Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7851/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jah és a babaszafariba kinéztem a babakocsit, egy kézzel toltam, rettentő könnyű volt és nagyon szupi, pont akkora kereke van ami nekem tetszik.

Bemutatom milyen az interneten, és milyen más szine van élőben:))

Ilyen az interneten

[link]

Ilyen élőben

[link]

[link]

[link]

:))))

2014. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7852/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica cuki Dinnyéd van :)))

Nagyon tetszik az a szett :)) na es az a babakocsi is gyönyörű :) nekunk is barna van:)

Évi

2014. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7853/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi igen, szedem a merckformint és pont ehhez van beállítva szépen a diéta, nem lett volna szabad cukrot inni :(
2014. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7854/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen ez a cukor egy rossz dolog :(( Marmint hogy megitatjak velünk...mikor tudjak hogy amugy se vagyunk rendbe...kivancsi leszek a 6 hetes kontrollon nekem mennyi lesz :))

Évi

2014. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7855/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó reggelt Lányok!

Vicus odavagyok a tappancsos pólódért:) Nagyon szép dolgokat vettél Csabikának is :)

Krisztikém kíváncsi vagyok az eredményeidre majd, és Liáéra is. Kiokoskodjuk majd. :-D Lisztérzékenységet is néztek? Miért? Ugye nem mozogtál a vérvételek között? Mert biztos mondta nővérke, hogy addig el lehet menni sétálni, olyan szép a Szent István park:))) Nekem ezt mondta:)Évikém örülök kicsi Ádámunkkal minden rendben, és gyarapodik szépen:)

I! írjál kérlek szépen hogy vagy mit érzel stb.stb....<3

Emerencia, Klau vigyázzatok magatokra. <3

Én ma a 28.cn-on vagyok, és 1-2 napom van a nemvártig.

Szúrkálásokat érzek a hasamban már, szóval készül(valami).

Puszi Csajok Mindenkinek szép hétvégét nektek!!

Mi utazunk Balatonra olyan jó lesz :)

2014. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7856/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla :)) irigykedem :((((( en is menni akarok de nem lesz rá pénz :(( pedig úgy mennék...na de majd jövőre..szoritok hogy az a készülődés egy jó jel legyen :))))))))

Vegre többet szopizik Ádám :) még mindig nem eleg de mar kicsit több :)))

Évi

2014. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7857/9202 anonim ***** válasza:
57%

4-dik napi vérvételem:


-cukor 0': 3,4 mmol/L

30': 4,5 mmol/L

60': 2,8 mmol/L

90': 2,9 mmol/L

120': 2,6 mmol/L

-inzulin 0': 5,9 mIU/L

30': 51,0 mIU/L

60': 47,4 mIU/L

90': 35,6 mIU/L

120': 24,8 mIU/L

Homa index: 0,89

TSH: 2,25 mIU/l

FT4: 18,06 pmol/l

FT3: 4,59 pmol/L

D vitamin: 54,6 nmol/l

FSH: 7,9 IU/L

LH: 11,1 IU/L

Prolactin: 533,3 mIU/l

Ösztradiol: 160,8 pmol/l

Tesztoszteron: 2,080 nmol/l

Anti-müllerian hormon: 12,4 ng/ml

SHBG: 85,3 nmol/l

DHEA-S: 5,9 umol/l

Anti-TPO: 232,0 IU/mL


Nekem rengeteget böktek azon a héten, mikor hazaértem, mert a hölgy aki a terhelést csinálta, már előtte szólt telefonon, hogy csak akkor terhel meg, ha hozok egy éhgyomori cukor eredményt ami nem régebbi egy hétnél, mert ha esetleg az éhgyomori már alapból magas, akkor nem terhelhet. Ezért nem is értem, hogy Vica neked miért csinálták meg, szerintem nagyot hibáztak. Én utálom a vérvételeket, de ez a hölgy, aki tőlem vette nagyon jól csinálta, semmit nem éreztem és már rögtön az elején elmagyarázta, hogy nem annak kell fájnia, ahogy ő veszi, hanem annak ahogy utána magamnak nyomom. Mert hogy általában mondják, hogy nyomjuk 5 percig és mi nyomjuk is egy kicsit, majd észrevesszük, hogy elállt a vérzés és abbahagyjuk. Ő elmondta, hogy a véralvadási idő az az 5 perc és emiatt kell nyomni és ha 5 percig erősen nyomjuk nyújtott karral, akkor nem lesz csúnya, nem lesz véraláfutásos, vagy zöld. Én este még külön lejegeltem a karjaimat, de másnapra már csak egy pici pötty látszódott, ahol a tű átbökött.

