Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7881/9202 A kérdező kommentje:
Szoasztok Csajok!Elovastam mindent :) most azt se tudom ki mit irt olyan sok volt :) reg voltam mar mert most VB lazban egunk :-D ez nagyon szeretem:)
2014. jún. 16. 07:07
 7882/9202 A kérdező kommentje:

Szoval :) meg vannak nekem is au eredmenyek csak a liszterzekenyseg nem az majd het vege fele lesz meg.Majd leirom igere.Fogalmam sincs mi mit jelent.24.-en megyek vissza az endodokihoz.Juj mar hianyoztatok :)<3

Szepek vagytok!Vica Csabika kepe nagyon edes es jo lett a hajad is a ppocakod pedig szepen gombolyodik!Lilla jok a golyak :-D hozzad os eljon meglatod!;)Sajnalom a mostani inszemet :( de jol teszed h.pihensz!!!drukkolok!!Lia neked is meg lesz most a baba olyan sokmindent teszel erte ugyi vagy!:)kivancsi vagyok majd nekem is mit talal ki a doki...

Evikem Adamnak puszi a kos pocojara ne fajjon neki!<3

Irszikem akkor suerdan hallhatod azt amire eddig vartunk es szoritottuk a kezed ne fel most se engedjuk el!!:)jaj ha majd irod h.milyen volt en ugy fogok sirni az oromtol :)) a kis elet benned boldogan fejlodik!!:)ugy orulok nektek Kismama!:)))Mimdenkit imadok Csajok!!!megyek keszulodni puszikak!!:)<3<3<3

2014. jún. 16. 07:20
 7883/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Nagyon szépek a babák és a pocaklakók is:))Folyamatosan olvaslak benneteket,cska irni nem mindig tudok Lilitől....

Irszi!

Az elejétől velem voltál és most én is veled leszek és fogom a kezed:)))

Nagyon boldog vagyok és veled együtt örülök!!!!!

Krisztikém!Most már te jössz,várom hogy végre te is ird hogy pozi az a fránya teszt:)))

Drukkolok minden leendő kismamának és kitartást kivánok a babázóknak:))

Szilvi

2014. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7884/9202 anonim ***** válasza:
57%

Voltunk férjem anyukájánál és Ádám Neha de csak néha megmutatta tud ő ám aludni :))) hihi [link]

Évi

2014. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7885/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na sikerült a homályos kepet feltenni :( ez jobb :)

[link]

2014. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7886/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok

Irszi, én is szorítom nagyon a kezed és még fogom is vagy 33-34 hétig. :)

Lilla, én is fél Bromot szedek esténként. Nagyon jó ez a gólyás kép, mikor otthon voltam én is láttam párat, remélem idén mindenkihez odaérnek!

Kriszti, mi is VB lázban égünk :)

Évi, Ádám gyönyörű hajas baba, milyen szép nyugodtan alszik. Jaj de babáznék már én is újra, imádom az illatukat! :)

Vica, mentek majd 3d-s ultrahangra Csabikával?

Nekem megjött még pénteken, új ciklus új remény, bár azért gondolom sajnos eltart pár hónapig, hogy helyrebillenjenek az értékeim. Újra elkezdtem szedni a méhpempőt is, újra durva fejfájást okoz, de talán pár nap múlva már jobb lesz és most tuti nem tartok 30 nap szünetet mert ezt nem fogom még egyszer végigcsinálni, semmilyen gyógyszer nem segít, csak fáj megállás nélkül :(

Lia

2014. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7887/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vica :)

Lia megyünk majd még egyszer a 30. héten én 5D-re szeretnék :)))

Kriszti milyen dolgokat néztek, esetleg ha van idő bepötyöghetnél egy két dolgot, LH, FSH, TSH, tesztoszteron, progeszteron vagy miket néztek most neked, esetleg terhelést is?

Ádám nagyon szép kisfiú :))))))

2014. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7888/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%

Sziasztok lánykák. Vica nem is értem nálad ezt a cukor terhelést... ha tudják h cukorbeteg vagy minek küldtek el??? na mindegy még jó h nem lett bajotok. Bár én azt sem értem hogy hogy engedik szedni a metet itt nekem azt mondták h 12. hét után tilos ha diéta nem elég akkor inzulin. de ezek szerint ezt is kórháza válogatja. De nagyon szép a pocakod :D I-ke annyira örülök Nektek! Biztos minden a legnagyobb rendbe lesz!!! NEm kell hányni nekem egy fia terhestünetem nem volt! Bár nem mondom hogy nem paráztam minden nap minden percében de te NE tedd! Minden OK lesz veletek! :D Krisztike neked szurkolok továbbra is :D Mi is focilázban égünk :D Bár apa jobban mint én :/ Évi gyönyörű a kisfiad! Vica hogy álltok a gyerekszobával? Hozzánk hétvégén jön a festő. Milyen lesz? ÉS akkor egy réges régen ígért pocakfotó:

[link]

itt már azért látszik is valami :D 28h3n - 3kg a kiinduláshoz képest. Martinka kb 1,5-2 héttel nagyobb a koránál, a cukrom a 160ch val még mindig jó. hála égnek:D

2014. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7889/9202 anonim ***** válasza:
57%

Emerencia nagyon szép a pocakod :))

Én se értem a terhelésem, de már nem is agyalok rajta. Addig vagyok nyugodt, míg szedem a metet. Most már nem is szeretnék változtatni ezen, hálisten nem is kell.Semmi bajt nem okoz, csak sok doki még nem meri ezt vállalni, de ha nem szedem, több gondom lenne.

Külön gyerekszobánk egyenlőre nem lesz, itt fog velünk aludni egy szobába, így leszünk nyugodtak. Júliusba tervezzük a vásárlást, és augusztus végére szeretnék mindennel elkészülni :) Onnantól bármikor jöhet, mert augusztus 23-án lesz 36 hetes :)))

Vica

2014. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7890/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Évi imádom Ádámot annyira édes:-)

Lia sajnálom :(

2014. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!