Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7831/9202 anonim ***** válasza:
51%

Húú Irszikém nagyon örülök a terhességednek! Én csak a 7. héten kezdtem érezni émelygéseket, pici szédülést, néha szagundort, főleg a pörkölt alapú ételektől. Hányni egyszer se hánytam. Az a lényeg hogy nem görcsölsz. Meglátod csak úgy repül majd az idő :)))

Kedves utolsó, sajnálom a vetélésed, tudom milyen ez, nekem volt 8 hetes is, utána fél év pihit kellett tartani mert műtéttel fejezték be, és a vetélés után 9 hónapra rá lettem újra terhes, addig beleadtam mindent a fogyásba, merckformint szedtem, nyomattam a diétát. Sajn a következő is elment ő a 22. héten, őt fertőzés miatt vesztettük el. Én is Pcos vagyok, milyen kezelést tartasz? A fogyás azért nem megy mert nem jó a kezelésed, szedsz merckformint? tartod az előírt diétát? mozogsz valamit? Sajnos nekem azt mondták hogy nem elég teherbeesni, meg is kell tudni tartani, és elengedhetetlen hozzá ez a 3-as kezelés. Ha bármiben tudok, szívesen segítek!

Szerettem volna nektek videóra venni ahogy pörög a pocakomba Csabika, de amint tudja hogy felvenném leáll :)))))))) Ma éjjel hatalmas vircsaftot csapott, össze vissza pörgött, forgott, rúgott, járt keze lába, alig tudtam picit lenyugtatni:))))Reggel folytatta, és szerintem éreztem őt csuklani, mert egy ideig ritmusosan lüktetett :))

Holnap cukor terhelés, jövőhét csütörtökön pedig UH. Kiváncsi vagyok a méreteire, súlyára, azt olvastam kb 30 cm lehet és akár már 700 gramm is, és akkora mint egy szép 30 cm-es padlizsán :))))

Vica

2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7832/9202 anonim ***** válasza:
51%
Nem kelle aemmit szednem meforal 1000 szedtem de en nem birtam sot hizikonyabb lettem .cisztak voltak a petefeszkeimen de azokaz leszivtak azota nincs cisztam a hormonjaim is rendben vannak.mozogni mozgok bat nem futasra vagy kondizasra kell gondolni.jarok takaritqni van egy nagy kertunk es sok allatunk ugy hogy a mozgas meg van.
2014. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7833/9202 anonim ***** válasza:
51%

Vica bizony hogy repül az idő :) testvérem mikor kima volt azt mkndtam sose szül meg :) erre most hogy en voltam csak ugy repült :) nemrég raktam fel a tesztet es mar a kezembe van :)

Igen a pcosnal fontos a dieta foleg a terhesseg alatt..ajajj en mar csak tudom..alig vártam lerakjam az inzulint :))

Nem is hoányzik az a sok szuri :) most csak a clexanvan meg 4 hetig :))

Kepzeljetek most estére 37,2 lett a hőm :(( mar pár napja éreztem hogy fentebb van foleg hogy en a 36ot is ritkán értem el...remelem nem a vesem lesz mert bent a kórházba volt benne oxalat kristály :(( de ezzel se foglalkoztak..most meg eléggé csip is...na de nem tudom hogy ezért vagy azert hogy ugye leszoktam attól hogy meg jott es most ugye a csaszar óta meg van..a sebem eleg szep...vagy a fáradtság????

Évi

2014. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7834/9202 anonim ***** válasza:
51%

Kedves válaszoló, őszintén sajnálom ami veled történt. Nagy fájdalom ez; sajnos többen tudjuk.

Írj kérlek egy becenevet, hogy tudjunk hogyan szólítani!

Évike, csapj az asztalra! Lehet hogy az idegességtől ment fel a hőd; nem?

Vica, biztosan édes a kis ringlispir Csabikátok!:-)

Ez a hármas kezelés annyiban érdekelne, hogy ügye én is Merckforminos vagyok, és nem tartom pontosan a diétát (elvileg nem kell diétáznom; én cirkuszoltam ki egy diétát), de nagyon figyelek az adagokra, és az időbeli elosztásra. CSak nem méregetek. De lehet hogy el kellene kezdeni........

