Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7891/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönjük :)) szépen növekszik :) 600g-ot hízott 3het alatt :))

Mostmár jók az 56-os rucik :))

Emeremcia szép pocakod van :))

Klau merre vagy??Lehet babazol mar??

Évi

2014. jún. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7892/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

SZilvus koszonjuk a sok sok drukkot rank fer!:) Mar jo reg elkezdtuk a kerdest es meg mindig nem sikerult ez neha kicsit elkeserit de hat menni kell tovabb!Soha nem adom fel!:)Lilikenek es neked is hatalmas cuppanosat kuldok :)<3

Evikem Adam gyonyoru igazi pasi ahogy alszik biztos azt almodta hogy meccset nez vagy gondolkodik :)) ahogy az arcoskajan tartja a kezet!!:)hat igazi pasi!:))<3

Huuu a takaro nagyon edes hogy ilyen szep szine van es rajta a baranykak!en is ilyet akarok!barisat :) ez alvashoz annyira cuki!:)

Emerenciam nagyon nagyon szep a pocakod :-D koszonjuk a pocakfotot!pusszantas nektek!:)<3

Tenyleg Klau is igert pocakfotot...lehet h.mar a Kicsirol kuld kepet legkozelebb??:-)nagyon csond van...:-)

Vica en is azt akarom h.mellettem legyen majd a babank!:)Irni fogom az eredmenyeket csak tgnap is shopping egy baratnommel...haza...rakott karfiol...mosogatas...pakolas...zuhi...szerelmeskedes...(most van peteeresem)...aztan KO :-D kozbe probalom nezni a meccseket is neha csak ugy h.uvolt a tv h.kihalljam a konyhaba es rohanok be ha van vmi :-D szoval megirom :)

Lia sajnalom h.megjott es a franya fejfajast :/ kitartas!!!:)

Lilla most akkor mit csinaltok mi a kovetkezo snitt?

Amugy gondolkodom h.elmenjunk-e a Sote Aro-ba/ra ...vajon ha elmegyunk elfogadjak ott a verveteleimet vagy ujra kell szerinted csinalni???Vagy egyaltalan ott mit csinalnak velunk?Paromnak sperma vizsgalat OK de velem mit kezdenek?mar az egvilagon mindenen tul vagyok sztem...

Mindenkinek puszi Csajok!Legyen szepseges napotok!:)<3

I.-kem mar csak egy nap :-))))<3<3<3

2014. jún. 17. 08:04
 7893/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

I!!! na mivaaan, tördeltem a kezem egész délután! Ugye minden oké??

Krisztike csak szorgoskodjatok 2 meccs között!:-D Mi is csak szorgoskodunk, pihizek, nincs gyógyszer, se vérvétel, se UH :-)) És azt hiszem 2 cikluson keresztül ez így is marad. Ha elmentek a SOTE ARO-ra, akkor a saját vérvételük kell majd nekik :( Szóval újra és egy komplett andrológiai(nem csak sperma)vizsgálat a SOTE-n a férjednek. Nekünk Kopa csinálta. Hogy mit tudnak csinálni? Hát végig csinálják a protokollt: időzített ciklusok, inszemek, majd lombik...:)Ennyi tömören:)

Klau nagyon csendben van, szerintem legközelebb baba fotoval jön :-)) <3.

puszi Csajok Mindenkinek!!

2014. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7894/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irsziiii várunk :D
2014. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7895/9202 A kérdező kommentje:

TSH:1,29

FSH:5,95

LH:4,62

Prolactin:129,0

Progesteron:1,0

Tesztoszteron:1,4

Ösztradiol:104,2


Glucose:4,7 mmol/L

60 perces glucose:6,3 mmol/L

120 perces glucose:6,3 mmol/L

Inzulin:15,6 mIU/L

Inzulin 60 perc 81,6 mIU/L

Inzulin 120 perc 84,8 mIU/L

D vitamin:55,9 nmol/L (ez hiany 50-75-ig elegtelen)

FT4:18,38 pmol/L

FT3:4,50 pmol/L

Anti-TPO: <10,0 IU/mL

Cortisol:131,0 nmol/L

Na bepotyogtem :)))

Lilla koszi a valaszt!Pihengess is csak nyugodtan!Rad fer most nagyon!:)

Csajok aki ert hozza Evi,Vica...mit szoltok az eredmenyekhez?

