Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7781/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Félre a babonával vettem babacsalogató kis zoknit :-)

Kimosom és türelmesen várok a gazdájára:)

Csajok ne idegeskedjetek! :-) <3

Bea köszönjük :)

[link]

2014. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7782/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj nagyon jól tetted, nagyon cuki a zokni :))

Vica

Most már aláírom mert másnak is van 59%-a :)))))

2014. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7783/9202 anonim ***** válasza:
57%

Syasztok.

Hát én sajna kórházba kerültem majd nem magas vérnyomás miatt. mivel más tünetem nincs valószínűleg nem toxemia. Holnap megint mennem kell uh ra... h.megnézzék a lepényemet... és h.minden jó e.

Mostantól napi 3x mérnem kell a vérnyomásom... de eddig nincs vele semmi baj.

Jövő hét csütörtökön végre mehetek Nst re :) annyira várom már :)

szorítsatok h.ne csesszen ki. velem a vérnyomásom :/

Évi na h.vagy??

2014. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7784/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)) Evi vok :))

Próbáltam elolvasni amiről lemaradtam..Mekem mindegy volt ki mit vett fel...szó szerint nem is arra figyeltem :))

Túl vagyunk lassan az első napon :) az este nem volt vmi jó mert a kis tejcsitől fájt a pocakja..most próbálok fejni és hatha

Alapjában jó kisfiú :) a kórházba mindenki csodájára jart hogy szép baba és mennyi haja van :)))))))))

Meliről tudtok vmit???Sajnalom hogy mem jelentkezik egyáltalán :((

Ha el akarunk innen menni csak szóljatok én benne vok :)

Ahogy tudok felnézek de jelenleg a vérszegénység és fáradtság miatt olyan mintha nem lenne már agysejtem :))))

Kis szülés utáni depi elkapott :(( a sok rossz miatt amit a kórházba csinaltak..pl.utolso nap kiderült a clexant is elrontottak nálam es ezért a trombozis eredményem szar lett ;((

De mar ki se akadok ezen .

2014. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7785/9202 A kérdező kommentje:

Jjjajjj :) sziasztok!:)megfogadtam h.nem reagalok a negativ hozzaszolasokra...mar volt ilyen itt amugy Lilla -vmi lelkiproblemas mindig becsuszik ez elkerulhetetlen...le van tojva!

Azert irtam ide ki a kerdest mert gondoltam segit valakiknek ha olvassak...aztan mivel nem sikerul teherbeesni tovabbra se...es megyunk az uton...meg tobb segitseget nyujthat masoknak...ez egy jo akaratu szandek,es nem fogok rossz indulatu emberek miatt en megfutamodni innen.Na perszeeeee :)))szepen is neznek ki :) Egyszeruen hidegen hagy...nem is tudom minek regaltam ra.Nyilvan nem vagyok ertelmes ember,normalisnak lenni unalmas :)) <3

Koszonjuk Bea hogy olvasol minket!:)<3

Evi akkor mat otthon!!Jajj de jo!!Ne depizz legy boldog nagyon?Ferjurad mit szol h.mar otthon vagytok?Biztosbnagyon varta mar!:))

Klau kiarzast sajnalom h.korhazba vagy :( Drukkolok h.az a franya vernyomas jo legyen!!

Lilla huuu akkor meg par nap es 10.dpo :))) erzel vmi szokatlant??nagyon edes amit vettel:))!!jol tetted!jon a baba meglatod!:)

Vica puszi ;)<3

I-kem mi a helyzet?:)irj valamit hogy erzed magad?

Meli tenyleg nem ir nekunk (

Remelem nincs semmi bajuk :((

Mindenesetre furcsa hiszem ezt vartuk mar miota h.mit fog irni milyen otthon a kisbabaval...de majd csak ir.

Puszi Mindenkinek Csajok!!;)

2014. máj. 30. 07:54
 7786/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!!!!!!!!!

Te jó ég, Évikém, megszültél???????????????????????? GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Istenem, megint egy baba.....:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Puszilgasd össze -vissza az én nevemben is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kislányok, a zárt topicban én is benne vagyok:-(

Jó ha olyanok olvasnak akik normálisak; de sajna van ellenpélda is, és azt én sem szeretném.

Én ma teszteltem egy halvány pozitívat, de egyenlőre nem tudni hogy az Ovitrelle-től, vagy a babtól van-e.

A vérvételig minden nap tesztelek, és majd meglátom hogy erősödik-e.

Már csak pár nap, és vv.

Bár ilyenkor nem szabad tesztelni, mert az Ovitrelltől lehet ál-pozitív, de talán........

Tudom hogy drukkoltok, úgyhogy nem is kérem! :-)

Rögtön jövök a jó hírrel, hanem sietek, akkor nincs jó hír.

Klaukám, kitartás! Puszika! I

2014. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7787/9202 anonim ***** válasza:

Oké csajok, facebook legyen, ott ránk se találnak a topikra,ismerőseitek se látják csak ti, vagy pedig a babanet? Nem miattuk mennénk el, már régóta tervezzük a zártat.

Hú I, megy a drukk hogy ne csak az ovitrelle legyen. Klau, nagyon vigyázz magadra, nagyon, a vérnyomás a legrosszabb.

Vica

2014. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7788/9202 A kérdező kommentje:

Jujj I-kem drukkolok nagyon!!

Vica regota tervezzuk???errol nem tudtam de tok mindegy :)

Mindenki azz csinal amit akar.Bar megjegyzem ez egy nev nelkuli oldal amit mi leirunk barki az egvilagon leirhatja...en ezert nem teszek fel soha kepet magrol.A joisten se tudja h.ki vagyok.Igy nekem itt tokeletes.:)

De akiz zavar persze nem kell nyilvanos helyekre irni...de eddig...na mindegy is...

Ilyen az elet.

Epp azt szamolom es irom gyorsan amig ban kiknek :-D:-D:-D:-D ...hogy 7.dpon vagyok

SZERINTEM.;) Most is ereztem a peteerest...ugy szeretnem ha osszejonne meglepibe :)

Pusszantas!:)

2014. máj. 30. 12:53
 7789/9202 anonim ***** válasza:
57%

Régebben már felvetettük ezt, csak aztán annyiban is maradt. Kriszti 7. dpo?? dejóóó nagyon drukkolok neked. Meg I-nek, meg mindenkinek :)))

Vica

2014. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7790/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti!!!!

Én maradok veled:))Ezt a témát mi már régen kiveséztük és mi anno nem mentünk el,pont azért mert nem vagyunk nyilvánosak:)

Persze én mindenkivel vagyok,de ha kell én maradok,hisz az első perctől itt vagyok:)

Irsziiiiiiiii:)))

Nekem a 7.napon volt halvány pozi a tüszőrepitől,8.-on már totál nega,szóval drukkolok:))

Szilvi

2014. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!