Arra gondoltam, hogy megmérném a cukromat itthon evés után; de fél órával ; majd egy órával kell? Van értelme? Nekem a terheléses rossz "csak".

ÉS mi van a mozgással? Ilyenkor nem is lehet; csak a 12. hét után. Elég a napi rutin?


Képzeljétek, volt velem egy lány a vérvételen, ő is terhes lett, cseréltünk telefonszámot. Aznap már vérezgetett; aztán erősödött neki, és sajnos elhalt a terhessége. Esik a hcg; durván. Szörnyű!

Nálam egyenlőre semmi szerencsére; de most persze még jobban be vagyok to......lva. Minden redben lesz :-) MAgamat is nyugtatom :-)

I.

2014. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7835/9202 Emerencia76 ***** válasza:
51%
Sziasztok kislanyom! Egi meli csoda a babatok! Gratulalok!!! Es I neked is nagyin nagy gratula!!!! Ne idegeskedj mindn oki lesz!!! :-D Vica neked higy hogy csinalnak terhelestvha cukorbeteg vagy??? Nem ertem. Nekem nem csunalnak bar en minden heten jarok diabetologiara meg reggeku vagy ebed utani vv re plusz vizelet vizsgalatra. Inzulinis vagy? Krisztike neked kitartast es nagyon szoritok neked tovabbra is! Nalunk minden ok. 27 het kezdodik holnap. Ficankol. Meg mindug -4 kg tartok. Szegyenlos a kisfiunk sajna nem mutatja meg a pofijat pedug voltunk 4 d is... :-( ja es valszeg csaszar lesz ... harantba fekszik meg mindig es a doki azt mondta h ah elozmenyek miatt szerjnte jobb lenne egy programozott csaszar. Hat mindegy... ha ezen mulik h egeszsegesen a kezembe terthassam hat legyen. Ja es mar 1150 g :-D
2014. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7836/9202 anonim ***** válasza:
51%

Mi holnap visszarepülünk és hétfővel tervezem, hogy nekiállok a diétának és a mozgásnak. Egyelőre eléggé tartok tőle, a szénhidrát számolgatásba még bele kell mélyülnöm kicsit. Ha nem lenne gond, akkor majd menet közben kérdeznék, nagyon köszi Évi, Vica. Ti mit sportoltatok?

Kriszti, remélem hogy idővel tényleg mindannyian babásodni fogunk! :) Miket néznek Neked a vérből? Én is ebben a ciklusban voltam, ha gondolod beírom majd az én eredményeimet.

Szedtetek már inofolicot? Nekem most ezt javasolta az endodoki, viszont azt mondta, hogy szedhetem úgy is, hogy megveszem a két külön összetevőjét, az inozitolt a vitaltrend.hu-ról és patikából a folsavat, töredékébe kerül csak és ugyan az a hatása. Ha esetleg ezt már írtátok, akkor bocs hogy újra beírtam, de nagyon sok jót mondott róla az orvos és nem mindegy az ára.

Meli, Fecus csodaszép kisbaba!

Lilla, remélem csak azért nem mutatja még, mert korai volt, drukkolok nagyon!

Évi, mennyire hasfájós Ádi? Nekem szintén pocifájós volt a fiam, sajnos ez elég gyakori. Mi a Colief cseppet használtuk, ezt angliában receptre írják ilyen esetben, azóta már itthon is lehet kapni, nagyon tudom ajánlani. Sajnos nagyon drága, de nekünk tényleg szinte az első pillanattól használt. Ez egy enzim, ami kezdetben még nincs a pocijukban, így mesterségesen visszük be, és ezáltal le tudják fájás nélkül bontani a tejet!

Talán nem leszel beteg, de próbálj meg minden házi gyógymódot arra, hogy lemenjen a hőd. Ha holnap is magasabb lesz, lehet érdemes lenne a háziorvossal beszélned, nehogy tényleg a veséd miatt legyen.