Irszikem milyen volt az ultrahang???:)))

2014. jún. 18. 20:55
 7896/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok; dobog a pici szíve!!!!!!!!!!!!! <3

Mérhetetlenül boldogok vagyunk! Olyan megható volt!!!!!!!!!!! Még mindig alig tudjuk elhinni!!!! :-)

Szabályos a szikhólyag; és gyönyörű a gyerek! Már ami látszik belőle :-) Apuka bejöhetett, nagyon jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek, voltunk megnézni hogy ki lesz a védőnőm; épp ott volt, úgyhogy megkaptam a kiskönyvem is, holnap megyek a terhes tanácsadásra vagy hová; a beutalóimért :-) Nagyon durva! Én; védőnőnél, mert terhes vagyok!!!!!!!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Már megvan hogy mikorra vagyok kiírva! :-) Tisza dili! :-)

Majd bemásolom a képet is, természetesen kaptunk; a héten mondjuk el a jövendőbeli nagyszülőknek :-) Olyan izgalmas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imádlak titeket; éreztem hogy nem vagyok egyedül :-))))))))))))))))

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindent köszönök! :-) Holnap van egy csomó intézni való; de igazából kitart a hét végéig :-) Puszillak titeket!!!!!!!!!!!

Megkérdeztük a dokit; az előzményeinre való tekintettel, és hogy a K. dr mikkel riogatott minket; azt mondta, ő egy egészséges embriót adott vissza, már dobog a kis szive is; nincs itt semmi gond; semmivel nem veszélyeztetettebb mint bármilyen gyerek :-)

Egy igazi kis terminátor! :-) Rocky! :-) Olyan izgi hogy pulzál bennem egy kis szívkezdemény!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))

És semmit sem érzek!!!!!!!!!!!! Kicsit a hasam; és kicsit a ci...im. Ennyi :-) Meg nem mondtam volna hogy terhes vagyok!!!!!!!!!!! Ugyanazokat érzem szinte, mint eddig bármelyik ciklus utolsó két hetében :-)

Évike, Emerencia, lassan el kell majd kezdenem nekem is foglalkozni a cukrommal (gyorsan....); majd segítetek???


Emerencia, csodagyönyörű a pocid! :-)

Millió puszila mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

2014. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7897/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja, igen; Irszi vagyok! Irszikének dobog a babucikája szívkezdeménye a pocikájában!!!!!!!!!!! :-))))))))))) Az enyémben! Az én babámé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))
2014. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7898/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gratulaaaaaaaaaa Irszi:)

Sokat gondoltam rád:)))

Én mondom az első tippet,okés?

Már ha nem haragszol,de ez a baba fiúcska lesz,egy kis herceg:))))

Sztem....

De legyen az amit szeretnél:)

Szilvi

2014. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7899/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszi kimondhatatlanul gratulálok! Gratulálok gratulálok gratulálok ♡♡♡vigyázz magatokra!

Természetesen mindenkinek drukkolok mindenféle helyzetben.

Nálunk most fagyos a helyzet.....sok minden történt.....leirok mindent ha mindenki megnyugodott. A baba téma az utolsó.

Millió puszi mindenkinek!

2014. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7900/9202 A kérdező kommentje:

De joooooo!!!:))Irszikem nagyon boldogsagos h.hallhattatok a szivdobogast!!:))Olyan aranyos ahogy orulsz!!:))))En is pont igy fogok ennyire :-D

Csodalatos hirrel jottel :))bizony a Te kisbabad es ott van a pocakodban es nehany honap es hatalmas pocakod lesz aztan pedig hipp-hopp babazol!:))<3

Nekem Szilvus az elso gondolatom lanyka volt :) hat vagy fiu vagy lany de harcos az biztos :)) a lanyok erosebbek :-D Irszikem latod nem erzel semmit pedig hogy vartuk hogy mi lesz es hogy meg az eg is hupilila lesz amikor teherbeesunk (en os igy kepzelem) aztan meg a nagy semmi :))de nem baj jobb ez igy mintha szenvednel es rosszul lennel!maradjon ilyen szep nyugodt problemamentes a terhesseged :)<3

Akkor most hany hetesek vagyunk Irszi????:)

Kiccirikem sajnalom a bajokat :-\ majd minden megoldodik!Majd irj ha elvonulnak a felhok!Kozhely de igaz h.a felhok mogott mindig sut a nap!:))

Puszi Mindenkinek!

Szilvus & Lili <3 :-*

2014. jún. 19. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!