tápszer jobb lesz, én laktózérzékeny vagyok, fájdalmas, hát még egy pici babának...

2014. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7939/9202 anonim ***** válasza:
78%

Én mar lanyok teljesen készen vok :((

Jó anyukanak lenni de az én idegeimmehezen bírják ezt a sok aggódást :((( miert nem mehet nekem semmi se könnyen??!az egész terhesseg nehéz volt :( nem érdekel de legalabb a fiamnak ne lenne semmi baja :((( mit nem tettem meg hogy ennyit szenved???:((((( legszívesebben most bevennek vmi nyugtatót mert felek bedepizek :(((

Remelem legalabb ez a tapszr segit... Sajnos ez meg nem nagyon ízlik neki :(((( nem eszik annyit mint a tobbiből :((

Nem könnyű az anyai élet de bízom benne lesz ez szebb is!!!!!

Évi ;,(((((

2014. júl. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7940/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi annyira sajnalom a kis Adamot!:((Nem lehet valamit tenni??Szegenykem :((

Livi szupi h.minden ok.volt a mutetkor!Utana en is tokre orultem h.minden jo :))jo erzes :)

Lia hat igen meg nem kertem idopontot pedig az ideg felemeszt.Sztem felek megtudni...megbizonyosodni...felek h.ki kell venni...nagyon.De kerek idopontot es megyek megnezetem.:(((

Lilla koszi akkor Vitaltrend....te milyen mennyiseget rendeltel?Mert 3 fele van...ird mar meg legyszi!meg h.mennyi folsavval vagy hogy cuzammen hogy szeded!Koszonom!!!!

Mondenkit imadok Csajok!Rohanok keszulni a munkaba

<3<3<3

2014. júl. 1. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!