Én még gondolkozom, hogy mit mozogjak, de szobabicózni mindenképpen fogok én is, meg lehet kipróbálok valamit Béres Alexadrától vagy a Rubint Rékától. Amikor meg jó idő van, akkor kimegyek kicsit görkorizni, mint pl. most mindjárt, a kisfiam Bendi nagyon gyorsan bicózik, gyalog már úgy is mindig lemaradok. :)

Ma elkezdtem a diétát, azt hiszem el fog tartani egy darabig mire belerázódok. :) Vettem a hétvégén rizslisztet, de nem tudom, hogy most ezt használhatom-e fehér liszt helyett vagy nem. Ti milyen pékárut esztek? Mi szoktunk itthon kenyeret sütni, de fehér liszteset és nem tudom mivel helyettesítsem, amitől hasonló lenne. Tudnátok ajánlani valami jó kenyeret?

Vica, nagyon jó ruhákat vettél, az abszolút kedvencem a tappancsos! :) És Csabika szettje is nagyon aranyos.

Lilla, én is irigykedem, imádom a Balatont, de sajnos olyan ritkán jutok oda fürdeni. És persze irigykedem mindenkire aki otthon van a kánikulában! :) Ugyan most nálunk is szép idő van, remélem végre a nyár is hasonló lesz.

Évi, Ádám nem bukja jobban a tejet, mint a tápot? Nekünk a tej sugárban jött vissza, meg nem is volt elég a tejem, úgyhogy összesen 6 hétig tudtam úgy ahogy szoptatni, utána már csak a táp volt.

Lia

2014. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7858/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Lia évi vok

Nah szóval a cukor és inzulin se jó :( a cukor nem mehetne ehgyomri értek alá szóval nálad is fent áll az inzulin rezisztencia..Fsh lh sincs jó aranyba mert 1:1nek vagy közel hasonlónak kene lennie...a prolaktin a laborokba különböző értékbe vannak de az enyém szerint ez normál értek csak közelít a felsőhoz de nekem ilyenre nem adtak gyógyszert...

A kenyér nekem teljes kiorlesu a közeli boltba találta apum :) amugy mikor sütöttem megvettem a kiló faló kenyér lisztet es azt csinaltam :) elég finom :)) remelem tudtam segíteni

A tejcsit is sűrítem mert az is visszajönne...:((( de mar lényegesen kevesebbet bukik :)) fejem géppel ameddig megy :) néha rakap ő is akkor kicsit több tejcsi van :)

Este megint nem nagyon aludtunk :(((

Hogy vagytok ebbe a melegbe???

Én nehezen bírom :(( Ádám is bodyba van :))

Évi

2014. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7859/9202 anonim ***** válasza:
57%

Most nézem hogy az Anti tpo se jó :(( jól látom????

Majd nézd meg a papíron a fererenciat es ha nem jó akkor ez a Hasimoto...autoimmun pajzsmirigy betegség..nőveremnek is ez van..lehet most terhesseg utan nekem is lesz doktornő mondta :((

Évi

2014. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7860/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, elmehetnél endokrinológusnak! :) Sajnos tényleg hashimotom van, a doki azt mondta, hogy valószínű a szülés váltotta ki belőlem ezt és ennek következménye a pajzsmirigy alul működésem, ami szerencsére még nem olyan vészes, de szedek már rá gyógyszert és a prolaktinra is kaptam, 4 hét múlva kell kontroll vérvételre mennem ezek miatt, hogy hogy változnak a gyógyszer hatására. Ez mondjuk az itteni egészségügyben egy komoly feladat lesz, hogy kiharcoljam a vérvételt. Az ir-re és a pco-ra egyelőre én nem kaptam gyógyszert, azt mondta az orvos, hogy diéta mozgás és inofolic legyen első körben, mert hogy elég vékony vagyok és nem szeretné ha véletlenül fogynék, inkább próbáljak izmosodni és ha máshogy nem megy, akkor majd jön a gyógyszer. Neked a hármas kezelés elkezdésétől mennyi idő után sikerült Ádám? Én most végre újra bizakodom! :)

Lia

2014. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!