Kedves válaszoló, én is nagyon sajnálom ami veled történt! :(

Irszi, minden rendben lesz, nem lehet másképp, nagyon erős babád van, felébredt a fagyasztásból és Veletek maradt, egy kis túlélő! Nagyon várom már az első terhes ultrahang képed!

Lia

2014. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7837/9202 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok!!!


Huhh mennyi minden történt míg nem tudtam feljonni.

Irszi én olyan.boldogan olvastam.soraidat... jól írtad minden rendbe lesz.

az. a pici baba veled van már...nem hagy magadra :) Engem avval nyugtattak anno h.bízni kell a baba erejében. Mivel ott van élni akar...ugyh.küzdeni fog :)

nyugi :)

Évi lejjebb ment már a hőd???

.Meli h.vagy???

Lilla még egy pici türelem :)

Én túlvok az első NST-n. Naon jó volt :D

Bár Fannim naon nem akart kb 5p ig meg sem mozdulni...a drágámmal már nevettunk:) előtte kitombolta magát a kiscsaj. De a vége felé beindult. Jo lett az eredmény.

de a vérnyomásom szörnyű :/ 150/100 at mértek ugyh.most gyógyszert szedek rá...

remélem nem lesz emiatt császár... :(

2014. jún. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7838/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vera vagyok aki nem reg irt.a doki irt fel nekem utrogestant vagy mit meg duphastont ha megint pozitiv lesz a teszt akkor ne menjen el.azt mondta egy vetelestol mar veszelyeztett leszek a kovetkezonel es kell az elovigyazatossag.szedem meg most is az elevitet azt mondta hogy felkesziti megjobban a mehemet meg folsavat is ajanlott meg omega zsirokat.ha bemegyek a gyogyszertarbq es mondom hogy omega 3 zsir tablettat kerek nemvdognak hulyenek nezni???
2014. jún. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7839/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok! <3 :-)

Juj de jó gyarapodik a kis csapat:) Vera fel a fejjel, sajnálom :( Omega 3 és 6 pótlására a legjobb a tiszta lenmagolaj, naponta két kis kávéskanál reggel- este..)(orvos mondta) Én is szedem.:)

Lia drága vagy nagyon köszönöm, én is ki akartam próbálni az Inofolicot, most az jött volna, de kicsit sokalltam az árát. Megnéztem a vitaltrendet, és nagyon jó áron van inozitol por! (100 g 2490,-)Onnan rendelek akkor én is:)Az Inofolicban 2000mg inozitol van (gondolom ez mikrogramm) Az vajon mennyi lehet a tiszta inozitol porból? Úgy értem hogy fél kiskanálnyi vagy több? Még azt kell kideríteni. Ha valakinek van ötlete szóljon.:))

Irszikém ne gondolj szörnyűségekre!!!! A babád meg fogod szülni 8 és fél hónap múlva! Ennyi ne agyalj. Az otthoni méregetés jó ötlet! Nekem csinált endokrinologus úgy is terhelést, hogy nem a cukorszirupot ittam meg, hanem azt ettem reggelire amit szoktam, illetve azt kellett volna. de én direkt bekajáltam mogyorókrémes croissant, csoki, sajtos pogi, ez leküldtem egy agyoncukrozott tejeskávéval:)! Ezektől a sz.roktól sem lett rossz az eredményem. A cukorsziruptól viszont kicsit igen.

Vicus remélem sikerül Csabikát levideóznod nekünk:)

Sajnos az én tesztem ma is negatív:( Na mindegy ez van. Kezdek megbarátkozni a lombik gondolatával, de szerintem a 6 inszemet végig kell járnunk a Sote-n. Ez volt a 3.

Puszi drága kismamák, anyukák és kisbabák, és leendő kismamák :-))))

2014. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7840/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Közben megnéztem, írja az adagolást is:), és kis mérőkanál szettet is lehet rendelni tőlük az sem drága, ha jól emlékszem 380,-

100 g inozitol 50 adagra elég, ha az inofolicot vesszük alapul, mert abban 2000mg van az ugye 2 gramm:) Rendelek is gyorsan 200 g-ot :-)

2014. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!