Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7801/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau szoritok hogy minden rendbe legyen...tudod azaz érdekes en is a koldokzsinor miatt féltem es a záron kiderült egyszer ra volt tekeredve :( senki nem mkndta el csaszar utan se....

Vki tenyleg nem tud vmit Meliről????Nekem nagyon furcsa hogy nem jelentkezik :(((

Teszt??????

Évi

2014. jún. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7802/9202 anonim ***** válasza:
57%

Melivel minden okés,csak gondolom ideje nem engedi...A pici mellett még ott a két nagy neki...mint nekem,baromi sok és fárasztó igy...

De ma felhivom és érdeklődök:)

Irsziiiiiiii!!!Teszt?

Szilvi

2014. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7803/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Edeseim!Jajj most jutok ide

Szilvus tudod hogy <3<3<3<3 :-)

Evike ez a kep amit kuldtel hat olyan edesk vagytok

2014. jún. 3. 08:54
 7804/9202 A kérdező kommentje:

...egyutt megzabalni valo a kicsi es te megsugarzo Anyuka vagy!:))<3

Vica nagyon szep a pocakod!!Kinovod lassan az osszes ruhat :-D:-) <3Jaj Istenem hogy vartuk ezt!!:))

Klau kitartas!;)Minden jo lesz!!<3

Kicciri mi a helyzet?lesz koltozes?szedjed a mehpempot ugyesen!!te leszel a mehpempos kismamank!:)<3

Tenyleg Csajok!I-kem!!Erosodnek a csikok???Irj valamit!Nagyon varjuk latod!Ez azert van mert nagyon drukkolunk!!Izgulunk erted!:)<3

Lilllllla???mi a helyzet?hanyadik napon is vagy?Legyen a teszted pozitiv!!:))Erzel vmi kulonlegeset?:)az se baj ha nem csak legyen baba a vege.<3

Nekem sztem meg og jonni ugye ahogy szokott tegnap erztem egy darabig a megjon erzest...:-\ ahogy szamolgatom kb.holnap jon meg.Jo lenne ha nem kinlodna es meg os jonne a vervetelek miatt.De ha nem az se baj csak akkor legyek babas ugye :-D ...aztan belelog a kezem a bilibe.:O

Drukkolunk I-ke es Lilla irjatok!

Szilvusom ha tudsz valamit elveszett Melikenkrol akkor ird meg legyszi!Remelem jol vannakv:))<3

Pusszantas Mindenkinek!

Bea neked is!:))<3

2014. jún. 3. 09:05
 7805/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Krisztikém olyan jó lenne ha nem jönne meg neked mégsem persze baba miatt.:)

Évi mi újság? van már tejci rendesen?

Hogy telik egy nap a babával?

Elhiszem hogy para a köldökzsinór téma , én is biztos félni fogok ettől. Annyi rosszat hall az ember, de Klau ne félj minden rendben lesz.

Én 11. dpo-n vagyok ma és még nem teszteltem !! Kibírtam :), pedig van 10-es tesztem.:)

Talán holnap..

Puszi Csajok

2014. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7806/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj nagyon drukkolok nektek csajok! Én pénteken megyek cukorterhelésre, nem tudom mire számítsak, eleve diabéteszes vagyok.

Évi neked mennyi volt a cukrod a 24-26 hetes terhelésen?

Vica 24+3 :))

2014. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7807/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)

Szilvi örülök hogy írtál Meliről :) elhiszem hogy nem könnyű mert nekem eggyel is nehéz..kicsit hasfajos es sokat bukik Ádám :( ma voltunk a doktornőnél ....a legzesfigyelo is jelzett mar be..azt mondta valószínű a reflux miatt..nagyon aggódok,rossz ezaz érzés...most kapunk sűrítőt és hatha azzal jobb..

Vica nekem a 16. Heten volt es akkor lett 8-as :(

Évi

2014. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7808/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi úgy emlékszem neked többször is gond volt a cukorral igaz? Nem csak a terheléseknél. A lényeg hogy Ádám jól van :)

Kriszti én drukkolok neked hogy ne jöjjön meg!

Jajj most már kell egy pozitív teszt!!! Irszi mi újság???

Vica

2014. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7809/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen én itthon mértem mindig...9. Hete kiugrott 9-re a cukrom..utana szépen diétával rendbe volt a 26.hetig. Utana lettem inzulinos...

Ma voltunk a doktornőnél Ádámmal..valószínű refluxos de azt mondta ha a legzesfigyelo besipol ujra akkor ki kell vizsgálni :(( felek nagyon :(

Evi

2014. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7810/9202 anonim ***** válasza:
80%

[link]


TERHES VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))


Bocsánat, de nem volt erőm tegnap írni; ma is úgy esek be az ágyba!

Hát, nem így képzeltem! Azt hittem, egész nap csak pihizek majd! :-) Na persze................

Szuper a hcg és szuper a progeszteron is; egy szép stabil terhesség; bő két hét múlva ultrahang! :-)))))))))))))))

Lányok, alig hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Járok dolgozni, a múlt héten (beülti után egy hetet voltam otthon, az óta dolgozom) is voltam. Muszáj, a pénz nagy úr....................

Olyan hihetetlen!:-))))))))))) Nem is tudok mit írni.... szeretlek titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Terhes vagyok!!!!!!!!!!!! :-) I. :-D

2014. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!